MaDe Robot Ziggy s funkciou rozpoznania hlasu
51,81 € 44,90 €

Interaktívny Zigybot je robot s tajnou misiou. Nemusíte sa ale báť. Prichádza v mieri. Zigy dokáže rozpoznať 17 českých príkazov /viet, na ktoré odpovedá rôznymi variantmi odpovedí alebo vykoná požadovanú akciu. Zigy vám tiež zmeria teplotu okolia, zaspieva a zaručene vždy dobre pobaví.

MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnotenie: 4,8
14,21 € 11,98 €

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Kostým Bandita-19%

MaDe Kostým Bandita

Hodnotenie: 4,1
15,37 € 12,36 €

Postava mladého banditu by nemala chýbať na žiadnom detskom maškarnom bále či plese. Celo čierny kostým zaistí mladému lúpežníkom úplnú anonymitu. Stačí doplniť mečom a prevlek je dokonalý.

MaDe Kostým kostlivec

MaDe Kostým kostlivec

Hodnotenie: 3,9
12,67 € 11,23 €

Pre všetkých malých milovníkov kostýmov, ktorí majú pre majú radi strašenie je tu parádna maska kostlivca. Ale opatrne! Nie je vôbec ťažké ostatných touto maskou vydesiť. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Ambulancia na zotrvačník so zvukom
13,20 € 11,10 €

Vozidlo rýchlej zdravotníckej záchrannej služby v reálnom sfarbení a v dizajne ambulancie, známe z českých ciest. Ambulancia jazdí na zotrvačník a je vybavená funkčným majákom s modrými výstražnými svetlami a hlasom posádky vozidla a dispečingu.

MaDe Sanitka na zotrvačník, na batériu so svetlom a zvukom-28%
9,50 € 6,80 €

Skvelá hračka pre chlapcov aj dievčatá je skriňová dodávka Zdravotníckej záchrannej služby v českom dizajne. Auto po stlačení tlačidla simuluje hlásenie medzi posádkou ambulancie a dispečingu. Auto s veľkosťou 19 cm má funkčný maják.

MaDe Psík Ťapka - Zlatý retriever
36,71 € 30,90 €

Interaktívny plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Svojho pána počúva na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.

MaDe Kostým Snehulienka, XS
12,36 €

Dievčenský kostým Snehulienky je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu známe šaty s golierom a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Farma psíka a mačičky
12,56 € 11,40 €

Smartphone pre deti je zábavná hračka, ktorá prehráva 40 melódií. Mobil s obrázkami je výborná pomôcka, ako zabaviť ratolesti a dopriať im hračku, ktorá pripomína mobil rodičov.

MaDe Kostým Vojak, M-42%

MaDe Kostým Vojak, M

Hodnotenie: 3,6
29,59 € 16,90 €

Chlapčenský kostým vojaka je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu košeľu, vestu, nohavice a čiapku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Ambulancia a vrtuľník so svetlom a zvukom-27%
12,50 € 9,10 €

Záchranárska sada ambulancie a vrtuľníka z produktovej rady City Collection v českom dizajne. Dodávka ambulancie má za sebou prívesný vozík so záchranárskym vrtuľníkom. S takou výbavou môže rýchlo zasiahnuť kedykoľvek a kdekoľvek. Skvelá hračka pre malých záchranárov. Ambulancia je s funkčným majákom, ktorý vydáva svetelné a zvukové efekty.

MaDe Lietadlo ČSA s hlásením kapitána a letušky
10,30 €

Detské lietadlo s licenciou ČSA, s hlásením kapitána a letušky. Nahliadnite do systému letovej prevádzky s týmto zábavným lietadlom Lietadielko je vybavené svetelnými efektmi a hlásením pri štarte, lete a pristátí. Velikost je 20 cm.

MaDe Golfový kočík pre bábiky, Unicorn-26%
15,60 € 11,40 €

Veľmi ľahký a skladný kočík pre bábiku s motívom jednorožca je vhodný do mesta. Keď si ho bude chcieť vziať vaše dievčatko so sebou na cesty, nebude nikde prekážať. Kočík je vybavený popruhmi na pripútanie bábiky.

MaDe Kostým Ľadová kráľovná-22%
20,43 € 15,74 €

Dievčenskú kostým Ľadové kráľovnej je rozprávkový prevlek na maškarný, inšpirovaný obľúbenou princeznou. V balení dievčatká nájdu šatôčky, plášť a diadém. Kostým je vhodný na detské oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Puzzle penové - letisko
18,53 € 16 €

Penové puzzle s motívmi letiska bezchybne poslúži k rozvíjanie predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.

MaDe Chytré pero s kartami

MaDe Chytré pero s kartami

Hodnotenie: 4,3
11,07 € 9,90 €

Chytré pero je interaktívna hra, ktorá deti zaujme a zábavnou formou ich mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových kariet s otázkami. Pero má dve voľby, môžete používať zvukové efekty alebo iba svetelné.

MaDe Policajný vrtuľník je na batérie so svetlom a zvukom.-28%
9,50 € 6,80 €

Policajný vrtuľník v českom dizajne s českým hlasom je skvelá hračka pre malých ochrancov zákona. Vrtuľník je na zotrvačník a obsahuje svetelné a zvukové doplnky. Simuluje rozhovor dispečingu a pilota. Má tiež funkčný maják.

MaDe Tanky 2 ks na ovládání, tank 21cm
50,43 € 42,40 €

Tanky v pravom vojenskom dizajne na diaľkové ovládanie. Tanky majú otočné kanóny360°, realistické zvuky a osvetlenie. Môžu medzi sebou bojovať vďaka infračerveným lúčom. Vhodné pre deti od 3 rokov.

MaDe Kostým Pirát, 110 - 120 cm-24%
19,81 € 14,90 €

Plávaj karnevalovou oslavou ako pirát na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľný. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Detská štvorstrunová gitara
20,31 € 19,80 €

Prebuďte v sebe umelca už v ranom veku vďaka tejto skvelej gitare. Spoľahlivo poslúži k naučeniu základov hrania na gitaru a iné strunové nástroje. Povrch gitary je tvorený pôsobivou imitáciou dreva.

MaDe Trolejbus kovový so svetlom a zvukom-20%
9,50 € 7,60 €

Kovový trolejbus s realistickým vzhľadom v českom dizajne. Skvelý darček pre všetkých priaznivcov mestských dopravných prostriedkov. Trolejbus má výklopné troleje, otváracie dvere, obsahuje svetelné a zvukové efekty. Pohon je na spätné natiahnutie.

MaDe Šaty na karneval - ružová princezná
16,30 €

S týmto kostýmom sa staneš krásnou princeznou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Auto požiarne s rebríkom
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

City Collection hasičské auto s rebríkom je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.

MaDe Lietadlo ČSA s českým hlasom 30 cm
22,10 € 19,10 €

Detské lietadlo s licenciou ČSA, s hlásením kapitána a letušky. Nahliadnite do systému letovej prevádzky s týmto zábavným lietadlom Lietadielko je vybavené svetelnými efektmi a hlásením pri štarte, lete a pristátí. Hlásenie je rovnaké ako v naozajstnom lietadle!

MaDe Sophie robotická kamarátka-23%
40,50 € 30,90 €

Robotia slečna Sophie na IR ovládanie. Robotka pomocou LED diód zobrazí výraz tváre. Má 4 základné nálady ktoré vie meniť, pre každú náladu má potom zodpovedajúcich 20 zvukov. Robotka je vybavená tanečnou sekvenciou, dá sa jej naprogramovať pohyb. Nechýba ani simulácia reči.

MaDe Šaty na karneval - policajt
21,20 €

S týmto kostýmom sa staneš naozajstným policajtom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločnú zábavu.

MaDe Šaty na karneval - králik
18,90 €

S týmto kostýmom sa staneš malým králikom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, party alebo na karneval. Oblečte sa, vyrazte za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Kostým hrdinky

MaDe Kostým hrdinky

Hodnotenie: 4,6
13,70 € 12,52 €

Dievčenský kostým v podobe hrdinky je pôsobivým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu oblek s plášťom. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Robot Viktor na IR diaľkové ovládanie - červený
34,72 € 30,86 €

Interaktívny robot Artur na batérie so svetlom a zvukom, ktorého možno ovládať len pohybom ruky. Tento kamarát vie chodiť, tancovať, hovoriť aj prehrávať melódie. Robot Viktor ovláda celkom 21 rôznych funkcií. Hlavnou funkciou je ovládanie robota pohybom ruky! Robot je napájaný cez USB kábel.

MaDe Batoh LOL

MaDe Batoh LOL

Hodnotenie: 5
10,40 € 9,90 €

Krásny ružový batôžtek s motívom bábik L.O.L. Surprise! urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený jedným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť pre jednoduché prenášanie.

MaDe Kanvica rýchlovarná, na batérie
11,80 €

Šikovná pomôcka do každej detskej kuchynky je táto oranžovo-biela rýchlovarná kanvica. Kanvica je na batérie a hovorí česky. Je vyrobená z kvalitného plastu.

MaDe Šaty na karneval - princezná
23 €

S týmto kostýmom sa staneš krásnou princeznou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Šaty na karneval - gladiátor-25%
21,30 € 15,90 €

S týmto kostýmom sa staneš gladiátorom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Šaty na karneval - Nija
17,90 €

S týmto kostýmom sa staneš naozajstnou ninjou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Oblečte sa, vyrazte za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Žehlička, na batérie-24%
10 € 7,60 €

Nevyhnutná pomôcka do domácnosti pre malé gazdinky. Táto žehlička v bielo oranžovom prevedení. Je na batérie hovorí česky a hrá melódiu. Je vyrobená z kvalitného plastu.- Vyrobené z kvalitného plastu. Žehlička je veľká 19 cm.

MaDe Sada diaľničnej polície-36%
12,50 € 8 €

Sada diaľničnej polície v českom dizajne, ktorú poznáte z našich ciest. Policajné auto, motorka, značky z produktového radu City Collection. Auto s funkčným majákom, ktorý vydáva svetelné a zvukové efekty. Skvelá hračka pre malých ochrancov zákona. S takýmto vybavením bude každý pirát ciest okamžite zadržaný.

MaDe Šaty na karneval - hrdina Batman-26%
24,30 € 17,90 €

S týmto kostýmom sa staneš naozajstným hrdinom. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Oblečte sa, vyrazte za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Malý mechanik plastový Junior - hasiči-39%
12,50 € 7,60 €

Stavebnica Malý mechanik junior je skvelým vstupom do sveta techniky. Rozvíja detskú motoriku, manuálnu zručnosť a predstavivosť. Stavebnica sa skladá z plastových podvozkov, kolies, pripevňovacích skrutiek a 2D karosérie. Súčasťou je aj skrutkovač s vymeniteľným nadstavcom.

MaDe Medvedík na spanie

MaDe Medvedík na spanie

Hodnotenie: 4,2
23,99 € 20,90 €

Medvedík Brumlík, kamarát na dobrú noc. S medvedíkom sa vám bude ľahko zaspávať, pretože púšťa ukľudňujúce melódie so zvukom vtáčikov a prírody. Na brušku má svetelný projektor, ktorý priebežne mení farby.

MaDe Kostým Kovboj, M-31%

MaDe Kostým Kovboj, M

Hodnotenie: 4,4
21,43 € 14,61 €

Chlapčenský kostým kovboja je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu klobúk, návleky na nohavice, šatku a vestu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty na karneval - Zajačik 92 - 104 cm-25%
12,90 € 9,60 €

Akcia

Krásny kostým zajačika pre deti vo veku 3 – 4 roky. Aj tí najmenší môžu byť ozdobou karnevalových osláv. Urobte im radosť a užite si spoločne veľa zábavy.

MaDe Kostým hrdinu-51%

MaDe Kostým hrdinu

Hodnotenie: 4
23,91 € 11,50 €

Akcia

Chlapčenský kostým hrdinu je pôsobivý prevlek plný svalov na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty Korytnačka 110 - 120 cm-26%
17,67 € 12,90 €

Chystáš sa na karnevalovú párty? S kostýmom korytnačky ťa nikto neprehliadne. Bav sa s priateľmi a uži si skvelú zábavu.