10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
LOVI Ohrievač fliaš LOVI Dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka Prolactis 3D SOFT
LOVI Ohrievač fliaš

>

i

Ohrievač fliaš LOVI 4 v 1 – ohrieva, udržuje teplotu, rozmrazuje a sterilizuje parou. Rýchle a rovnomerné ohriatie. Intuitívne ovládanie na prehľadnej obrazovke. 4 funkcie v troch módoch. BOTTLE, HOT, DINNER. Univerzálny – kompatibilný s väčšinou dojčenských fliaš dostupných na trhu. Bezpečné – automatické vypnutie pri absencii vody v režime HOT. V balení odmerka na vodu. Moderný dizajn

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka Prolactis 3D SOFT LOVI Dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka Prolactis 3D SOFT
LOVI Dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka Prolactis 3D SOFT

>

iDvojfázová odsávačka Prolactis 3D SOFT značky Lovi je skvelým pomocníkom pre dojčiace mamičky. Revolučný systém odsávania s 3D lievikom vám pomôže efektívne a jemne odsať mlieko. 3D lievik nielen saje, ale tlačí na bradavku a tým napodobňuje sací reflex bábätka a spôsobuje prirodzený tok mlieka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
LOVI sada riadu s hrnčekom 3 ks LOVI Dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka Prolactis 3D SOFT
LOVI sada riadu s hrnčekom 3 ks

Sada riadu s hrnčekom značky LOVI je vyrobená z prírodných surovín, konkrétne 20 % recyklovaných drevitých vlákien. Ľahký a praktický riad je skvelou voľbou pre samostatné jedenie. Sada je vhodná od 6 mesiacov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
LOVI prvé kŕmiace lyžičky 2 ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 18m+ 2ks
LOVI prvé kŕmiace lyžičky 2 ks

Prvé kŕmiace lyžičky značky LOVI sú vyrobené z prírodných surovín, konkrétne 20 % recyklovaných drevitých vlákien. Ľahké a praktické lyžičky sú skvelou voľbou pre samostatné jedenie. Sada lyžičiek je vhodná od 6 mesiacov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Fľaša MAMMAFEEL 250 ml LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 18m+ 2ks
LOVI Fľaša MAMMAFEEL 250 ml

Inovatívna fľaštička čo najviac pripomínajúca ženské prsia, pokiaľ ide o farbu, tvar, teplo a dynamiku. Lovi Fľaša MAMMAFEEL 250 ml ponúka dynamický cumlík, ktorý umožňuje sanie v prirodzenom rytme a nenarúša sací reflex. Antikolikové prevedenie s odvzdušňovacím systémom. Navrhnuté z vysoko kvalitných materiálov z Poľska alebo iných európskych krajín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 18m+ 2ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 18m+ 2ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 18m+ 2ks

Dynamické cumlíky nenarúšajú sací reflex a prirodzený vývoj reči a zhryzu. Lovi Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 18m+ 2ks disponujú dynamickou špičkou, ktorá sa rozťahuje a zmršťuje v závislosti na rytme sania dieťaťa. Tvarovaný štítok zaisťuje voľné dýchanie a otvory v štítku bránia podráždeniu pokožky. Svietiace úchyt uľahčuje hľadanie cumlíka v noci. So zosilnenou špičkou, vytvorený pre deti nad 18 mesiacov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 6-18m 2ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 6-18m 2ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 6-18m 2ks

Dynamické cumlíky nenarúšajú sací reflex a prirodzený vývoj reči a zhryzu. Lovi Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 6–18m 2ks disponujú dynamickou špičkou, ktorá sa rozťahuje a zmršťuje v závislosti na rytme sania dieťaťa. Tvarovaný štítok zaisťuje voľné dýchanie a otvory v štítku bránia podráždeniu pokožky. Svietiace úchyt uľahčuje hľadanie cumlíka v noci.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Fľaša MAMMAFEEL 150 ml LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 6-18m 2ks
LOVI Fľaša MAMMAFEEL 150 ml

Inovatívna fľaštička čo najviac pripomínajúca ženské prsia, pokiaľ ide o farbu, tvar, teplo a dynamiku. Lovi Fľaša MAMMAFEEL 150 ml ponúka dynamický cumlík, ktorý umožňuje sanie v prirodzenom rytme a nenarúša sací reflex. Antikolikové prevedenie s odvzdušňovacím systémom. Navrhnuté z vysoko kvalitných materiálov z Poľska alebo iných európskych krajín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Mini cumlík BABY SHOWER 0-2m 2ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 6-18m 2ks
LOVI Mini cumlík BABY SHOWER 0-2m 2ks

Silikónový symetrický cumlík z kolekcie BABY SHOWER bol vytvorený v spolupráci s neurologopedmi, pre prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 18m+ 2ks LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 18m+ 2ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 18m+ 2ks

>

i

Silikónové cumlíky disponujú gumičkou, ktorá pripomína tvarom bradavku. Vykrojený tvar štítku zaisťuje voľné dýchanie dieťaťa a cirkuláciu vzduchu. LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT & PEPPER 18m + 2ks možné pripnúť na retiazku alebo šnúrku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Stužka na cumlík s klipom BABY SHOWER 24,2 cm LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 18m+ 2ks
LOVI Stužka na cumlík s klipom BABY SHOWER 24,2 cm

>

iŠtýlová a praktická NOVINKA od značky LOVI – stužka na cumlík v obľúbenej minimalistickej kolekcii BABY SHOWER. Látková stužka s klipom slúži k pevnému a stabilnému pripevneniu cumlíka na oblečenie bábätka a chráni tak cumlík pred ušpinením alebo stratou. Cumlík máte navyše stále po ruke. Klipy na cumlík sú tiež veľmi obľúbeným darčekom k narodeniu bábätka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický I LOVE 6-18 m 2ks LOVI Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 18m+ 2ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický I LOVE 6-18 m 2ks

>

i

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopédmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický Indian Summer 18m+ 2ks LOVI Vrecká na uchovávanie odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear
LOVI Cumlík silikónový dynamický Indian Summer 18m+ 2ks

>

iSilikónové cumlíky disponujú gumičkou, ktorá pripomína tvarom bradavku. Vykrojený tvar štítku zaisťuje voľné dýchanie dieťaťa a cirkuláciu vzduchu. LOVI Cumlík silikónový dynamický Indian Summer 18m + 2ks možné pripnúť na retiazku alebo šnúrku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Vrecká na uchovávanie odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear LOVI Vrecká na uchovávanie odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear
LOVI Vrecká na uchovávanie odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear

>

iVrecká na uskladnenie materského mlieka, vybavené dvojitým uzáverom, chrániacim proti úniku tekutiny. Uchováva kvalitu mlieka a predlžuje jeho trvanlivosť. Canpol babies sáčky k uchovávaniu odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear sú vyrobené zo šetrného materiálu, ktorý neobsahuje BPA.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LOVI Cumlík silikónový dynamický BOTANIC 6-18 m 2 ks LOVI Vrecká na uchovávanie odsatého mlieka 25 ks Buddy Bear
LOVI Cumlík silikónový dynamický BOTANIC 6-18 m 2 ks

>

i

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopédmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický STARDUST 18m+ 2ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 0-3m 2 ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický STARDUST 18m+ 2ks

v>

iDizajnovo neprehliadnuteľný dynamický cumlík pre zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien z prémiovej kolekcie od LOVI s gumičkou, ktorá sa prispôsobuje saniu dieťaťa a nenarušuje sací reflex. Kolekcia Stardust zaujme zdobením v podobe zlatého lesku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 0-3m 2 ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 0-3m 2 ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 0-3m 2 ks

Dynamické cumlíky nenarušujú sací reflex a prirodzený vývoj reči a hryzenia. Lovi Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 0–3m 2 ks disponuje dynamickou špičkou, ktorá sa rozťahuje a zmršťuje v závislosti od rytmu sania dieťaťa. Tvarovaný štítok zaisťuje voľné dýchanie a otvory v štítku bránia podráždeniu pokožky. Svietiaci úchyt uľahčuje hľadanie cumlíka v noci.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík silikónový dynamický WILD SOUL 0-2m 2 ks LOVI Cumlík silikónový dynamický NIGHT&DAY 0-3m 2 ks
LOVI Cumlík silikónový dynamický WILD SOUL 0-2m 2 ks

>

iDetský cumlík značky LOVI s jemným silikónovým cumlíkom, podporuje zdravý vývoj reči a formovanie zhryzu. Symetrický tvar pripomína matkinu bradavku. Dynamický mini cumlík LOVI vo veľkosti 0–2 m bol špeciálne navrhnutý pre novorodencov a to vďaka zmenšenému, veľmi ľahkému štítku. Zaistí prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zuba a ďasien dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík Super Vent rýchly 9m+ 2 ks LOVI Cumlík 6-18 m silikónový dynamický Indian summer 2ks
LOVI Cumlík Super Vent rýchly 9m+ 2 ks

>

i

Cumlík Super Vent rýchly 9m+ 2 ks Lovi, vyrobený z heterogénnych vrstiev silikónu, v priebehu kŕmenia modifikuje svoj tvar a prispôsobuje sa rytmu a sile sania dieťaťa. Umožňuje kombinovať dojčenie a kŕmenie z fľaše. Ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa. V balení 2 kusy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer LOVI Cumlík 6-18 m silikónový dynamický Indian summer 2ks
LOVI Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer

>

iPrvý Hrnček 360 JUNIOR 250ml Indian summer, z ktorého bude vaše dieťatko piť rovnako ako z pohára … ale bez rozliatia! Hrnček s objemom 250ml so silikónovou membránou. Neobsahuje BPA.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík 6-18 m silikónový dynamický Indian summer 2ks LOVI Cumlík 6-18 m silikónový dynamický Indian summer 2ks
LOVI Cumlík 6-18 m silikónový dynamický Indian summer 2ks

>

iCumlík 6–18m silikónový dynamický Indian summer 2ks LOVI bolo vytvorené v spolupráci s neurologopedmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Neobsahuje BPA. V balení 2 ks.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Cumlík dynamický MAMMAFEEL 6m+ 1ks stredný LOVI Silikónový dynamický cumlík HARMONY 6-18m 2 ks
LOVI Cumlík dynamický MAMMAFEEL 6m+ 1ks stredný

Dynamický cumlík vo fľaši Mammafeel nielen čo najviac napodobňuje blízkosť a prirodzené sanie z prsníka, ale zároveň nenarúša sací reflex, takže sa bábätko môže voľne vracať k prsníku a sať mlieko priamo od mamičky. Lovi Cumlík dynamický MAMMAFEEL 6m+ 1ks stredný ponúka matný, jemný povrch cumlíka a béžovo zafarbený krúžok, vďaka ktorým pripomína textúru a farbu prsníka a bradaviek. Antikolikový odvzdušňovací systém.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Retiazka na cumlík Indian summer Girl LOVI Silikónový dynamický cumlík HARMONY 6-18m 2 ks
LOVI Retiazka na cumlík Indian summer Girl

>

i

Retiazka na cumlíkklipom pre pevné a stabilné pripevnenie cumlíka k odevu dieťaťa. Chráni cumlík pred zašpinením, alebo stratou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LOVI Silikónový dynamický cumlík HARMONY 6-18m 2 ks LOVI Silikónový dynamický cumlík HARMONY 6-18m 2 ks
LOVI Silikónový dynamický cumlík HARMONY 6-18m 2 ks

Silikónový dynamický cumlík Lovi navrhnutý s pomocou neurologopédov. Nenarušuje sací reflex a prirodzený vývoj reči a zhryzu dieťaťa. Neobvyklý dizajn a farby cumlíka podčiarkujú jedinečnosť kolekcie Harmony. Určený pre deti od 6 do 18 mesiacov.

môžete mať DNES

Partner: MALL