MaDe Robot Viktor na IR diaľkové ovládanie - Modrý
34,72 €

30,86 €

Interaktívny robot Artur na batérie so svetlom a zvukom, ktorého možno ovládať len pohybom ruky. Tento kamarát vie chodiť, tancovať, hovoriť aj prehrávať melódie. Robot Viktor ovláda celkom 21 rôznych funkcií. Hlavnou funkciou je ovládanie robota pohybom ruky! Robot je napájaný cez USB kábel.


MaDe Robot Viktor na IR diaľkové ovládanie - červený
34,72 €

30,86 €

Interaktívny robot Artur na batérie so svetlom a zvukom, ktorého možno ovládať len pohybom ruky. Tento kamarát vie chodiť, tancovať, hovoriť aj prehrávať melódie. Robot Viktor ovláda celkom 21 rôznych funkcií. Hlavnou funkciou je ovládanie robota pohybom ruky! Robot je napájaný cez USB kábel.


MaDe Kostým Anjeliček, XS
19,21 €

15,87 €

Dievčenský anjelský kostým je krásny prevlek na maškarný ples. V balení dievčatá nájdu šaty a krídla. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Tablet červený

MaDe Tablet červený

Hodnotenie: 3,5
13,40 €

Detský tablet červený ponúka interaktívnu hru s českým i slovenským hlasom. Deti zaujme a zábavnou formou ich mnohému naučí. Učí čísla, učí písmenká, kvízom overuje získané znalosti, hrá pekné melódie.


MaDe Tablet modrý

MaDe Tablet modrý

Hodnotenie: 4,5
13,40 €

Detský tablet modrý ponúka interaktívnu hru s českým i slovenským hlasom. Deti zaujme a zábavnou formou ich mnohému naučí. Učí čísla, učí písmenká, kvízom overuje získané znalosti, hrá pekné melódie.


MaDe Kostým Myšiak, XS

MaDe Kostým Myšiak, XS

Hodnotenie: 2,5
13,29 €

10,79 €

Detský kostým Myšiaka je obľúbená maska na maškarný ples, inšpirovaná obľúbeným detským hrdinom. V balení deti nájdu kombinézu a pokrývku hlavy. Kostým je vhodný na detské oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Klaun

MaDe Kostým Klaun

Hodnotenie: 5
9,59 €

Veselý kostým klauna je krásna maska na maškarný ples. Balenie obsahuje pruhované šaty a špicatý klobúk. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Červená čiapočka, XS
17,36 €

14,29 €

Dievčenský kostým Červená čiapočka je rozprávkový prevlek na maškarný bál. V balení dievčatká nájdu šatôčky a plášť s kapucňou. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Puzzle penové - autodráha
21,24 €

15,10 €

Penové puzzle s motívmi autodráhy bezchybne poslúži na rozvíjanie predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


MaDe Puzzle penové - dinosaury
21,24 €

19 €

Penové puzzle s motívmi dinosaurov bezchybne poslúžia k rozvíjaniu predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


MaDe Puzzle penové - farma
21,24 €

16,30 €

Penové puzzle s motívmi farmy bezchybne poslúži k rozvíjaniu predstavivosti ** u najmenších detí. Zároveň je možné použiť **ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


MaDe Puzzle penové - letisko
18,53 €
17,80 €

Penové puzzle s motívmi letiska bezchybne poslúži k rozvíjanie predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


MaDe Kostým Rytier

MaDe Kostým Rytier

Hodnotenie: 5
13,30 €

Prepracovaný kostým rytiera je obľúbená maska na maškarný ples. V balení chlapci nájdu košeľu, kapucňu, nohavice, opasok aj návleky na topánky. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Princezná, S

MaDe Kostým Princezná, S

Hodnotenie: 4,5
13,30 €

Dievčenský kostým princeznej je roztomilá maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu krásne ružové nadýchané šaty a korunku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Upír, M
14,39 €

11,80 €

Chlapčenský kostým upíra je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu plášť a kombinézu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Ambulancia so zvukmi a svetlami
11,94 €

9,20 €

Reálny dizajn ambulancie pre malého záchranára. Ambulancia jazdí na zotrvačník a vydáva zvuky naštartovaného motora. Húka, trúbi, a bliká modrými výstražnými majákmi. Dvere sa ľahko otvárajú. Mierka modelu je 1: 16. Vhodná pre deti od 3 rokov.


MaDe Šaty Indián, M

MaDe Šaty Indián, M

Hodnotenie: 5
11,77 €
11,07 €

Realistický kostým indiána je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje halenu s dlhým rukávom, nohavice a čelenku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kozmetický box 2v1 s príslušenstvom-53%
25,13 €

11,57 €

Akcia

Kozmetický stolček s výbavičkou pre všetky malé parádnice. Otvorte stoličku a pustite sa do skrášľovania, ktoré hneď môžete posúdiť v zrkadle. Po hraní môžete všetko uložoť a zatvorený set slúži ako roztomilá stolička.


MaDe Kostým Mačička

MaDe Kostým Mačička

Hodnotenie: 4,5
11,77 €
11,40 €

Dievčenský kostým mačičky je krásna maska na maškarný ples. V balení je kombinéza s chvostíkom a čelenka s ušami. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Superhrdina, M
22,40 €

16,98 €

Chlapčenský kostým superhrdinu je krásny prevlek na maškarný ples. V balení chlapci nájdu kombinézu so svalmi, masku, opasok a plášť. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Myšička, XS

MaDe Kostým Myšička, XS

Hodnotenie: 3,5
14,13 €
13,30 €

Dievčenský kostým Myšky je obľúbená maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu ružové šatôčky, ozdoby do vlasov a opasok. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Šikovné minipero s kvízom
17,90 €

Šikovné minipero s kvízom je skvelá edukatívne hračka pre deti od 3 do 5 rokov. Pri každom obrázku sa nachádza otázka. Dieťa sa ju má pokúsiť správne zodpovedať pritlačením minipera na jednu z bodiek na obrázku.


MaDe Kostým Čierna kráľovná
14,59 €
13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenský kostým Čiernej kráľovnej je krásna maska na maškarný ples. V balení dievčatká nájdu šaty, opasok a ozdobný golier. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Maskovaný bandita, M
10,70 €

Hrdinský kostým banditu je obľúbená chlapčenská maska na maškarný ples. Balenie obsahuje klobúk, čiernu košeľu, červený opasok, plášť a masku. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Bábika Adélka, 40 cm
37 €
34,10 €

Bábika Adélka rozpráva o ľudskom tele. Hovoriaca bábika Adélka zábavnou formou zoznamuje deti s časťami ľudského tela. Bábika reaguje na stlačenie ruky, nohy, uška, úst, očí a bruška vždy nejakou vetou.


MaDe Bábika Adélka, spieva 3 pesničky CZ
37 €

24,04 €

Bábika Adélka spieva rada každému a tým ich rozveselí. Bábika vie tri pekné české pesničky – Ja mám kone, Vrané kone, Holka modrooká, Prší, prší, len sa leje. Je ako ozajstná. Keď spieva pohybuje ústami.


MaDe Robot Ziggy s funkciou rozpoznania hlasu
54,40 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny Zigybot je robot s tajnou misiou. Nemusíte sa ale báť. Prichádza v mieri. Zigy dokáže rozpoznať 17 českých príkazov /viet, na ktoré odpovedá rôznymi variantmi odpovedí alebo vykoná požadovanú akciu. Zigy vám tiež zmeria teplotu okolia, zaspieva a zaručene vždy dobre pobaví.


MaDe Tabuľka náučná, živá abeceda CZ
18,40 €

Živá abeceda je skvelá hra s písmenkami pre radosť. Vzdelávacia tabuľka zábavnou formou zoznamuje deti s písmenami a číslami. Funkcia kvíz overí získané znalosti. Správne odpovede motivujú dieťa k ďalšiemu poznávaniu.


MaDe Adélka s prvními zoubky a kartáčkem 40cm
35,66 €

Bábätko bábika Adélka s kefkou na prvé zúbky a s cumlíkom bude úžasná spoločníčka vášho dievčatka. Bábika má krásne bielo-ružové oblečenie a čiapočku ako naozajstné bábätko.


MaDe Auto Mercedes Mix R/C
60,10 €
+ doprava zadarmo

Veľmi realistické stavebné automiešačkou značky Mercedes-Benz10 funkcií a je ovládané diaľkovým ovládačom vrátane sklápacieho zásobníka. Auto je spracované v mierke 1: 20. Má náhon na všetky 4 kolesá. Vhodné pre deti od 3 rokov.


MaDe Auto smetiarske s popolnicami na zotrvačník 32x18cm
10,14 €
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbené smetiarske auto na batérie, ktoré svieti a vydáva zvuk. S týmto vozidlom sa učia deti chrániť prírodu, vďaka kontajnerom, ktoré triedia odpad. Vhodné pre deti od 3 rokov.


MaDe Auto požiarne s hadicou
10,14 €
10 €

City Collection hasičské auto s hadicou je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.


MaDe Auto požiarne s plošinou
10,14 €
10 €

City Collection hasičské auto s plošinou je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.


MaDe Auto požiarne s rebríkom
10,14 €
10 €

City Collection hasičské auto s rebríkom je snom každého chlapca. Auto je na batérie, vydáva zvuk a svieti. Napomáha pri dopravných nehodách, požiaroch alebo v ťažko dostupných terénoch. Vhodné pre deti od 3 rokov.


MaDe Bábika Ruženka s funkciou karaoke, 35cm
22,25 €

19,31 €

Bábika Ruženka s karaoke mikrofónom, vám pomôže stať sa hviezdnou speváčkou. Hrajte sa s Ruženkou ako s bábikou, alebo využite jej karaoke mikrofónu a bude vám hrať hudba k spevu.


MaDe Červené šaty - princezná
18,41 €

16,45 €

Dievčenské princeznovské šaty červenej farby sú roztomilým prevlekom na maškarný. V balení dievčatká nájdu zdobené šaty. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Česacia hlava
50,74 €

45,31 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľká česacia hlava s množstvom doplnkov poteší všetky dievčatká, ktoré sa rady hrajú na kaderníčky. Bábiku môžu učesať a nalíčiť, aby bola krásna. Ku všetkému im poslúži bohatý obsah balenia.


MaDe Detský kostým - Ninja, 110 - 120 cm
19,65 €

17,03 €

Novinka

Karneval sa blíži a ty nemáš čo na seba? Kostým Ninja je tou správnou voľbou. Staň sa hviezdou a uži si veľa zábavy a radosti so svojimi priateľmi.


MaDe Domáci supermarket

MaDe Domáci supermarket

Hodnotenie: 5
44,84 €
40,70 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte si doma vlastný supermarket s týmto hracím setom. Predajné regále, pult s kasou, čítačka čiarových kódov, nákupný košík, potraviny – to všetko v jednom balení! K nakupovanie už vám nebude nič chýbať.


MaDe Električka - model
17,06 €

13 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový model električky v dizajne českých električiek. Model má mechanicky otvárateľné dvere. Poteší určite každého chlapca, ktorý má rád dopravné prostriedky a to hlavne električky.


MaDe Golfový kočík pre bábiky, Unicorn
10,27 €

8,60 €

Veľmi ľahký a skladný kočík pre bábiku s motívom jednorožca je vhodný do mesta. Keď si ho bude chcieť vziať vaše dievčatko so sebou na cesty, nebude nikde prekážať. Kočík je vybavený popruhmi na pripútanie bábiky.


MaDe Hovoriaci robot Artur
64,69 €

58,11 €
+ doprava zadarmo

Artur z kolekcie Zigybot je interaktívny robot s možnosťou ho naprogramovať za pomoci päťdesiatich príkazov. Robot ovláda 28 rôznych funkcií. Medzi ne patrí napríklad streľba z kanónu, ktorý je súčasťou paže.


MaDe Kostým Bandita

MaDe Kostým Bandita

Hodnotenie: 5
15,37 €
14,60 €

Postava mladého banditu by nemala chýbať na žiadnom detskom maškarnom bále či plese. Celo čierny kostým zaistí mladému lúpežníkom úplnú anonymitu. Stačí doplniť mečom a prevlek je dokonalý.


MaDe Kostým banditu, M
19,98 €
18,02 €

Chlapčenský kostým banditu je pôsobivý prevlek na maškarný. -Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Bojovník, S
22,54 €

18,49 €

Chlapčenský kostým bojovníka je krásny prevlek na maškarný bál. V balení chlapci nájdu kostým so svalmi a kapucňu. Kostým je vhodný na detské párty a oslavy, na karneval alebo maškarný ples.


MaDe Kostým Čarodejnica
14,59 €

12,97 €

Veselý kostým pre všetky malé milovníčky karnevalu. Prestrojenie za čarodejnicu je u mladých slečien jedno z najobľúbenejších. Ak sa bude chcieť blysnúť na maškarnom plese je tento kostým tou pravou voľbou.