Make It Real Korálkové studio
32 €

Korálkové studio obsahuje 2600 různých korálků, 8 voskovaných šňůr v různých barvách dlouhých 8 m, průsvitnou elastickou šňůru dlouhou 4 m. Vše potřebné k výrobě náhrdelníků, náramků, pr…

Make It Real Pletací studio
15 €

Pletací studio obsahuje 2 kusy příze, 25 korálků, háček pro háčkování, velký kulatý stav, plastovou jehlu a instrukce. Vhodné pro děti od 8 let.

Make It Real Korálkové štúdio
25,10 €

S týmto korálkovými štúdiom sa kreativita stane neobmedzenou zábavou. Štúdio je naplnené všetkým, čo potrebujete pre výrobu náramkov, náhrdelníkov alebo rôznych doplnkov! Nie je nič originálnejšie než vlastné šperky, tak si vyrobte tie svoje!

Make It Real Náramky a náhrdelník, smajlíci
8,90 €

Vyrob si originálne náramky pre seba alebo svojich priateľov. Roztomilé náhrdelníky a náramky s motívom smajlíkov totiž rozveselia každého. S touto sadou si môžeš vyrobiť vlastného smajlíka pomocou bavlniek a priloženého plátna pre tvorbu!

Make It Real Náramky s oddeľovačmi
8,90 €

Vyrob si originálne náramky pre seba alebo svojich priateľov. Korálky sa navliekajú na priloženú šnúrku. Korálky si môžete vyzdobiť podľa svojej fantázie, takže každý môže byť iný. Súčasťou sú aj ďalšie korálky a doplnky.

Make It Real Prívesky, roztomilé chlpaté gule
19,30 €

Vytvor si svoje vlastné štyri prívesky roztomilých chlpatých gúľ. Každá z nich je ľahučká ako pierko a je tak ideálna pre pripnutie k batohom, kabelkám alebo kľúčom! S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Šperkové štúdio
25,10 €

S týmto šperkovým štúdiom sa kreativita stane neobmedzenou zábavou. Štúdio je naplnené všetkým, čo potrebujete pre výrobu až 50tich kusov náramkov, náhrdelníkov alebo rôznych doplnkov! Nie je nič originálnejšie než vlastné šperky, tak si vyrobte tie svoje!

Make It Real Výroba deky - Morská panna a Jednorožec
32,80 €

Kreatívna sada pre každú malú slečnu, ktorá miluje jednorožcaa morské panny. Môže si tak vytvoriť svoju vlastnú deku, do ktorej sa následne môže kedykoľvek zababušiť. V balení nájde všetky komponenty, ktoré bude potrebovať pre výrobu deky s motívom jednorožca a morskej panny.

Make It Real Výroba šálu
21,20 €

Vytvor si pre seba šál s vreckami, ktorý by ti každý závidel. Táto pletacia sada obsahuje všetko, čo k tomu budeš potrebovať a ukáže ti ako na to! Nemaj obavy, že to nezvládneš, súčasťou balenia je aj návod, ktorý ťa všetko naučí.

Make It Real Lesklé tetovanie
8,50 €

Lesklé tetovanie si môžu dievčatká vytetovať na ľubovoľné miesto, aby bolo čo najlepšie vidieť. V balení sú šablóny, ktoré sa odtlačia na miesto na tele a potom vďaka štyrom tubičkám s flitrami sa tetovanie môže skrášliť. Vďaka štetcu možno tetovanie doupraviť.

Make It Real Lesky na rty měnící barvu
7,99 € 6,90 €

Skvělé lesky na rty co mění barvu podle rtů. Staň se modelkou a nanes si lesk, aby tvá ústa zářila. Stačí si jen vybrat barvu. Pozvi své kamarádky a užijte si společně odpoledne plné zábavy!

Make It Real Kozmetická sada
11,60 € 10,80 €

Táto kozmetická sada líčidiel zaujme každú malú parádnicu na prvý pohľad. Líčidlá, tetovačky a zrkadlo sú uložené v pestrofarebnom puzdre s obrázkom mačky s ružovými okuliarmi. Celá vnútorná časť puzdra sa navyše blyští a rozžiari tak každý deň.

Make It Real Laky na nechty so zdobením
9,70 €

Táto súprava lakov na nechty so zdobením zaujme každú malú parádnicu na prvý pohľad. V súprave nájdeš umelé nechty, kamienky, laky na nechty a oveľa viac! Usporiadaj skrášľovacie párty, pozvi kamarátky a urobte si spolu to správne dievčenské popoludnie.

Make It Real Náhrdelník a náramky, medailónik
8,90 €

Vyrob si originálny náhrdelník s medailónkami alebo náramky pre seba a svoje kamarátky. Do medailónika si môžeš dať rôzne koráliky zo súpravy alebo si do neho môžeš uložiť niečo, čo je pre teba dôležité. Nemusíš sa obmedziť len na náramky a náhrdelníky, s touto sadou si môžeš vyrobiť aj prstienok.

Make It Real Návrhárske portfólio - džungľa
8,60 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio s motívom džungle ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdb samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Návrhárske portfólio - POP návrhy
8,60 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio v štýle POP ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Náhrdelník s lahvičkou na vzpomínky
8,90 €

Novinka

Vyrob si originální náhrdelníky se vzpomínkami pro sebe nebo své kamarádky. V případě těchto náhrdelníků jsou součástí lahvičky, do kterých si můžeš vložit svoji vzpomínku a mít ji pořád u sebe. Lze si ji i vyzdobit pomocí komponentů, co jsou součástí balení. S touto sadou můžeš mít svoji nejku vždy u sebe!

Make It Real Kriedy na vlasy a tetovanie
9,66 €

Pomocou týchto vlasových farebných kried si môžeš ozdobiť svoje vlasy farebnými pruhmi a ešte ich navyše môžeš ozdobiť priloženým tetovaním. Farebný vzhľad môžeš nosiť všade!

Make It Real Laky na nechty so zdobením
8,50 €

Sada obsahuje farebné laky na nechty s glitrami a obtlačky na nechty. Vďaka tomu budú nechty ešte krajšie. V balení sú tri laky so štetcom alebo tenkým aplikátorom pre dozdobenie. S touto sadou si budeš pripadať ako v salóne krásy.

Make It Real Náramky s príveskami, voňavé
8,90 €

Vyrob si originálne náramky s príveskami pre seba a svoje kamarátky. Náramky ozdob lávovými korálkami, ktoré si môžeš napustiť vôňou ovocného punču a prevoníš si tak svoje dni. S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Náramky so strapcami a prstienok
8,90 €

Vyrob si originálne náramky so strapcami a prstienok pre seba a svoje kamarátky. Náramky ozdob guličkami v neónových farbách a doplň ich farebnými strapcami. Kombinuj farby, prívesky a hlavne štýly. S touto sadou je tvorenie také jednoduché!

Make It Real Návrhárske portfólio - kvety
7,30 € 6,80 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio s motívom kvetín ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Návrhárske portfólio - symboly
7,30 € 6,80 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio s motívmi rôznych symbolov ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

Make It Real Svietiace kozmetické štúdio
28,90 € 27 €

Toto ružové puzdro ponúka osvetlené zrkadlo v tvare srdiečka a všetku zábavnú kozmetiku, ktorá je potrebná k vytvoreniu dokonalého vzhľadu. Pozvi svoje kamarátky a užite si spoločne veľa zábavy!

Make It Real Náramky a náhrdelník - medailónik
8,89 €

Buď kreatívny! Vytvor si báječné náramky a prívesky pomocou tejto veľkej sady. Súčasťou sú medailóniky, glitre, korálky a bavlnky pre navliekanie. Do medailónikov si môže každá dievčatko vložiť to, čo je pre ňu najdôležitejšie.