Marco Schreier Hot Stone Extra Veľký (10 - 11 cm)
19,64 €

Výnimočný uvoľňujúce masážne zážitok. 10 – 11 cm Na jednej strane pôsobí povzbudzujúcim účinkom a na druhú vyrovnaným a upokojujúcim na vegetatívny nervový systém. Masážou je aktívne podporované prekrvenie kapilár, urýchlená látková výmena a svaly sú mimoriadne hĺbkovo uvoľnené.

Marco Schreier Hot Stone Väčšia (6 - 8 cm)
10,78 €

Výnimočný uvoľňujúce masážne zážitok. 6 – 7 cm Na jednej strane pôsobí povzbudzujúcim účinkom a na druhú vyrovnaným a upokojujúcim na vegetatívny nervový systém. Masážou je aktívne podporované prekrvenie kapilár, urýchlená látková výmena a svaly sú mimoriadne hĺbkovo uvoľnené.

Marco Schreier Hot Stone Mini (1,5 - 2 cm)
2,68 €

Výnimočný uvoľňujúce masážne zážitok. 1,5 – 2 cm Na jednej strane pôsobí povzbudzujúcim účinkom a na druhú vyrovnaným a upokojujúcim na vegetatívny nervový systém. Masážou je aktívne podporované prekrvenie kapilár, urýchlená látková výmena a svaly sú mimoriadne hĺbkovo uvoľnené.

Marco Schreier Cold Stones, set 16 kameňov
239,67 €

Splátky bez navýšenia

Práca s chladivými bielymi kameňmi je atraktívny rozšírenie obľúbené masáže lávovými kameňmi. Kvalitné leštené kamene. Cielené a odborne nasadené chladovej podnety pôsobia ako protipól uvoľňujúce teplote lávových kameňov. Rôznymi veľkosťami chladivých kameňov sú stimulovaná energetické centrá tela…

Marco Schreier Hot Stone Malý (3,5 - 4 cm)
5,98 €

Výnimočný uvoľňujúce masážne zážitok. 3,5 – 4 cm Na jednej strane pôsobí povzbudzujúcim účinkom a na druhú vyrovnaným a upokojujúcim na vegetatívny nervový systém. Masážou je aktívne podporované prekrvenie kapilár, urýchlená látková výmena a svaly sú mimoriadne hĺbkovo uvoľnené.

Marco Schreier Hot Stone Stredny (5 - 6 cm)
8,97 €

Výnimočný uvoľňujúce masážne zážitok. 5 – 6 cm Na jednej strane pôsobí povzbudzujúcim účinkom a na druhú vyrovnaným a upokojujúcim na vegetatívny nervový systém. Masážou je aktívne podporované prekrvenie kapilár, urýchlená látková výmena a svaly sú mimoriadne hĺbkovo uvoľnené.

Marco Schreier Hot Stone Veľký (8 - 9 cm)
16,77 €

Výnimočný uvoľňujúce masážne zážitok. 8 – 9 cm Na jednej strane pôsobí povzbudzujúcim účinkom a na druhú vyrovnaným a upokojujúcim na vegetatívny nervový systém. Masážou je aktívne podporované prekrvenie kapilár, urýchlená látková výmena a svaly sú mimoriadne hĺbkovo uvoľnené.

Marco Schreier Hot Stones - Ohrevový prístroj stredný
173,75 €

Splátky bez navýšenia

Profesionálny Ohrevový prístroj s objemom 6 litrov na ohrev lávových kameňov. Prístroj je vybavený termostatom, ktorý stráži a udržiava nastavenú teplotu. Digitálny displej zobrazuje teplotu reálnu a zároveň požadovanú. Súčasťou balenia je plastová biela naberačka na kamene.

Marco Schreier Hot Stones - Ohrevový prístroj veľký
233,69 €

Splátky bez navýšenia

Profesionálny Ohrevový prístroj pre ohrev lávových kameňov s objemom 18 litrov. Prístroj je vhodný pre pohodlný ohrev väčšieho množstva lávových kameňov, rašelinových tepelných fliaš i nosičov tepla.

Marco Schreier Hot Stones - sada v bambusové krabičke, 18 ks
167,77 €

Splátky bez navýšenia

Objavte a vychutnajte čaro masáže horúcimi kameňmi. Upokojujúce teplo prúdi telom a napomáha k hlbokému uvoľneniu svalového systému a mysle. Táto tradičná masážna technika pomáha pri detoxikácii a očiste tela, stimuluje krvný obeh a aktivuje vlastné telesné zdroje energie.

Marco Schreier Hot Stones - sada v bambusové krabičke, 40 ks
185,75 €

Splátky bez navýšenia

Objavte a vychutnajte čaro masáže horúcimi kameňmi. Upokojujúce teplo prúdi telom a napomáha k hlbokému uvoľneniu svalového systému a mysle. Táto tradičná masážna technika pomáha pri detoxikácii a očiste tela, stimuluje krvný obeh a aktivuje vlastné telesné zdroje energie.

Marco Schreier Hot Stones - Starter set - veľký
449,39 €

Splátky bez navýšenia

Všetko čo do začiatku potrebujete. Kvalitné lávové kamene a špičkový Ohrevový prístroj. Priestranný profesionálny prístroj s objemom 18 litrov s termostatom zaistí a ustráži nastavenú teplotu kameňov. Zároveň možno na digitálnom displayi sledovať nastavenú a aktuálnu teplotu kameňov.