Make It Real Svietiace kozmetické štúdio
28,90 € 28,20 €

Toto ružové puzdro ponúka osvetlené zrkadlo v tvare srdiečka a všetku zábavnú kozmetiku, ktorá je potrebná k vytvoreniu dokonalého vzhľadu. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne veľa zábavy!

Make It Real Juicy Couture Pink & Precious Bracelets
16,50 €

Novinka

Malé parádnice si zamilujú tvorbu vlastných módnych šperkov Juicy s touto sadou na výrobu náramkov. S touto kreatívnou sadou môžu vytvoriť až 10 kúzelných šperkov, s ktorými sa zaiste budú chcieť pochváliť. Tvorivé sady Make It Real pomáhajú deťom rozvíjať ich zručnosti.

Make It Real Lapač snov

Make It Real Lapač snov

Hodnotenie: 5
11,60 €

Vytvor si svoj vlastný lapač snov, ktorý doplní vybavenie tvojej izbičky a ochráni ťa pred zlými snami. V balení je veľa doplnkov, ktoré ti pomôžu vyrobiť taký lapač snov, ktorý sa ti bude páčiť. S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Laky na nechty so zdobením
8,50 € 7,90 €

Táto súprava lakov na nechty so zdobením zaujme každú malú parádnicu na prvý pohľad. V súprave nájdeš umelé nechty, kamienky, laky na nechty a oveľa viac! Usporiadaj skrášľovacie párty, pozvi kamarátky a urobte si spolu to správne dievčenské popoludnie.

Make It Real Prívesky, roztomilé chlpaté gule
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvor si svoje vlastné štyri prívesky roztomilých chlpatých gúľ. Každá z nich je ľahučká ako pierko a je tak ideálna pre pripnutie k batohom, kabelkám alebo kľúčom! S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Svietiace návrhárske štúdio Frozen 2
30,50 € 22,60 €

Novinka

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske štúdio v licenciu Frozen s podložkou, ktorá svieti ti s tým pomôže. Sada ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie designové oblečenie. Vyber si obrázok, vymaluj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdôb samolepkami. S touto sadou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Laky na nechty so zdobením
8,50 €

Sada obsahuje farebné laky na nechty s glitrami a obtlačky na nechty. Vďaka tomu budú nechty ešte krajšie. V balení sú tri laky so štetcom alebo tenkým aplikátorom pre dozdobenie. S touto sadou si budeš pripadať ako v salóne krásy.

Make It Real Kriedy na vlasy a tetovanie
9,66 €

Pomocou týchto vlasových farebných kried si môžeš ozdobiť svoje vlasy farebnými pruhmi a ešte ich navyše môžeš ozdobiť priloženým tetovaním. Farebný vzhľad môžeš nosiť všade!

Make It Real Šperkové štúdio
25,10 €

S týmto šperkovým štúdiom sa kreativita stane neobmedzenou zábavou. Štúdio je naplnené všetkým, čo potrebujete pre výrobu až 50tich kusov náramkov, náhrdelníkov alebo rôznych doplnkov! Nie je nič originálnejšie než vlastné šperky, tak si vyrobte tie svoje!

Make It Real Kozmetický set Deluxe
15,30 €

Novinka

Kreatívna kozmetická súprava Deluxe ponúkne malým parádniciam všetko pre ich skrášlenie. Ako napríklad Očné tiene, lesk na pery, tetovanie, doplnky ku zdobeniu nechtov a ďalšie. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne popoludnie plnej zábavy!

Make It Real Návrhárske portfólio - kvety
7,30 € 7,10 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio s motívom kvetín ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Náramky s oddeľovačmi
8,90 €

Vyrob si originálne náramky pre seba alebo svojich priateľov. Korálky sa navliekajú na priloženú šnúrku. Korálky si môžete vyzdobiť podľa svojej fantázie, takže každý môže byť iný. Súčasťou sú aj ďalšie korálky a doplnky.

Make It Real Svietiace návrhárske štúdio
23,90 € 18,40 €

Novinka

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske štúdio s podložkou, ktorá dokáže svietiť ti s tým pomôže. Sada ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie designové oblečenie. Vyber si obrázok, vymaluj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdôb samolepkami. S touto sadou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Nebesá ružové
35,90 € 34,50 €

Novinka

Nechajte svoju dcéru, aby sa cítila ako princezná. Premeňte izbu svojho malého dievčatka na ohromujúci palác malej princeznej. Nebesá majú viac využití, môžete ich zavesiť nad stoličku, posteľ alebo napríklad len tak do priestoru. Nebesá obsahujú cez 75 LED žiaroviek.

Make It Real Návrhárske portfólio - POP návrhy
7,30 € 7,10 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio v štýle POP ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Náhrdelník s fľaštičkou na spomienky
8,90 €

Vyrob si originálne náhrdelníky sa spomienkami pre seba alebo svojej kamarátky. V prípade týchto náhrdelníkov sú súčasťou fľaštičky, do ktorých si môžeš vložiť svoju spomienku a mať ju stále pri sebe. Možno si ju aj vyzdobiť pomocou komponentov, čo sú súčasťou balenia. S touto sadou môžeš mať svoju nějkou vždy pri sebe!

Make It Real Návrhárske portfólio - symboly
7,30 € 7,10 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio s motívmi rôznych symbolov ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Tajný denník chlpatý - Panda
11,50 €

Novinka

Originálny notes s plyšovým povrchom s motívom pandy. Chlpatý notes zaiste očarí každú malú školáčku, či študentku. Obsahuje 140 farebných stránok a zámok s kľúčmi a malý blok.

Make It Real Výroba náramku Frozen 2
18,90 €

Novinka

Kreatívna sada na výrobu úžasných náramkov inšpirovaných filmom Frozen 2. Vytváraj náramky podľa predlohy alebo podľa vlastnej fantázie. Naučte sa, ako vytvárať úžasné doplnky a zároveň sa baviť a vyjadrovať svoju kreativitu pomocou svojich obľúbených postáv Disney!

Make It Real Juicy Couture Sweet Suede Bracletes
16,90 €

Novinka

Malé parádnice si zamilujú tvorbu vlastných módnych šperkov Juicy s touto sadou náramkov. S touto kreatívnou sadou môžu vytvoriť 8 odvážnych šperkov, s ktorými sa zaiste budú chcieť pochváliť. Tvorivé sady Make It Real pomáhajú deťom rozvíjať ich zručnosti.

Make It Real Náramky so strapcami a prstienok
8,90 €

Vyrob si originálne náramky so strapcami a prstienok pre seba a svoje kamarátky. Náramky ozdob guličkami v neónových farbách a doplň ich farebnými strapcami. Kombinuj farby, prívesky a hlavne štýly. S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Tajný denník chlpatý - Mačka
12,50 € 10,90 €

Novinka

Originálny notes s plyšovým povrchom s motívom mačky. Chlpatý notes zaiste očarí každú malú školáčku, či študentku. Obsahuje 160 farebných stránok a zámok s kľúčmi.

Make It Real Juicy Couture Black & Neon Pink Swarovski
16,90 €

Novinka

Malé parádnice si zamilujú tvorbu vlastných módnych šperkov Juicy s touto sadou na výrobu náramkov. S touto kreatívnou sadou môžu vytvoriť elegantné čierne a ružové kúsky pomocou kombinácie umelého semišu, iskrivých korálok a kryštálov Swarovski. Svojimi výtvormi sa zaiste budú chcieť malé slečny pochváliť. Tvorivé sady Make It Real pomáhajú deťom rozvíjať ich zručnosti.

Make It Real Výroba vankúše Jednorožec
20,90 € 18,90 €

Novinka

Kreatívna sada pre každú malú slečnu, ktorá miluje jednorožca. Môže si tak vytvoriť svoj vlastný vankúš, ktorá dokonca svieti. V balení nájde všetky komponenty, ktoré bude potrebovať pre výrobu.

Make It Real Juicy Couture Summer Passion Swarovski
16,90 €

Novinka

Malé parádnice si zamilujú tvorbu vlastných módnych šperkov Juicy s touto sadou na výrobu náramkov. S touto kreatívnou sadou môžu vytvoriť až 7 šperkov pomocou kombinácie semišu, korálok a kryštálov Swarovski. Svojimi výtvormi sa zaiste budú chcieť malé slečny pochváliť. Tvorivé sady Make It Real pomáhajú deťom rozvíjať ich zručnosti.

Make It Real Výroba šálu
21,20 €

Vytvor si pre seba šál s vreckami, ktorý by ti každý závidel. Táto pletacia sada obsahuje všetko, čo k tomu budeš potrebovať a ukáže ti ako na to! Nemaj obavy, že to nezvládneš, súčasťou balenia je aj návod, ktorý ťa všetko naučí.

Make It Real Nebesá biele
35,90 € 34,50 €

Novinka

Nechajte svoju dcéru, aby sa cítila ako princezná. Premeňte izbu svojho malého dievčatka na ohromujúci palác malej princeznej. Nebesá majú viac využití, môžete ich zavesiť nad stoličku, posteľ alebo napríklad len tak do priestoru. Nebesá obsahujú cez 75 LED žiaroviek.

Make It Real Juicy Couture Chains & Charms
16,90 €

Novinka

Malé parádnice si zamilujú tvorbu vlastných módnych šperkov Juicy s touto sadou na výrobu náramkov. S touto kreatívnou sadou môžu vytvoriť 5 kúzelných šperkov s ktorými sa zaiste budú chcieť pochváliť. Tvorivé sady Make It Real pomáhajú deťom rozvíjať ich zručnosti.

Make It Real Juicy Couture Chokers & Charms
16,90 €

Novinka

Malé parádnice si zamilujú tvorbu vlastných módnych šperkov Juicy s touto sadou na výrobu náhrdelníkov. S touto kreatívnou sadou môžu vytvoriť až 7 odvážnych náhrdelníkov, s ktorými sa zaiste budú chcieť pochváliť. Tvorivé sady Make It Real pomáhajú deťom rozvíjať ich zručnosti.

Make It Real Tajný denník chlpatý - Jednorožec
11,90 €

Novinka

Originálny notes s plyšovým povrchom s motívom jednorožca. Chlpatý notes zaiste očarí každú malú školáčku, či študentku. Obsahuje 160 farebných stránok a zámok s kľúčmi.

Make It Real Lesklé tetovanie
8,50 €

Lesklé tetovanie si môžu dievčatká vytetovať na ľubovoľné miesto, aby bolo čo najlepšie vidieť. V balení sú šablóny, ktoré sa odtlačia na miesto na tele a potom vďaka štyrom tubičkám s flitrami sa tetovanie môže skrášliť. Vďaka štetcu možno tetovanie doupraviť.

Make It Real Výroba náramku Disney Princess Swarovski
16,90 €

Novinka

Kreatívna sada na výrobu úžasných náramkov inšpirovaných Princeznami Disney. Vytváraj náramky podľa predlohy alebo podľa vlastnej fantázie. Naučte sa, ako vytvárať úžasné doplnky a zároveň sa baviť a vyjadrovať svoju kreativitu pomocou svojich obľúbených postáv Disney a kryštálov Swarovski.

Make It Real Náramky a náhrdelník, smajlíci
8,90 €

Vyrob si originálne náramky pre seba alebo svojich priateľov. Roztomilé náhrdelníky a náramky s motívom smajlíkov totiž rozveselia každého. S touto sadou si môžeš vyrobiť vlastného smajlíka pomocou bavlniek a priloženého plátna pre tvorbu!

Make It Real Korálkové štúdio
25,10 €

S týmto korálkovými štúdiom sa kreativita stane neobmedzenou zábavou. Štúdio je naplnené všetkým, čo potrebujete pre výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo rôznych doplnkov! Nie je nič originálnejšie než vlastné šperky, tak si vyrobte tie svoje!

Make It Real Návrhárske portfólio - džungľa
9 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio s motívom džungle ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdb samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Náhrdelník a náramky, medailónik
8,90 €

Vyrob si originálny náhrdelník s medailónkami alebo náramky pre seba a svoje kamarátky. Do medailónika si môžeš dať rôzne koráliky zo súpravy alebo si do neho môžeš uložiť niečo, čo je pre teba dôležité. Nemusíš sa obmedziť len na náramky a náhrdelníky, s touto sadou si môžeš vyrobiť aj prstienok.

Make It Real Lesky na pery meniace farbu
7,99 € 6,90 €

Skvelé lesky na pery čo mení farbu podľa pier. Staň sa modelkou a nanes si lesk, aby tvoje ústa žiarila. Stačí si len vybrať farbu. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne popoludnie plnej zábavy!

Make It Real Kozmetická sada
11,60 € 9,80 €

Táto kozmetická sada líčidiel zaujme každú malú parádnicu na prvý pohľad. Líčidlá, tetovačky a zrkadlo sú uložené v pestrofarebnom puzdre s obrázkom mačky s ružovými okuliarmi. Celá vnútorná časť puzdra sa navyše blyští a rozžiari tak každý deň.

Make It Real Nechtové štúdio trblietavé
15,30 €

Novinka

Trblietavé nechtové štúdio so sušičkou. Chceš sa naučiť základy modelovania nechtov? Vyber si farbu, začni napríklad od pravej ruky a potom nechty ešte dozdob. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne popoludnie plnej zábavy!

Make It Real Náramky s príveskami, voňavé
8,90 € 7,90 €

Vyrob si originálne náramky s príveskami pre seba a svoje kamarátky. Náramky ozdob lávovými korálkami, ktoré si môžeš napustiť vôňou ovocného punču a prevoníš si tak svoje dni. S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Výroba šálu Frozen 2
18,90 €

Novinka

Vyrob si parádny šál s dizajnom inšpirovaným Frozen 2. Malé fanúšičky môžu pomocou kreatívnych doplnkov ozdobiť šál, ktorý vo filme Ľadové kráľovstvo 2 nosila kráľovná Iduna, mamička Anny a Elsy. Naučte sa, ako vytvárať úžasné doplnky a zároveň sa baviť a vyjadrovať svoju kreativitu pomocou svojich obľúbených postáv Disney!

Make It Real Náramky a náhrdelník - trblietavé
8,89 €

Buď kreatívny! Vytvor si báječné náramky a prívesky pomocou tejto veľkej sady. Súčasťou sú medailóniky, glitre, korálky a bavlnky pre navliekanie. Do medailónikov si môže každá dievčatko vložiť to, čo je pre ňu najdôležitejšie.