Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mindok Na křídlech Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
Mindok Na křídlech

V hre Na křídlech budete predstavovať nadšených ornitológov, pozorovateľa vtáctva, bádateľa a zberateľov, snažiaci sa prilákať do svojej voliéry čo najúžasnejšie vtáčie exempláre. Voliéra zahŕňa tri rôzne biotopy a každý vták pomôže rozvinúť vašu vtáčiu zoo v určitej oblasti: zháňanie potravy, znášanie vajec a získavanie nových prírastkov do voliéry. Víťazom hry sa stane hráč, ktorému sa podarí získať najviac bodov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Desiatka Harry Potter Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
Desiatka Harry Potter

Desiatka je vedomostná hra úplne nového typu. Ku každému okruhu v hre prislúcha 10 otázok a 10 možných odpovedí. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? Táto špeciálna edícia prináša 100 okruhov, 1000 otázok a odpovedí, ktoré preveria vaše vedomosti z filmovej série Harry Potter.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus) Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)

Desiate rozšírenie hry Carcassonne. Cirkus postupne putuje krajinou a vystupuje v ňom rad rôznych zvierat. Body prinášajú nielen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale aj pyramídy cvičiacich artistov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok MARS: teraformácie Mindok MARS: teraformácie
Mindok MARS: teraformácie

Dobývanie Červenej planéty začína! V hre Mars:Teraformácie budete hrať karty projektov, umiestňovať na mapu svoje doštičky miest a zelene a pretekať sa o čestné tituly a víťazstvo vo vypísaných súťažiach. Riaďte vašu korporáciu a pretvorte celú planétu!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Azul Mindok MARS: teraformácie
Azul

Portugalský kráľ Manuel I. bol pri svojej návšteve Alhambry natoľko očarený jej **interiérmi, **najmä keramickými dlaždicami zvanými „azulejos“ (pôvodne s modro-bielym dekorom), že okamžite nariadil, aby jeho vlastný palác v Portugalsku bol vyzdobený podobnými obkladmi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SMART IQ Puzzle Pro Mindok MARS: teraformácie
SMART IQ Puzzle Pro

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok 50 veselých hier do auta Mindok 50 veselých hier do auta
Mindok 50 veselých hier do auta

Nemáte moc radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovnú kopanú? Na ďalšiu cestu sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia v pekný v zážitok!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Desiatka: rozšírenie cestovanie Mindok 50 veselých hier do auta
Desiatka: rozšírenie cestovanie

V tomto rozšírení nájdete 50 nových obojstranných kariet! 100 nových okruhov, 1000 nových otázok a odpovedí týkajúcich sa krajín, miest, pamiatok, jazykov a ďalších zaujímavostí z celého sveta. Týmito kartami môžete nahradiť polovicu kariet zo základnej hry.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Mindok Azul Mini Mindok 50 veselých hier do auta
Mindok Azul Mini

Vítejte zpět v Evoře! Po veleúspěšném tažení světem přichází cenami ověnčená rodinná hra Azul v mini formátu. Azul je hra s umisťováním dílků, ve které hráči soutěží o nejvyšší skóre tím, že si berou dílky a dávají je na své desce tak, aby získali co nejvíce bodů.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Desiatka: rozšírenie jedlo a pitie Desiatka: rozšírenie jedlo a pitie
Desiatka: rozšírenie jedlo a pitie

V tomto rozšírení nájdete 50 nových obojstranných kariet! 100 nových okruhov, 1000 nových otázok a odpovedí týkajúcich sa jedla, pitia, kulinárskych výrazov, svetových delikates, kuchárov či ďalších zaujímavostí zo sveta gastronómie. Týmito kartami môžete nahradiť polovicu kariet zo základnej hry.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SMART - Barevný kód Desiatka: rozšírenie jedlo a pitie
SMART - Barevný kód


Dílek po dílku a obrázek je tu!

môžete mať 03.10 - 05.10

Partner: Fonetip
Mindok Carcassonne - Big Box 2022 Desiatka: rozšírenie jedlo a pitie
Mindok Carcassonne - Big Box 2022

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Jurská desiata Mindok Desiatka: História rozšírenia
Mindok Jurská desiata

Mladí brontosauri zo všetkého najradšej jedia šťavnaté lístočky na pastvinách, kde bývajú. K víťazstvu musíte so svojim tímom brontíkov zožrať viac lístočkov ako súper. Alebo povolať hrozivého T-rexa, aby súperových brontíkov odplašil!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok SMART - Tri malé prasiatka Mindok Desiatka: História rozšírenia
Mindok SMART - Tri malé prasiatka

Tri malé prasiatka je vtipná logická hra pre jedného hráča. Podarí sa vám obstarať prasiatkam útulné chalúpky? A dokážete ich rozmiestniť tak, aby sa prasiatka mohli hrať bezstarostne vonku, na čerstvom vzduchu? Avšak pozor – vonku môže sliediť vlk. Hra rozvíja logické myslenie, priestorovú predstavivosť, koncentráciu a plánovanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Desiatka: História rozšírenia Mindok Desiatka: História rozšírenia
Mindok Desiatka: História rozšírenia

Nové rozšírenie k stále obľúbenejšej hre Desiatka. 100 nových okruhov, 1000 nových otázok a odpovedí týkajúcich sa českých i zahraničných panovníkov, bitiek, objavov či ďalších historických zaujímavostí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Smart - IQ Fit Desiatka 1. rozšírenie
Mindok Smart - IQ Fit

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Desiatka 1. rozšírenie Desiatka 1. rozšírenie
Desiatka 1. rozšírenie

Obľúbili ste si hru Desiatka? V tomto rozšírení nájdete kompletnú novú sadu kariet! 200 nových okruhov, 2000 nových otázok a odpovedí. Tie môžete so základnou hrou premiešať, alebo okruhy zo základnej hry kompletne vymeniť. Nedása hrať bez základnej hry Desiatka. Hra je v českom jazyku!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Smart Drahokamy Desiatka 1. rozšírenie
Mindok Smart Drahokamy

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Sledujte stopy a nájdite diamant! Vstúpte do diamantovej bane, vyťažte drahokamy a nájdite červený diamant. „Vydolujte“ informácie z pomocníkov a stôp, ktoré vám pomôžu vyriešiť každý rébus.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Komu zvoní električka Mindok MikroMakro: Mesto zločinu 3
Komu zvoní električka

Párty hra o morálnych dilemách a vraždiacej električke. Jeden hráč je vodič električky a musí sa rozhodnúť, ktorú z dvoch koľají vyšle nezastaviteľnou električkou, čím zabije všetkých po trati. Ostatní hráči sa rozdelia na dva tímy a budú sa snažiť vodiča presvedčiť, aby ušetril ich koľaj a zabil všetkých na tej druhej koľaji. Nasadať, už ide vláčik zabíjačik!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Azul: Záhrady pre kráľovnú Mindok MikroMakro: Mesto zločinu 3
Mindok Azul: Záhrady pre kráľovnú

Kráľ Manuel I. povolal najznámejších záhradných architektov Portugalska, aby vytvorili pre jeho manželku, kráľovnú Máriu Aragonskú, tie najkrajšie záhrady. V tejto hre sa chopíte náročnej úlohy vytvoriť pre očarujúcu kráľovnú čo najkrajšiu záhradu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok MikroMakro: Mesto zločinu 3 Mindok MikroMakro: Mesto zločinu 3
Mindok MikroMakro: Mesto zločinu 3

MikroMakro je séria kooperatívnych detektívnych hier. Spoločne budete riešiť spletité kriminálne prípady, zisťovať motívy, hľadať dôkazy a usvedčovať páchateľa. Pozorné oko aj schopnosť kreatívnej dedukcie, to sú pravé vlastnosti detektíva!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Duch! Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta)
Mindok Duch!

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta) Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta)
Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta)

Piate rozšírenie obľúbenej doskovej hry Carcassonne prináša ďalšiu voľbu, ako posilniť svoj vplyv v krajine okolo mesta Carcassonne. Krajina v okolí Carcassonne sa ďalej rozvíja. Okolité mestá rastú a vyberajú si svoju starostu. Zámožní sedacích stavia medzi lúkami svoje statky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok Desiatka Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta)
Mindok Desiatka

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL