Mindok Krycie mená SK-23%

Mindok Krycie mená SK

Hodnotenie: 4,8
19,54 € 15 €

Akcia

Naozajstný profesionál nikdy nekontaktuje nájomného vraha. Krycie mená je skvelá zábava pre všetkých, ktorí sa radi hrajú so slovami. Tímy spolu súperia o prvenstvo v úspešnom kontaktovaní všetkých svojich agentov.

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,9
13,70 € 11,90 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 5
21,90 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

Mindok Carcassonne - Big Box 2017-17%
58,80 € 48,80 €

Akcia

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

Mindok Sagrada

Mindok Sagrada

Hodnotenie: 5
43,10 € 34,90 €

Prekrásna farebná hra s kockami. Staňte sa umelci súťažiacimi o to, kto vytvorí najkrajší farebný vitráž kostola Sagrada Família. Okenné sklíčka sú v hre predstavovaná farebnými kockami, ktorých hodnoty vyjadrujú odtieň (čím vyššia hodnota, tým tmavšia farba). Každé kolo si budete vyberať kocky z ponuky a pokladať ich do svojho okenného rámu. Pritom bude nutné dodržiavať podmienky kariet vzorov. Zároveň nesmú mať dve susediace kocky rovnakú farbu ani hodnotu.

Mindok Krycie mená Obrázky SK-17%
19,54 € 16,10 €

Akcia

Najlepšia párty hra roka 2016 sa predstavuje v novej, obrázkovej verzii, čo vám ponúka ešte viac možností ako klasická hra so slovami. Každý obrázok je kombináciou niekoľkých predmetov alebo zvierat, takže možností popísať obrázok je podstatne viac. Dva súperiace superagenti poznajú identitu 20 agentov. Ich spoluhráči poznajú týchto agentov len pod ich krycími menami.

Mindok Citadela: De Luxe

Mindok Citadela: De Luxe

Hodnotenie: 5
29,40 € 23,90 €

V hre Citadela sa budete snažiť postaviť čo najhonosnejšie budovy, aby ste získali **titul **Kráľovského majstra staviteľa. V každom kole budete vystupovať v inej úlohe, pričom budete musieť preukázať nutnú dávku skúseností. Dômyselným využitím zvláštnych schopností každej postavy môžete svojich súperov prekabátiť a priblížiť sa tak k víťazstvu.

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK-17%
19,54 € 16,10 €

Akcia

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Mindok Carcassonne-15%

Mindok Carcassonne

Hodnotenie: 4,9
23,50 € 19,90 €

Akcia

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne.

Mindok SMART - Kvadrilion
19,69 € 18,90 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Mindok Smart Dinosaury Tajomné ostrovy
23,50 € 19,90 €

Tento hlavolam je zameraný na bezpečné oddelenie bylinožravcov od mäsožravých dinosaurov. Prehryzte sa cez 80 zaujímavých rébusov, v ktorých treba dômyselne rozmiestniť časti ostrovov tak, aby červený mäsožravý T-Rexi v žiadnom prípade neohrozovali mierumilovných zelenych bylinožravcov.

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 18,75 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Mindok Play! Staň sa hviezdou internetu-23%
29,40 € 22,50 €

Akcia

V tejto zábavnej hre určenej predovšetkým milovníkom YouTuberingu si môžeš vyskúšať, aké to je byť hviezdou internetu. Užiješ si bláznivé challenge, vedomostné otázky týkajúce sa on-line sveta a veľa ďalšieho.

Mindok Obludárium

Mindok Obludárium

Hodnotenie: 5
39,20 € 32,90 €

Obludárium je hra s vyberaním kariet z kolujúcej ponuky, v ktorej hráči zhromažďujú karty rôznych krajov a tamojších oblúd, najímajú si talentovaných pomocníkov a plnia svoje vlastné tajné úlohy. Hráči získavajú body za ulovené obludy, splnené úlohy a ušetrené toliare. Ten hráč, ktorému sa počas štyroch loveckých sezón podarí nazhromaždiť najpôsobivejšie a najlepšie zarábajúce obludárium, sa stane víťazom hry a novým uznávaným šelmoznalcom.

Mindok SMART - Králík Kuk
26,99 €

Králík Kuk je logická hra pro nejmenší děti. V krabici najdete 3 velké dřevěné díly krabice, roztomilého králíka a 60 zajímavých rébusů.

Mindok 50 koní a poníkov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto škatuľke zvládnete hravo určiť 50 koní a poníkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako spoznať svoje obľúbené zviera. Ideálny sprievodca pre všetkých milovníkov prírody!

Mindok Carcassonne 3.rozšírenie - Princezná a drak
15,60 € 14,99 €

Tretie rozšírenie strategickej stolovej hry Carcassonne vnesie do hry krásu, nebezpečenstvo, ale aj múdrosť. Prináša do hry figúrku strašného draka, očarujúcu princeznú, múdre víly a ďalšie nové kartičky krajiny.

Mindok Smart Koralový útes
11,90 €

Schovávaná pod vodou! Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba rybičky zobrazené v zadaní a ostatní sa schovajú.

Mindok SMART - Zámocké schody
31,30 € 25,90 €

Drevená 3D logická hra pre rozvíjanie logického myslenia. Cieľom hry je pomôcť princovi zachrániť uväznenú princeznú tým, že zostaví schody a mosty.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,90 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Mindok Carcassonne: Safari

Mindok Carcassonne: Safari

Hodnotenie: 4,3
23,50 € 19,87 €

Safari je **samostatná hra **z rodiny Carcassonne, ktorú možno plne hrať úplne samostatne. **Pravidlá **sú rovnaké, len prostredie je iné. Hra vyzerá zakaždým inak – s každou hrou staviaš iné územie. Carcassonne môže vyzerať na prvý pohľad až moc jednoducho, ale s každou hrou musíš vymýšľať inú taktiku, ktorá ti dopomôže k víťazstvu.

Mindok Doba kamenná junior
29,40 € 24,90 €

V dobe kamennej sa život ľudí veľmi líšil od toho dnešného. Spoznajte ich svet spoločne s Jonom a Jadom, dvoma deťmi z doby kamennej. Nechajte svoju predstavivosť, aby vás vzala späť do doby kamennej. Zbierajte bobule, vydajte sa na ryby a postavte svoju vlastnú dedinu.

Mindok Duch! Feztovné vydanie
19,60 € 17,90 €

Neobyčajný klobúk zvaný fez je dostatočne veľký na ukrytie ducha aj všetkých jeho vecí. Duch – feztovné vydanie prináša ďalšie spestrenie pre všetkých milovníkov ducha Balduina. Fez je pravý, orientálny a je kúzelný. Čo sa pod ním dá nájsť, si môžu vyskúšať hráči práve v tejto hre. Vyskúša si pri tom rýchlosť a postreh, aby mohli vždy vyfúknuť predmet spoluhráčom pred nosom.

Mindok Krabčáci

Mindok Krabčáci

Hodnotenie: 5
17,20 € 15,90 €

V krajine zbadáte kŕdle vtákov, ktorí len tak leňošia na drôtoch elektrického vedenia. Potom sa znenazdajky zdvihnú, zavládne chaos a vtáčiky sa premiešajú. Pomôžte im nájsť cestu do toho správneho kŕdľa!

Mindok Smart Šikovný farmár
20,90 €

Postavte zvieratkám ohrady! Zvieratká sa hrajú spoločne v jednej ohrade a robia veľký neporiadok. Ale už je čas ísť spať, a preto musia všetky zvieratká do svojich ohrád, aby mali pokoj. Farmár má však po ruke len 3 dieliky plotov, aby celú lúku rozdelil na samostatné ohrady. Pomôžete mu postaviť pre každý druh zvieratiek samostatnú ohradu a zaistíte, aby mali všetky zvieratká čo piť?

Mindok Mačací klub

Mindok Mačací klub

Hodnotenie: 4,7
19,60 € 15,90 €

Extra roztomilá rodinná hra, v ktorej sa vžijete do rolí milovníkov mačiek. V priebehu hry si doberáte karty, ktoré obsahujú pôvabné mačky, ale aj krmivo, hračky, šantu mačaciu, alebo mačacie kostýmy. Najdôležitejšie je všetky vaše mačky riadne nakŕmiť. Ak sa vám to podarí, zbierajte pre ne ďalšie veci, aby boli spokojné.

Mindok Pandemic: Laboratórium
27,70 € 26,90 €

Za prísne stráženými bezpečnostnými dverami laboratória pretekajú vedci s časom, spracovávajú vzorky mikróbov a testujú lieky, ktoré majú, zachrániť ľudstvo. Odoberajte vzorky a vyvíjajte lieky v laboratóriu v scenári Laboratórium. Dokážete spolupracovať ako tím aj v laboratóriu a zachrániť tak ľudstvo?

Mindok Carcassonne: Star Wars
33,30 € 26,26 €

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo zo sveta Star Wars v prostredí obľúbenej hry Carcassonne! Známe pravidlá boli málo upravené a zjednodušené, takže hra ponúka úplne nový zážitok! Napínavé súboje o nadvládu nad jednou vzdialenou galaxiou čakajú len na vás!

Mindok Play! Gold-22%

Mindok Play! Gold

Hodnotenie: 4,5
31,30 € 24,40 €

Akcia

Staň sa hviezdou internetu. Rozbehni ďalší level najbláznivejšej stolnej hry ever!! Nové crazy challenges, vedomostné otázky zo sveta internetu a mnoho ďalšieho! Získaj najviac fanúšikov a dobi svet internetu!

Mindok Bystroočko
17,20 € 14,90 €

Rýchla otáčacia postrehová hra pre celú rodinu, ktorá prináša úplne nový herný mechanizmus. Karta s obrázkom vám napovie, ktorý symbol hľadať. Potom už zostáva len čo najrýchlejšie točiť kolieskom a v okienku hľadajte rovnaký symbol, ako je na karte. Za každé vyhrané kolo získa hráč kartu ako bod. Hra obsahuje 6 samostatných variantov určených pre rôzne typy hráčov. Hra potom nepracuje len s obrázkami, ale napríklad aj s písmenami a so slovami.

Mindok Múza
19,60 € 15,90 €

V tejto veľkolepej párty hre nájdete viac ako 100 prekrásne ilustrovaných kariet. V každom kole hry sa jeden hráč vžije do úlohy Múzy a predloží svojmu tímu tajuplnú indíciu. Spoluhráči potom majú za úlohu odhadnúť, ku ktorému umeleckému dielu sa ich Múza svojou nápoveďou snaží nasmerovať.

Mindok Smart Tajomný chrám
15,90 €

Nestraťte sa v pohyblivom labyrinte! V bludisku chodieb tajomného chrámu steny neustále menia miesta. Jeden chybný krok a skončíte ako krmivo pre krokodíly. Len veľmi múdry dobrodruh dokáže z tohto prekliateho labyrintu vyjsť bez ujmy. Zvládnete to?

Mindok 50 druhov hmyzu a pavúkov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 druhov hmyzu a pavúkov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o hmyze!

Mindok Smart Králičia nora
11,90 €

Pomôžte zvieratkám nájsť nové domovy! Králičia rodina pre seba hľadá nový útulný domov. Na najkrajším mieste v lese však chcú bývať aj pani líška, pán jazvec a je potrebné zariadiť, aby ich malí králici nerušili. Pomôžte zvieratkám kopať na správnych miestach tak, aby všetci mali vlastné nory so samostatnými východmi.

Mindok Mars: Teraformácia - Hellas Elysium
11,90 €

V hre Mars: Teraformácia objavte nové územia a vyskúšajte nové stratégie! Namiesto pôvodného herného plánu môžete použiť niektorý z oboch nových. Znázorňujú iné časti Marsu, sú na nich vyznačené iné bonusy za umiestnenie doštičiek, iné oblasti pre doštičky oceánu a nové čestné tituly a súťaže.

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnotenie: 4,7
13,70 € 11,61 €

IQ Link je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Nájdite správne prepojenie! Umiestnite všetky dieliky na herný plán. Aj keď je v hre celkom 36 častí herných dielikov a na hernom pláne iba 24 miest.

Mindok SMART - Vikingovia v búrke
17,60 € 14,90 €

Zábavná spoločenská hra pre deti Vikingovia v búrke zo série Smart Games. Vikingské lode sú uprostred oceánu lapené v obrovskom hurikáne. Dokážete ich navigovať von z búrky? Vikingovia v búrke je originálna logická hra, v ktorej sa lode pohybujú pomocou otáčania jednotlivých dielikov s vlnami.

Mindok 50 plemien psov
9 € 7,90 €

Vďaka kartám v tejto krabičke zvládnete hravo určiť 50 plemien psov. Na kartách nájdete kvízovú otázku, názornú ilustráciu, základné informácie a tiež niekoľko zaujímavostí. Skvelý spôsob, ako sa zábavnou formou dozvedieť viac o zvieratách!

Mindok SMART - Noemova archa
13,40 € 11,90 €

Nájdi zvieratkám miesto na lodi; Druhov zvieratiek je toľko, že sa do Archy zmestia len tak tak. Preto je potrebné veľmi dobre premýšľať, ako ich do útrob lode poskladať.

Mindok Smart Vesmírna misia
15,50 € 14,90 €

Preveďte vesmírnu loď pásom asteroidov! Dokážete preletieť pásom asteroidov? Svoje navigačné zručnosti si dôkladne precvičíte a prehĺbite v 60 rôzne ťažkých misiách tejto galaktickej skladačky.

Mindok SMART - IQ Puzzle Pro
10,91 €

Nová hra  IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů ve třech herních módech, ve 2D i 3D.

Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébu…

Mindok Zbodni šalát
10,90 €

Zbodni šalát je rýchla a zábavná hra pre celú rodinu. Je v nej cez 100 spôsobov, ako získavať body! Každý môže sledovať inú stratégiu a každá partia je jedinečná! Doberajte kombinácie bodovacích kariet a zeleniny z neustále sa meniaceho trhu. Zmiešajte zeleninu a jej bodovanie a zbodnite ten najvýživnejší šalát!

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnotenie: 5
11,80 € 11,23 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok Lama
10,90 € 9,90 €

Zvíťazíte nad ostatnými lamami? Ak nemáte vhodnú kartu, ktorú by ste mohli priložiť, čaká vás dilema: dobrať si ďalšiu kartu v nádeji, že ju zahráte neskôr, alebo radšej neriskovať a odstúpiť? Kto nazbiera najmenej trestných žetónov, vyhrá.

Mindok SMART - Tri malé prasiatka-19%
31,30 € 25,10 €

Akcia

Tri malé prasiatka je vtipná logická hra pre jedného hráča. Podarí sa vám obstarať prasiatkam útulné chalúpky? A dokážete ich rozmiestniť tak, aby sa prasiatka mohli hrať bezstarostne vonku, na čerstvom vzduchu? Avšak pozor – vonku môže sliediť vlk. Hra rozvíja logické myslenie, priestorovú predstavivosť, koncentráciu a plánovanie.

Mindok Kingdomino

Mindok Kingdomino

Hodnotenie: 4,6
21,50 € 16,87 €

Jako mocní králové hledáte nová místa pro rozšíření svých velkolepých království. Je třeba prozkoumat všechny druhy krajiny a vybrat ta nejlepší místa. Ale pozor, jsou tu i další králově, kteří se poohlížejí po stejných krajinách…Vybudujte to nejskvělejší království!

Mindok Legendy západu
58,30 € 50,90 €

Legendy Západu je hra, v ktorej hráči ujímajú rolí slávnych historických postáv z Divokého západu. Budete sa snažiť presláviť sa mnohými rôznymi spôsobmi: udržovaním zákona a poriadku, chov dobytka, hľadaním zlata, chytaním zločincov, ale aj bitkami, karbanom, okrádaním počestných, bankovými lúpežami, pašovaním dobytka a plnením rozmanitých úloh. Do histórie zmestia len tie najväčšie legendy!