MEGA BLOKS Veľký Tomáš

MEGA BLOKS Veľký Tomáš

Hodnotenie: 4,9
56,90 €

Tento priateľský Tomáš je ako stvorený pre malého staviteľa k stavaniu, počítaniu a spájaniu! Teraz sa môže váš malý inžinier vydať na cestu a pritom sa spoločne s veľkým pohyblivým Tomášom môže učiť stavať!

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD25-22%
29,37 € 22,90 €

Posuňte medze svojej kreativity s týmito 480 kockami. Vyskúšajte vašu predstavivosť s týmto veľkým balením kociek v maskovacích farbách a klasických tvaroch. Tieto kocky dajú vašim stavbám nový rozmer. Je to skvelý doplnok pre skúsených staviteľov, ktorí chcú rozšíriť svoj svet alebo svoju rastúcu zbierku.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Veľká šmykľavka - Lesná panda
13,90 €

Pustite sa do veľkého dobrodružstva s kotúľajúcou sa pandou z dažďového pralesa! Teraz sa váš malý staviteľ môže naplno ponoriť do hry s touto roztomilou pandou a jej bláznivou šmýkačkou!

MEGA BLOKS Hra o tróny: Zimohrad
144,70 € 125,90 €

Zachráňte Sever a všetkých 7 kráľovstiev od hôrd bielych chodcov tým, že vybudujete bitku o Zimohrad! Starý hrad Zimohrad rodu Stark sa teraz nachádza v prednej línii bitky medzi živými a nemŕtvymi.

MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov
15,99 €

Kocky pre deti od jedného roka uložené v igelitovej taške. Kocky sa skladajú jedna do druhej a možno ich ľubovoľne kombinovať, čo u detí podporuje tvorivosť a zároveň cvičí motoriku ich ručičiek.

MEGA BLOKS Kocky v plastovom vreci - ružová farba, 60 dielov
16,90 €

Kreativita detí so 60 stavebnými kockami nepozná hraníc. Vďaka tomuto skvelému setu kociek v ružovej a fialovej farbe budú vaši najmenší nadšene stavať, vŕšiť kocky na seba a preskúmavať nekonečné možnosti, ako ich zostaviť.

MEGA BLOKS Hudobný vláčik s písmenkami FWK22
19,90 €

Hudobný vláčik s písmenkami už čaká! Jednoducho spojte všetky tri vagóniky, naložte na ne kocky s písmenkami a len tak si precvičujte abecedu, alebo skladajte celé slová. Vláčik dokonca vydáva zvuky ako skutočný vlak.

MEGA BLOKS Malý staviteľ Herný set
30,40 € 26,90 €

Novinka

Miluje vaše batoľa hru na predstieranie? Podporte jeho predstavivosť, keď si otvorí našu sadu s vŕtačkou Lil ´Building Drill Set a pustí sa do práce s 32 kusmi, vrátane 24 veľkých stavebných blokov a 1 mechanickej vŕtačky.

MEGA BLOKS Zvieratká zo Safari
15,90 €

Novinka

Vy a Vaše malé dieťa môžete oživiť jeho obľúbené zvieratá zo Safari pomocou 14 veľkých stavebnicových dielov. Deti môžu postaviť rozkošného tukana, tigra, žirafu, slona a zebru, aby si vytvorili najrôznejšie safari dobrodružstvo.

MEGA BLOKS Pracovňa malej staviteľky-38%
58,43 € 35,90 €

Učte sa farby a čísla aj na cestách! Postavte s týmto prenosným stolčekom z kociek Mega Bloks prosperujúce mestské centrum kdekoľvek a kedykoľvek a zažite úžasné dobrodružstvá. Priamo na stole môžete vystavať poštovú schránku, útulný domček aj voňavú pekáreň a potom nechajte svoje autíčka brázdiť ulice vášho nového mestečka.

MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Monster trucks Tiger Shark
22,90 €

Novinka

Pripravte sa na obrovskú akciu s narážaním a búraním s ľahko zostaviteľnou stavebnicou Hot Wheels Monster Trucks, ktorá obsahuje všetko potrebné pre zloženie vozidla Tiger Shark s autentickými detailmi Hot Wheels.

MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Postav si sám
45,90 €

Novinka

Ovládnite cestu s flotilou 4 originálnych super automobilov Hot Wheels a použite špecializované kúsky k ich prispôsobeniu a vytvoreniu vlastných „žihadiel“. Dieliky stavebnice môžete tiež kombinovať s akoukoľvek stavebnicou Mega Construx a tvoriť tak úplne nové autá!

MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Monster trucks Bone Shaker
22,90 €

Novinka

Pripravte sa na obrovskú akciu s narážaním a búraním s ľahko zostaviteľnou stavebnicou Hot Wheels Monster Trucks, ktorá obsahuje všetko potrebné pre zloženie vozidla Bone Shaker s autentickými detailmi Hot Wheels.

MEGA BLOKS CAT nákladiak-37%

MEGA BLOKS CAT nákladiak

Hodnotenie: 4,9
23,99 € 14,90 €

Rozložiť, naložiť, odviezť, vysypať a znova postaviť! To všetko ťa čaká s novým nákladným autom CAT Lil 'Dump Truck od Mega Bloks! Odpadové vozidlo práve opustil stanovište plný štrku, ktorý musí dôjsť vysypať. Pomôžeš mu s touto úlohou?

MEGA BLOKS Žirafa (30) GFG19
19,20 € 16,90 €

Učiť sa počítať nikdy nebola taká zábava ako s touto skladacou poskakujúcou žirafkou. Jednotlivé kocky zdobia čísla od 0 do 9. Kým sa vaše dieťa bude snažiť postaviť túto rozkošnú pohyblivú žirafu, bude sa zároveň učiť čísla.

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Rhaegal-18%
15,90 € 12,90 €

Spáľte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Rhaegalom.

MEGA BLOKS First Builders Kamaráti z lesa
23,70 € 21,90 €

Spájajte a stavajte roztomilé lesné zvieratká s ekologicky šetrnými kockami! Prišiel čas na šetrnejšiu zábavu s týmito 70 veľkými stavebnými kockami vyrobenými zo 100% rastlinných materiálov.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Veľká šmykľavka - Tučniak
13,90 €

Pustite sa do veľkého dobrodružstva s kotúľajúcim sa polárnym tučniakom! Teraz sa váš malý staviteľ môže naplno ponoriť do hry s touto roztomilým tučniakom a jeho bláznivou šmýkačkou!

MEGA BLOKS Hra o Tróny Drogon-17%
107,20 € 88,90 €

Zima je tu. Zneste zúrivý útok na všetkých nepriateľov s týmto mocným duom – Daenerys a Drogon ! Dracarys! Veďte dothrackú armádu do bitky s najväčším a najobávanejším Daenerysiným spojencom Drogonom.

MEGA BLOKS Peek a bloks Stavenisko Herný set
24,70 € 20,90 €

Novinka

Vy a Vaše malé dieťa si zamilujete vytváranie staveniska pomocou 25 veľkých stavebnicových dielov a špeciálnych kúskov. Batoľatá môžu umiestniť zvieratá Peek A Blocks na diel pre prekvapenie kuk-vidím-ťa.

MEGA BLOKS Pracovňa malého staviteľa-34%
57,52 € 37,90 €

Stavaj si na svojich cestách a pri tom sa uč farby a čísla! Vydaj sa na dobrodružnú cestu naprieč rušným centrom mesta, ktoré zostavíš na prenosnom stolčeku! Stavebné kocky stavaj na seba priamo na stolčeku Vytvor benzínovú pumpu, trhovisko aj semafory.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Veľká naháňačka-24%
27,80 € 20,90 €

Ponorte sa do troch rôznych dobrodružstiev v tomto zábavnom parku so psíkom a mačičkou, ktorí sa hrajú na naháňačku! Vaši malí stavitelia zažijú s týmito tromi príbehmi, jedným psíkom a jednou mačičkou Peek A Blocks™ veľa zábavy v zábavnom parku!

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26
50,94 € 43,90 €

Vyskúšajte vašu predstavivosť s týmto veľkým balením kociek v maskovacích farbách, klasických tvaroch a s mnohými špeciálnymi dielmi. Balenie obsahuje neuveriteľných 790 kociek a špeciálnych dielov. Je to skvelý doplnok pre skúsených staviteľov, ktorí chcú rozšíriť svoj svet alebo svoju rastúcu zbierku.

MEGA BLOKS First Builders Kocky psík
24,60 € 21,90 €

Novinka

Vaše batoľa čakajú skvelé hry s ťahacím psíkom a s 15 veľkými stavebnými kockami, ktoré sú ideálne pre malé detské ručičky. Deti môžu psíka nakŕmiť kockami, potom ho vezmú na prechádzku a cestou pozbierajú kocky, ktoré z psíka cestou vyjdú.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Železný trón
29,20 € 25,90 €

Postavte Železný trón a vládnite z neho celé Západozemie! Železný trón, vytvorený na príkaz Aegon Dobyvateľa, je jediným trónom, ktorý predstavuje všetku moc v Západozemí. Postavte trón a urobte rozhodnutie, ktorá zo štyroch mikro akčných figúrok na ňom právoplatne zasadne.

MEGA BLOKS Vojenská helikoptéra
14,80 € 12,90 €

Pripojte sa k záchrannému tímu a vzneste sa do výšin so stavebnicou vojenského záchranného vrtuľníka! Vydajte sa v ústrety nebezpečenstva s týmto desivým záchranným vrtuľníkom, ktorý má na čele namaľovanú pusu plnú ostrých zubov!

MEGA BLOKS Malý staviteľ Pracovný stôl
30,30 € 26,90 €

Novinka

Miluje vaše batoľa hru na predstieranie? Podporte jeho predstavivosť, keď si otvorí našu sadu Lil' Building Workbench, s ktorou si môže vytvoriť pracovný stôl. Stačí sa pustiť do práce s 36 kusmi, vrátane 29 veľkých odolných stavebných kociek a roztomilými modrotlačenými kartami pre stavbu malej vtáčej búdky.

MEGA BLOKS Malý staviteľ súprava
18,90 €

Novinka

Miluje vaše batoľa hru na predstieranie? Podporte jeho predstavivosť, keď si otvorí našu súpravu s kladivkom Lil' Building Toolkit a pustí sa do práce s 20 kusmi, vrátane 18 veľkých stavebných blokov, stavebnej prilby a plastového kladivka.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Škola
30,30 € 26,90 €

Novinka

Vaše batoľa bude zbožňovať stavanie školičky pomocou 40 veľkých stavebných kociek, ktorými si vytvorí čarovnú zábavu. V balení deti nájdu aj roztomilého medvedíka čistotného so sovičkou, ktorých môžu opakovane púšťať dole po šmykľavke. Kocky sú navyše dostatočne veľké a hodia sa aj do tých najmenších ručičiek.

MEGA BLOKS Bitka Bieleho chodca
27,80 € 23,90 €

Nechajte sa uniesť a vybudujte jedinečnú desivú rozhodujúcu bitku medzi Jonom Snowom a Nočným kráľom! Hrozba je reálna. Vytvorte si znovu tento jedinečný moment a zostavte desivú bitku za múrom!

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Viserion
15,90 € 14,90 €

Spálte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Viserionom.

MEGA BLOKS Miešačka CAT

MEGA BLOKS Miešačka CAT

Hodnotenie: 4,2
25,70 € 22,90 €

Podporte kreativitu vášho maličkého s Miešačkou CAT! Malí stavitelia sa môžu pustiť do práce a jazdiť, vysypávať a stavať sa jasne žltou Miešačkou CAT, ktorá je prispôsobená malým batoľacím ručičkám.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Podvodné dobrodružstvo
37,90 € 31,90 €

Novinka

Vaše batoľa bude zbožňovať stavanie podvodného dobrodružstva pomocou 50 veľkých stavebných kociek, ktorými si vytvorí čarovnú zábavu. V balení deti nájdu aj roztomilého žraloka s korytnačkou, ktorých môžu opakovane púšťať dole po šmykľavke. Kocky sú navyše dostatočne veľké a hodia sa aj do tých najmenších ručičiek.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Zvieracia farma
24,60 €

Novinka

Vaše batoľa bude zbožňovať stavanie zvieracej farmy pomocou 30 veľkých stavebných kociek, ktorými si vytvorí čarovnú zábavu na vidieku. V balení deti nájdu aj roztomilé kuriatko s kravičkou, ktoré môžu opakovane púšťať dole po šmykľavke. Kocky sú navyše dostatočne veľké a hodia sa aj do tých najmenších ručičiek.

MEGA BLOKS Vrece plné učenia
34,82 € 30,90 €

Rozvíjaj svoje schopnosti učením sa farieb, čísel a tvarov! Malé deti sa môžu lepšie pripraviť na školu pri hre so 150 kockami, ktoré im pomôžu sa učiť tvary, farby, počítanie a riešenie problémov!

MEGA BLOKS CAT Nákladní auto s kostkami - velké
37,90 € 31,90 €

Nákladní auto s kostkami ve výrazné žluté barvě okouzlí všechny malé silničáře. V kabině sedí řidič a ve sklápěčce je 25 barevných kostek, z kterých lze jednoduše stavět na korbě náklaďáku vysoké stavby.

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Drogon
15,90 € 13,90 €

Spáľte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Drogonom.

Kanadská stavebnica Megabloks je vyrábaná lisovaním v továrňach v severnej Amerike. Jej poslaním je starať sa o rozvoj a tvorivosť každého dieťaťa predškolského i školského veku.

Megabloks vyrába a ponúka stavebnicové systémy zamerané tematicky licenčnými rozprávkovými postavičkami, ale sú zamerané aj na remeselné zručnosti pre dievčatá i chlapcov. Jednotlivé rady stavebnice Megabloks sú vzájomne kompatibilné a vytvárajú tak ucelenú kolekciu stavebnice navzájom na seba nadväzujúcu. Stavebnice a hračky Megabloks sú svetovo uznávanou značkou vyvážané do viac ako 100 krajín sveta.

Stavebnice sa podľa veku dieťaťa delia na maxi, mini a mikro.

Kanadská stavebnica Megabloks je vyrábaná lisovaním v továrňach v severnej Amerike. Jej poslaním je starať sa o rozvoj a tvorivosť každého dieťaťa predškolského i školského veku.

Megabloks vyrába a ponúka stavebnicové systémy zamerané tematicky licenčnými rozprávkovými postavičkami, ale sú zamerané aj na remeselné zručnosti pre dievčatá i chlapcov. Jednotlivé rady stavebnice Megabloks sú vzájomne kompatibilné a vytvárajú tak ucelenú kolekciu stavebnice navzájom na seba nadväzujúcu. Stavebnice a hračky Megabloks sú svetovo uznávanou značkou vyvážané do viac ako 100 krajín sveta.

Stavebnice sa podľa veku dieťaťa delia na maxi, mini a mikro.