MEGA BLOKS Herní set Pojď si hrát Garáž
24,02 €
22,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si so svojím drobčekom MEGA BLOKS servisnú garáž s nájazdom. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre sa zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Korytnačky Ninja Michelangelo's NYC Pizzeria-81%
31,06 €

5,77 €

Akcia

Když se Michelangelo právě neukrývá v kanalizaci, najdeme ho v Antoniově pizzerii, která se stala jeho druhým domovem. Když ale Mouseři objeví jeho úkryt, je čas na akci! Sklouznutím po provaze se Mikey dostane pomocí Turtle Power k vodárenské věži na střeše pizzerie. Vytažením akčního dílu se dá vodárenská věž převrátit, aby se vylila na Mousery.


MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov
15,99 €
15,83 €

Akcia

Kocky pre deti od jedného roka uložené v igelitovej taške. Kocky sa skladajú jedna do druhej a možno ich ľubovoľne kombinovať, čo u detí podporuje tvorivosť a zároveň cvičí motoriku ich ručičiek.


MEGA BLOKS Kocky v plastovom vreci - ružová farba, 60 dielov
15,99 €

Kreativita detí so 60 stavebnými kockami nepozná hraníc. Vďaka tomuto skvelému setu kociek v ružovej a fialovej farbe budú vaši najmenší nadšene stavať, vŕšiť kocky na seba a preskúmavať nekonečné možnosti, ako ich zostaviť.


MEGA BLOKS Veľký Tomáš
53,68 €

47 €
+ doprava zadarmo

Tento priateľský Tomáš je ako stvorený pre malého staviteľa k stavaniu, počítaniu a spájaniu! Teraz sa môže váš malý inžinier vydať na cestu a pritom sa spoločne s veľkým pohyblivým Tomášom môže učiť stavať!


MEGA BLOKS Zostav si zvieratká
17,50 €

Skladajte, spájajte a učte sa spolu s týmito priateľskými zvieratkami z farmy. Váš malý farmár si užije pri stavaní zvieratiek veľa zábavy s týmito veľkými farebnými stavebnými kockami. Na 4 kockách sú vyobrazené kone, kuriatka, ovečky, kravičky, zajačky a psíci, skrátka všetky deťom dobre známe zvieratká.


MEGA BLOKS Auto s výsuvnou dráhou-62%
30,63 €

11,57 €

Akcia

Set Auto s výsuvnou dráhou First Builders je ideálny pre malých staviteľov. Môžu dráhu na veľkom aute vysunúť a vytvoriť z nej zábavnú rampu! Keď ju vysunú úplne a na jej vrch položia pretekárske autíčka, môžu ich nechať zísť po rampe obrovskou rýchlosťou a nabúrať tak do predného autíčka!


MEGA BLOKS Borek staviteľ Buldozér Max-50%
15,52 €

7,70 €

Akcia

Užite si deň plný zábavy a stavanie s Borkom. V sade je okrem zábavných kociek aj Borkov kamarát Buldozér Max. Kvalitné plastové kocky skvele padnú do detských rúk. Zostavte si stavby podľa návodu alebo kombinujte stavebnicu s ďalšími produktmi zo série Bob Staviteľ.


MEGA BLOKS Baňa v modrej hore-48%
22,58 €

11,57 €

Akcia

Užite si deň plný zábavy a tímovej práce v bani Modrá Hora s mašinkou Tomášom a Záludňákmi. Najprv zostavte baňu, potom naložte kamene do zásobníka a nakloňte ho tak, aby sa kamene odkotúľali do vlečky Záludňáka.


MEGA BLOKS Hasičské auto-65%
27,72 €

9,64 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom hasičské auto MEGA BLOKS. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Hudební farma
30,95 €

27,46 €

Novinka

Přiřaďte k sobě správně barvy a odhalte na farmě zajímavou hudbu a zvuky zvířat! Postavte farmu pro 4 roztomilá zvířátka a naučte se při tom barvy a zvuky zvířat. Celkem na této farmě můžete odhalit 12 různých zvířecích zvuků a veselých písniček.


MEGA BLOKS Kamión s dráhou
30,95 €

27,08 €

Novinka

Užijte si s vaším malým závodníkem spoustu zábavy s velkým kamiónem s dráhou a skládacím závodním autíčkem! Malí závodní fanoušci mohou uhánět vstříc parádním dobrodružstvím. Autíčko vydává zvuky jako skutečný závoďák! Pojďme uspořádat velké závody!


MEGA BLOKS Kyblík s kostkami Panda
13,50 €
12,73 €

Novinka

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilém zvířecím kyblíčku! Najdete v něm 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe.


MEGA BLOKS Kyblík s kostkami Pejsek
13,50 €
12,73 €

Novinka

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilém zvířecím kyblíčku! Najdete v něm 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe.


MEGA BLOKS Kyblík s kostkami Tygřík
13,50 €
12,73 €

Novinka

Popusťte uzdu svojí fantazii a užijte si divokou zábavu s těmito velkými kostkami v roztomilém zvířecím kyblíčku! Najdete v něm 25 barevných stavebních kostek, které padnou vašemu děťátku akorát do rukou, takže je může snadno uchopit a skládat na sebe.


MEGA BLOKS Mašinka Percy na farme
19,30 €
18,52 €

Vydaj sa na návštevu kultových miest na ostrove Sodor spoločne so svojou obľúbenou mašinkou! Stavebnica deťom umožní postaviť kultové miesta, ktoré poznajú zo sveta Lokomotívy Tomáša a jeho priateľov. Set obsahuje časti, ktoré sa pohybujú, napríklad otvárací kurník.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš a záchranná stanica
24,02 €

20,32 €

Zo záchrannej stanice strážte pobrežie! Teraz môžu aj tí najmenší fanúšikovia postaviť na ostrove Sodor záchrannú stanicu, prebudiť k životu Tomáša i helikoptéru Harolda a zachrániť každú situáciu. Súčasťou je aj veľká veža a pristávacia dráha pre Harolda.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš v mlyne
19,30 €
18,52 €

Vydaj sa na návštevu kultových miest na ostrove Sodor spoločne so svojou obľúbenou mašinkou! Stavebnica deťom umožní postaviť kultové miesta, ktoré poznajú zo sveta Lokomotívy Tomáša a jeho priateľov. Set obsahuje časti, ktoré sa pohybujú, napríklad otáčajúce sa lopatky veterného mlyna.


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš dobrodružstvo na ostrove Sodor
29,57 €
27,05 €

Akcia

Teraz môžu aj tí najmenší fanúšikovia mašinky Tomáša navštíviť najznámejšie pamiatky na ostrove Sodor. Veľké kocky im pomôžu sa ponoriť do sveta Lokomotívy Tomáša a jeho priateľov a navštíviť všetky kultové miesta!


MEGA BLOKS Mašinka Tomáš Vagón s rukoväťou 2v1-69%
37,94 €

11,57 €

Akcia

S týmto setom Vagón s rukoväťou 2v1 sa môžete buď prejsť dookola a ťahať za sebou náklad alebo pretekať! Túto zábavu na železnici si môžete vziať kamkoľvek so sebou! Set je vytvorený pre malé detské ručičky a vagón s rukoväťou sa dá premeniť v dráhu s rampou pre mašinku Tomáša!


MEGA BLOKS Mega Construx Mimoňové - Gruova ponorka-36%
23,77 €

15,05 €

Akcia

Ponor sa s Mimonmi do misie s touto hlbokomorskou ponorkou! Zober svoju odvahu a vydaj sa spoločne s Mimonmi na podmorský prieskum! Postav mimoňskú ponorku. Umiestni do kabíny jedného z Mimoňov v neopréne, zatiaľ čo druhý bude riadiť ponorku zvonku vďaka vzduchovej technike.


MEGA BLOKS Mega Construx Vibrant stredný box kociek
11,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Popustite uzdu fantázii so stavebnicou MEGA CONSTRUX Vibrant. Variabilná stavebnica pre deti od piatich rokov umožňuje najrôznejšie stavby – žabu, gitaru, alebo koňa, postavte čo chcete!


MEGA BLOKS Mimoňovia Agnes predáva hračky-65%
16,62 €

5,77 €

Akcia

Agnes predáva svoje prebytočné a staré hračky. Otvorila si na tento účel stánok pred domom a Mimoň jej pri tom pomáha. Pomôžte aj vy a zorganizujte najlepší garážový výpredaj všetkých čias.


MEGA BLOKS Mimoňovia Gruovo auto-47%
11,07 €

5,77 €

Akcia

Mimoňovia majú skvelý plán, ako sa dostať tam, kam potrebujú v zhone. Ak ich skutočne tlačí čas, požičajú si od Grua jeho neuveriteľne rýchle tryskové auto. Usaďte Mimoňa a vydajte sa za dobrodružstvom.


MEGA BLOKS Mimoňovia Gruova vodná motorka-62%
25,87 €

9,64 €

Akcia

Gru nasadá na svoju motorku a vypravuje sa na cestu-necestu. Táto motorka pôjde po ceste, po poli, po horách, dokonca aj po vode! A Gru rozhodne nebude brzdiť. Dokáže sa Mimoň udržať?


MEGA BLOKS Mimoňovia Moto mánia
16,90 €

14,54 €

Novinka

Pridaj sa k Mimoňom a roztoč to na motorke. V sete na teba čaká trio Mimoňov, s ktorými sa môžeš rozbehnúť v ústrety novým dobrodružstvám. Každý z Mimoňov má vymeniteľné diely vrátane montérok, okuliarov, rúk a nôh, vďaka ktorým môžeš kombinovať a vylaďovať oblečenie a doplnky.


MEGA BLOKS Mimoňovia Výcvikové centrum ninja
16,90 €

14,54 €

Novinka

Postav mimoňové výcvikové centrum pre ninju a priprav sa na poriadny tréning. V sete na teba čaká trio Mimoňov. Každý z nich má vymeniteľné diely vrátane montérok, okuliarov, rúk a nôh, vďaka ktorým môžeš kombinovať a vylaďovať' oblečenie a doplnky.


MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinársky vozík
11,78 €

10,02 €

Akcia

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinársku pesničku z ampliónov na streche a vydaj sa spoločne s Mimoňom na prechádzku plnú sladkých dobrôt! Sada obsahuje množstvo doplnkov a príslušenstva pre maximálnu zábavu.


MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinárske auto-41%
39,66 €

23,18 €

Akcia

Mimoni kričia, keď sa na scéne objaví ich obľúbená sladkosť. Je to ale pasca! Zostav zmrzlinárske vozidlo z radu Mega Bloks Ja zloduch a pripomeň si tieto Mimoň šibalstvá! Nalákaj Mimoňov ku zmrzlinárskemu vozidlu pomocou zmrzlinárskej pesničky. Chňapni jedného po druhom a šup s nimi do auta.


MEGA BLOKS Postavím si sám!-37%
27,74 €

17,37 €

Akcia

Od teraz sa môžu deti hrať s obľúbenými kockami kdekoľvek ich napadne! Kamkoľvek sa váš malý staviteľ vydá, môže so sebou vziať tento farebný kufrík na kolieskach s vyťahovacou rukoväťou. V kufríku na neho čaká set stavebných kociek a základňa pre stavanie na kolieskach.


MEGA BLOKS Pytel plný učení
34,82 €

30,95 €

Novinka

Rozvíjej své schopnosti učením se barev, čísel a tvarů! Malé děti se mohou lépe připravit na školu při hře se 150 kostkami, které jim pomohou se učit tvary, barvy, počítání a řešení problémů!


MEGA BLOKS Vláčik s písmenkami-43%
27,20 €

15,44 €

Akcia

Všetci na palubu tohto vláčika s abecedou. Dobrodružstvo môže začať! Deti čaká trať, na ktorej sa budú s veselým vláčikom učiť abecedu. Naskladajte kocky, ktoré na sebe majú písmenká od A do Z! Prepojte podvozky a vytvorte vláčik s vagónikmi!


MEGA BLOKS Zábavný zberač kociek ružový-64%
39,04 €

13,89 €

Akcia

S týmto ružovým zberačom sa deti pri hre s kockami naučia poznávať a triediť tvary. Stačí nájsť správny tvar kocky pre otvor v zberači a poslať ich tak do zberného koša vo vnútri!


MEGA BLOKS Základný set Veterinárka-42%
13,42 €

7,70 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom policajnej stanici MEGA BLOKS. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre sa zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Základný set Policajná stanica-72%
11,07 €

3,06 €

Akcia

Postavte si so svojím drobčekom policajnú staniciu MEGA BLOKS. Kocky sú vyrábané tak, aby malým deťom padli presne do rúk a dobre sa zapasovali, preto sú ideálne aj pre malé deti.


MEGA BLOKS Závodné auto Turner
7,84 €

S týmto ľahko zostaviteľným autíčkom si užijú srandu všetci malí pretekári. Až váš malý staviteľ poskladá pretekárske auto z troch veľkých kociek, môžete sa pripraviť na poriadnu jazdu. Roztomilé autíčka s usmievavými tvárami sú určené najmenším deťom.


MEGA BLOKS Call of Duty 4x4 obrněné vozidlo s věží a dělem
61,90 €
+ doprava zadarmo

Roto pozor! Kupředu! S obrněným vozidlem s věží a dělem od Mega Blocks Call of Duty budete neporazitelní! S masivní přenosnou palebnou silou věže Atlas si podmaníte každého nepřítele! V boji jde o všechno! Věž Atlas obsahuje kloubové robotické nohy, které projdou každým terénem.


MEGA BLOKS Mimoňovia Jazda na dinosaurovi
34,95 €

25,62 €

S Mimoněma je hrozná legrace! Tentokrát si můžeš postavit velkého děsivého dinosaura a brázdit s ním napříč filmovým příběhem. Jen pozor, aby Stuart zase něco nevyvedl. V balení jsou také dvě figurky Mimoňů.


MEGA BLOKS Mimoňovia rýchle vozidlo
27,17 €

21,34 €

S Mimoněma je hrozná legrace! Tentokrát si můžeš postavit jejich rychlé vozidlo a brázdit s ním napříč filmovým příběhem. Jen pozor, aby Stuart zase něco nevyvedl. V balení jsou také dvě figurky Mimoňů.


MEGA BLOKS Call of Duty - Vznášadlo
34,95 €

23,28 €

Sestav bojového drona a vyšli ho aby ochránil tvou pozemní jednotku. Kvalitní stavebnice od Mega Bloks inspirovaná hrou Call of Duty. Balení obsahuje 351 dílků, součástí jsou také dvě figurky vojáků. Sada je kombinovatelná s dalšími stavebnicemi Mega Bloks Call of Duty.


MEGA BLOKS Korytnačky Ninja - tank
38,83 €

27,17 €

Postavte si velmi detailní tank s ještě detailnějšími postavami Mikeyho a Rock Steadyho. Tank má otočnou věž a funkční dělo co opravdu střílí. Sada obsahuje 273 dílů včetně 2 kloubových figurek. Pro další ještě lepší bitky inspirované filmem se dá tato sada kombinovat s dalšími sadami Mega Blocks.


MEGA BLOKS Borek staviteľ Luďa a Borkova garáž
27,19 €

Užite si deň plný zábavy a stavanie s Borkom. Sada pre malých staviteľov je vrátane figúrky Bořka a jeho kamaráta žeriavu Luďa. Kvalitné plastové kocky skvele padnú do detských rúk. Zostavte si stavby podľa návodu alebo kombinujte stavebnicu s ďalšími produktmi zo série Bob Staviteľ.


MEGA BLOKS Deň v meste
46,65 €
+ doprava zadarmo

Zostav Hlavnú ulicu a vydaj sa na prechádzku do rušného mesta, v ktorého centre je dnes veľký deň! Keď Váš maličký zostaví veselé budovy a priateľské postavy, mesto sa prebudí k životu.


MEGA BLOKS Postav si Sponge Boba
62,27 €

36,95 €

Veľká figúrka SpongeBob s výškou 26 cm zo stavebnice Megabloks. Postavička SpongeBob môže slúžiť ako pokladnička na mince. Figúrka má polohovateľné ruky a môže meniť výrazy.


MEGA BLOKS Závodné auto Aiden
7,84 €

S týmto ľahko zostaviteľným autíčkom si užijú srandu všetci malí pretekári. Až váš malý staviteľ poskladá pretekárske auto z troch veľkých kociek, môžete sa pripraviť na poriadnu jazdu. Roztomilé autíčka s usmievavými tvárami sú určené najmenším deťom.


MEGA BLOKS Korytnačky Ninja Movie 2 - Turtles Van
54,42 €

38,83 €

Postavte si pořádný Battle Truck a pomozte Želvám Ninja v boji proti nepřátelům. Set obsahuje 411 dílů včetně 3 sestavitelných figurek. Truck svítí a vydává zvuky! Pro další ještě lepší bitky inspirované filmem se dá tato sada kombinovat s dalšími sadami Mega Blocks.


Kanadská stavebnica Megabloks je vyrábaná lisovaním v továrňach v severnej Amerike. Jej poslaním je starať sa o rozvoj a tvorivosť každého dieťaťa predškolského i školského veku.

Megabloks vyrába a ponúka stavebnicové systémy zamerané tematicky licenčnými rozprávkovými postavičkami, ale sú zamerané aj na remeselné zručnosti pre dievčatá i chlapcov. Jednotlivé rady stavebnice Megabloks sú vzájomne kompatibilné a vytvárajú tak ucelenú kolekciu stavebnice navzájom na seba nadväzujúcu. Stavebnice a hračky Megabloks sú svetovo uznávanou značkou vyvážané do viac ako 100 krajín sveta.

Stavebnice sa podľa veku dieťaťa delia na maxi, mini a mikro.

Kanadská stavebnica Megabloks je vyrábaná lisovaním v továrňach v severnej Amerike. Jej poslaním je starať sa o rozvoj a tvorivosť každého dieťaťa predškolského i školského veku.

Megabloks vyrába a ponúka stavebnicové systémy zamerané tematicky licenčnými rozprávkovými postavičkami, ale sú zamerané aj na remeselné zručnosti pre dievčatá i chlapcov. Jednotlivé rady stavebnice Megabloks sú vzájomne kompatibilné a vytvárajú tak ucelenú kolekciu stavebnice navzájom na seba nadväzujúcu. Stavebnice a hračky Megabloks sú svetovo uznávanou značkou vyvážané do viac ako 100 krajín sveta.

Stavebnice sa podľa veku dieťaťa delia na maxi, mini a mikro.