Maxim Express súprava "Pendolino"
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Silný motor, stabilita na koľajniciach, vysoká rýchlosť a komfort. Tým všetkým sa supervlak Pendolino môže chváliť. Využitím expresného vlaku možno ušetriť veľa času. A tiež ho sledovať na koľajniciach je veľká paráda. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch príde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť.

Maxim Nádražie s garážou a výťahom
39,96 € 35 €

Toto skvelé nádražie a garáž s výťahom zaistia hladké nadzemné parkovanie v centre veľkých miest, kde by inak autá zaberali veľké parkovisko pri obchodných, plaveckých, zábavných či športových centrách.

Maxim Interaktívne elektronické závory - anglické
21,10 € 17,30 €

Toto priecestie so závorami uľahčuje riadenie prevádzky ako na koľajniciach tak aj na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál.

Maxim Osobná súprava

Maxim Osobná súprava

Hodnotenie: 4
15,70 € 12,20 €

Preprava osôb je jednou z najdôležitejších činností, ktorá sa na koľajniciach odohráva. Cestujúci si užívajú pohodlie a príjemný pocit z cestovania. Navyše šetria životné prostredie tým, že cestujú vlakom a neznečisťujú ovzdušie výfukovými plynmi z motorových áut.

Maxim Vláčkodráha - 60 kusov
44,26 € 39,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica, ktorá naštartuje zábavu spojenú so zážitkami na železnici. S postupom času zistíte, že ak nájdete zaľúbenie v našich hračkách, dá sa vaše mini mesto priebežne obohacovať celým radom doplnkov, ktoré z vás urobia veľkých staviteľov železníc, rušňovodičov, záchranárov, policajtov a starostov miest.

Maxim Detská dráha so žeriavom
26,80 € 21,70 €

Vhodné ako ideálny začiatok rozvoja vlastnej železničnej siete, ktorá sa v budúcnosti môže stať dokonale prepracovaným dielom, ktoré bude vaše deti napĺňať, a vám môže napovedať o ich schopnostiach. Kombinácia farieb určite zaujme každé dieťa.

Maxim Padací most

Maxim Padací most

Hodnotenie: 5
13,80 €

Ďalší z radu padacích železničných mostov. Tentoraz ide o jednoramenný most, ktorý umožní prejdenie každému nadmerného nákladu. Vďaka ramenu, most sám drží v polohe hore a nemôže sa stať, že by samovoľne spadol nadol počas jazdy pod ním.

Maxim Veľké depo s dverami
32,93 € 29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Otvorte dvere, prebuďte lokomotívy do nového dňa a do ďalších tvorivých hier s vláčikmi. Veľké depo má päť miest pre parkovanie mašiniek alebo čokoľvek iného čo potrebuje odpočívať. Výhybka s piatimi výjazdmi umožňuje každému malému inžinierovi pohodlný vjazd i výjazd mašiniek na voľné miesto v depe.

Maxim Veľké depo s točnou
38,60 €

Veľké depo je určené až pre päť mašiniek či vagónikov. Dvojposchodová strecha umožňuje dokonalý prístup k všetkým zaparkovaným autám. Pred vjazdom do depa je funkčná točňa.

Maxim  Dřevěné velké depo s dveřmi
42,84 €

Otevřete dveře, probuďte lokomotivy do nového dne a do dalších tvůrčích her s vláčky. Velké depo má pět míst pro parkování mašinek nebo cokoliv jiného co potřebuje odpočívat. Výhybka s pěti výjezdy umožňuje každému.

Maxim  Vláčkodráha 60 kusů
57,55 €

Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu.

Maxim Depo pre dve lokomotívy
14,20 € 11,40 €

Krásne depo ponúka zázemie pre dve lokomotívy, ktoré si tu môžu oddýchnuť a nabrať ďalšie sily. Depo je vhodné pre mašinky s rozmermi cca 12,5 × 13 × 15 cm.

Maxim Hlavná stanica

Maxim Hlavná stanica

Hodnotenie: 5
33,01 € 16,50 €

Maxim Hlavná stanica je ďalší z mnohých dielikov pre vláčikodráhy. Privezte vlak na hlavný rázcestník do všetkých krajín sveta. Vytvorte svoju unikátnu vláčikodráhu a bavte sa hrou na rušňovodiča, výpravcu alebo správcu železníc.

Maxim Maják

Maxim Maják

Hodnotenie: 4
21,50 € 20,10 €

Pobrežný maják navádza lode z ďalekých diaľok morí a oceánov, aby v bezpečí zakotvili v prístave. Urobte zo svojho mesta neobyčajné miesto, kde sa stretáva lodná, automobilová aj železničná doprava. Po stlačení tlačidla sa svetlo na majáku rozsvieti a roztočí.

Maxim Mostné oblúky

Maxim Mostné oblúky

Hodnotenie: 3
10,90 €

Tieto dva mostné oblúky môžu byť použité jednotlivo, spojené za sebou, alebo umiestnením na seba vytvoríte dvojposchodový oblúkový prejazd. Každý oblúk je plastový a má štyri robustné nohy, kvôli dobrej stabilite.

Maxim Nákladná súprava
15,70 € 13,40 €

Nákladný vlak s vagónikmi je dôležitou súčasťou každej železnice. Nesmie chýbať v žiadnej zbierke malého strojvodcu. Mašinka nie je na batérie.

Maxim Osobná súprava - rýchlovlak
15,70 € 12,60 €

Rýchlovlak tvoria **3 samostatné vláčiky, **ktoré možno ľubovoľne zapájať. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch dôjde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť. Lokomotívy môžu ťahať aj rôzne druhy vagónov.

Maxim Signalizačná veža
16,90 € 12,40 €

Na vyťažených tratiach je dôležité, aby nedochádzalo k nebezpečným zrážkam vlakov. Pohyblivý staničný signalista vám bude pomáhať v poslušnosti mašiniek, keď signalizuje červená – stáť alebo zelená – choď! Malí inžinieri musia dávať veľký pozor na jednotlivé signály, aby ochránili svojich cestujúcich aj náklad v poriadku a bez kolízií.

Maxim Stredné depo s dverami
14,41 € 13,60 €

Veľmi potrebné depo, ktoré dáva vláčikom pocit domova a ponúka im strechu nad hlavou. Depo má skvelú vychytávku v podobe dvoch tlačidiel na streche depa, keď tlačidlo stlačíte, mašinka sama vyjde naproti novému dňu a novým úlohám, ktoré pre nich malí inžinieri prichystali.

Maxim Točna s 8-mimi výjazdmi
7,90 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam kam potrebujú. Na točni od Maxim, sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.

Maxim Tunel s nadjazdom

Maxim Tunel s nadjazdom

Hodnotenie: 3,5
13,40 €

Úzky a tmavý tunel, ktorý vyzerá tajomne a nebezpečne, pre mašinky nepríjemná vec, ale nie je sa čoho báť, dá sa bezpečne prejsť veľkou rýchlosťou a nabudúce sa na neho pre zmenu pozrieť z zhora a nadísť nad ním. Balenie obsahuje tunel aj nadjazdové koľaje.

Maxim Tunel s vodopádom

Maxim Tunel s vodopádom

Hodnotenie: 4,5
13,40 €

Horská jazda poskytuje mnoho nástrah, s ktorými sa vláčiky musia vysporiadať. Jednou z nich je tento tunel, ktorý vedie pozdĺž vysokých a strmých skál alebo vedie priamo cez vodopád ľadovej vody. Cestujúci musia byť vopred pripravení, rušňovodič totiž bude musieť poriadne pridať na rýchlosti, pretože keby mali cestujúci otvorené okienka, mohol by byť vlak plný vody.

Maxim Tunelová stanica
12,20 € 10,20 €

Tunelová stanica má vzhľad tehlového vzoru. Výstavbou nových staníc sa Vaše mesto zdokonaľuje a cestujúci sa budú cítiť príjemne a pohodlne po celú dobu ich cestovania.

Maxim Veľký horský tunel so žeriavom
38,04 € 29 €

Rozšírte svoju vláčikodráhu o tento jedinečný horský tunel, ktorý je možné rôzne kombinovať a neustále vytvárať nové herné možnosti a situácie. Tunel sa dá použiť samostatne alebo ako dva tunely, ktoré urobia z veľkej hory horskú dráhu.

Maxim Vláčkodráha Kris Kros 40 ks
25,30 € 19,30 €

Stavebnica, ktorá naštartuje zábavu spojenú so zážitkami na železnici. S vláčikodráhou sa dá vaše mini mesto priebežne obohacovať celým radom doplnkov, ktoré z vás urobia veľkých staviteľov železníc, rušňovodičov, záchranárov, policajtov a starostami miest.

Maxim Vláčikodráha - Prímorské mesto - 80 ks
62,13 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Tento veľký set obsahuje celkovo 80 dielov. Dominantou vláčikodráhy je visutý most nad prímorským mestečkom. Súčasťou je veľa zaujímavých doplnkov vrátane domov, áut či postavičiek.

Maxim Vláčikodráha s visutým mostom - 57 ks
38,82 € 31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.

Maxim Vlaková súprava "ZOO"
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletná vlaková súprava, pre prepravu zvieratiek zo zoologickej zahrady. Keď je potreba nejaké zvieratko odviezť k doktorovi, alebo do iného domova, poslúži spoľahlivo táto súprava.

Maxim Výhybka - prehadzovacia
10,20 €

Špeciálna výhybka nielen pre mašinky na batérie, ktoré po prepnutí výhybky pocestujú tam, kam im určíte a nikdy inak. Môžete určiť okruh, ktorý vďaka prehadzovacím výhybkám vláčiky musia dodržiavať.

Maxim Zastávka so semaforom
12,19 € 10,40 €

Zastávok nie je nikdy dosť. Cestujúci sú spokojní, ak práve v ich štvrti je zastávka, na ktoré môžu nastúpiť do vlakov uháňajúcich do známych či neznámych miest. Semafor na tejto zastávke zaistí bezpečnú prevádzku po koľajisku a cestujúci sa môžu spoľahnúť na to, že môžu bezpečne nastúpiť či vystúpiť.

Maxim Železničná opravovňa
15,30 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Každá mašinka potrebuje čas od času poopraviť. V opravovni sa postarajú o jej dobrý technický stav. Tu sa môžu mašinky zastaviť s poruchami a závadami. Po otočení červenej páčky sa nadvihne koľaj a mašinka sama odíde.

Maxim - Posiada efekty dźwiękowe
19,59 € 17,30 €

Novinka

Neobyčajné závory, ktoré uľahčujú riadenie prevádzky ako na koľajniciach, tak na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál a upozorňujú autá na ceste, že neradno vchádzať do koľajiska

Maxim Elektrická lokomotiva - červená
17,70 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parnej píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť.

Maxim Elektrická lokomotíva zelená
12,60 €

Lokomotíva je vyrobená z plastu, pohybuje sa dopredu aj dozadu a môže ťahať vláčik. Nezávisle na pohybe po stlačení komína vydáva zvuk parnej lokomotívy. Je zaujímavým doplnkom pre malého strojvodcu.

Maxim Křižovatka

Maxim Křižovatka

Hodnotenie: 5
9,22 € 9,10 €

Táto križovatka je otcom všetkých výhybiek. Veľká štvorsmerná križovatka tratí, ktorá umožní ísť mašinke do akéhokoľvek smeru, to umožňuje nekonečné možnosti usporiadania. Inžinieri odporúčajú, začleniť túto veľkú križovatku do všetkých systémov.

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Hodnotenie: 5
13,80 €

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.

Maxim Vlaková umývačka
15,59 € 15 €

Snáď každá mašinka má rada, keď je pekne čistá, všetky vagóniky sa lesknú a sú voňavé. Táto umývačka im zmyje všetky nečistoty nazbierané na dlhých dobrodružných cestách.

Maxim Žeriav

Maxim Žeriav

Hodnotenie: 4,5
16,90 €

Prekládka tovaru na nákladnom nádraží môže byť veľká zábava, navyše je to s týmto posuvným žeriavom hračka. Žiadne veľké nádražie sa nezaobíde bez takého žeriavu a vyskúšať by si to chcel snáď každý.