-45%
63,61 € 34,68 €

Akcia

Vibrátor Mae B Lovely Vibes G-spot purplePôvabné vibrátory Mae B zahŕňajú všetko, po čom ženy v modernej spoločnosti túži: nezávislosť, ženskosť, sebavedomie a eleganciu.

-18%
126,90 € 103,76 €
Doprava zadarmo

Mae B Pulse One black pulzačný vibrátor Prémiový vibrátor Pulse One od Mae B je tou najluxusnejšie voľbou, ako dostať svoje zmysly do siedmeho neba.Vibrátor disponuje jedinečnou magnetickou indukčné technológií.

-16%
138,48 € 115,33 €
Doprava zadarmo

Mae B Pulse Two black pulzačný vibrátor Prémiový vibrátor Pulse Two od Mae B je tou najluxusnejšie voľbou, ktorá vaše najcitlivejšie body vtiahne do rýdzo príjemného potešenie.Vibrátor disponuje jedinečnou magnetickou indukčné technológií.

26 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegán ergonomického tvaru s širokou špičkou a dokonale hladkým povrchom je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám 21. storočia, a to ako fyzicky, tak esteticky. Luxusný vzhľad a prevedenie vibrátora s výbavou, ktorá uspokojí aj veľmi náročné užívateľky.

44 €

Krásne a elegantné vibračné vajíčka z hladkého silikónu Mae B Remote Soft Touch Stimulator ponuka 7 vibračných a pulzačných režimové. Vajíčko je možné ovládať ľan s diaľkovým ovládačom s dosahom až 8 METROV. Vajíčko Remote Soft Touch je vodotesné, diaľkové ovládanie vodotesné nie je.