Meblocross Szafka na buty 6 botník (skrinka na topánky) jelša
113 €

Posledný kus za túto cenu!

S botníkom SZAFKA NA BUTY 6 budete mať Vaše topánky na poriadku a Vaša predsieň bude vždy uprataná. Botník sa skladá zo štyroch výklopných šuplíkov a jednej zásuvky nad nimi, ktoré sú doplnené o oblúkové úchytky vo farbe chróm.

Meblocross K1-3D-2S trojdverová komoda jelša
119 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojdverová komoda K1–3D-2S v prevedení jelša pozostáva z vysokokvalitnej laminovanej DTD najvyššej akosti. Komoda obsahuje aj dve zásuvky. Je možné ju využiť ako skrinku na topánky. Na výber je vo viacerých farebných prevedeniach.

Meblocross KN-8045S komoda jelša
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Komoda KN-8045S Vám zabezpečí dostatok miesta pre prehľadné uloženie Vašej bielizne. Pozostáva z troch širokých zásuviek a dvoch užších zásuviek, ktoré sú doplnené o vodorovné úchytky vo farbe chróm. Vrchnú dosku komody môžete použiť na vystavenie doplnkov a rodinných fotografií.

Meblocross KN-6041S2D komoda jelša
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Komoda KN-6041S2D sa skladá z dvoch dvierok a jednej praktickej zásuvky. Stane sa Vašou praktickou pomocníčkou a umiestnite ju kamkoľvek, kde ju práve potrebujete. Dvierka aj zásuvka sú obohatené o oblúkové úchytky sivej farby a postavená je na hranatých, sivých nožičkách.

Meblocross Maximus MXS-03 pc stôl craft tobaco / craft zlatý
136 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý a praktický PC stôl MXS-03 sa stane verným pomocníkom Vášho študenta. Stolík disponuje tromi šuplíkmi a vrchnou pracovnou doskou. Je vyrobený vo farbe craft tobaco / craft zlatý a je možné ho kombinovať s prvkami kolekcie MAXIMUS. Rozmery PC stola sú (ŠxHxV): 110×53×77 cm.

Meblocross K1-2D dvojdverová komoda jelša
76 €

Dvojdverová komoda K1–2D v prevedení jelša pozostáva z vysokokvalitnej laminovanej DTD najvyššej akosti. Je možné ju využiť ako skrinku na topánky. Na výber je vo viacerých farebných prevedeniach.

Meblocross King KIN-09 pc stôl čierna / čierny lesk
138 €

PC stôl KIN-09 skvele zapadne do Vašej pracovne alebo do izby Vášho študenta. Vďaka svojmu netradičnému, ale zato zaujimavému dizajnu spraví z možno všednej a nudnej izby nápaditý priestor, v ktorom bude radosť pracovať alebo sa učiť.

Meblocross Nordis NOR-08 univerzálna polica dub artisan / biela
60 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná polica NOR-08 sa vyznačuje univerzálnou montážou, tzn. možnosť zavesenia v dvoch smeroch- horizontálne a vertikálne. Polica predstavuje užitočný doplnok do obývacej izby, predsiene, kancelárie, alebo akejkoľvek inej izby. Polica je vyrobená vo farebnej kombinácii sonoma svetlá / biela.

Meblocross Saturn pc stôl jelša
144 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný PC stôl SATURN obsahuje množstvo praktického úložného priestoru. Zložený je z dvoch častí. Pravá časť pozostáva z otvorenej plochy pre umiestnenie počítača, z výsuvnej plochy na klávesnicu, a nadstavby na umiestnenie monitoru, alebo iných potrebných vecí.

Meblocross Sydney tv stolík sonoma svetlá / sonoma tmavá
96 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný TV stolík s policou SYDNEY sa vyznačuje svojim netradičným, zaujímavým dizajnom, ktorý dokonale oživí Vašu obývačku. Obsahuje štyri otvorené odkladacie police pre uloženie audio / video techniky a iných dekoračných doplnkov či fotografií.

Meblocross Angel ANG-02 pc stôl sonoma tmavá / sonoma svetlá
139 €

Posledný kus za túto cenu!

PC stôl ANG-02 je ideálnym pomocníkom do Vašej pracovne či študentskej izby Vašich ratolestí. Svojim prevedením zabezpečí dostatok pracovnej plochy a odkladacieho priestoru. Pozostáva z dvierok, zásuvky a z vysúvacej plochy pod vrchnou doskou, kde si môžete umiestniť klávesnicu.

Meblocross Expert 8 skladací jedálenský stôl jelša
57 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladací jedálenský stôl EXPERT 8 je určený hlavne do malých bytových priestorov.V zloženom stave stôl vytvára nenápadný doplnok s odkladacou plochou 18 cm. V prípade potreby ho jednoducho rozložíte vyzdvihnutím jednej sklápacej dosky a tak vznikne priestor pre stolovanie troch ľudí.

Meblocross Kier Max pc stôl jelša
139 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický PC stôl KIER MAX pozostáva z jednej uzavretej skrinky, zásuvky a otvoreného priestoru pre počítač. Pod vrchnou doskou sa nachádza výsuvná plocha na umiestnenie klávesnice, ktorá prakticky šetrí priestor na pracovnej ploche.

Meblocross King KIN-04 komoda biela / biely lesk
170 €

Posledný kus za túto cenu!

Komoda KIN-04 je praktická, moderná, trojdverová komoda s otvoreným úložným priestorom nad strednými dvierkami. Bezpochyby upúta pozornosť svojou jednoduchosťou a čistými líniami. Je vyrobená vo farbe biela / biely lesk a môžete ju perfektne zladiť s prvkami kolekcie KING.

Meblocross Luna predsieň slivka / biela
138 €

Posledný kus za túto cenu!

Predsieň LUNA je vhodná skôr do menších priestorov, ktoré vďaka svojmu prevedeniu a vzdušnosti opticky zväčší. Pozostáva z botníka so zásuvkou a jednou otvorenou policou a vešiakového panelu so štyrmi háčikmi a so zrkadlom.

Meblocross Skrina 3D šatníková skriňa jelša
225 €

Posledný kus za túto cenu!

Skriňa SKRINA 3D je trojdverová šatníková skriňa, ktorá má vo vnútri umiestnenú 1 vešiakovú tyč a 1 poličku v hornej časti. Za ľavými dverami sa nachádzajú 4 poličky. Skriňa je v prevedení jelša, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.

Meblocross Stella STE-04 tv stolík sonoma svetlá / biely lesk
86 €

TV stolík STE-04 disponuje skrinkou a obsiahlym otvoreným úložným priestorom, kde si môžete položiť Vašu audi / video techniku. Vrchná plocha zabezpečí dostatok priestoru pre Váš televízor a miesto si na ňom nájdu aj iné doplnky či kvetiny.

Meblocross Szafka na buty 2 botník (skrinka na topánky) jelša
102 €

Posledný kus za túto cenu!

Botník SZAFKA NA BUTY 2 pozostáva z troch výklopných šuplíkov, jednej skrinky a jedného malého šuplíka, ktoré Vám poskytnú okrem miesta pre Vaše topánky aj priestor pre odloženie iných drobných doplnkov.

Meblocross Uno pc stolík na stenu čierna
71 €

Visiaci PC stolík UNO je praktický stolík s minimalistickým dizajnom. Je v prevedení čierna / čierny lesk, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Stolík obsahuje 1 zásuvku a 2 otvorené poličky. Pracovná doska je vhodná pre tablet alebo notebook.

Meblocross Bond BON-03 jedálenský stôl craft tobaco
133 €

Jedálenský stôl BON-03 sa skladá z dvoch stabilných štvorcových podstáv a dvoch robustných nôh, na ktorých je upevnená vrchná obdĺžniková doska. K stolu je možné pohodlne usadiť šesť ľudí a je vhodný na každodenné stolovanie, či už vo veľkej alebo malej jedálni.

Meblocross Box Box-05 predsieň dub burgundský / biela / čierna
291 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná predsieň BOX-05 vo farebnej kombinácii dub artisan / biela / čierna pozostáva z troch dvierok. Ponúka priestor na sedenie s čalúnením ekokožou vo farbe čierna, veľa úložného priestoru, tri vešiaky a odkladaciu otvorenú poličku. Dvierka so zrkadlom urobia skvelý prvý dojem u každého hosťa…

Meblocross Flex tv stolík sonoma svetlá
131 €

Posledný kus za túto cenu!

TV stolík FLEX obsahuje 2 poličky umiestnené po oboch stranách a jedny dvierka uprostred. Stolík je v prevedení sonoma svetlá / sonoma tmavá, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. K stolíku Flex možno doobjednať LED osvetlenie.

Meblocross Futura 1 konferenčný stolík sonoma svetlá / biela
111 €

Posledný kus za túto cenu!

Konferenčný stolík FUTURA 1 je vo farbe sonoma svetlá / biely lesk, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Stolík je doplnený praktickou poličkou, ktorá slúži na odkladanie novín, TV ovládačov a pod. Možno ho umiestniť do obývacej izby, pracovne, kancelárie, či vstupnej hali.

Meblocross Hanger pc stolík na stenu biela
138 €

Posledný kus za túto cenu!

Visiaci PC stolík HANGER je praktický stolík s moderným dizajnom, ktorý sa zavesí na stenu pomocou piatich úchytiek. Je v prevedení biela / biely lesk, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.

Meblocross Maximus MXS-33 tv stolík sonoma svetlá / biely lesk
59 €

TV stolí MXS-33 je jednoduchý, ktorý disponuje dvierkami, a tak Vám poskytne úložný priestor na odkladanie novín a časopisov. Je vyrobený vo farbe craft tobaco / craft zlatý a môžete ho kombinovať s ostatnými prvkami kolekcie MAXIMUS. Rozmery sú (ŠxHxV): 80×44×46 cm.

Meblocross Nemo rohová šatníková skriňa jelša
239 €

Posledný kus za túto cenu!

Rohová skriňa NEMO je praktická dvojdverová šatníková skriňa, ktorú možno umiestniť do študentských, detských, hosťovských izieb alebo kancelárii. Vpredu na rohu sú umiestnené 4 otvorené police.

Meblocross Rio Rio-08 komoda sonoma svetlá / biela
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Komoda RIO-08 upúta pozornosť svojim dizajnom a bude Vašim praktickým pomocníkom vďaka skrinke a dvom policiam na jej boku. Vyrobená je vo farebnej kombinácii sonoma tmavá / sonoma svetlá, ktorá spolu krásne ladí a môžete ju kombinovať s prvkami kolekcie RIO. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 64×41×86 cm…

Meblocross Stella obývacia stena sonoma svetlá / sonoma tmavá
309 €

Posledný kus za túto cenu!

Modernú obývaciu stenu STELLA je možné zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z: skrinka (130 × 90 × 32 cm), vitrína na stenu (110 × 80 × 32 cm), TV stolík (32 × 190 × 42 cm) a polička (19 × 100 × 19,6 cm).

Meblocross Sven SVN-12 tv stolík craft biely / craft zlatý
202 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokojný a štýlový domov vytvoríte pomocou TV stolíka SVN-12. Vďaka trom skrinkám s dvierkami zabezpečí dostatok úložného priestoru pre Vaše knihy či dokumenty. Otvorený úložný priestor môžete využiť na uloženie audio / video techniky. Vyrobený je vo farbe biela / biely lesk.

Meblocross Szafka na buty 4 botník (skrinka na topánky) jelša
89 €

Posledný kus za túto cenu!

Botník SZAFKA NA BUTY 4 pozostáva z troch výklopných šuplíkov, jednej skrinky a jedného malého šuplíka, ktoré Vám poskytnú okrem miesta pre Vaše topánky aj priestor pre odloženie iných drobných doplnkov.

Meblocross Tirana tv stolík sonoma svetlá / biela
81 €

Posledný kus za túto cenu!

TV stolík TIRANA obsahuje 1 širokú zásuvku a 1 poličku na uloženie audio / video techniky. Stolík je v prevedení biela / čierny vysoký lesk, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach.

Meblocross Viki komoda slivka / čierna
181 €

Moderná komoda VIKI je vyrobená ako doplnok k obývacej stene Viki vo farebnom prevedení sonoma svetlá / biely vysoký lesk. Komoda sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach, preto sa ľahko kombinuje k nábytku v obývacej izbe alebo jedálni.

Meblocross Agi predsieň sonoma svetlá / biela
279 €

Posledný kus za túto cenu!

Predsieň AGI Vás na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom a farebným prevedením, ktoré spolu dokonale ladí. Predsieň je vhodná do každej domácnosti, či už malej alebo veľkej, je vyrobená vo farebnom prevedení craft biely / craft zlatý, pričom na výber sú aj iné prevedenia.

Meblocross Angel ANG-10 regál sonoma svetlá / sonoma tmavá
151 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízky regál ANG-10 pozostáva zo štyroch zásuviek a bočného regálu rozdeleného poličkou. Na prvý pohľad zaujme svojim netradičným dizajnom. Je vyrobený vo farebnom prevedení sonoma svetlá / biely lesk a je možné ho kombinovať s prvkami kolekcie ANGEL. Rozmery regálu sú (ŠxHxV): 80×39×95 cm.

Meblocross Angel ANG-11 regál sonoma tmavá / sonoma svetlá
133 €

Posledný kus za túto cenu!

Regál ANG-11 je moderný viacúčelový regál, ktorý pozostáva z dvoch skriniek a bočného regálu, ktorý je predelený dvomi poličkami, čo zabezpečí dostatok úložného priestoru. Vyrobený je farebnej kombinácii sonoma svetlá / biely lesk a je možné ho kombinovať s prvkami kolekcie ANGEL.

Meblocross Athena 2/60 botník (skrinka na topánky) jelša
86 €

Posledný kus za túto cenu!

Úzky botník ATHENA 2/60 je elegantný, ako stvorený do Vašej menšej predsiene. Skladá sa z dvoch výklopných zásuviek, ktoré sú doplnené oblúkovými úchytkami vo farbe chróm. Farebné prevedenie botníka je jelša, no na výber sú aj iné prevedenia a tak si dokážete vybrať podľa Vášho vkusu a možností.

Meblocross Athena 2 botník (skrinka na topánky) jelša
94 €

Posledný kus za túto cenu!

Úzky botník ATHENA 2 je elegantný, ako stvorený do Vašej menšej predsiene. Skladá sa z dvoch výklopných zásuviek, ktoré sú doplnené oblúkovými úchytkami vo farbe chróm. Farebné prevedenie botníka je jelša, no na výber sú aj iné prevedenia a tak si dokážete vybrať podľa Vášho vkusu a možností.

Meblocross Athena 3/60L botník (skrinka na topánky) jelša
104 €

Posledný kus za túto cenu!

Botník ATHENA 3/60L pozostáva z troch výklopných zásuviek na obuv, ktoré disponujú oblúkovými úchytkami vo farbe chróm. Je ideálny pre každú predsieň, pretože je kombináciou funkčnosti a praktickosti pri používaní.

Meblocross Athena 3 botník (skrinka na topánky) jelša
121 €

Posledný kus za túto cenu!

Botník ATHENA 3 pozostáva z troch výklopných zásuviek na obuv a jednej úzkej zásuvky vo vrchnej časti, ktoré disponujú oblúkovými úchytkami vo farbe chróm. Je ideálny pre každú predsieň, pretože je kombináciou funkčnosti a praktickosti pri používaní.

Meblocross Atos príručný stolík na kolieskach sonoma svetlá
47 €

Posledný kus za túto cenu!

Príručný stolík na kolieskach ATOS poskytne úložný či odkladací priestor a zároveň nebude zavadzať v priestore. Kolieska umožňujú jednoduché presúvanie po miestnosti, v prípade potreby aj z jednej izby do druhej.

Meblocross B jedálenská stolička jelša / béžová ekokoža
62 €

Jedálenská stolička B Vám s radosťou spríjemní stolovanie za Vašim stolom. Svojim prevedením vnesie do Vašej jedálne harmóniu a pohodu. Je vyrobená z kvalitnej, laminovanej DTD vo farbe sonoma tmavá, no k dispozícii sú aj iné farebné prevedenia.

Meblocross Best tv stolík sonoma svetlá / biely lesk
119 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátny dizajn a zaujímavé prevedenie TV stolíka BEST si zamilujete na prvý pohľad. Pozostáva z jednej väčšej a jednej menšej skrinky a z regálu umiestneného na pravej strane, ktorý poskytne štyri odkladacie plochy pre vystavenie Vašich dekoračných doplnkov a fotografií.

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu.

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu.