Mediashop Vibro Shaper - fitness prístroj na precvičenie celého tela
267,80 € 167,90 €

Fitness prístroj odbúrava celulitídu, spevňuje svalstvo a podporuje prekrvenie. Počítač meria čas a možno na ňom nastsavit požadovanú rýchlosť i intenzitu. Mediashop Vibro Shaper – fitness prístroj na precvičenie celého tela stačí zapnúť len na 10 minút denne.

Mediashop VibroLegs

Mediashop VibroLegs

Hodnotenie: 5
129,90 €

Prístroj pre masáž nôh je opatrený diaľkovým ovládaním, ktoré ponúka 2 automatické a 2 manuálne nastaviteľné programy. Disponuje rotujúcimi akupresúrnymi valčekmi a odnímateľnými silikónovými podrážkami. Mediashop VibroLegs uvoľňuje pocit napätia nôh.

Mediashop Starlyf Fast Sew

Mediashop Starlyf Fast Sew

Hodnotenie: 2,4
19,20 € 16 €

Šijací stroj v extrémne ľahkom vyhotovení púhych 300 g umožňuje jednoduché šitie bez predprípravy. Mediashop Starlyf Fast Sew je vhodný pre úpravu rôznych materiálov. Behom niekoľkých sekúnd je pripravený na použitie a môžete si ho vziať aj na cesty alebo dovolenku.

Mediashop Power AirFryer Multi-Function Deluxe
211,20 € 186,30 €

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer Multi-Function Deluxe kombinuje teplovzdušnú fritézu, otočný gril a sušičku potravín. Na Easy-Touch displeji ľahko zvolíte jeden z 8 automatických programov.

Mediashop Harry Blackstone AirBlade
23 € 21,30 €

Sada nožov Harry Blackstone AirBlade je vybavená špeciálnymi čepeľami s kosoštvorcovou štruktúrou, ktorá dodáva krájaniu ľahkosť, ostrosť a stabilitu. Nože sú nepriľnavé. Disponujú ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre dokonalé uchopenie aj s mokrou rukou.

Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL
155,83 € 92 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolný gril s technológiou Smoke-Less, vďaka ktorej je vhodný aj pre použitie v interiéri. Mediashop LIVINGTON Smokeless Grill DeluxeXL je opatrený povrchom TiCerama, ktorý je odolný proti poškriabaniu. Praktický podnos zachytáva prebytočný tuk pre zdravšie grilovanie.

Mediashop Power AirFryer XL 2,3L
116,86 € 94,20 €

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L je vybavená EasyTouch displejom s voľbou automatických programov pre jednoduché ovládanie. Všetky odnímateľné časti môžete umývať v umývačke riadu.

Mediashop Lifestyle Cook It green
58,41 € 30,40 €

Multifunkčná nádoba na prípravu pokrmov s nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Mediashop Lifestyle Cook It green môžete otočiť o 180 °, vďaka čomu sa jedlo pečie z oboch strán a vnútri zostáva šťavnaté. Prístroj môže nahrádzať až 5 druhov kuchynského riadu – oproti klasickej rúre je rýchlejšie nahriata.

Mediashop Livington Low Fat Grill
57,60 € 44,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektrický gril s príkonom 900 W a dvomi topnými telesami. Mediashop Livington Low Fat Grill disponuje špeciálnym povrchom zo zmesi keramiky, titánu a medi, ktorý sa ľahko čistí. Ľahko pripravíte mäso, ryby aj zeleninu bez pridaného tuku.

Mediashop NutriSlicer

Mediashop NutriSlicer

Hodnotenie: 3,8
30,70 € 25,60 €

Multifunkčné strúhadlo, ktoré významne uľahčí prípravu jedla v kuchyni. NutriSlicer od značky mediashop strúha rýchlo a ľahko vďaka výnimočne ostrým nožom a prísavke, ktorá sa neposúva a nezdržuje tak od práce. V balení nájdete tri druhy nožov pre tri druhy strúhania. Možno umývať v umývačke riadu.

Mediashop Bavarian Edge

Mediashop Bavarian Edge

Hodnotenie: 3,6
23 € 19,90 €

Univerzálna brúska na nože Bavarian Edge s technológiou X-Cross, vďaka ktorej sa prispôsobí každému nožu, je ideálna na všetky typy nože s jednostranným, obojstranným alebo skoseným ostrím. Brúsne tyče sú vyrobené z extra tvrdého volfrámu, ktorý zaručí dokonalé obrúsenie vášho ostria.

Mediashop Livington Air Cooler filtr
19,62 € 17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný filter **pre AIR Cooler. Mediashop LIVINGTON Air Cooler filter je **jednoduchý na výmenu, ktorá je po určitej dobe doporučovaná.

Mediashop Livington Smokeless Grill
116,86 € 73,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolný gril s technológiou Smoke-Less, vďaka ktorej je vhodný aj pre použitie v interiéri. Mediashop LIVINGTON Smokeless Grill je opatrený povrchom TiCerama, ktorý je odolný proti poškriabaniu. Praktický podnos zachytáva prebytočný tuk pre zdravšie grilovanie.

Mediashop Livington Air Cooler
58,50 € 46,60 €

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológiu postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop LIVINGTON Air Cooler vzduch ochladzuje, čistí a zvlhčuje, a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. Využijete ho doma, na cestách alebo vonku na terase. Jeho prevádzka je maximálne úsporná vďaka minimálnej spotrebe energie.

Mediashop Livington Air Cooler Deluxe
78,01 € 46,60 €

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológiu postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop Livington Air Cooler Deluxe vzduch ochladzuje, čistí a zvlhčuje, a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. Využijete ho doma, na cestách alebo vonku na terase. Jeho prevádzka je maximálne úsporná vďaka minimálnej spotrebe energie. Navyše dostanete praktické diaľkové ovládanie.

Mediashop Livington Prime
117,91 € 85,50 €

Vysávač 3 v 1 s flexibilnou **otočnou rukoväťou **a **ohybným kĺbom **je vhodný pre upratovanie horšie dostupných miest. Mediashop LIVINGTON Prime disponuje **ľahkou konštrukciou, vďaka ktorej je vhodný na upratovanie od podláh až po strop. Nádobka na nečistoty s objemom **0,5 litra sa dá ľahko vysypať.

Mediashop Lifestyle Cook It white
58,41 € 30,40 €

Multifunkčná nádoba na prípravu pokrmov s nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Mediashop Lifestyle Cook It white môžete otočiť o 180 °, Vďaka čomu sa jedlo pečie z oboch strán a vnútri zostáva šťavnaté. Prístroj môže nahrádzať až 5 druhov kuchynského riadu – oproti klasickej rúre je rýchlejšie nahriata.

Mediashop Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe
155,83 € 111,70 €

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe je vybavená EasyTouch displejom s voľbou automatických programov pre jednoduché ovládanie. Všetky odnímateľné časti môžete umývať v umývačke riadu.

Mediashop Nutri Express

Mediashop Nutri Express

Hodnotenie: 5
58,82 € 53,50 €

Smoothie mixér v kompaktnom prevedení je **multifunkčným pomocníkom. Mediashop Nutri Express je vybavený **nožmi s piraňa brúsením, ktoré vytvoria zmrzlinu, polievky alebo smoothie. **Cyklónový systém **ťahá mixované potraviny dolu a rozmixované ich vracia smerom nahor.

Mediashop Power AirFryer XL 3,2L Deluxe
179,21 € 132,30 €

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer XL 3,2l Deluxe je vybavená EasyTouch displejom s voľbou automatických programov pre jednoduché ovládanie. Všetky odnímateľné časti môžete umývať v umývačke riadu.

Mediashop Livington Fitmix
58,82 € 46,60 €

Stolný mixér **s maximálnym výkonom **600 W **a 4 piraňa nožmi. Mediashop Livington Fitmix je vybavený **nádobou s tepelne odolného polykarbonátu, ktorá je vhodná na prípravu smoothies, džúsov alebo polievok. Súčasťou je praktický **kohútik **pre ľahšie čapovanie nápojov.