MÚ BRNO Krtko sedačka, hovoriaca
59 €
+ doprava zadarmo

Detská sedačka v podobe obľúbeného Krtka sa bude krásne vynímať v každej detskej izbe. Je nízko od zeme, takže ju ocenia aj najmenšie deti. Krtko navyše deťom povie hlášky, ktoré poznajú z rozprávok.

MÚ BRNO Predložka Krtko s pútkom
41,99 € 33,80 €

Roztomilá mikroplyšová predložka Krtko s rozmermi 115 × 85 cm. Je vhodná na podlahu alebo na zavesenie na stenu do každej izbičky. Poťah sa dá z molitanovej výplne dať dolu pre ľahšiu údržbu.

MÚ BRNO Sada riadu 4 diely Krtko, Jahody
15,50 €

Darčekové balenie Sada riadu Krtko, 4 diely, Jahody z melamínu bez ftalátov obsahuje tanier, misku, lyžičku a hrnček s jedným uchom. Vhodné do umývačky riadu.

MÚ BRNO 3dílná Sada nádobí Krtek
15,36 € 15,10 €

3-dílná sada nádobí Krtek, která dětem umožní stolování s oblíbenám večerníčkovým hrdinou je vyrobena ze 100% melaminu a obsahuje talířek 21cm, misku 16cm, hrneček se savičkou 6,5cm.

MÚ BRNO Sada riadu 3 diely Krtko+hrkálka, modrá
19,80 €

MÚ Brno Sada riadu 3 diely Krtko + hrkálka, modrá obsahuje tanierik, misku, hrnček a roztomilú Krtkovu hrkálku. Obľúbený detský motív, materiál: 100% melamín bez obsahu ftalátov. Vhodné do umývačky riadu. Pre deti od 6 mesiacov. V modrej farbe pre chlapčekov.

MÚ BRNO Sada riadu 3 diely Krtko+hrkálka, ružová
19,80 €

MÚ Brno Sada riadu 3 diely Krtko + hrkálka, ružová obsahuje tanierik, misku, hrnček a roztomilú Krtkovu hrkálku. Obľúbený detský motív, materiál: 100% melamín bez obsahu ftalátov. Vhodné do umývačky riadu. Pre deti od 6 mesiacov. V ružovej farbe pre malé princezné.

MÚ BRNO Sada riadu Krtko
14,96 € 14,80 €

3-dielna sada riadu Krtko a kamaráti, ktorá deťom umožní stolovanie s obľúbeným večerníčkovým hrdinom je vyrobená zo 100% melamínu a obsahuje tanierik 20cm, misku 17cm, hrnček 6,5 cm.

MÚ BRNO Sada riadu 4 diely Včelí medvedíky
14,80 €

MÚ Brno Sada riadu 4 diely Včelí medvedíky obsahuje tanierik, misku, hrnček a lyžičku. Roztomilý detský motív ladený do žltej farby. Vyrobené z melamínu, bez obsahu ftalátov. Vhodné do umývačky riadu. Pre deti od 6 mesiacov.

MÚ BRNO Kremienok zvukový a hrkálka
23,60 € 20,90 €

Obľúbená postavička Kremienok pre všetkých milovníkov večerníčkov. Po stlačení bruška postavičky prehráva melódiu z Rozprávok z machu a papradia. V súprave je hrkajúci náramok pre najmenšie deti.

MÚ BRNO Chocholúšik zvukový a hrkálka
23,60 € 20,90 €

Obľúbená postavička Chocholúšik pre všetkých milovníkov večerníčkov. Po stlačení bruška postavičky prehráva melódiu z Rozprávok z machu a papradia. V súprave je hrkajúci náramok pre najmenšie deti.

MÚ BRNO Sada riadu Rákosníček
12,99 € 11,90 €

Štvordielna darčeková sada detského riadu, ktorá deťom umožní stolovať s obľúbeným večerníčkovým hrdinom Rákosníčkom. Sada obsahuje tanierik s priemerom 21 cm, misku s priemerom 16 cm, hrnček a lyžičku.

MÚ BRNO Krtko 20 cm s batôžkom
16,50 €

Plyšový krtko z obľúbeného Večerníčka pre deti s červeným batôžkom na chrbte na drobnosti. Batôžtek je odnímateľný. Krtko je vysoký 20 cm.

MÚ BRNO Ježko 28 cm, čierny
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová postavička Ježko čierny zo série „krtkovi kamaráti“ poteší nejedného malého fanúšika týchto krásnych kreslených rozprávok plných dobrodružstiev.

MÚ BRNO Myška, 30 cm

MÚ BRNO Myška, 30 cm

Hodnotenie: 4,5
20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová postavička Myšky zo série Krtkovi kamaráti. Plyšový spoločník by nemal chýbať v žiadnej detskej izbičke.

MÚ BRNO Čert 20 cm Hubert - hovoriaci
16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový čertík Hubert o veľkosti 23 cm vie rozprávať veľa pravých čertovských riekaniek a zvukov. Vhodný pre deti od 1 roka.

MÚ BRNO Krtko 20 cm maňuška
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maňuška v podobe dobrého Krtka, ktorý rád všetkým pomáha. Známa večerníčkova postava, ktorá si našla cestu do sŕdc nemálo divákov. Využite maňušku a zažite každodenné rozprávku s Krtkom a jeho priateľmi.

MÚ BRNO Kocúr Mikeš 35cm
15,70 €

Plyšový Kocúr Mikeš o výške 35cm. Kocúra poznajú deti z rozprávkovej knihy o hovoriacom kocúrikovi Mikešovi a jeho neuveriteľných príhodách, ktoré prežil sám aj so svojimi kamarátmi, prasiatkom Pašíkom a capom Bobešom.

MÚ BRNO Zajac 39 cm

MÚ BRNO Zajac 39 cm

Hodnotenie: 5
15,70 €

Plyšová postavička Zajaca zo série Krtkovi kamaráti, ktorá by nemala chýbať v žiadnej detskej izbičke.

MÚ BRNO Krtko a mesiac, hrací strojček
18,11 € 16,50 €

Plyšový Krtko a mesiac s mechanickým hracím strojčekom. Zatiahnite za šnúrku a nechajte letieť Krtka na mesiačiku ku hviezdam pri príjemnej melódii. Autor hudby prof. Vadim Petrov.

MÚ BRNO Sloník Bimbo sivá
50 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilé modro biele plyšové sloníča Bimbo sa stane skvelým spoločníkom vášho dieťaťa. Poslúži aj ako darček alebo dekorácia do izbičky. Plyšák je vyrobený s veľmi príjemného mäkkého materiálu.

MÚ BRNO Čertica Berta 23cm, rozprávajúca CZ
16,90 €

Plyšová čertica Berta pobaví malých aj veľkých celkom 17-timi rôznymi čertovskými riekankami a zvukmi, ktoré sa prehrávajú v náhodnom poradí po stlačení bruška. Ak sa na cestách zašpiní, len vytiahnite zvukový modul a telíčko vyperte.

MÚ BRNO Cipísek 23 cm
14,90 €

Textilná hračka Cipísek z rozprávky O lúpežníkovi Rumcajsovi. Cipísek je lúpežníkov synček, ktorý prvý deň po svojom narodení prechodil črievice. Hračka je veľká 20 cm.

MÚ BRNO Colori Zoo 24cm, Slon
8,10 €

Rozkošná plyšová postavička sloníka vo veselých farbách si vaši najmenší zamilujú. Je vyrobený z príjemného mäkkého materiálu. Navyše ho možno prať v práčke, takže vás ani menšia nehoda nezaskočí. Sloník je veľký 24 cm.

 
MÚ BRNO Colori Zoo 26cm, Lev
3,50 €

Rozkošná plyšová postavička levíka vo veselých farbách si ju vaši najmenší zamilujú. Je vyrobený z príjemného mäkkého materiálu. Navyše ho možno prať v práčke, takže vás ani menšia nehoda nezaskočí. Lev je veľký 26 cm.

MÚ BRNO Hurvínek 25 cm

MÚ BRNO Hurvínek 25 cm

Hodnotenie: 5
15,99 € 15,70 €

Hurvínek v textilnom prevedení o veľkosti 25 cm. Príhody zo života deväťročného chlapca si držia detských divákov už po niekoľko generácií. Využite hračku a zažite dobrodružstvo spolu s ním Taťuldou a Máničkou.

MÚ BRNO Kmotra líška 35cm
15,14 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová Kmotra líška o výške 35cm. O chytrej kmotre líške je československý animovaný televízny seriál vysielaný v rámci Večerníčka. Seriál vznikol na základe rovnomennej rozprávky Josefa Lady z roku 1937.

MÚ BRNO Kremienok 40cm, maňuška
12,92 € 11,80 €

Plyšová maňuška na ruku v podobe známeho Kremienka. Plyšové spracovanie zaručuje príjemné hranie. Deti buď môžu zahrať scénku z príbehu, ktorý určite dobre poznajú alebo si vziať plyšáka ako spoločníka na cesty.

MÚ BRNO Krtko 20cm v nohaviciach
21,90 € 15,70 €

Plyšový Krtko so zvliekajúcimi nohavicami s vreckami o veľkosti 20 cm bude roztomilou ozdobou každej postieľky či poličky detskej izbičky. Vhodný pre všetky deti bez obmedzenia veku.

MÚ BRNO Krtko 50 cm v nohavičkách
49,60 €
+ doprava zadarmo

Jedinečný plyšový Krtko so sťahovacími nohavicami s vreckami. Krtko je vysoký 50 cm. Vhodné pre deti od narodenia. Výrobcom je česká firma MÚ Brno.

MÚ BRNO Krtek Maxi 120cm kulich modrý
168,85 € 156,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krtko Maxi 120 cm s modrým brmbolcom je naozaj veľmi veľký kamarát detí. Je to veľký maznáčik , neprehliadnuteľný spoločník v detskej izbičke. Kvalitné spracovanie českého výrobcu MÚ Brno.

MÚ BRNO Mánička 25 cm
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Najlepšia kamarátka Hurvínka je samozrejme Mánička. Mánička je veľká 25 cm a je vyrobená z mäkkého materiálu. Zažije dobrodružstvo a srandu s nerozlučnou trojicou Hurvínka, Spejbla a Máničky.

MÚ BRNO Manka 23 cm
15,90 €

Textilná hračka Manka z rozprávky O lúpežníkovi Rumcajsovi. Manka je pracovitá žena lúpežníka Rumcajsa, varí sedemnásobnú lúpežnickú polievku a pomáha svojmu mužovi, keď si nevie rady. Hračka je veľká 20 cm.

MÚ BRNO Medveď MIMI
13,69 € 11,90 €

Mäkký textilný medvedík v prírodných farbách vhodný aj pre najmenšie deti. Šuštiace packy a hrkálka v nôžke stimulujú zmysly malých detí. Pútko pre zavesenie nad postieľku či do kočíka. Medvedík je ľahko prateľný.

MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so Žerykom
20,90 €

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínokovi, môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si držia detských divákov už po niekoľko generácií.

MÚ BRNO Myška maňuška, 40 cm
15,99 € 15,70 €

Plyšová maňuška na ruku Myška zo série krtkovi kamaráti. S týmto maňáskom môžu deti zažiť veľa zábavy pri hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.

MÚ BRNO Oslík MIMI
13,69 € 11,90 €

Mäkký textilný somárik v prírodných farbách vhodný aj pre najmenšie deti. Šuštiace packy a hrkálka v nôžke stimulujú zmysly malých detí. Pútko pre zavesenie nad postieľku či do kočíka. Oslík je ľahko prateľný.

MÚ BRNO Pes Pupík 55cm, béžový
24,78 € 19,90 €

Pes Pupík v béžovom prevedení. Veľký plyšák sa stane skvelým kamarátom vášho dieťaťa, ktoré si navyše zamiluje jeho plyšový pupok. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a zvádza k maznanie malých i dospelých.

MÚ BRNO Vankúš 45 x 30 cm Večerníček koník
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik s motívom Večerníčka na hojdacom koníkovi. Rozprávky pred spaním majú rady všetky deti. Večerníček je postavička, ktorá deti pozýva na sledovanie rozprávky. Stal sa detskou ikonou Českej televízie.

MÚ BRNO Vankúš Krtko Baby priemer 36 cm
15,99 € 13,40 €

Plyšový vankúš s vyšitým motívom Krtka. Okrúhly vankúš má priemer 36 cm. Ideálne pre každého malého fanúšika rozprávok o Krtkovi.

MÚ BRNO Vankúš Ladovské radovánky 45x30cm
10,40 €

Vankúšik s motívom Zimných radovánok z plátna legendárneho Josefa Lady. Rozprávky pred spaním majú rady všetky deti a takto môžu zaspávať s klasickým rozprávkovým výjavom pod hlavou.

MÚ BRNO Vankúš Rákosníček ušatý
16,63 € 14,40 €

Veselý vankúšik Rákosníček s plandavými ušami, nosom a vlasmi sa určite stane nerozlučným spoločníkom vášho dieťaťa pri zaspávaní doma alebo na cestách.

MÚ BRNO Vankúš valec 90x12cm
18,11 € 15,90 €

Mäkučký vankúšik s motívom Kremienka a Chocholúšika je vhodný ako dekorácia do izbičky, na hranie, relaxáciu alebo za dvere či okno proti prievanu.

MÚ BRNO Rákosníček maňuška, 25cm
13,67 € 11,80 €

Vyšívaná plyšová maňuška Rákosníček s výškou 25 cm poteší malé deti. Rodičia môžu s bábkou prehrať deťom obľúbené scény z večerníčka. Je to tiež výborný spoločník na cesty.

MÚ BRNO Rumcajs 27 cm

MÚ BRNO Rumcajs 27 cm

Hodnotenie: 5
10,99 € 9,90 €

Textilná hračka Rumcajs z rozprávky O lúpežníkovi Rumcajsovi. Rumcajs žije so svojou rodinou v lese Řáholec. Má dobré srdce a pomáha slabým a chudobným ľuďom proti ľstivej vrchnosti. Hračka je veľká 20 cm.

Moravská ústredňa Brno čiže družstvo umeleckej výroby bolo založené r 1909. V súčasnosti je najväčším výrobcom hračiek v ČR.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu textilných a plyšových hračiek, maňušiek a darčekových a reklamných predmetov. Charakteristickým znakom ponukovej kolekcie sú najmä postavičky známe z televíznych „Večerníčkov“ a svetových rozprávok. K najznámejším patrí Krtko v licenciu Zdeňka Milera, Spejbl, Hurvínek, Mánička, Rákosníček, Večerníček, Kocúrik Mikeš a Garfield. Všetky ponúkané výrobky spĺňajú všetky platné normy a predpisy, ako slovenské tak aj medzinárodné.

Moravská ústredňa Brno čiže družstvo umeleckej výroby bolo založené r 1909. V súčasnosti je najväčším výrobcom hračiek v ČR.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu textilných a plyšových hračiek, maňušiek a darčekových a reklamných predmetov. Charakteristickým znakom ponukovej kolekcie sú najmä postavičky známe z televíznych „Večerníčkov“ a svetových rozprávok. K najznámejším patrí Krtko v licenciu Zdeňka Milera, Spejbl, Hurvínek, Mánička, Rákosníček, Večerníček, Kocúrik Mikeš a Garfield. Všetky ponúkané výrobky spĺňajú všetky platné normy a predpisy, ako slovenské tak aj medzinárodné.