Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu-23%
29,40 € 22,50 €

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
20,90 €

Desiate rozšírenie hry Carcassonne. Cirkus postupne putuje krajinou a vystupuje v ňom rad rôznych zvierat. Body prinášajú nielen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale aj pyramídy cvičiacich artistov.

Mindok MARS: teraformácie-19%
50,90 € 40,90 €

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
9 € 7,90 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,9
13,70 € 11,90 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Mindok Stratený ostrov Arnak
55,90 €

Novinka

Na neobývanom ostrove v doposiaľ neprebádaných vodách oceánu našli bádatelia stopy pradávnej civilizácie. Teraz stojíš na čele jednej z expedícií, ktoré sa vydávajú ostrov dôkladne preskúmať. Podarí sa vám poraziť mocných strážcov a nájsť dávno stratené artefakty?

Mindok Smart - IQ Kocka

Mindok Smart - IQ Kocka

Hodnotenie: 5
15,90 €

Dokážete zo siedmich farebných dielikov poskladať kocku? Nie je to tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Využite svoje logické myslenie a priestorovú predstavivosť na vyriešenie všetkých 3D rébusov.

Mindok Pandemic: Stav ohrozenia
27,70 € 24,90 €

V tomto rozšírení budete čeliť chorobe a už nemožno liečiť bežným postupom. Infekciám prenosným na človeka zo zvierat a nepredvídateľným komplikáciám. Dokážete zachrániť ľudstvo včas? Zvládnete scenáre Vidiek, Stav ohrozenia a Zákerný vírus? Spestrite si hru novými kartami rolí a kartami udalostí. Úloha vám uľahčia žetóny prevencie.

Mindok SMART - Tri malé prasiatka-19%
31,30 € 25,13 €

Tri malé prasiatka je vtipná logická hra pre jedného hráča. Podarí sa vám obstarať prasiatkam útulné chalúpky? A dokážete ich rozmiestniť tak, aby sa prasiatka mohli hrať bezstarostne vonku, na čerstvom vzduchu? Avšak pozor – vonku môže sliediť vlk. Hra rozvíja logické myslenie, priestorovú predstavivosť, koncentráciu a plánovanie.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,90 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Mindok Krycie mená SK-18%

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 4,9
19,54 € 15,90 €

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK
19,54 € 18,90 €

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Mindok Komu zvoní električka-20%
31,20 € 24,90 €

Párty hra o morálnych dilemách a vraždiacej električke. Jeden hráč je vodič električky a musí sa rozhodnúť, ktorú z dvoch koľají vyšle nezastaviteľnou električkou, čím zabije všetkých po trati. Ostatní hráči sa rozdelia na dva tímy a budú sa snažiť vodiča presvedčiť, aby ušetril ich koľaj a zabil všetkých na tej druhej koľaji. Nasadať, už ide vláčik zabíjačik!

Mindok Expedícia príroda: 50 dinosaurov
8,90 €

S týmito kartami zvládnete ľahko rozpoznať 50 druhov dinosaurov. Každá karta, iná otázka. Koľko z nich dokážete zodpovedať správne? Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov dinosaurov!!

Mindok SMART - Zámocké schody-17%
31,30 € 25,90 €

Drevená 3D logická hra pre rozvíjanie logického myslenia. Cieľom hry je pomôcť princovi zachrániť uväznenú princeznú tým, že zostaví schody a mosty.

Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnotenie: 4,9
14,90 € 13,86 €

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.

Mindok Carcassonne: Základná hra
23,50 € 19,87 €

Juhofrancúzske mesto Carcassonne je povestné svojím jedinečným opevnením, ktoré sa vyvíjalo od rímskych dôb až po časy rytierov. Hráči sa vydávajú so svojou družinou na cesty a lúky, do miest a kláštorov, aby hľadali šťastie okolo Carcassonne.

Mindok Čierne historky 1

Mindok Čierne historky 1

Hodnotenie: 4,7
10,90 € 10,11 €

Čierne historky 1 sú napínavou hrou obsahujúcou 50 rôznych historiek. Hra vhodná na akúkoľvek párty, k vode alebo trebárs na cestu autom. Čierne historky sú tajuplné, pochmúrne a zapeklité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viac hráčov.

Mindok Deti z Carcassonne-19%

Mindok Deti z Carcassonne

Hodnotenie: 4,9
25,50 € 20,62 €

Skvelá zábava na hrade Carcassonne! Celosvetovo preslávenú hru Carcassonne si teraz môžu zahrať deti už od 4 rokov spoločne so svojimi rodičmi.

Mindok Mlsné myšky

Mindok Mlsné myšky

Hodnotenie: 5
23,25 €

Detská hra, ktorá baví celú rodinu. Štyri myšie rodiny sa vydávajú na cestu do syrového kráľovstva. Cesta bude veľmi nebezpečná, pretože myšky prenasleduje veľká hladná mačka. V tejto hre si precvičíte koordináciu pohybov niekoľkých figúrok, strategické myslenie, útek pred mačkou. A hlavne zažijete veľa zábavy!

Mindok Desiatka 1. rozšírenie
16,50 €

Obľúbili ste si hru Desiatka? V tomto rozšírení nájdete kompletnú novú sadu kariet! 200 nových okruhov, 2000 nových otázok a odpovedí. Tie môžete so základnou hrou premiešať, alebo okruhy zo základnej hry kompletne vymeniť. Nedása hrať bez základnej hry Desiatka.

Mindok Citadela

Mindok Citadela

Hodnotenie: 4,9
13,70 €

Citadela je kartová rodinná hra s prekrásnou grafikou kariet. Cieľom hráčov je postaviť svoje mesto z kariet stavieb. Za každú kartu musia ale zaplatiť zlatom. K nemu sa môžu dostať pomocou ďalších kariet hrdinov. V každom kole hry si hráči volia rôzne role.

Mindok Majesty: Moja koruna, moje kráľovstvo
27,40 € 24,90 €

Vžite sa do úlohy ctižiadostivých kráľovien či osvietených kráľov. Nalákajte do svojho kráľovstva čo najviac významných osobností, aby pomohli zabezpečiť krajine bohatstvo a úspech. Ak sa vám podarí v pravú chvíľu zhromaždiť tie správne postavy na správnom mieste, odmeníia vás tučnými príjmami. Je však potrebné byť neustále v strehu – susedný vládca podniká často vojenské výpady.

Mindok Krycie mená Duet SK
19,54 € 16,90 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len v dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.

Mindok SMART - Vikingovia v búrke
17,60 € 15,90 €

Zábavná spoločenská hra pre deti Vikingovia v búrke zo série Smart Games. Vikingské lode sú uprostred oceánu lapené v obrovskom hurikáne. Dokážete ich navigovať von z búrky? Vikingovia v búrke je originálna logická hra, v ktorej sa lode pohybujú pomocou otáčania jednotlivých dielikov s vlnami.

Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 4,7
21,80 € 20,90 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnotenie: 4,7
13,70 € 11,98 €

IQ XOXO je ďalší zábavný hlavolam zo série Smart Games. Pri riešení tohto hlavolamu si mozog potrápi ako deti, tak dospelí. Cieľom hry je umiestniť na herný plán 10 obojstranných herných dielikov tak, aby sa X a O vo všetkých smeroch pravidelne striedala.

Mindok Mačací klub

Mindok Mačací klub

Hodnotenie: 4,9
19,60 € 17,90 €

Extra roztomilá rodinná hra, v ktorej sa vžijete do rolí milovníkov mačiek. V priebehu hry si doberáte karty, ktoré obsahujú pôvabné mačky, ale aj krmivo, hračky, šantu mačaciu, alebo mačacie kostýmy. Najdôležitejšie je všetky vaše mačky riadne nakŕmiť. Ak sa vám to podarí, zbierajte pre ne ďalšie veci, aby boli spokojné.

Mindok Smart Vesmírna misia
16,90 €

Preveďte vesmírnu loď pásom asteroidov! Dokážete preletieť pásom asteroidov? Svoje navigačné zručnosti si dôkladne precvičíte a prehĺbite v 60 rôzne ťažkých misiách tejto galaktickej skladačky.

Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
15,74 €

Prvé rozšírenie hry Carcassonne. Prináša do hry hostince, ktoré umožňujú získať viac bodov za cesty. Ďalej katedrály, ktoré umožňujú získať viac bodov za mestá. Okrem toho tiež veľkú figúrku pre každého hráča, ktorá sa pre zisk prevah počíta za dve bežné figúrky.

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnotenie: 5
11,80 € 11,23 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Mindok 50 nebeských objektov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 nebeských objektov – planét, hviezd i súhvezdí. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody.

Mindok 50 veselých hier do auta
9,90 €

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!

Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta)
15,60 € 14,90 €

Piate rozšírenie obľúbenej doskovej hry Carcassonne prináša ďalšiu voľbu, ako posilniť svoj vplyv v krajine okolo mesta Carcassonne. Krajina v okolí Carcassonne sa ďalej rozvíja. Okolité mestá rastú a vyberajú si svoju starostu. Zámožní sedacích stavia medzi lúkami svoje statky.

Mindok Smart Tajomný chrám
15,90 €

Nestraťte sa v pohyblivom labyrinte! V bludisku chodieb tajomného chrámu steny neustále menia miesta. Jeden chybný krok a skončíte ako krmivo pre krokodíly. Len veľmi múdry dobrodruh dokáže z tohto prekliateho labyrintu vyjsť bez ujmy. Zvládnete to?

Mindok Duch! Feztovné vydanie
19,60 € 17,90 €

Neobyčajný klobúk zvaný fez je dostatočne veľký na ukrytie ducha aj všetkých jeho vecí. Duch – feztovné vydanie prináša ďalšie spestrenie pre všetkých milovníkov ducha Balduina. Fez je pravý, orientálny a je kúzelný. Čo sa pod ním dá nájsť, si môžu vyskúšať hráči práve v tejto hre. Vyskúša si pri tom rýchlosť a postreh, aby mohli vždy vyfúknuť predmet spoluhráčom pred nosom.

Mindok Expedícia príroda: 50 našich motýľov
9,90 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 denných, či nočných motýľov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Mindok 50 našich lesných zvierat
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 lesných zvieratiek, ktoré sa u nás vyskytujú. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o prírode!

Mindok Port Royal: Dobrodružstvo začína
13,30 € 12,90 €

Dobrodružstvo začína. Ste pripravení vyplávať? Ponorte sa do napínavého príbehu o piatich kapitolách, plných prekvapení a nečakaných zvratov, avšak v dôverne známej atmosfére hry Port Royal. Môžete medzi sebou súťažiť, alebo naopak ťahať za jeden povraz. Dokonca si môžete zahrať celý príbeh úplne sami! Táto hra je len rozšírenie.

Mindok 50 koní a poníkov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Mindok Bystroočko

Mindok Bystroočko

Hodnotenie: 5
17,20 € 15,90 €

Rýchla otáčacia postrehová hra pre celú rodinu, ktorá prináša úplne nový herný mechanizmus. Karta s obrázkom vám napovie, ktorý symbol hľadať. Potom už zostáva len čo najrýchlejšie točiť kolieskom a v okienku hľadajte rovnaký symbol, ako je na karte. Za každé vyhrané kolo získa hráč kartu ako bod. Hra obsahuje 6 samostatných variantov určených pre rôzne typy hráčov. Hra potom nepracuje len s obrázkami, ale napríklad aj s písmenami a so slovami.

Mindok Carcassonne 3.rozšírenie - Princezná a drak
15,60 € 14,99 €

Tretie rozšírenie strategickej stolovej hry Carcassonne vnesie do hry krásu, nebezpečenstvo, ale aj múdrosť. Prináša do hry figúrku strašného draka, očarujúcu princeznú, múdre víly a ďalšie nové kartičky krajiny.

Mindok Čierne historky: Prázdninové príbehy
11,90 €

V prázdninových príbehoch sa všetko točí okolo najkrajších dní v roku. Odporné nehody po ceste na dovolenku, fatálne nedorozumenia s domorodcami, smrtiace suveníry a v neposlednom rade tiež tragické výbuchy emócií spôsobené príliš dlhým voľnom tráveným spoločne.

Mindok Ľavá Pravá
9,90 €

Vľavo je tam, kde je palec vpravo! To je predsa jasné ako facka, ale vidí to tak aj strážnik? Rozdiel je v tom, či na celú vec pozeráte práve spredu alebo zozadu. Táto svižná hra vtipnou formou precvičuje predovšetkým pojmy vľavo a vpravo a veľa zábavy si pri nej s deťmi užijú aj dospelí.

Mindok SMART - Kvadrilion

Mindok SMART - Kvadrilion

Hodnotenie: 4,7
19,69 € 18,90 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Mindok Krycie mená Obrázky SK
19,54 € 16,90 €

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

Mindok 50 stromov

Mindok 50 stromov

Hodnotenie: 5
9 € 8,90 €

Vydajte sa do prírody spoznávať stromy! S kartami v tejto hre zvládnete ľahko určiť 50 našich listnatých a ihličnatých stromov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, stručný popis a niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!