Mediashop Vibro Shaper - fitness prístroj na precvičenie celého tela
267,80 € 167,90 €

Fitness prístroj odbúrava celulitídu, spevňuje svalstvo a podporuje prekrvenie. Počítač meria čas a možno na ňom nastsavit požadovanú rýchlosť i intenzitu. Mediashop Vibro Shaper – fitness prístroj na precvičenie celého tela stačí zapnúť len na 10 minút denne.

Mediashop Livington Smokeless Grill
116,86 € 74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stolný gril s technológiou Smoke-Less, vďaka ktorej je vhodný aj pre použitie v interiéri. Mediashop LIVINGTON Smokeless Grill je opatrený povrchom TiCerama, ktorý je odolný proti poškriabaniu. Praktický podnos zachytáva prebytočný tuk pre zdravšie grilovanie.

Mediashop Lifestyle Cook It green
58,41 € 30,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčná nádoba na prípravu pokrmov s nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Mediashop Lifestyle Cook It green môžete otočiť o 180 °, vďaka čomu sa jedlo pečie z oboch strán a vnútri zostáva šťavnaté. Prístroj môže nahrádzať až 5 druhov kuchynského riadu – oproti klasickej rúre je rýchlejšie nahriata.

Mediashop Power AirFryer XL 2,3L
116,86 € 95,90 €
+ doprava zadarmo

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L je vybavená EasyTouch displejom s voľbou automatických programov pre jednoduché ovládanie. Všetky odnímateľné časti môžete umývať v umývačke riadu.

Mediashop VibroLegs

Mediashop VibroLegs

Hodnotenie: 4,4
128,90 €

Prístroj pre masáž nôh je opatrený diaľkovým ovládaním, ktoré ponúka 2 automatické a 2 manuálne nastaviteľné programy. Disponuje rotujúcimi akupresúrnymi valčekmi a odnímateľnými silikónovými podrážkami. Mediashop VibroLegs uvoľňuje pocit napätia nôh.

Mediashop Ergonomický vankúš Dreamolino Leg Pillow
22 €

Relaxačný vankúšik z príjemne mäkkej pamäťovej peny pre lepší spánok a správnu polohu tela pri odpočinku na boku. Mediashop Dreamolino Leg Pillow je ergonomicky tvarovaný tak, aby bol vhodnou oporou kolien a bokov – zároveň tým napomáha chrbtici zostať v prirodzenej polohe.

Mediashop Otočná panvica Livington Black Doubletta Deluxe
62,50 € 50,90 €

Otočná panvica na varenie, smaženie, pečenie a grilovanie s nepriľnavým povrchom. Výhodou Mediashop Otočnej panvice Livington Black Doubletta Basic je ergonomická rukoväť s inovatívnym magnetickým uzáverom. Vhodné pre použitie na všetkých druhoch sporákov (plynový, keramický, elektrický, indukčný) Variant DELUXe s pokrievkou a fritovacím košom.

Mediashop Otočná panvica Livington Black Doubletta Basic
55,10 € 46,60 €

Otočná panvica na varenie, smaženie, pečenie a grilovanie s nepriľnavým povrchom. Výhodou Mediashop Otočnej panvice Livington Black Doubletta Basic je ergonomická rukoväť s inovatívnym magnetickým uzáverom. Vhodné pre použitie na všetkých druhoch sporákov (plynový, keramický, elektrický, indukčný)

Mediashop Posilňovacia lavica Backlounge
182,10 € 169,50 €

Posilňovacia lavica, vhodná na precvičenie celého tela. Stabilná konštrukcia 2 v 1 a nosnosť až do 250 kg. MediaShop Posilňovacia lavica Backlounge je vyrobená z kovového materiálu a predstavuje fitness výzvu pre všetkých milovníkov športu.

Mediashop Harry Blackstone AirBlade
23 € 19,70 €

Sada nožov Harry Blackstone AirBlade je vybavená špeciálnymi čepeľami s kosoštvorcovou štruktúrou, ktorá dodáva krájaniu ľahkosť, ostrosť a stabilitu. Nože sú nepriľnavé. Disponujú ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre dokonalé uchopenie aj s mokrou rukou.

Mediashop Starlyf Fast Sew

Mediashop Starlyf Fast Sew

Hodnotenie: 2,6
19,20 € 16 €
+ doprava zadarmo

Šijací stroj v extrémne ľahkom vyhotovení púhych 300 g umožňuje jednoduché šitie bez predprípravy. Mediashop Starlyf Fast Sew je vhodný pre úpravu rôznych materiálov. Behom niekoľkých sekúnd je pripravený na použitie a môžete si ho vziať aj na cesty alebo dovolenku.

Mediashop Bavarian Edge

Mediashop Bavarian Edge

Hodnotenie: 3,7
23 € 18,90 €

Univerzálna brúska na nože Bavarian Edge s technológiou X-Cross, vďaka ktorej sa prispôsobí každému nožu, je ideálna na všetky typy nože s jednostranným, obojstranným alebo skoseným ostrím. Brúsne tyče sú vyrobené z extra tvrdého volfrámu, ktorý zaručí dokonalé obrúsenie vášho ostria.

Mediashop Dreamolino Leg Relief
30,30 € 22,70 €

Novinka

Polštář poskytuje okamžitou úlevu pro oteklé a unavené nohy, chodidla a kotníky, ale po otočení i kolena a stehna. Vhodný k udržení nohou ve správném 40stupňovém úhlu. Mediashop Dreamolino Leg Relief má v balení pumpičku.

Mediashop Power AirFryer Multi-Function Deluxe
211,20 € 149,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer Multi-Function Deluxe kombinuje teplovzdušnú fritézu, otočný gril a sušičku potravín. Na Easy-Touch displeji ľahko zvolíte jeden z 8 automatických programov.

Mediashop Livington Black Twin Pan
55,80 € 46,60 €

Originálna panvica, ktorá poteší každého kuchára a v žiadnej kuchyni sa nestratí. Panvica LIVINGTON Black Twin od značky Mediashop zaujme vďaka oddeleným plochám k príprave rôznych pokrmov súčasne s antiadhéznym povrchom pre varenie bez tuku. Možno ju použiť aj v rúre, pretože rukoväť je odnímateľná. K panvici sa hodí aj sklenená pokrievka.

Mediashop Livington Air Cooler filtr
19,62 € 15,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný filter **pre AIR Cooler. Mediashop LIVINGTON Air Cooler filter je **jednoduchý na výmenu, ktorá je po určitej dobe doporučovaná.

Mediashop Livington Air Cooler Deluxe
78,01 € 46,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológiu postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop Livington Air Cooler Deluxe vzduch ochladzuje, čistí a zvlhčuje, a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. Využijete ho doma, na cestách alebo vonku na terase. Jeho prevádzka je maximálne úsporná vďaka minimálnej spotrebe energie. Navyše dostanete praktické diaľkové ovládanie.

Mediashop Livington Air Cooler - zánovné-50%
58,50 € 28,90 €
+ doprava zadarmo

Zánovné

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológiu postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop LIVINGTON Air Cooler vzduch ochladzuje, čistí a zvlhčuje, a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. Využijete ho doma, na cestách alebo vonku na terase. Jeho prevádzka je maximálne úsporná vďaka minimálnej spotrebe energie.

Mediashop Livington Arctic AIR - použité
37,30 €
+ doprava zadarmo

Použité

Mobilný ochladzovač vzduchu sa vďaka hydro-cool technológii postará o osviežujúce ochladenie. Mediashop Livington Arctic AIR vzduch ochlazuje, osviežuje a zvlhčuje a to úplne bez chemikálií len pomocou čistej vody. 7 voliteľných svetiel podľa nálady vytvoria príjemnú atmosféru.

Mediashop Livington Low Fat Grill
57,60 € 46,60 €
+ doprava zadarmo

Elektrický gril s príkonom 900 W a dvomi topnými telesami. Mediashop Livington Low Fat Grill disponuje špeciálnym povrchom zo zmesi keramiky, titánu a medi, ktorý sa ľahko čistí. Ľahko pripravíte mäso, ryby aj zeleninu bez pridaného tuku.

Mediashop Starlyf Fantastic Pad
18,50 €

Starlyf Fantastic Pad tabuľka na kreslenie s ôsmimi perfektnými svetelnými efektmi v tabletovom dizajne. Tri obojstranné neónové fixky so 6-timi geniálnymi farbami sa postarajú o super pestrú zábavu pri kreslení. 30 šablón je perfektných na kreslenie, počítanie, písanie a ešte oveľa viac. Podporuje detskú fantáziu, kreativitu, chuť do učenia a koordináciu očí a rúk.

Mediashop NutriSlicer

Mediashop NutriSlicer

Hodnotenie: 3,9
30,70 € 24,70 €

Multifunkčné strúhadlo, ktoré významne uľahčí prípravu jedla v kuchyni. NutriSlicer od značky mediashop strúha rýchlo a ľahko vďaka výnimočne ostrým nožom a prísavke, ktorá sa neposúva a nezdržuje tak od práce. V balení nájdete tri druhy nožov pre tri druhy strúhania. Možno umývať v umývačke riadu.

Mediashop Livington Prime Steam Mop
83,60 € 63,90 €
+ doprava zadarmo

Parný čistič s príkonom 1300 W a s 10 funkciami pre hygienickú čistotu vášho domova. Mediashop LIVINGTON Prime Steam Mop je vybavený ohybným kĺbom pre pohodlné upratovanie aj pod nábytkom. Čistí, dezinfikuje a sterilizuje iba pomocou čistenej vody. V balení nájdete všestranné príslušenstvo.

Mediashop Nutri Express

Mediashop Nutri Express

Hodnotenie: 5
58,82 € 48,80 €
+ doprava zadarmo

Smoothie mixér v kompaktnom prevedení je **multifunkčným pomocníkom. Mediashop Nutri Express je vybavený **nožmi s piraňa brúsením, ktoré vytvoria zmrzlinu, polievky alebo smoothie. **Cyklónový systém **ťahá mixované potraviny dolu a rozmixované ich vracia smerom nahor.

Mediashop Power AirFryer XL 3,2L Deluxe
179,21 € 120,50 €
+ doprava zadarmo

Teplovzdušná fritéza pre zdravé a chutné smaženie s obmedzeným množstvom tuku. Mediashop Power AirFryer XL 3,2l Deluxe je vybavená EasyTouch displejom s voľbou automatických programov pre jednoduché ovládanie. Všetky odnímateľné časti môžete umývať v umývačke riadu.

Mediashop Lifestyle Cook It white
58,41 € 30,90 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčná nádoba na prípravu pokrmov s nepriľnavým povrchom odolným proti poškriabaniu. Mediashop Lifestyle Cook It white môžete otočiť o 180 °, Vďaka čomu sa jedlo pečie z oboch strán a vnútri zostáva šťavnaté. Prístroj môže nahrádzať až 5 druhov kuchynského riadu – oproti klasickej rúre je rýchlejšie nahriata.

Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL
155,83 € 83,80 €
+ doprava zadarmo

Stolný gril s technológiou Smoke-Less, vďaka ktorej je vhodný aj pre použitie v interiéri. Mediashop LIVINGTON Smokeless Grill DeluxeXL je opatrený povrchom TiCerama, ktorý je odolný proti poškriabaniu. Praktický podnos zachytáva prebytočný tuk pre zdravšie grilovanie.