MaDe Ambulancia na zotrvačník so zvukom
13,20 € 12,50 €

Vozidlo rýchlej zdravotníckej záchrannej služby v reálnom sfarbení a v dizajne ambulancie, známe z českých ciest. Ambulancia jazdí na zotrvačník a je vybavená funkčným majákom s modrými výstražnými svetlami a hlasom posádky vozidla a dispečingu.

MaDe Batoh Minnie s predným vreckom
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny ružový batôžtek s motívom Minnie urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený jedným hlavným zipsovým vreckom a jedným predným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť na ľahké prenášanie.

MaDe Batoh Fortnite tmavomodrý veľký
36,40 €

Novinka

Batoh s motívom z hry Fortnite je vybavený jedným hlavným zipsovým vreckom a dvoma prednými vreckami na zips. V hlavnom vrecku nájdete tiež miesto pre uloženie 15“ notebooku. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť na jednoduché prenášanie.

MaDe Batoh na kolieskach Frozen 2
17,50 €

Novinka

Batoh na kolieskach s motívom Anny a Elsy z animovaného filmu Frozen 2 urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený teleskopickou rukoväťou a dvoma vreckami na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť pre jednoduché prenášanie.

MaDe Batoh na kolieskach Spiderman
22 €

Novinka

Batoh na kolieskach s motívom Spidermana urobí radosť každému jeho fanúšikovi. Batoh je vybavený teleskopickou rukoväťou a dvoma vreckami na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť pre jednoduché prenášanie.

MaDe Chytré pero s kartami

MaDe Chytré pero s kartami

Hodnotenie: 4,2
11,07 € 10,20 €

Chytré pero je interaktívna hra, ktorá deti zaujme a zábavnou formou ich mnohému naučí. Obsahuje 100 výukových kariet s otázkami. Pero má dve voľby, môžete používať zvukové efekty alebo iba svetelné.

MaDe Batoh Skull Fortnite čierny veľký
36,40 €

Novinka

Batoh s motívom z hry Fortnite je vybavený jedným hlavným zipsovým vreckom a dvoma prednými vreckami na zips. V hlavnom vrecku nájdete tiež miesto pre uloženie 15“ notebooku. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť na jednoduché prenášanie.

MaDe Batoh Frozen 2

MaDe Batoh Frozen 2

Hodnotenie: 5
7,40 €

Novinka

Krásny svetlo modrý batôžtek s motívom Anny a Elsy z animovaného filmu Frozen 2 urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený jedným hlavným vreckom a postranným držiakom na nápoje.

MaDe Batoh Disney Autá

MaDe Batoh Disney Autá

Hodnotenie: 5
13,30 €

Novinka

Krásny červený batôžtek s motívom z filmu Autá urobí radosť každému malému fanúšikovi. Batoh je vybavený jedným hlavným vreckom. Predná strana je tvorená 3D plastikou Bleska McQueena.

MaDe Batoh Spiderman s predným vreckom
15,20 €

Novinka

Krásny červeno-modrý batôžtek s motívom Spidermana urobí radosť každému jeho fanúšikovi. Batoh je vybavený jedným hlavným zipsovým vreckom a jedným predným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť na ľahké prenášanie.

MaDe Kostým Pirát, 110 - 120 cm
19,81 € 14,90 €

Plávaj karnevalovou oslavou ako pirát na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľný. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Batoh na kolieskach LOL
16,50 €

Novinka

Ružový bBatoh na kolieskach s motívom bábik L.O.L. Surprise! urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený teleskopickou rukoväťou a jedným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť pre jednoduché prenášanie.

MaDe Batoh Dino

MaDe Batoh Dino

Hodnotenie: 4
11,80 €

Novinka

Zelený batoh s motívom revúceho dinosaura je vybavený jedným hlavným zipsovým vreckom a jedným predným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť pre ľahké prenášanie.

MaDe Tabuľka náučná, živá abeceda CZ
17,37 € 16,10 €

Živá abeceda je skvelá hra s písmenkami pre radosť. Vzdelávacia tabuľka zábavnou formou zoznamuje deti s písmenami a číslami. Funkcia kvíz overí získané znalosti. Správne odpovede motivujú dieťa k ďalšiemu poznávaniu.

MaDe Kostým víly

MaDe Kostým víly

Hodnotenie: 4,9
25,87 € 22,90 €

Dievčenské zeleno-modré šaty v podobe víly sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty s krídlami. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Farma psíka a mačičky
12,56 € 11,40 €

Smartphone pre deti je zábavná hračka, ktorá prehráva 40 melódií. Mobil s obrázkami je výborná pomôcka, ako zabaviť ratolesti a dopriať im hračku, ktorá pripomína mobil rodičov.

MaDe Batoh Frozen 2 modrý
13,90 €

Akcia

Krásne lesklý modrý batôžtek s motívom Anny a Elsy z animovaného filmu Frozen 2 urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený jedným hlavným zipsovým vreckom a jedným predným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť na ľahké prenášanie.

MaDe Policajná dodávka so zvukmi a svetlami
11,40 €

Reálny dizajn Policajné dodávky pre malého policajta. Auto jazdí na zotrvačník a vydáva zvukové a svetelné efekty. Auto tiež hovorí po česky rôzne frázy. Dvere sa ľahko otvárajú.

MaDe Vrecko na cvičenie Fortnite tmavomodrý
8,10 €

Novinka

Vak na chrbát s motívom z hry ** Fortnite** je využiteľný na prezuvky alebo tiež pre úbor na telesnú výchovu. Má nastaviteľné popruhy, vďaka ktorým padne každému dieťaťu perfektne na chrbát.

MaDe Giant Žeriav, na diaľkové ovládanie
17,70 € 15,20 €

Nevyhnutný pomocník na každej stavbe je tento kolesový žeriav na diaľkové ovládanie. Auto je veľké 28 centimetrov a je vyrobené z kvalitného plastu. Diaľkové ovládanie pracuje na frekvencii 27 MHz. Auto jazdí vpred, vzad a do strán. Je vybavené aj svetelnými efektmi.

MaDe Lietadlo ČSA s hlásením kapitána a letušky
10,20 €

Detské lietadlo s licenciou ČSA, s hlásením kapitána a letušky. Nahliadnite do systému letovej prevádzky s týmto zábavným lietadlom Lietadielko je vybavené svetelnými efektmi a hlásením pri štarte, lete a pristátí. Velikost je 20 cm.

MaDe Kostým hrdina

MaDe Kostým hrdina

Hodnotenie: 5
14,21 € 11,98 €

Krásny chlapčenský kostým v modro červenej kombinácii nesmie vášmu malému chýbať. Nepremožiteľný hrdina je nevyhnutnou súčasťou každého detského karnevalu či maškarného bálu. Stačí doplniť vhodnou obuvou a kostým je kompletný.

MaDe Šaty na karneval - Captain Amerika
16,90 €

Oblečte si tento kostým a staňte sa Kapitánom Amerikou. Kostým sa bude skvele hodiť na hranie, párty alebo na karneval. Staňte sa aj vy hrdinom a zachráňte svet!

MaDe Žehlička, na batérie
11,40 €

Nevyhnutná pomôcka do domácnosti pre malé gazdinky. Táto žehlička v bielo oranžovom prevedení. Je na batérie hovorí česky a hrá melódiu. Je vyrobená z kvalitného plastu.- Vyrobené z kvalitného plastu. Žehlička je veľká 19 cm.

MaDe Medvedík na spanie

MaDe Medvedík na spanie

Hodnotenie: 4,5
23,99 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Medvedík Brumlík, kamarát na dobrú noc. S medvedíkom sa vám bude ľahko zaspávať, pretože púšťa ukľudňujúce melódie so zvukom vtáčikov a prírody. Na brušku má svetelný projektor, ktorý priebežne mení farby.

MaDe Ťahač, na diaľkové ovládanie
27 € 25 €

Potrebuješ prepraviť objemný náklad na dlhšiu vzdialenosť, s tým ti pomôže tento ťahač na diaľkové ovládanie. Auto je veľké 54 centimetrov a je vyrobené z kvalitného plastu. Diaľkové ovládanie pracuje na frekvencii 27 MHz. Auto jazdí vpred, vzad a do strán. Funkčné predné aj zadné svetlá. Pri cúvaní výstražný zvuk. Funkčné blinkre pri zatáčaní. Svietiace náves.

MaDe Batoh Spiderman

MaDe Batoh Spiderman

Hodnotenie: 5
7,30 €

Novinka

Krásny červeno-modrý batôžtek s motívom Spidermana urobí radosť každému jeho fanúšikovi. Batoh je vybavený jedným hlavným vreckom a postranným držiakom na nápoje. Vydaj sa so Spidermanom ústrety novým dobrodružstvám!

MaDe Sloník - hra na schovávačku
27 € 23,50 €

Akcia

Sloník s hrou na schovávačku. Ktože sa to schováva? Kuk! To som ja, tvoj priateľ sloník! Dokážem hovoriť, viem spievať a rád sa hrám na schovávačku. Stlač moju ľavú labku a vypočuj si veselú pesničku alebo stlač moju pravú labku a zahraj sa so mnou na schovávačku.

MaDe Kostým Pavúčí hrdina-17%
12,19 € 10,10 €

Akcia

Realistický kostým pavúčieho hrdinu je obľúbená maska na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu a kapucňu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Snehulienka, XS
12,40 €

Akcia

Dievčenský kostým Snehulienky je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu známe šaty s golierom a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Batoh Mimoni

MaDe Batoh Mimoni

Hodnotenie: 5
9,10 €

Novinka

Krásny žltý batôžtek s motívom bláznivého Mimoňa urobí radosť každému malému fanúšikovi. Z prednej strany sa na každého pozorne pozerajú 3D pohyblivé oči Mimoňa. Batoh je vybavený jedným hlavným vreckom.

MaDe Kostým Čierna vdova, M
17,73 € 13,11 €

Dievčenský kostým čiernej vdovy je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu čierne šaty, opasok a pavučinový golier. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Šaty Indián, M

MaDe Šaty Indián, M

Hodnotenie: 3,8
11,77 € 11,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Realistický kostým indiána je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje halenu s dlhým rukávom, nohavice a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Anjeliček, XS

MaDe Kostým Anjeliček, XS

Hodnotenie: 4,5
19,21 € 13,86 €

Dievčenský anjelský kostým je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty a krídla. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým Fialová princezná, XS
15,88 € 11,23 €

Dievčenský kostým princeznej vo fialovej farbe je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Kostým jednorožca, XS
16,45 € 12,90 €

Dievčenský farebný kostým v podobe jednorožca je roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu krátke šaty s jednorožcami a čelenkou s rohom. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.

MaDe Bábika kuchárka

MaDe Bábika kuchárka

Hodnotenie: 4
20,80 € 16,90 €

Bábika Adélka rozprávková kuchárka. Hovorí česky. „Poďme uvariť niečo dobré.“ „Mám chuť na perníčky ako z perníkovej chalúpky.“ „Uvaríme krupicovú kašu? Hrnček var!“ „To bude dobrota.“ „Pozor, kaša už preteká. Hrnček dost!“ „Chystáš sa na cestu? Napeč si buchty do uzlíčku!“ „Dala by som si šípkový čaj. Medovo sladký ako od Šípkovej Ruženky.“ „Vieš, kde lietajú pečené kurence priamo do pusy? No predsa u maminky!“

MaDe Šaty na karneval - pirátka-26%
20,50 € 15 €

Akcia

Plávajte karnevalovou oslavou ako pirátka na vlnách mora. Vďaka tomuto kostýmu budeš neprehliadnuteľná. Obleč sa, vyraz za svojimi priateľmi a užite si spoločne zábavu.

MaDe Vrecko na športovú obuv Skull Fortnite
8,90 €

Novinka

Vak na chrbát s motívom z hry Fortnite je využiteľný na prezuvky alebo tiež pre úbor na telesnú výchovu. Má nastaviteľné popruhy, vďaka ktorým padne každému dieťaťu perfektne na chrbát.

MaDe Kanvica rýchlovarná, na batérie
9,20 € 7,90 €

Šikovná pomôcka do každej detskej kuchynky je táto oranžovo-biela rýchlovarná kanvica. Kanvica je na batérie a hovorí česky. Je vyrobená z kvalitného plastu.

MaDe Bábika Adélka s rozprávkou 40 cm-40%
50,83 € 30 €

Akcia

Nádherná bábika Adelka, rozpráva rozprávku o Locice. Adélka má pripínacie pramene vlasov, ktoré v tme svietia, rovnako ako jej kabelka. Bábika je 40 cm vysoká. Vhodná pre dievčatká od 3 rokov.

MaDe Bábika Adélka, 24 funkcií
18,47 € 14,50 €

Bábika Adélka rozveselí svoju malú mamičku rôznymi zvukmi i nákazlivým smiechom. Bábika vie až 24 rôznych zvukov – smeje sa, oddychuje, hovorí „mama“ a podobne. Vysoká je 28 cm.

MaDe Detský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
19,65 € 15,36 €

Karneval sa blíži a ty nemáš čo na seba? Kostým Ninja je tou správnou voľbou. Staň sa hviezdou a uži si veľa zábavy a radosti so svojimi priateľmi.

MaDe Puzzle penové - dinosaury
21,24 € 15,50 €

Penové puzzle s motívmi dinosaurov bezchybne poslúžia k rozvíjaniu predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.

MaDe Šaty na karneval - princezná-22%
21,70 € 16,90 €

Akcia

Nájdi si svojho princa! Obleč si krásne šaty pre princeznú a rýchlo na karneval. Staň sa krásnou ozdobou a uži si veľa radosti a zábavy so svojimi priateľmi.