Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 4,5
19,35 € 17,60 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

Mindok Krycie mená SK

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 5
19,54 € 17,97 €

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mindok SMART - IQ Blox
11,07 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ďalšie porcie rébusu ako zo škatuľky! V hlavolame IQ Blox vás prekážky neblokujú! Naopak, pomáhajú vám nájsť riešenie. Prekážky vám napovedia, ako vyplniť hraciu dosku farebnými hernými dielikmi. Je neuveriteľne ľahké začať, ale nesmierne ťažké prestať

Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu
27,32 € 24,70 €

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.

Mindok 50 koní a poníkov
13,03 € 9,40 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Mindok Carcassonne: Safari

Mindok Carcassonne: Safari

Hodnotenie: 4,5
23,50 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Safari je **samostatná hra **z rodiny Carcassonne, ktorú možno plne hrať úplne samostatne. **Pravidlá **sú rovnaké, len prostredie je iné. Hra vyzerá zakaždým inak – s každou hrou staviaš iné územie. Carcassonne môže vyzerať na prvý pohľad až moc jednoducho, ale s každou hrou musíš vymýšľať inú taktiku, ktorá ti dopomôže k víťazstvu.

Mindok 50 experimentov na doma i na chatu
7,85 € 7,10 €

Už ste niekedy premýšľali, čo sa deje, keď sa idú gumové medvedíky kúpať, ako kvety pijú alebo prečo sa tu a tam po daždi na oblohe objaví dúha? A vedeli ste, že zo slanej vody môžete urobiť sladkú a že maličký hrášok má vlastne obrovskú silu? Neváhajte a začnite objavovať vďaka tejto hre!

Mindok Carcassonne: Star Wars
29,53 € 27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo zo sveta Star Wars v prostredí obľúbenej hry Carcassonne! Známe pravidlá boli málo upravené a zjednodušené, takže hra ponúka úplne nový zážitok! Napínavé súboje o nadvládu nad jednou vzdialenou galaxiou čakajú len na vás!

Mindok 50 veselých hier na cesty
7,36 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly bežiaci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)
15,99 € 13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Druhé rozšírenie s názvom Kupci a stavitelia pre svetoznámu hru Carcassonne, ktorá sa v roku 2001 stala hrou roka. Kupci súperia o rozdelenie tovaru. Stavitelia umožňujú dvojité ťahy a vďaka nim cesty či mesta rastú rýchlejšie. Prasiatko je pre šťastie, prináša sedliakom vyššie výnosy.

Mindok 50 báječných experimentov
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá zábava pre všetkych malých experimentátorov! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla.

Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
13,17 € 11,30 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Mindok 50 našich lesných zvierat
13,17 € 11,70 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 lesných zvieratiek, ktoré sa u nás vyskytujú. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o prírode!

Mindok 50 nebeských objektov
13,03 € 9 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 nebeských objektov – planét, hviezd i súhvezdí. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody.

Mindok 50 plemien psov
13,17 € 9 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Mindok 50 veselých hier do auta
7,36 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!

Mindok Carcassonne 3.rozšírenie - Princezná a drak
13,70 €

Tretie rozšírenie strategickej stolovej hry Carcassonne vnesie do hry krásu, nebezpečenstvo, ale aj múdrosť. Prináša do hry figúrku strašného draka, očarujúcu princeznú, múdre víly a ďalšie nové kartičky krajiny.

Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
15,59 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvé rozšírenie hry Carcassonne. Prináša do hry hostince, ktoré umožňujú získať viac bodov za cesty. Ďalej katedrály, ktoré umožňujú získať viac bodov za mestá. Okrem toho tiež veľkú figúrku pre každého hráča, ktorá sa pre zisk prevah počíta za dve bežné figúrky.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
17,46 € 15,70 €

Desiate rozšírenie hry Carcassonne. Cirkus postupne putuje krajinou a vystupuje v ňom rad rôznych zvierat. Body prinášajú nielen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale aj pyramídy cvičiacich artistov.

Mindok Carcassonne: Zlatá horúčka
22,19 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Úplne samostatný herný Carcassonne svet. Nepotrebujete žiadnu ďalšiu hru z rodiny Carcassonne pre príjemný pôžitok z hry Carcassonne: Zlatá horúčka. Budete budovať koľaje, obchodovať s indiánmi a hľadať zlato.

Mindok Čierne historky 1

Mindok Čierne historky 1

Hodnotenie: 4,5
8,60 €

Čierne historky 1 sú napínavou hrou obsahujúcou 50 rôznych historiek. Hra vhodná na akúkoľvek párty, k vode alebo trebárs na cestu autom. Čierne historky sú tajuplné, pochmúrne a zapeklité detektívne príbehy. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viac hráčov.

Mindok Čierne historky 3
9,80 € 7,90 €

Strašidelná hra na jakoukoliv párty, k vodě nebo třeba na cestu autem

Mindok Čierne historky: Zlaté historky
9,22 € 7,90 €

Čierne historky Zlaté historky. Nasadni do stroja času a vydaj sa do minulosti! V jednej chvíli sa objavíš v stredoveku, inokedy pristaneš v starovekom Ríme alebo pátraš v džungli po tajomnom zlate Inkov.

Mindok Čierne historky: Zločin a sex
9,22 € 7,90 €

Čierne historky Zločin a sex sú žhavé príbehy! 42 prípadov spaľujúcej vášne, 18 osudných afér, 9 podvedených manželov a manželiek, 2 transvestiti a jeden sobášny podvodník: 50 tajuplných príbehov vzťahujúcich sa k najsmrtonosnejšiemu rozptýleniu na svete!

Mindok Citadela: De Luxe

Mindok Citadela: De Luxe

Hodnotenie: 5
27,43 € 25,07 €

Posledný kus za túto cenu!

V hre Citadela sa budete snažiť postaviť čo najhonosnejšie budovy, aby ste získali **titul **Kráľovského majstra staviteľa. V každom kole budete vystupovať v inej úlohe, pričom budete musieť preukázať nutnú dávku skúseností. Dômyselným využitím zvláštnych schopností každej postavy môžete svojich súperov prekabátiť a priblížiť sa tak k víťazstvu.

Mindok Deti z Carcassonne
19,99 € 19,10 €

Skvelá zábava na hrade Carcassonne! Celosvetovo preslávenú hru Carcassonne si teraz môžu zahrať deti už od 4 rokov spoločne so svojimi rodičmi.

Mindok Goblíci jedáci

Mindok Goblíci jedáci

Hodnotenie: 5
19,12 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá a svižná strategická hra pri ktorej si každý otestuje svoju pamäť, logické myslenie a svoje chúťky. Vám zverené roztomilé bytôstky lačné ako po zábave, tak po ostatných goblíkoch. Pokúste sa porovnať svoje goblíky do radu.

Mindok Hadara
42,20 € 38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra Hadaa vás zavedie do sveta rôznych kultúr a krajín. V troch epochách prežijete vzostup nového sveta z malej osady až k výšinám civilizácie. Svoje územie zabývate rozličnými osobnosťami, pochádzajúcimi z rôznych kultúrnych oblastí, kontinentov aj časových období. Aby ste svojej ríši zaistili čo najväčšiu česť a slávu, musíte si osobnosti vyberať starostlivo. Nesmiete však zanedbať ani oblasť poľnohospodárstva, kultúrneho rozvoja či vojenskej sily, inak vás predbehnú ríše konkurenčné.

Mindok Ice Cool Ľadová škola
30,39 € 27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Cvrnknite do tučniaka a zoberte rybku! Ale pozor na školníka! V tejto cvrnkacej hre behajú po škole malé tučniaky. Vedia tiež bravúrne zatáčať a skákať. Hrajte sa za tučniaka nezbedníka a snažte sa nazbierať čo najviac rýb alebo za školníka, ktorý má za úlohu lapajov pochytať.

Mindok Kingdomino

Mindok Kingdomino

Hodnotenie: 5
18,47 € 16,80 €

Jako mocní králové hledáte nová místa pro rozšíření svých velkolepých království. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny a vybrat ta nejlepší místa. Ale pozor, jsou tu i další králově, kteří se poohlížejí po stejných krajinách…Vybudujte to nejskvělejší království!

Mindok Krycie mená XXL

Mindok Krycie mená XXL

Hodnotenie: 5
36,10 € 31,70 €

Pôvodná česká hra, ktorá zbiera úspechy po celom svete, teraz vo veľkom XXL prevedení! Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mindok Krycie mená Duet SK
19,54 € 17,97 €

Svetovo preslávená hra v špeciálnej úprave len pre dvoch hráčov. Stále rovnaký princíp pomocníka použite k tomu, aby ste odhalili tajných agentov. Avšak teraz budete pracovať spoločne! Hru môžete hrať samostatne len v dvoch hráčoch, alebo si kartičkami s krycími menami obohatiť základnú verziu hry.

Mindok Krycie mená Obrázky SK
19,54 € 17,97 €

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

Mindok Machi Koro

Mindok Machi Koro

Hodnotenie: 3,5
10,90 €

Kto postaví najlepšie prosperujúce mesto? Zábavná a ľahká budovateľská hra. Je to jednoduché, čím viac stavieb vo svojom meste máte, tým vyššie príjmy môžete vo svojom ťahu získať. Dajte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepripravili pomocou svojich stavieb súperi.

Mindok Machi Koro: Veľkomesto
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte sa architektom veľkomesta! Stavebný boom pokračuje. Z vášho mesta sa postupne stáva významná metropola. Rozšírenie zábavnej budovateľskej hry. Je to jednoduché, čím viac stavieb vo svojom meste máte, tým vyššie príjmy môžete vo svojom ťahu získať. Dajte si ale pozor, aby vás o cenné zdroje nepripravili pomocou svojich stavieb súperi.

Mindok MARS: teraformácie
45,22 € 40,40 €
+ doprava zadarmo

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

Mindok Mlsné myšky

Mindok Mlsné myšky

Hodnotenie: 5
23,90 €

Detská hra, ktorá baví celú rodinu. Štyri myšie rodiny sa vydávajú na cestu do syrového kráľovstva. Cesta bude veľmi nebezpečná, pretože myšky prenasleduje veľká hladná mačka. V tejto hre si precvičíte koordináciu pohybov niekoľkých figúrok, strategické myslenie, útek pred mačkou. A hlavne zažijete veľa zábavy!

Mindok Port Royal

Mindok Port Royal

Hodnotenie: 5
13,69 € 12,52 €

V prístave Port Royal je poriadne živo a vy dúfate, že sa vám podarí obchod vášho života. Neriskujte však príliš, nikdy neviete, kde narazíte na pirátov! Zarobené peniaze musíte chytro investovať, aby ste si zaistili priazeň guvernéra a admirálov a najali do svojich služieb ďalších užitočných pomocníkov.

Mindok Port Royal: Dobrodružstvo začína
11,71 € 9,90 €

Dobrodružstvo začína. Ste pripravení vyplávať? Ponorte sa do napínavého príbehu o piatich kapitolách, plných prekvapení a nečakaných zvratov, avšak v dôverne známej atmosfére hry Port Royal. Môžete medzi sebou súťažiť, alebo naopak ťahať za jeden povraz. Dokonca si môžete zahrať celý príbeh úplne sami! Táto hra je len rozšírenie.

Mindok Port Royal: Rozšírenie
11,71 € 10,90 €

rozšírení pre hru Port Royal už nestačí len podnikať výpravy. Teraz musíte navyše plniť kontrakty. V tom môžete s ostatnými súťažiť, alebo môžete všetci spolupracovať v neúprosnom závode s časom. Toto rozšírenie pre hru Port Royal prináša do hry nový prvok, a to „zmluvy“. Táto hra je len rozšírenie. K jej hraniu je nutné vlastniť pôvodnú hru Port Royal.

Mindok Príbehy pirátov
50,86 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Príbehy pirátov je kooperatívna hra odohrávajúca sa v reálnom čase. Každá partia hry predstavuje jednu kapitolu príbehu, v ktorej máte **splniť konkrétnu **predpísanú úlohu. Úlohy budete plniť postupne, bez toho aby ste tušili, čo vás bude čakať nabudúce! Ste pripravení na dobrodružstvo?

Mindok Príbehy z kociek

Mindok Príbehy z kociek

Hodnotenie: 4,5
10,60 €

Jedinečná hra, ktorá rozvíja predstavivosť a kreativitu detí i dospelých. Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku. Buď len tak rozprávajte, alebo súťažte o najzaujímavejší príbeh. Proste hoďte kockami a pozrite sa na obrázky, ktoré vám padli.

Mindok Príbehy z kociek: akcia
11,07 € 10,20 €

Tretí diel úspešných Príbehov z kociek. Príbehy z kociek: Akcie prinášajú úchvatné historky plné akcie a zábavy. Užite si takmer nekonečné množstvo príbehov v hre, v ktorej nejde o víťazstvo, ale predovšetkým o rozvíjanie predstavivosti a fantázie. Je to jednoduché, proste Hoďte kockami a rozprávajte rozprávku.