Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Masterbuilt Gravity 560 gril na drevené uhlie s udiarňou Masterbuilt Gravity 560 gril na drevené uhlie s udiarňou
Masterbuilt Gravity 560 gril na drevené uhlie s udiarňou

Gril s udiarňou na drevené uhlie Gravity 560 Masterbuilt dokáže údiť, grilovať, piecť, pražiť a ešte oveľa viac. Stačí nastaviť požadovanú teplotu na digitálnom ovládacom paneli alebo na inteligentnom zariadení a udržujte si požadovanú teplotu počas grilovania.

Skladom u partnera

Masterbuilt Gravity 800 gril na drevené uhlie s udiarňou Masterbuilt Gravity 560 gril na drevené uhlie s udiarňou
Masterbuilt Gravity 800 gril na drevené uhlie s udiarňou

Gril s udiarňou na drevené uhlie Gravity 800 Masterbuilt dokáže údiť, grilovať, piecť, pražiť a ešte oveľa viac. Stačí nastaviť požadovanú teplotu na digitálnom ovládacom paneli, alebo na inteligentnom zariadení a udržujte si požadovanú teplotu počas grilovania.

Skladom u partnera

Masterbuilt Elektrická digitálna udiareň 130 Masterbuilt Gravity 560 gril na drevené uhlie s udiarňou
Masterbuilt Elektrická digitálna udiareň 130

Elektrická digitálna udiareň vhodná na údenie rôznych druhov mäsa či zeleniny s patentovaným bočným nakladačom drevnej štiepky bez nutnosti otvorenia dverí na udiarni.

Skladom u partnera

Masterbuilt Elektrická digitálna udiareň 140 Masterbuilt Gravity 1050 gril na drevené uhlie s udiarňou
Masterbuilt Elektrická digitálna udiareň 140

Elektrická digitálna udiareň vhodná na údenie rôznych druhov mäsa či zeleniny s patentovaným bočným nakladačom drevnej štiepky bez nutnosti otvorenia dverí na udiarni.

Skladom u partnera

Masterbuilt Gravity 1050 gril na drevené uhlie s udiarňou Masterbuilt Gravity 1050 gril na drevené uhlie s udiarňou
Masterbuilt Gravity 1050 gril na drevené uhlie s udiarňou

Gril s udiarňou na drevené uhlie Gravity 1050 Masterbuilt dokáže údiť, grilovať, piecť, pražiť a ešte oveľa viac. Stačí nastaviť požadovanú teplotu na digitálnom ovládacom paneli, alebo na inteligentnom zariadení a udržujte si požadovanú teplotu počas grilovania.

Skladom u partnera

Cieľom spoločnosti Masterbuilt je navrhovať a vyrábať najinovatívnejšie výrobky na trhu, vytvárať pracovné prostredie, ktoré motivuje zamestnancov k výrobe kvalitných výrobkov ako grily na drevo, pelety, uhlie, keramické grily a šikovné domáce udiarne za primerané ceny. Prostredníctvom siete spokojných a lojálnych zákazníkov spoločnosť Masterbuilt napreduje už od roku 1973.