Mediashop Lifestyle Cook It green
58,41 € 31,90 €

Multifunkčná nádoba na prípravu pokrmov s nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Mediashop Lifestyle Cook It green môžete otočiť o 180 °, vďaka čomu sa jedlo pečie z oboch strán a vnútri zostáva šťavnaté. Prístroj môže nahrádzať až 5 druhov kuchynského riadu – oproti klasickej rúre je rýchlejšie nahriata.

Mediashop Lifestyle Cook It white
58,41 € 31,90 €

Multifunkčná nádoba na prípravu pokrmov s nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Mediashop Lifestyle Cook It white môžete otočiť o 180 °, Vďaka čomu sa jedlo pečie z oboch strán a vnútri zostáva šťavnaté. Prístroj môže nahrádzať až 5 druhov kuchynského riadu – oproti klasickej rúre je rýchlejšie nahriata.

Mediashop Livington Air Cooler
58,50 € 35 €

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológiu postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop LIVINGTON Air Cooler vzduch ochladzuje, čistí a zvlhčuje, a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. Využijete ho doma, na cestách alebo vonku na terase. Jeho prevádzka je maximálne úsporná vďaka minimálnej spotrebe energie.

Mediashop Livington Air Cooler Deluxe
78,01 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológiu postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop Livington Air Cooler Deluxe vzduch ochladzuje, čistí a zvlhčuje, a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. Využijete ho doma, na cestách alebo vonku na terase. Jeho prevádzka je maximálne úsporná vďaka minimálnej spotrebe energie. Navyše dostanete praktické diaľkové ovládanie.

Mediashop Livington Air Cooler filtr
19,62 € 18 €

Náhradný filter **pre AIR Cooler. Mediashop LIVINGTON Air Cooler filter je **jednoduchý na výmenu, ktorá je po určitej dobe doporučovaná.

Mediashop Livington Low Fat Grill
57,60 € 46 €
+ doprava zadarmo

Elektrický gril s příkonem 900 W a dvěma topnými tělesy. Mediashop Livington Low Fat Grill disponuje speciálním povrchem ze směsi keramiky, titanu a mědi, který se snadno čistí. Snadno připravíte maso, ryby i zeleninu bez přidaného tuku.

Mediashop Vibro Shaper - fitness prístroj na precvičenie celého tela
267,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Fitness prístroj odbúrava celulitídu, spevňuje svalstvo a podporuje prekrvenie. Počítač meria čas a možno na ňom nastsavit požadovanú rýchlosť i intenzitu. Mediashop Vibro Shaper – fitness prístroj na precvičenie celého tela stačí zapnúť len na 10 minút denne.

Mediashop Star Shower laserový projektor-56%
54,72 € 23,75 €

Akcia

Laserová dekoračná lampa Star Shower rozsvieti tisíce holografických hviezd na každom povrchu, a to vonku aj vnútri. Po jednoduchom zapojení osvetlí až 300 m2 viac ako 6000 svetelnými bodmi. Star Shower vám pomôže počas Vianoc vyčarovať nezabudnuteľnú rozprávkovú atmosféru.

Mediashop Star Shower Show Laser Magic-56%
78,18 € 33,90 €

Akcia

Jedným stlačením tlačidla vykúzlite viac než 6000 svetelných bodov, ktoré osvetlia plochu o výmere až 300 m2. Laserový projektor ponúka niekoľko motívov na výber, takže váš dom môže zdobiť každý deň iná výzdoba. Projektor má navyše integrovaný svetelný senzor, vďaka ktorému sa pri zotmení automaticky zapne a pri svitaní zasa vypne.

Mediashop Bavarian Edge

Mediashop Bavarian Edge

Hodnotenie: 3
23 € 19,20 €

Univerzálna brúska na nože Bavarian Edge s technológiou X-Cross, vďaka ktorej sa prispôsobí každému nožu, je ideálna na všetky typy nože s jednostranným, obojstranným alebo skoseným ostrím. Brúsne tyče sú vyrobené z extra tvrdého volfrámu, ktorý zaručí dokonalé obrúsenie vášho ostria.

Mediashop Harry Blackstone AirBlade
23 € 19,20 €

Sada nožov Harry Blackstone AirBlade je vybavená špeciálnymi čepeľami s kosoštvorcovou štruktúrou, ktorá dodáva krájaniu ľahkosť, ostrosť a stabilitu. Nože sú nepriľnavé. Disponujú ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre dokonalé uchopenie aj s mokrou rukou.

Mediashop NutriSlicer

Mediashop NutriSlicer

Hodnotenie: 4,5
30,70 € 23 €

Multifunkčné strúhadlo, ktoré významne uľahčí prípravu jedla v kuchyni. NutriSlicer od značky mediashop strúha rýchlo a ľahko vďaka výnimočne ostrým nožom a prísavke, ktorá sa neposúva a nezdržuje tak od práce. V balení nájdete tri druhy nožov pre tri druhy strúhania. Možno umývať v umývačke riadu.