Mindok Krycie mená-15%

Mindok Krycie mená

Hodnotenie: 4,5
19,49 €

16,39 €

Akcia

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov. Táto Česká společenská hra získala herného Oskara!


Mindok Carcassonne

Mindok Carcassonne

Hodnotenie: 5
23 €

19,90 €

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne.


Mindok Krycie mená: Duet
19,52 €

15,50 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len o dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.


Mindok SMART - Tučniaci na ľade
19,90 €

16,90 €

SMART logická hra. Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú a tučniaci na nich tancujú a kĺžu všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernej doske? A budú všetci tučniaci na správnych miestach?


Mindok 50 plemien psov
13,17 €

6,56 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!


Mindok Deti z Carcassonne
19,99 €
19,10 €

Skvelá zábava na hrade Carcassonne! Celosvetovo preslávenú hru Carcassonne si teraz môžu zahrať deti už od 4 rokov spoločne so svojimi rodičmi.


Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnotenie: 5
12 €
11,40 €

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.


Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
7,85 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!


Mindok Pandemic: Základná hra
27 €
26,70 €

Hra Pandemic nám predstavuje neopozeraný herný mechanizmus, kedy hráči v úlohách odborníkov spolu musia spolupracovať, aby porazili hru samotnú. Čas beží a osud ľudstva je vo vašich rukách. V Pandemicu víťazí len zohraný tím.


Mindok Citadela

Mindok Citadela

Hodnotenie: 5
13 €

Citadela je kartová rodinná hra s prekrásnou grafikou kariet. Cieľom hráčov je postaviť svoje mesto z kariet stavieb. Za každú kartu musia ale zaplatiť zlatom. K nemu sa môžu dostať pomocou ďalších kariet hrdinov. V každom kole hry si hráči volia rôzne role.


Mindok Krycie mená: Obrázky
19,52 €

16,78 €

Krycie mená je deduktívna hra, v ktorej hľadáte podľa asociácií tajných agentov pod ich krycími menami. Hráči sa rozdelia na dva tímy. Každému velí hlavný agent, ktorý svojím podriadeným dáva jednoslovnú nápovedu a tí sa podľa nej snažia nájsť také krycie mená, ktoré sa vzťahujú k pomoci. Ak však odhalia cudzieho špióna, ťah pre nich končí a hrá nepriateľský tím.


Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)
15,99 €

13,30 €

Druhé rozšírenie s názvom Kupci a stavitelia pre svetoznámu hru Carcassonne, ktorá sa v roku 2001 stala hrou roka. Kupci súperia o rozdelenie tovaru. Stavitelia umožňujú dvojité ťahy a vďaka nim cesty či mesta rastú rýchlejšie. Prasiatko je pre šťastie, prináša sedliakom vyššie výnosy.


Mindok 50 báječných experimentov
7,36 €
6,90 €

Skvelá zábava pre všetkych malých experimentátorov! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla.


Mindok 50 koní a poníkov
13,03 €

6,50 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!


Mindok 50 kvetín
13,03 €

6,50 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 našich kvetín. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!


Mindok 50 nebeských objektov
13,03 €

6,50 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 nebeských objektov – planét, hviezd i súhvezdí. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody.


Mindok 50 prírodných experimentov
7,36 €
6,90 €

Poďte s nami von. Záhrada, les i park sú plné úžasných tajomstiev. S našou sadou kariet môžete začať od základov. Vyrobte si svoje vlastné pero na písanie, spoznajte, ako pijú kvety a staňte sa výrobcom originálnych parfumov a veľa ďalších zábavných experimentov.


Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 €

6,29 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!


Mindok 50 veselých hier na cesty
7,36 €

6,29 €

Akcia

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.


Mindok Biele historky

Mindok Biele historky

Hodnotenie: 4
15,96 €

7,99 €

Po velkém úspěchu hry Černé historky je tu i varianta pro děti od 8 let – Mindok Bílé historky


Mindok Carcassonne 3.rozšírenie - Princezná a drak
13,30 €

Tretie rozšírenie strategickej stolovej hry Carcassonne vnesie do hry krásu, nebezpečenstvo, ale aj múdrosť. Prináša do hry figúrku strašného draka, očarujúcu princeznú, múdre víly a ďalšie nové kartičky krajiny.


Mindok Carcassonne - Big Box 2017
57,91 €

48,64 €
+ doprava zadarmo

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.


Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
15,59 €

13,65 €

Prvé rozšírenie hry Carcassonne. Prináša do hry hostince, ktoré umožňujú získať viac bodov za cesty. Ďalej katedrály, ktoré umožňujú získať viac bodov za mestá. Okrem toho tiež veľkú figúrku pre každého hráča, ktorá sa pre zisk prevah počíta za dve bežné figúrky.


Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
17,46 €

13,65 €

Desiate rozšírenie hry Carcassonne. Cirkus postupne putuje krajinou a vystupuje v ňom rad rôznych zvierat. Body prinášajú nielen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale aj pyramídy cvičiacich artistov.


Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady)
15,99 €

13,30 €

Už 8. rozšírenie hry Carcassonne. Mosty prinášajú nové možnosti pri stavbe ciest. Aj cesta, ktorá do tejto chvíle nemohla byť dostavaná, sa môže pomocou vysokého mostu preklenúť cez mesto alebo lúku a pokračovať ďalej.


Mindok Carcassonne: Star Wars
29,53 €

26,40 €

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo zo sveta Star Wars v prostredí obľúbenej hry Carcassonne! Známe pravidlá boli málo upravené a zjednodušené, takže hra ponúka úplne nový zážitok! Napínavé súboje o nadvládu nad jednou vzdialenou galaxiou čakajú len na vás!


Mindok Carcassonne: Zlatá horúčka
22,19 €

19,90 €

Úplne samostatný herný Carcassonne svet. Nepotrebujete žiadnu ďalšiu hru z rodiny Carcassonne pre príjemný pôžitok z hry Carcassonne: Zlatá horúčka. Budete budovať koľaje, obchodovať s indiánmi a hľadať zlato.


Mindok Čierne historky 1

Mindok Čierne historky 1

Hodnotenie: 4,5
9 €

Čierne historky 1 sú napínavou hrou obsahujúcou 50 rôznych historiek. Hra vhodná na akúkoľvek párty, k vode alebo trebárs na cestu autom. Čierne historky sú tajuplné, pochmúrne a zapeklité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viac hráčov.


Mindok Čierne historky 3
9,80 €

7,90 €

Strašidelná hra na jakoukoliv párty, k vodě nebo třeba na cestu autem


Mindok Čierne historky: Zlaté historky
9,22 €
8,50 €

Čierne historky Zlaté historky. Nasadni do stroja času a vydaj sa do minulosti! V jednej chvíli sa objavíš v stredoveku, inokedy pristaneš v starovekom Ríme alebo pátraš v džungli po tajomnom zlate Inkov.


Mindok Čierne historky: Zločin a sex
9,22 €

8,10 €

Čierne historky Zločin a sex sú žhavé príbehy! 42 prípadov spaľujúcej vášne, 18 osudných afér, 9 podvedených manželov a manželiek, 2 transvestiti a jeden sobášny podvodník: 50 tajuplných príbehov vzťahujúcich sa k najsmrtonosnejšiemu rozptýleniu na svete!


Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 5
19,35 €
18,19 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.


Mindok Goblíci jedáci

Mindok Goblíci jedáci

Hodnotenie: 5
19,12 €

17,20 €

Jednoduchá a svižná strategická hra pri ktorej si každý otestuje svoju pamäť, logické myslenie a svoje chúťky. Vám zverené roztomilé bytôstky lačné ako po zábave, tak po ostatných goblíkoch. Pokúste sa porovnať svoje goblíky do radu.


Mindok Ice Cool Ľadová škola
30,39 €
28,49 €

Cvrnknite do tučniaka a zoberte rybku! Ale pozor na školníka! V tejto cvrnkacej hre behajú po škole malé tučniaky. Vedia tiež bravúrne zatáčať a skákať. Hrajte sa za tučniaka nezbedníka a snažte sa nazbierať čo najviac rýb alebo za školníka, ktorý má za úlohu lapajov pochytať.


Mindok Kingdomino

Mindok Kingdomino

Hodnotenie: 5
18,47 €
17,60 €

Jako mocní králové hledáte nová místa pro rozšíření svých velkolepých království. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny a vybrat ta nejlepší místa. Ale pozor, jsou tu i další králově, kteří se poohlížejí po stejných krajinách…Vybudujte to nejskvělejší království!


Mindok Krycie mená XXL
36,10 €

31,82 €

Pôvodná česká hra, ktorá zbiera úspechy po celom svete, teraz vo veľkom XXL prevedení! Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.


Mindok Machi Koro

Mindok Machi Koro

Hodnotenie: 5
10,70 €

Kto postaví najlepšie prosperujúce mesto? Zábavná a ľahká budovateľská hra. Je to jednoduché, čím viac stavieb vo svojom meste máte, tým vyššie príjmy môžete vo svojom ťahu získať. Dajte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepripravili pomocou svojich stavieb súperi.


Mindok Machi Koro: Veľkomesto
13,30 €

Staňte sa architektom veľkomesta! Stavebný boom pokračuje. Z vášho mesta sa postupne stáva významná metropola. Rozšírenie zábavnej budovateľskej hry. Je to jednoduché, čím viac stavieb vo svojom meste máte, tým vyššie príjmy môžete vo svojom ťahu získať. Dajte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepripravili pomocou svojich stavieb súperi.


Mindok MARS: teraformácie
45,22 €
+ doprava zadarmo

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!


Mindok Minútová ríša: Legendy
16,40 €

Je mimoriadne rýchla hra vyžadujúca premyslené rozhodnutie, ideálne, ak sa nechcete učiť zložité pravidlá, alebo ak máte na hranie len pár minút. Nejedná sa o rozšírenie, ale o samostatnú hru. Rovnako ako v pôvodnej hre získavajú hráči jednotlivé karty, ktoré im umožnia nasadenie a pohyb armád či stavbu miest.


Mindok Mlsné myšky

Mindok Mlsné myšky

Hodnotenie: 5
22,90 €

Detská hra, ktorá baví celú rodinu. Štyri myšie rodiny sa vydávajú na cestu do syrového kráľovstva. Cesta bude veľmi nebezpečná, pretože myšky prenasleduje veľká hladná mačka. V tejto hre si precvičíte koordináciu pohybov niekoľkých figúrok, strategické myslenie, útek pred mačkou. A hlavne zažijete veľa zábavy!


Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu
27,32 €

23,39 €

Akcia

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.


Mindok Príbehy z kociek

Mindok Príbehy z kociek

Hodnotenie: 4,5
10,30 €

Jedinečná hra, ktorá rozvíja predstavivosť a kreativitu detí i dospelých. Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku. Buď len tak rozprávajte, alebo súťažte o najzaujímavejší príbeh. Proste hoďte kockami a pozrite sa na obrázky, ktoré vám padli.


Mindok Príbehy z kociek: akcia
11,07 €

9,20 €

Tretí diel úspešných Príbehov z kociek. Príbehy z kociek: Akcie prinášajú úchvatné historky plné akcie a zábavy. Užite si takmer nekonečné množstvo príbehov v hre, v ktorej nejde o víťazstvo, ale predovšetkým o rozvíjanie predstavivosti a fantázie. Je to jednoduché, proste Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku.