Melissa & Doug Magnetická hra - lovenie rybičiek
21,80 €

Sada veselých rybičiek už čaká na šikovného rybára. Kto uloví najviac rybičiek je víťazom! Mladšie deti lovia rybičky pre zábavu, staršie deti môžu súťažiť a rybičky počítať podľa počtu ulovených kusov alebo podľa bodov umiestnených na prednej strane každej rybičky.

Melissa & Doug Sada maňušiek - hospodárske zvieratá
32,70 € 29,80 €

S týmito maňuškami môžete spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla. Maňušky sú vyrobené z vysoko kvalitného a na dotyk príjemného materiálu.

Melissa & Doug Luxusný hrací koberec s príslušenstvom
73,20 €

Táto Deluxe hracia sada obsahuje mäkký a odolný koberec, ktorý sa dá jednoducho vyprať. V balení je aj 49 drevených hračiek, ktoré koberec krásne oživia. Koberec má protišmykový povrch a vystužený okraj a je dostatočne veľký.

Melissa & Doug Hrací koberec - 4 hry
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský koberec do izby so zábavným motívom štyroch hier. Koberec poslúži aj ako krásna dekorácia do detskej izbičky. Deti zažijú veľa zábavy. Rozvíja detskú fantáziu a motivuje deti na hranie.

Melissa & Doug Maňušky - domáce farma-26%
23,90 € 17,60 €

Nechajte tieto maňušky ožiť. Štyri maňušky v podobe zvieratiek dobre padnú na detskú aj menšie dospelú ruku. Môžete spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla.

Melissa & Doug Kuchynský set 4 debničky
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada debničiek a rôznych dobrôt na varenie sa bude hodiť do každej kuchynky malých kuchárov. Priprav si svoje obľúbené jedlo. U detí sa rozvíja predstavivosť a jemná motorika.

Melissa & Doug Vytvor tvár - Safari
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zapojte svoju fantáziu a vytvorte 10 rôznych tvárí. Vyberte jeden z tvárí a doplňte samolepkami s tvarmi očí, úst, obočia a ostatnými doplnkami. K výberu máte 66 znovu použiteľných/adhéznych/samolepiek.

Melissa & Doug Kreatívny set Farma
18,90 €

Tento set v prírodnom prevedení je plný aktivít, kreslenia a tvorenia. Deti môžu kresliť, vyfarbovať, plniť úlohy, poznávať zvieratá, učiť sa anglicky a pod. A to stále dookola vďaka fixu ošetrenému mazacou hubkou alebo sa hrať s magnetmi na magnetickej tabuli a dokresľovať príbehy a veľa ďalších nápadov.

Melissa & Doug Drevené puzzle na cestu Farma
12,40 € 11,90 €

Spojte dvojdielne drevené puzzle s tými na drevenej vkladacej ploche a naučte deti názvami 6tich zvieratiek slovensky aj anglicky. Puzzle sú uložené v praktickom kufríku s rukoväťou. Všetko z recyklovateľného materiálu a farby na báze sóje.

Melissa & Doug Maňušky - Rozprávka
20,40 € 17,60 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmito maňuškami môžete spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla. Maňušky sú vyrobené z vysoko kvalitného a na dotyk príjemného materiálu.

Melissa & Doug Magnetické obliekanie Bábika-33%
16,30 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická drevená obliekacie bábika má k dispozícii nespočetné množstvo štýlových módnych návrhov. Obleč si bábiku podľa svojich predstáv. Vďaka magnetickým dreveným dielikom oblečenia môžu deti obliekať figúrku znovu a znovu.

Melissa & Doug Prevliekanie Zvieratká z farmy
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Reálne farebná zvieratká, s ktorými bude prevliekanie šnúrok zábavou. Hravá forma učenia detí koordinácie a trpezlivosti. Všetko je vyrobené z kvalitného dreva a zabalené v praktickom drevenom boxe.

Melissa & Doug Triedenie a vkladanie farebných koliesok
21,10 € 19,90 €

Sada obsahuje desať obojstranných obrázkových kariet, ktoré sa pripevnia na drevenú hraciu dosku, do ktorej deti vkladajú kolieska. Na jednej strane je obrázok farebný pre párovanie farieb. Na druhej strane je obrázok čiernobiely, čo umožňuje deťom vytvárať vlastné vzory a dizajn.

Melissa & Doug Výuková hračka Medveď - zapínanie
22,20 €

Tento drevený medvedík sa vždy smeje, ale najšťastnejší je, keď je celý oblečený. Zapni mu zips, pracky, gombík a zašnuruj, utiahni a zaviaž šnúrku. Každá zručnosť je obsiahnutá na samostatnom kuse.

Melissa & Doug Vyrob si ptačí budku
15,20 €

Novinka

Kam dávat ptáčkům jejich oblíbené zobání? S touto stavebnicí si můžete jednoduše sestavit a pomocí barviček ozdobit vlastní budku pro ptáčky. Vše potřebné pro výrobu najdeš uvnitř balení.

Melissa & Doug Drevené pečiatky v krabičke - Dino-25%
13,30 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti sa radi hrajú s pečiatkami s motívmi dinosaurov. Odtlačte motív na papier a následne ho vyfarbite farbičkami! Dinosaury môžu mať naraz toľko farieb.

Melissa & Doug Drevená pečiatky v krabičke - Kone
13,30 €

Deti milujú kone, táto sada im umožní pečiatkovať a vyfarbovať kone rôznych veľkostí a v rôznych situáciách. Odtlačte motív na papier a následne ho vyfarbite farbičkami!

Melissa & Doug Drevené puzzle na cestu Dopravné prostriedky
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Spojte 4 štvordielne puzzle s krajinou na drevenej vkladacej ploche. Puzzle sú uložené v praktickom kufríku s rukoväťou. Všetko je vyrobené z recyklovateľného materiálu a farby na báze sóje.

Melissa & Doug Prvé hranie - obojručný Slon
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šesť jasne farebných drevených kúskov vrátane slona na balančnej tyči. S touto nasadzovacou a balančnou hračkou si užijú veľa zábavy. Nasadzovanie farebných krúžkov na tyč umožňuje deťom nielen rozvíjať ich motoriku rúk, ale aj rozoznávať základné farby.

Melissa & Doug Baterka Chrobáčik-18%
14,60 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tma nevyľaká žiadneho dobrodruha, keď si posvieti touto roztomilou baterkou v tvare chrobáčika. Nezabudnite si ju pribaliť na výlety, do stanu alebo napríklad preskúmavanie jaskyne.

Melissa & Doug Vytvor tvár - Domáci maznáčikovia
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zapojte svoju fantáziu a vytvorte 10 rôznych tvárí. Vyberte jeden z tvárí a doplňte samolepkami s tvarmi očí, úst, obočia a ostatnými doplnkami. K výberu máte 66 znovu použiteľných/adhéznych/samolepiek.

Melissa & Doug Cestovanie s maznáčikmi-39%
36,30 € 21,90 €

Tiež chcú vaše deti živé zvieratko, ale z nejakého dôvodu im to nemôžete dopriať? S tým vám pomôže táto báječná sada, kde deti nájdu všetko, s čím si starostlivosť o miláčikov vyskúšať. Súčasťou balenia sú dva psíkovia.

Melissa & Doug Drevená doska so zámkami
36 €

Oddeľte zámok, otvorte očíslované dvere a zasmejte sa, keď uvidíte obrázok, ktorý je zospodu na tejto hracej doske. Táto hra zabaví deti na dlhú dobu.

Melissa & Doug Navliekanie pre najmenších
13,70 € 11,90 €

Farebné MAXI korálky v šiestich farbách sú určené na navliekanie na dlhé šnúrky. Deti milujú farby a tieto korálky farbami len žiaria, čo ich vždy priláka k hre a radi budú navliekať korálky znova a znova.

Melissa & Doug Sada maňušiek - safari
35,30 € 34,50 €

Nechajte tieto maňušky ožiť. Šesť maňušiek, ktorí majú podobu zvieratiek zo safari, dobre padnú na detskú aj menšie dospelú ruku. Môžete tak spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla.

Melissa & Doug Magnetické obliekanie Julia
14,10 €

Nech sa figúrka menom Julia rozhodne pre akékoľvek povolania, vždy jej to pristane! Raz ako lekárka, inokedy zase rocková hviezda alebo policajtka. Vďaka magnetickým dreveným dielikom oblečenia môžu deti obliekať figúrku znovu a znovu.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi domáce zvieratá
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Umiestnením správneho kusu puzzla do otvoru sa ozve zvuk domáceho zvieratka. Položením správneho dielika na svoje miesto sa ozve zvuk. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Melissa & Doug Balanční hra SUSPEND
19,10 €

Novinka

Hra spočívá v tom, že hráči jeden po druhém zavěšují jednotlivé kovové tyčky do sebe a celá skládačka se nesmí zhroutit. Je obdobou klasického mikáda, ale je trochu těžší. Tato hra získala ve světě několik ocenění.

Melissa & Doug Navliekanie drevených tvarov
17,50 € 14,90 €

Farebné MAXI korálky v rôznych farbách, tvaroch a dekoroch, vrátane čísel, sú určené na navliekanie na dlhé šnúrky. Deti milujú farby a tieto korálky farbami len žiaria, čo ich vždy priláka k hre a radi budú navliekať znova a znova.

Melissa & Doug Drevená narodeninová torta-26%
24,40 € 17,90 €

Narodeninová párty s touto tortou v úhľadnej krabici môže byť každý deň! Deti budú nadšené až ho budú krájať a počujú jemné rezanie, až sa budú jednotlivé kúsky torty oddeľovať od suchého zipsu.

Melissa & Doug Drevené korálky s abecedou
18,20 €

Koľkými spôsobmi môže Váš malý klenotník vyjadriť slovo „krásny“? Balenie obsahuje mnoho drevených navliekacích korálikov s písmenami, rôznorodé nádherné tvary a farebné šnúrky, z ktorých si môžete vyrobiť náhrdelníky či náramky.

Melissa & Doug Prvé hranie - drevený ťahacie kolotoč-24%
27,70 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti budú mať radosť, až zatiahnu za povrázok a kolotoč sa dá do pohybu! Kolotoč má základňu z masívneho kvalitného dreva, ktorá rotuje, keď je hračka v pohybe. Sedem drevených kusov, vrátane troch obojstranných koníkov, ktorí sú odnímateľné a deti si s nimi môžu hrať samostatne.

Melissa & Doug Drevený ručný šľahač
25,30 €

S ručným dreveným šľahačom si užijete veľa zábavy. Kompletná sada s odnímateľnou miskou a otáčavým šľahačom. Otáčajte gombíky, aby ste nastavili rýchlosť. Drevené prísady zahŕňajú dve polevy masla a dvojdielne vajce. Obe majú samolepiace úchytky, ktoré možno krájať dreveným nožom.

Melissa & Doug Set na kopčekovú zmrzlinu-57%
36,80 € 15,70 €

Akcia

Zahrajte si na predavača zmrzliny u vás doma alebo napríklad na detskom ihrisku. Použite obe magnetické naberačky, štyri kopčeky obľúbených zmrzlinových príchutí a drevené kornútky.

Melissa & Doug Kompletný kostým - Astronaut
36,50 €

S týmto kostýmom Astrounata zažiariš nielen vo Vesmíre. Vydáš sa len na karneval alebo rovno na Mesiac? Set obsahuje striebornú kombinézu a príslušenstvo.

Melissa & Doug Kompletný kostým - Stavbár
36,90 €

Malí pomocníci pre oteckov sú pripravení nastúpiť do služby. Stačí len rozdať úlohy a malý remeselník opraví všetko čo je potrebné. Súprava obsahuje kostým a príslušenstvo.

Melissa & Doug Kompletný kostým - Veterinár
36,50 € 33,90 €

Starať sa o svojich miláčikov, teraz môže každý chlapec aj dievčatko. Všetky plyšové zvieratká teraz budú v bezpečí a starostlivo ošetrené. Súprava obsahuje kostým a príslušenstvo.

Melissa & Doug Magnetické obliekanie Koník-33%
16,30 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplnky a príslušenstvo zdobia tohto krásneho koňa – uzda, vrkôčiky, deky a dokonca aj žiarivé krídla! S 55 magnetickými doplnkami vrátane sedla, uzdy, hrivy a chvosta v mnohých farbách a štýloch. Je ľahké vytvoriť vzhľad, ktorý je úplne jedinečný.

Melissa & Doug Prvé hranie - pohyblivý Xylofón-17%
27,70 € 22,90 €

Deti budú nadšené, keď každý ich krok bude sprevádzať hudba z tohto okrúhleho ahacieho xylofónu, ktorý sa však rozoznie kedykoľvek, keď sa dá xylofón do pohybu! Deti budú radi objavovať jasné farby, vzory a hudobné zvuky spôsobené vyberateľnou drevenou guličkou.

Melissa & Doug Prvé hranie - Tvary pre najmenších Psík-18%
18,20 € 14,90 €

Otočte šteňaťu nos a potom ho „nakŕmte“ piatimi farebnými drevenými tvarmi. Deti a batoľatá budú nadšení z triedenia a stohovania hladkých, masívnych kúskov dreva, ktoré sa zhromažďujú v podnose za psíkom.

Melissa & Doug Sada maňušiek - domáce zvieratká
35,30 € 34,50 €

Nechajte tieto maňušky ožiť. Šesť maňušiek, ktorí majú podobu domácich zvieratiek, dobre padnú na detskú aj menšie dospelú ruku. Môžete tak spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla.

Melissa & Doug Drevená farma
25,50 € 21,90 €

Postav si farmu podľa svojich predstáv, kúsok po kúsku! Táto sada ponúka všetko, čo k takému dielu potrebuješ. Deti sa hravou formou naučia poznávať svet okolo seba. Vyrobené z kvalitného dreva.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi - náradie
15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Umiestnením správneho kusu puzzle do otvoru sa ozve zvuk obľúbeného náradia. Osem zvukov a farebnosť jednotlivých kusov rozvíja sluchové a zrakové vnímanie detí. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Melissa & Doug Húsenica ozubené kolieska
10,90 €

Pohybujúca sa húsenica z ozubených kolies! Dúhová húsenica je skvelou vzdelávacou a múdrou hračkou, pretože učí deti chápať zásady mechaniky. S touto farebnou prevodovkou očaríte aj tie najmenšie deti, ktoré budú fascinované farbami a pohybom tejto skvelej hračky.

Melissa & Doug Kompletný kostým - Pilot
36,50 € 33,90 €

Snom každého chlapca je zasadnúť do kokpitu lietadla a vzlietnuť a byť aspoň na chvíľu skutočným pilotom. Aj sny sa niekedy vyplnia, stačí len málo, napríklad len kostým malého pilota a sny sa stávajú skutočnosťou.

Pred 25 rokmi začali budovať svoju spoločnosť v garáži rodinného domu. Ich filozofia zostala rovnaká v priebehu ďalších rokov, aby uspokojila každého zákazníka. Značka Melissa & Doug ponúka produkty s vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom.

Pred 25 rokmi začali budovať svoju spoločnosť v garáži rodinného domu. Ich filozofia zostala rovnaká v priebehu ďalších rokov, aby uspokojila každého zákazníka. Značka Melissa & Doug ponúka produkty s vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom.