Marmara Barber "Classic" pomada na vlasy 100ml
8,60 €

Vlasová pomáda / vosk Barber dodá vašim vlasom dlhodobý prírodný lesk a neposkytuje lepivosť a žiadne zvyšky so schopnosťou tvarovať a hrebeňovať po celý deň.

Marmara Barber Keratin Matte Wax matný vosk na vlasy 150ml
5,99 €

Barber Matte Wax je špeciálny vosk na báze vody na vytváranie vynikajúcich účesov so zvýrazneným matným efektom. Tento matný vosk je možné z vlasov umyť vodou.Silná fixácia a vôňa kokosového mliekaVeľkosť: 150 ml / 3,3 oz.

Marmara Barber "Krémový" vosk na vlasy 150ml
5,99 €

Vosk na vlasy Barber Cream Wax je klasický vlasový vosk na báze vody, ktorý sa veľmi ľahko pripravuje na výrobu moderných účesov s elegantným prírodným leskom.

Marmara Barber "Royal" vosk na vlasy 150ml
5,99 €

Tento vosk je vyrobený pre kvalitné moderné a klasické strihy s prirodzenym leskom. Špeciálna receptúra zaručujúca ľahké umývanie jednoducho vodou.Silná fixácia a vôňa citrónového koláčaVeľkosť: 150 ml / 3,3 oz.

Marmara Barber "Sladký tabak" vosk na vlasy 150ml
5,99 €

Vosk na báze vody Barber Tabacco špeciálne určený pre štýlové účesy pre ľudí, ktorí majú radi prirodzene lesklé vlasy. Tento vosk môžete z vlasov odstrániť aj pomocou vody.Silná fixácia a vôňa sladkého tabakuVeľkosť: 150 ml / 3,3 oz.

Marmara Barber "Spider" vosk na vlasy 150ml
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vlasový vosk Barber Spider vyrobený tak, aby vytváral dobré účesy s prirodzene lesklým vzhľadom. Špeciálna receptúra na báze vody umožňuje, aby sa tento vosk počas sprchovania ľahko odstránil z akýchkoľvek vlasov.Silná fixácia a svieža citrónová vôňaVeľkosť: 150 ml / 3,3 oz.

Marmara Barber "Tropical" vosk na vlasy 150ml
5,99 €

Vlasový vosk Barber Tropical má vodnú bázu na vytvorenie zaujímavého účesu s jemným prírodným leskom. Vďaka špeciálnej formulácii na báze vody je možné tento vosk ľahko odstrániť z akéhokoľvek typu vlasov jeho umytím vodou.Silná fixácia a šťavnatá vôňa tropického ovociaVeľkosť: 150 ml / 3,3 oz.

Marmara Cherry voda po holeni 500ml
8 €

Jarná sezóna, ktorá sa oslavuje ako čas regenerácie prírody a ľudstva, „Čerešňový kvet“.Vychutnajte si rozprávkovú kombináciu „Čerešňového kvetu“, ktorá fascinuje!

Marmara Lime voda po holeni 170 ml
5,95 €

Marmara Barber Cologne poskytuje pocit čistoty a pohodlia na dlhú dobu vďaka svojmu trvalému zápachu, ktorý jej dodáva chlad a sviežosť. Po perfektnom holení s Marmara Barber Cologne to pociťujte po celý deň.Svieža športová limetková vôňa so zemitými tónmi.

Marmara olej na bradu 30ml
9,95 €

Hydratuje, kondicionuje a vyživuje bradu a fúzy s bradavým olejom z santalového dreva Marmara obohateným o vitamíny. Barber Sandalwood olej na bradu zjemňuje a štylizuje fúzy a brady. Jemne čistí a krotí. Znižuje podráždenie a svrbenie.

Marmara voda po holeni-1 sprej 250ml
5,95 €

Táto voda po holení je určená na domáce použitie a na použitie v kaderníctve, salóne a holičstve. Pohodlná fľaša vo forme spreja umožňuje rovnomernú distribúciu látky, čím sa minimalizujú náklady na použitie. Vďaka kolínskej vode sa tvár nezmršťuje a nevysychá.

Marmara voda po holeni-13 400ml
15 €

Kolín Marmara Eau De Cologne Barber N.13 je určený na ošetrenie tváre po holení. Dokonale osviežuje a tonizuje, zvlhčuje a upokojuje pokožku a má tiež antibakteriálny účinok na malé rezy alebo škrabance.

Marmara voda po holeni-13 travel 50ml
1,95 €

Vďaka kolínskej vode Marmara Barber # 13 zostanú nepríjemné účinky holenia, ako je suchosť, svrbenie alebo začervenanie pokožky, v minulosti pretrvávajúce.Vôňa tejto vody po holení je mnohostranná.

Marmara voda po holeni-14 400ml
15 €

Eau De Cologne Barber N.14 je vynikajúcou a skutočne mužskou zmesou osviežujúcich citrusov, jemných divých ruží, cédrov a majestátnych drevitých vôní, ktoré vrhnú atmosféru pokoja a prinútia vás veriť v seba a svoju silu.

Marmara voda po holeni-14 travel 50ml
1,95 €

Zloženie holiča č. 14 kombinuje vôňu lístia, vlhkej a voľnej pôdy, húb, kôry stromov, machu, hlinenej ruže, pomaranča, cédrového oleja a pelargónie. Všetky tieto akordy sú kompetentne kombinované, hladko sa trblietajú a obalujú v aure pokoja stáročných stromov.

Marmara voda po holeni-2 500ml
9,35 €

Produkt je navrhnutý tak, aby holenie bolo príjemnejšie a pohodlnejšie. Vďaka tomu môžete po celý deň oživiť vitalitu a pocit sviežosti. Je tiež skvelý na domáce použitie.

Marmara voda po holeni-2 sprej 250 ml
5,95 €

Kvalitná starostlivosť o mužskú tvár po holení bola stelesnená v tejto vode po holení od Marmary. Tento nástroj umožňuje cítiť skutočnú čerstvosť a čistotu. Proces odstraňovania štetín, ktorý je tak nepríjemný pre predstaviteľov mužov, sa teraz skončí príjemnou aplikáciou kolínskej vody.

Marmara voda po holeni-2 travel 50ml
1,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Marmara Barber No. 2 Eau De Cologne je jednou z elegantných kolín rady Marmara Barber, uznávanou na celom svete pre účinnosť výrobkov ako produktov po holení, ako aj pre nezvyčajné a pretrvávajúce arómy týchto kolínskych.Aroma Barber No. 2 je iba šťavnatá zmes citrusov a kvetinových akordov.

Marmara voda po holeni-3 500ml
9,35 €

Produkt okamžite upokojuje a ochladzuje pokožku a účinne ju aj zvláčňuje. Môžete navždy zabudnúť na odlupovanie, svrbenie a podobné problémy, pretože kolínska voda nevyschne a nepritiahne pokožku tváre.

Marmara voda po holeni-3 sprej 250 ml
5,95 €

Predáva sa v 250 ml nádobách. Fľaša je vybavená praktickým dávkovačom, ktorý umožňuje dobre konzumovať kolinsku a správne aplikovat' produkt.Má klasickú vôňu s citrusovo-drevenými tónmi, ktorých vôňu ocení skutočný človek.

Marmara voda po holeni-3 travel 50ml
1,50 €

Kolín Marmara Barber No. 3 Eau De Cologne je profesionálny produkt po holení. Má viacstrannú ovocno-drevitú arómu. Kompozíciu dopĺňa ľahká citrónová kyslosť, ktorá revitalizuje arómu, vďaka čomu je mladistvá a športová. Malá fľaša Marmara Barber No.

Marmara voda po holeni-4 500ml
9,35 €

Kolínska línia BARBER od tureckej značky Marmara už hovorí sama za seba. Tento produkt bol vytvorený špeciálne pre náročné holiče, ktoré nie je možné kúpiť lacným marketingovým ťahom.

Marmara voda po holeni-4 sprej 250 ml
5,95 €

Marmara Eau De Cologne Barber N.4 je nielen výbornou kolínskou vodou, ale tiež vynikajúcou úpravou po holení. Eau De Cologne Barber N.4 upokojuje podráždenú pokožku a po holení ju dezinfikuje. Pravidelné používanie výrobku zaistí zdravú a dobre udržiavanú tvár.