Melissa & Doug Stohovanie budov a áut
25,50 €

Novinka

Šesť blokov k stavaniu, vkladaniu a radeniu, ale aj zapadajúce jeden do druhého a šesť dopravných prostriedkov, ktoré môžu zájsť dovnútra ako do garáže. Táto hračka umožňuje deťom stavať veže alebo postaviť mesto s nemocnicou, hasičskou stanicou, školou a to s dreveným dopravným prostriedkom určeným pre každú budovu.

Melissa & Doug Dřevěná deska se zámky
34,20 €

Oddělejte zámek , otevřete očíslované dveře a zasmějte se, když uvidíte obrázek, který je zespoda na této hrací desce. Tato hra zabaví děti na dlouhou dobu.

Melissa & Doug Drevená pečiatky v krabičke - Zvieratká
13,30 €

Zvieratká sú pre deti vždy veľkou radosťou, táto sada im umožní pečiatkovať a vyfarbovať ich a dokresľovať k nim ich prirodzené prostredie. Odtlačte motív na papier a následne ho vyfarbite farbičkami!

Melissa & Doug Kompletný kostým - Astronaut
36,50 €

Novinka

S týmto kostýmom Astrounata zažiariš nielen vo Vesmíre. Vydáš sa len na karneval alebo rovno na Mesiac? Set obsahuje striebornú kombinézu a príslušenstvo.

Melissa & Doug Sada maňušiek - hospodárske zvieratá
32,80 €

Novinka

S týmito maňuškami môžete spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla. Maňušky sú vyrobené z vysoko kvalitného a na dotyk príjemného materiálu.

Melissa & Doug Kostky - garáže s auty
27,40 € 25,50 €

Sedm odstupňovaných kostek představují garáže mohou být uspořádány do vysoké věže nebo jako barevné městečko. Každá garáž odpovídá jednomu ze sedmi stohovatelných dřevěných vozů podle velikosti, barvy i čísla.

Melissa & Doug Magnetické obliekanie Koník
16,30 €

Doplnky a príslušenstvo zdobia tohto krásneho koňa – uzda, vrkôčiky, deky a dokonca aj žiarivé krídla! S 55 magnetickými doplnkami vrátane sedla, uzdy, hrivy a chvosta v mnohých farbách a štýloch. Je ľahké vytvoriť vzhľad, ktorý je úplne jedinečný.

Melissa & Doug Baterka Beruška
14,50 €

Novinka

Tma nevyleká žádného dobrodruha, když si posvítí touto roztomilou baterkou ve tvaru berušky. Nezapomeňte si ji přibalit na výlety, do stanu nebo třeba prozkoumávání jeskyně.

Melissa & Doug Húsenica ozubené kolieska
10,90 €

Novinka

Pohybujúca sa húsenica z ozubených kolies! Dúhová húsenica je skvelou vzdelávacou a múdrou hračkou, pretože učí deti chápať zásady mechaniky. S touto farebnou prevodovkou očaríte aj tie najmenšie deti, ktoré budú fascinované farbami a pohybom tejto skvelej hračky.

Melissa & Doug Prevliekanie Zvieratká z farmy
9,10 €

Novinka

Reálne farebná zvieratká, s ktorými bude prevliekanie šnúrok zábavou. Hravá forma učenia detí koordinácie a trpezlivosti. Všetko je vyrobené z kvalitného dreva a zabalené v praktickom drevenom boxe.

Melissa & Doug Sada maňušiek - safari
35,30 € 32,80 €

Nechajte tieto maňušky ožiť. Šesť maňušiek, ktorí majú podobu zvieratiek zo safari, dobre padnú na detskú aj menšie dospelú ruku. Môžete tak spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla.

Melissa & Doug Odomykanie zámkov
20 €

Novinka

Masívna drevená doska so štyrmi rôznymi zámkami a kľúčmi. Odomkni, odblokuj, otvor závesné dvere a nájdi pod nimi obrázky! Deti môžu hľadať konkrétny obrázok, súťažiť v rýchlosti otvorenia a zatvorenia dverí alebo rozprávať príbeh podľa nájdených obrázkov.

Melissa & Doug Dřevěná konstrukční stavebnice auto
36,30 € 24,70 €

Tento drevený dvojdielny nákladiak je pripravený stavať. A samotný príves je pohyblivé staveniska. Je naložený 22 drevenými súčasťami. Deti môžu počítať kusy, pomenovať ich, triediť podľa farieb, spájať skrutku a maticu, spojiť jednotlivé diely s nákladiakom.

Melissa & Doug Magnetické obliekanie Bábika
16,30 €

Magnetická drevená obliekacie bábika má k dispozícii nespočetné množstvo štýlových módnych návrhov. Obleč si bábiku podľa svojich predstáv. Vďaka magnetickým dreveným dielikom oblečenia môžu deti obliekať figúrku znovu a znovu.

Melissa & Doug Magnetická hra - lovenie rybičiek
21,80 €

Novinka

Sada veselých rybičiek už čaká na šikovného rybára. Kto uloví najviac rybičiek je víťazom! Mladšie deti lovia rybičky pre zábavu, staršie deti môžu súťažiť a rybičky počítať podľa počtu ulovených kusov alebo podľa bodov umiestnených na prednej strane každej rybičky.

Melissa & Doug Luxusní hrací koberec s příslušenstvím
73,20 €

Novinka

Tato Deluxe hrací sada obsahuje měkký a odolný koberec, který se dá jednoduše vyprat. V balení je i 49 dřevěných hraček, které koberec krásně oživí. Koberec má protiskluzový povrch a vyztužený okraj a je dostatečně velký.

Melissa & Doug Magnetické bludiště - počítání
16,90 € 16,70 €

Novinka

Posunuj magnetickou hůlku po průhledném povrchu tak dlouho, až bude v košíku správný počet jablíček. Děti se učí rozpoznávat zvířátka a učí se počítat a znát čísla.

Melissa & Doug Magnetické obliekanie Julia
14,10 €

Nech sa figúrka menom Julia rozhodne pre akékoľvek povolania, vždy jej to pristane! Raz ako lekárka, inokedy zase rocková hviezda alebo policajtka. Vďaka magnetickým dreveným dielikom oblečenia môžu deti obliekať figúrku znovu a znovu.

Melissa & Doug Tkalcovský stav 43x58cm
32,90 €

Novinka

Tato tkalcovská sada all-inclusive obsahuje náčiní a materiály, které děti potřebují pro výrobu šátku, tašky, podnosu, pytlíků a tři obrazové tapisérie ke tkaní. Velký tkalcovský stav je snadný na ovládání, tkaná příze v barvách duhy vypadá krásně a obrazové tapisérie jsou snadné i pro tkaní začátečníků.

Melissa & Doug Drevená narodeninová torta
24,40 € 16,70 €

Narodeninová párty s touto tortou v úhľadnej krabici môže byť každý deň! Deti budú nadšené až ho budú krájať a počujú jemné rezanie, až sa budú jednotlivé kúsky torty oddeľovať od suchého zipsu.

Melissa & Doug Maňušky - Rozprávka
20,40 €

Novinka

S týmito maňuškami môžete spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla. Maňušky sú vyrobené z vysoko kvalitného a na dotyk príjemného materiálu.

Melissa & Doug Navlékání pro nejmenší
13,70 € 12,70 €

Barevné MAXI korálky v šesti barvách jsou určeny k navlékání na dlouhé šňůrky. Děti milují barvy a tyto korálky barvami jen září, což je vždy přiláká ke hře a rády budou navlékat korálky znovu a znovu.

Melissa & Doug Cestovanie s maznáčikmi
36,30 € 25,80 €

Tiež chcú vaše deti živé zvieratko, ale z nejakého dôvodu im to nemôžete dopriať? S tým vám pomôže táto báječná sada, kde deti nájdu všetko, s čím si starostlivosť o miláčikov vyskúšať. Súčasťou balenia sú dva psíkovia.

Melissa & Doug Prvé hranie - drevený ťahacie kolotoč
27,70 €

Novinka

Deti budú mať radosť, až zatiahnu za povrázok a kolotoč sa dá do pohybu! Kolotoč má základňu z masívneho kvalitného dreva, ktorá rotuje, keď je hračka v pohybe. Sedem drevených kusov, vrátane troch obojstranných koníkov, ktorí sú odnímateľné a deti si s nimi môžu hrať samostatne.

Melissa & Doug Prvé hranie - obojručný Slon
13,10 €

Novinka

Šesť jasne farebných drevených kúskov vrátane slona na balančnej tyči. S touto nasadzovacou a balančnou hračkou si užijú veľa zábavy. Nasadzovanie farebných krúžkov na tyč umožňuje deťom nielen rozvíjať ich motoriku rúk, ale aj rozoznávať základné farby.

Melissa & Doug Sada maňušiek - domáce zvieratká
35,30 € 32,80 €

Nechajte tieto maňušky ožiť. Šesť maňušiek, ktorí majú podobu domácich zvieratiek, dobre padnú na detskú aj menšie dospelú ruku. Môžete tak spoločne s deťmi vytvárať príbehy alebo použiť maňušky do krásneho divadla.

Melissa & Doug Set na kopčekovú zmrzlinu
36,80 € 34,60 €

Zahrajte si na predavača zmrzliny u vás doma alebo napríklad na detskom ihrisku. Použite obe magnetické naberačky, štyri kopčeky obľúbených zmrzlinových príchutí a drevené kornútky.

Melissa & Doug Dřevěná razítka v krabičce - Farma
21,80 €

Novinka

S touto luxusní razítkovací sadou si děti vytvoří celou farmu. Stačí už jen dokreslit pozadí pomocí přiložených pastelek. Výhodou tohoto balení je znovu opakované použití a pořádek během razítkování i po něm.

Melissa & Doug Kouzelnická sada DeLuxe
47,30 €

Novinka

Pro všechny začínající kouzelníky a kouzelnice je báječná tato sada s 10ti jednoduchými kouzly. Sada je vyrobena z kvalitního dřeva a obsahuje triky, které jsou pro začátečníky snadno naučitelné.

Melissa & Doug Drevená farma
25,50 €

Novinka

Postav si farmu podľa svojich predstáv, kúsok po kúsku! Táto sada ponúka všetko, čo k takému dielu potrebuješ. Deti sa hravou formou naučia poznávať svet okolo seba. Vyrobené z kvalitného dreva.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi domáce zvieratá
14,50 €

Novinka

Umiestnením správneho kusu puzzla do otvoru sa ozve zvuk domáceho zvieratka. Položením správneho dielika na svoje miesto sa ozve zvuk. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Melissa & Doug Drevený ručný šľahač
24 €

Novinka

S ručným dreveným šľahačom si užijete veľa zábavy. Kompletná sada s odnímateľnou miskou a otáčavým šľahačom. Otáčajte gombíky, aby ste nastavili rýchlosť. Drevené prísady zahŕňajú dve polevy masla a dvojdielne vajce. Obe majú samolepiace úchytky, ktoré možno krájať dreveným nožom.

Melissa & Doug Drevený set na pečenie sušienok
21,80 €

Novinka

Vyber cesto z tuby a nakrájaj na rovnako veľké plátky. Plátky poskladaj na priložený plech, ozdob a hostina môže začať. Skvelá hračka, pri ktorej si deti precvičia jemnú motoriku a posilnia svoju predstavivosť a trpezlivosť.

Melissa & Doug Prvé hranie - pohyblivý Xylofón
27,70 €

Novinka

Deti budú nadšené, keď každý ich krok bude sprevádzať hudba z tohto okrúhleho ahacieho xylofónu, ktorý sa však rozoznie kedykoľvek, keď sa dá xylofón do pohybu! Deti budú radi objavovať jasné farby, vzory a hudobné zvuky spôsobené vyberateľnou drevenou guličkou.

Melissa & Doug Prvé hranie - Tvary pre najmenších Psík
18,20 €

Novinka

Otočte šteňaťu nos a potom ho „nakŕmte“ piatimi farebnými drevenými tvarmi. Deti a batoľatá budú nadšení z triedenia a stohovania hladkých, masívnych kúskov dreva, ktoré sa zhromažďujú v podnose za psíkom.

Melissa & Doug Vytvor tvár - Domáci maznáčikovia
6,20 €

Novinka

Zapojte svoju fantáziu a vytvorte 10 rôznych tvárí. Vyberte jeden z tvárí a doplňte samolepkami s tvarmi očí, úst, obočia a ostatnými doplnkami. K výberu máte 66 znovu použiteľných/adhéznych/samolepiek.

Melissa & Doug Vytvor tvár - Safari
6,20 €

Novinka

Zapojte svoju fantáziu a vytvorte 10 rôznych tvárí. Vyberte jeden z tvárí a doplňte samolepkami s tvarmi očí, úst, obočia a ostatnými doplnkami. K výberu máte 66 znovu použiteľných/adhéznych/samolepiek.

Melissa & Doug Baterka Brouček
14,50 €

Novinka

Tma nevyleká žádného dobrodruha, když si posvítí touto roztomilou baterkou ve tvaru broučka. Nezapomeňte si ji přibalit na výlety, do stanu nebo třeba prozkoumávání jeskyně.

Melissa & Doug Dřevěné puzzle se zvuky - nářadí
14,50 €

Novinka

Umístěním správného kusu puzzle do otvoru se ozve zvuk oblíbeného nářadí. Osm zvuků a barevnost jednotlivých kusů rozvíjí sluchové a zrakové vnímání dětí. Puzzle se vkládají za pomocí úchytky, která je na každém dílku.

Melissa & Doug Hrací koberec - 4 hry
29,20 €

Novinka

Dětský koberec do pokojíčku se zábavným motivem čtyř her. Koberec poslouží i jako krásná dekorace do dětského pokojíčku. Děti zažijí spoustu zábavy. Rozvíjí dětskou fantazii a motivuje děti ke hraní.

Melissa & Doug Hrací koberec - Skákací panák
29,20 €

Novinka

Dětský koberec do pokojíčku se zábavným motivem skákacího panáka. Koberec poslouží i jako krásná dekorace do dětského pokojíčku. Děti zažijí spoustu zábavy. Rozvíjí dětskou fantazii a motivuje děti ke hraní.

Melissa & Doug Drevené korálky s abecedou
18,20 €

Novinka

Koľkými spôsobmi môže Váš malý klenotník vyjadriť slovo „krásny“? Balenie obsahuje mnoho drevených navliekacích korálikov s písmenami, rôznorodé nádherné tvary a farebné šnúrky, z ktorých si môžete vyrobiť náhrdelníky či náramky.

Pred 25 rokmi začali budovať svoju spoločnosť v garáži rodinného domu. Ich filozofia zostala rovnaká v priebehu ďalších rokov, aby uspokojila každého zákazníka. Značka Melissa & Doug ponúka produkty s vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom.

Pred 25 rokmi začali budovať svoju spoločnosť v garáži rodinného domu. Ich filozofia zostala rovnaká v priebehu ďalších rokov, aby uspokojila každého zákazníka. Značka Melissa & Doug ponúka produkty s vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom.