Makeup Revolution

Makeup Revolution Make-up na tvár a telo Body Veil (Face & Body Foundation) 120 ml (Odtieň F2)

Makeup Revolution Make-up na tvár a telo Body Veil (Face & Body Foundation) 120 ml

19,60 €
Doprava zadarmo

Jemný make-up s ľahkým krytím Body Veil zahalí celé vaše telo do saténového závoja. Jeho ľahká textúra sa ľahko nanáša, roztiera a dokonale priľne k pokožke, na ktoré vytvoria hebký matný efekt. Make-up Body Veil je možné nanášať na tvár aj telo a vrstviť až do dosiahnutia požadovaného krytia.

Partner: Vivantis
Makeup Revolution Paletka očných tieňov Foil Frenzy 15 x 2 g

Makeup Revolution Paletka očných tieňov Foil Frenzy 15 x 2 g

10 €
9,10 €

Paletka Foil Frenzy od značky Revolution má ďalšie dokonalú dávku pätnástich odtieňov. Nielen, že je vhodná na každodenné líčenie, ale aj vďaka kombinovateľnosti farieb ik akejkoľvek príležitosti. Rozhodne nesmie chýbať vo vašej kozmetickej výbave!.

Partner: Vivantis

"Nová a svieža londýnska značka MAKEUP REVOLUTION ponúka veľmi kvalitné a pritom cenovo dostupné produkty dekoratívnej kozmetiky vrátane posledných trendov v oblasti líčenia. MAKEUP REVOLUTION má podznačku I ♥ MAKEUP, ktorá ponúka filozofiu odlišného balenia. Nechajte sa zlákať aj vy.

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution je prirovnávaná ku kozmetike MUA (Makeup Academy). Londýnska značka si získala veľmi rýchlo popularitu predovšetkým vďaka krásne pigmentovaným paletkám očných tieňov i originálnemu designu, ale ponúka toho oveľa viac. Na svoje si prídu aj tí, ktorí sa make-upu venujú profesionálne.

Pripravte sa, revolúcia v make-upe je tu!"