Maxim Interaktívne elektronické závory - anglické
21,10 € 17,50 €

Toto priecestie so závorami uľahčuje riadenie prevádzky ako na koľajniciach tak aj na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál.

Maxim Veľké depo s točnou
38,04 € 31,10 €

Veľké depo je určené až pre päť mašiniek či vagónikov. Dvojposchodová strecha umožňuje dokonalý prístup k všetkým zaparkovaným autám. Pred vjazdom do depa je funkčná točňa.

Maxim Nádražie s garážou a výťahom
39,96 € 33,80 €

Toto skvelé nádražie a garáž s výťahom zaistia hladké nadzemné parkovanie v centre veľkých miest, kde by inak autá zaberali veľké parkovisko pri obchodných, plaveckých, zábavných či športových centrách.

Maxim Elektrická lokomotíva zelená
12,60 € 11 €

Lokomotíva je vyrobená z plastu, pohybuje sa dopredu aj dozadu a môže ťahať vláčik. Je zaujímavým doplnkom pre malého strojvodcu.

Maxim Vlaková súprava "ZOO"
9,10 €

Kompletná vlaková súprava, pre prepravu zvieratiek zo zoologickej zahrady. Keď je potreba nejaké zvieratko odviezť k doktorovi, alebo do iného domova, poslúži spoľahlivo táto súprava.

Maxim Express súprava "Pendolino"
12,10 €

Silný motor, stabilita na koľajniciach, vysoká rýchlosť a komfort. Tým všetkým sa supervlak Pendolino môže chváliť. Využitím expresného vlaku možno ušetriť veľa času. A tiež ho sledovať na koľajniciach je veľká paráda. Tento vlak s lokomotívami na oboch koncoch príde na miesto určenia a späť a nikdy sa nepotrebuje otočiť.

Maxim Padací most

Maxim Padací most

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 12,10 €

Ďalší z radu padacích železničných mostov. Tentoraz ide o jednoramenný most, ktorý umožní prejdenie každému nadmerného nákladu. Vďaka ramenu, most sám drží v polohe hore a nemôže sa stať, že by samovoľne spadol nadol počas jazdy pod ním.

Maxim - Posiada efekty dźwiękowe
19,59 € 16,70 €

Neobyčajné závory, ktoré uľahčujú riadenie prevádzky ako na koľajniciach, tak na ceste. Stačí stiahnuť závory dole a po prejazde mašinky závory začnú samy vydávať zvukový a svetelný signál a upozorňujú autá na ceste, že neradno vchádzať do koľajiska

Maxim Veľké depo s dverami
32,93 € 30,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Otvorte dvere, prebuďte lokomotívy do nového dňa a do ďalších tvorivých hier s vláčikmi. Veľké depo má päť miest pre parkovanie mašiniek alebo čokoľvek iného čo potrebuje odpočívať. Výhybka s piatimi výjazdmi umožňuje každému malému inžinierovi pohodlný vjazd i výjazd mašiniek na voľné miesto v depe.

Maxim Mostné oblúky

Maxim Mostné oblúky

Hodnotenie: 3
9,50 €

Tieto dva mostné oblúky môžu byť použité jednotlivo, spojené za sebou, alebo umiestnením na seba vytvoríte dvojposchodový oblúkový prejazd. Každý oblúk je plastový a má štyri robustné nohy, kvôli dobrej stabilite.

Maxim Křižovatka

Maxim Křižovatka

Hodnotenie: 4,9
9,80 €

Táto križovatka je otcom všetkých výhybiek. Veľká štvorsmerná križovatka tratí, ktorá umožní ísť mašinke do akéhokoľvek smeru, to umožňuje nekonečné možnosti usporiadania. Inžinieri odporúčajú, začleniť túto veľkú križovatku do všetkých systémov.

Maxim 50981 Oboustranný vysoký most
18,59 €

Staň se architektem vlakové dráhy a k tomu je výborným doplňkem tento most, který můžeš použít z obou stran. Zábava může začít!

Vytvoř si ze svého města unikátní místo.

Maxim 50982 Otočný most - mechanický
22,43 €

Obdivovatelé vlaků a vláčkodráh budou nadšeni z tohoto dřeveného otočného mostu. 

Most, který umožní průjezd nadměrných nákladů pod mostem.

Maxim Tunel s vodopádom

Maxim Tunel s vodopádom

Hodnotenie: 4,7
11,80 €

Horská jazda poskytuje mnoho nástrah, s ktorými sa vláčiky musia vysporiadať. Jednou z nich je tento tunel, ktorý vedie pozdĺž vysokých a strmých skál alebo vedie priamo cez vodopád ľadovej vody. Cestujúci musia byť vopred pripravení, rušňovodič totiž bude musieť poriadne pridať na rýchlosti, pretože keby mali cestujúci otvorené okienka, mohol by byť vlak plný vody.

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Hodnotenie: 5
13,56 € 11,40 €

Rozšírte svoju vláčikodráhu o jedinečný červený 80 cm dlhý most, ktorý je kópiou známeho amerického mosta v San Franciscu. Balenie obsahuje plastový most a nájazdové koľaje.

Maxim Stredné depo s dverami
14,41 € 12,90 €

Veľmi potrebné depo, ktoré dáva vláčikom pocit domova a ponúka im strechu nad hlavou. Depo má skvelú vychytávku v podobe dvoch tlačidiel na streche depa, keď tlačidlo stlačíte, mašinka sama vyjde naproti novému dňu a novým úlohám, ktoré pre nich malí inžinieri prichystali.

Maxim 50933 Závory + značky a kolej
11,27 €

Závory + značky a kolej - Malý železniční přejezd, podporovaný dopravnímy značkami, přinese možnost křižovat železnici auty, které jak je známo do kolejiště vjíždějí s velkou opatrností.

Maxim 50972 Obloukový most
10,43 €

Děti milují vysoké obloukové mosty, které nejen že umožní překonání různých překážek, ale i samotná jízda po něm nabízí nezapomenutelný zážitek z dlouhých cest po železnicích.

Maxim Výhybka - prehadzovacia
8,48 € 8,30 €

Špeciálna výhybka nielen pre mašinky na batérie, ktoré po prepnutí výhybky pocestujú tam, kam im určíte a nikdy inak. Môžete určiť okruh, ktorý vďaka prehadzovacím výhybkám vláčiky musia dodržiavať.

Maxim Elektrická lokomotiva - červená
17,10 €

Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parnej píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť.

Maxim Osobná súprava

Maxim Osobná súprava

Hodnotenie: 4
15,70 € 12,90 €

Preprava osôb je jednou z najdôležitejších činností, ktorá sa na koľajniciach odohráva. Cestujúci si užívajú pohodlie a príjemný pocit z cestovania. Navyše šetria životné prostredie tým, že cestujú vlakom a neznečisťujú ovzdušie výfukovými plynmi z motorových áut.

Maxim 50907 Standardní výhybky - 2 kusy
5,99 €

Standardní výhybky – 2 kusy – Tyto standardní výhybky patří mezi jedny z nejoblíbenějších, protože jsou velice flexibilní. Jsou totiž oboustranné a dají se použít k vybočení do obou stran…

Maxim Maják

Maxim Maják

Hodnotenie: 4
21,50 € 16,70 €

Pobrežný maják navádza lode z ďalekých diaľok morí a oceánov, aby v bezpečí zakotvili v prístave. Urobte zo svojho mesta neobyčajné miesto, kde sa stretáva lodná, automobilová aj železničná doprava. Po stlačení tlačidla sa svetlo na majáku rozsvieti a roztočí.

Maxim Nákladná súprava
15,70 € 12,90 €

Nákladný vlak s vagónikmi je dôležitou súčasťou každej železnice. Nesmie chýbať v žiadnej zbierke malého strojvodcu. Mašinka nie je na batérie.

Maxim Vláčikodráha - Prímorské mesto - 80 ks
62,13 € 45,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento veľký set obsahuje celkovo 80 dielov. Dominantou vláčikodráhy je visutý most nad prímorským mestečkom. Súčasťou je veľa zaujímavých doplnkov vrátane domov, áut či postavičiek.

Maxim 50399 Parní lokomotiva - červená
5,99 €

Když se objeví na kolejnicích parní lokomotiva, je to vždy velká podívaná. Starat se o parní lokomotivu přitom není úplně jednoduché a její provoz vyžaduje velkou citlivost a umění.

Maxim 50404 Pouliční lampy 4ks
5,99 €

Pouliční lampy 4ks- Pouliční lampy budou příjemným oživením vašeho města nebo nádraží.

Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vl&aacute…

Maxim 50504 Parní lokomotiva Epocha
11,27 €

Parní lokomotiva Epocha – Tenhle typ z roku 1960–1961 rychlíkové parní lokomotivy, byl nejrychlejší provozovanou parní lokomotivou na světě.

Maxim 50816 Parní lokomotiva - černá
10,31 €

Parní lokomotiva – černá - Lokomotiv není nikdy dost, díky nim lze táhnout dvojnásobek vagónů než obvykle, nebo můžou jet dva vlaky za sebou.

Maxim 50950 Velké depo zelené
26,39 €

<strong style=line-height: 1.6em;>Maxim 50950 Velké depo<span style=line-height: 1.6em;> nabízí<span style=line-height: 1.6em;> domov a zázemí hned pěti mašinkám nebo vagónům.

Maxim Signalizačná veža
16,90 € 12,90 €

Na vyťažených tratiach je dôležité, aby nedochádzalo k nebezpečným zrážkam vlakov. Pohyblivý staničný signalista vám bude pomáhať v poslušnosti mašiniek, keď signalizuje červená – stáť alebo zelená – choď! Malí inžinieri musia dávať veľký pozor na jednotlivé signály, aby ochránili svojich cestujúcich aj náklad v poriadku a bez kolízií.

Maxim Točna s 8-mimi výjazdmi
7,60 €

Keď sa mašinky nemôžu otočiť priamo za roh, musia dlho obchádzať trate, aby sa dostali správnym smerom tam kam potrebujú. Na točni od Maxim, sa na malom priestore mašinka dokonale otočí, koľaje sadnú správne na seba a môže sa vydať do jedného z ôsmich smerov.

Maxim Tunel s nadjazdom

Maxim Tunel s nadjazdom

Hodnotenie: 3,6
11,81 € 11,40 €

Úzky a tmavý tunel, ktorý vyzerá tajomne a nebezpečne, pre mašinky nepríjemná vec, ale nie je sa čoho báť, dá sa bezpečne prejsť veľkou rýchlosťou a nabudúce sa na neho pre zmenu pozrieť z zhora a nadísť nad ním. Balenie obsahuje tunel aj nadjazdové koľaje.

Maxim Tunelová stanica

Maxim Tunelová stanica

Hodnotenie: 5
12,20 € 10,60 €

Tunelová stanica má vzhľad tehlového vzoru. Výstavbou nových staníc sa Vaše mesto zdokonaľuje a cestujúci sa budú cítiť príjemne a pohodlne po celú dobu ich cestovania.

Maxim Vláčkodráha Kris Kros 40 ks
25,30 € 19 €

Stavebnica, ktorá naštartuje zábavu spojenú so zážitkami na železnici. S vláčikodráhou sa dá vaše mini mesto priebežne obohacovať celým radom doplnkov, ktoré z vás urobia veľkých staviteľov železníc, rušňovodičov, záchranárov, policajtov a starostami miest.

Maxim 44021 Benzínka
5,99 €

Maxim Benzínka 44021

Natankujte plnou nádrž do svých oblíbených mašinek i autíček a vydejte se na dlouhou cestu kolem vašeho světa Maxim.

Maxim 44038 Návěstí
10,31 €

Maxim Návěstí 44038

Zvedací závora. Zdokonalujte své město funkčními doplňky, které dají řád a pravidla vašemi místu.

Maxim 50040 Vláčkodráha - 60 kusů
80,87 €

Vláčkodráha – 60 kusů – Maxim 50040-Tahle stavebnice nabízí začínajícím stavitelům železnice postavit kompletní malé město, s několika důležitými budovami, tunely a mosty.

Maxim 50087 Jeřáb
20,63 €

Jeřáb – Maxim 50087-Překládka zboží na nákladovém nádraží může být velká zábava, navíc je to s tímhle posuvným jeřábem hračka.

Maxim 50208 Vodní věž
15,24 €

Vodní věž- Zajeďte si pod věž, přiklopte nálevku a můžete doplnit vodu, nezbytnou pro výrobu páry, která pohání mašinku. Lokomotiva pak utáhne všechny vagóny až tam kam potřebujete.

Maxim 50210 Osobní souprava
12,59 €

Osobní souprava-Souprava dvou osobních vagónů, tendru s uhlím, poháněná silnou parní lokomotivou, bude jistě příjemným společníkem na cestách.

Rozměry balení: cca 20,5 × 21 × 6,5 cm

Maxim 50211 Nákladní souprava
16,67 €

Nákladní souprava-Náklad který musíte dopravit na místo určení, naložíte do nákladních vagónů a nastartujete dieselovou mašinku, která bez sebemenších problémů dojede…

Maxim 50212 Vagón s potrubím
10,31 €

Vagón s potrubím-Všudypřítomná výstavba si žádá své zboží, tolik potřebné potrubí dopravíte jedině speciálním nákladním vagónem, který lze použ&i…

Maxim 50213 Vagon s cívkami
10,31 €

Dřevěný vagon s cívkami Maxim je možné zapojit k mašince pomocí magnetických závěsů. Kam asi cívky dorazí?

Maxim 50234 Trajekt
14,39 €

Trajekt-Hluboká moře a divoké oceány jsou jako stvořené pro trajekty, které se cítí nejlépe, když mohou mít naložena auta nebo vláčky spolu s cestujícími a brouzdají po dalekých hl…

Maxim 50236 Výškový jeřáb
20,63 €

Překládka zboží na nákladovém nádraží může být velká zábava, navíc je to s tímhle posuvným jeřábem hračka.