Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Lorelli Chránič matraca 60x120 cm Lorelli Napínacie chránič matraca nepriepustný Lorelli 120x60 CM
Lorelli Chránič matraca 60x120 cm

Vodeodolný a elastický chránič, ktorý umožňuje predĺžiť životnosť matraca v postieľke alebo kočíka. Jednoduchá údržba umožní zlepšiť hygienu a ušetriť čas.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Chránič matraca 70x140 cm Lorelli Napínacie chránič matraca nepriepustný Lorelli 120x60 CM
Lorelli Chránič matraca 70x140 cm

Vodeodolný a elastický chránič, ktorý umožňuje predĺžiť životnosť matraca v postieľke alebo kočíka. Jednoduchá údržba umožní zlepšiť hygienu a ušetriť čas.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Napínacie chránič matraca nepriepustný Lorelli 120x60 CM Lorelli Napínacie chránič matraca nepriepustný Lorelli 120x60 CM
Lorelli Napínacie chránič matraca nepriepustný Lorelli 120x60 CM

Napínacie chránič matraca nepriepustný Lorelli 120×60 CM vám zaručí čistotu, suchosť a žiadne drobky v posteli. Či už máte doma malé dieťa, ktoré má príležitostne nehodu v noci, alebo máte doma školáka, ktorý rád píše svoje domáce úlohy na posteli. S matracovým povlakom ste suchý!

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Chránič matraca 160x200 cm Lorelli Autosedačka LYNX ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Chránič matraca 160x200 cm

Predĺžte životnosť svojej matraca pomocou nepriepustného matracového chrániče. Matracový chránič Lorella jenepriepustný, Vďaka čomu chráni matrac proti nadmernému poteniu, Mimo to poskytuje ochranu proti mechanickému poškodeniu i proti tekutinám či zdraviu nebezpečným roztočom.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka MERCURY 0-36 KG Lorelli Autosedačka LYNX ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Autosedačka MERCURY 0-36 KG

Cenovo dostupná, ale kvalitná autosedačka MERCURY od Lorelli zaisťuje pohodlie a bezpečnosť na cestách. Obsahuje päťbodový bezpečnostný pás a polohovanie chrbta a osušenia hlavy. Určené pre deti od 0 do 12 rokov. Možnosť montáže v smere a v opačnom smere jazdy.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka LYNX ISOFIX 0-36 KG Lorelli Autosedačka LYNX ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Autosedačka LYNX ISOFIX 0-36 KG

Otočná autosedačka Lorelli LYNX Isofix je vhodnou a bezpečnou sedačkou pre deti od narodenia až do 12 rokov alebo do 36 kg. Upevnenie isofix zaručuje bezpečnosť a mäkké polstrovanie zase pohodlie Vášho dieťaťa. Vďaka otočnému systému o 360 ° je manipulácia so sedačkou jednoduchá v akomkoľvek aute.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Kolobežka MINI Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 MAGIC SLEEP + Baldachýn
Lorelli Kolobežka MINI

Hľadáte zábavný dopravný prostriedok pre vaše deti? Kolobežka od Lorella je jasná voľba! Kompaktný model MINI je určený pre deti od 3 rokov, ktoré ešte neudržia stabilitu, preto je kolobežka vybavená tromi kolieskami. Bezpečnú jazdu zaistí kvalitná konštrukcia z odolných materiálov, rovnako ako protišmykové prevedenie a brzdový pedál na zadnom kolese.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Trojkolka LUCKY CREW Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 MAGIC SLEEP + Baldachýn
Lorelli Trojkolka LUCKY CREW

Trojkolka Lorelli LUCKY CREW je tu pre príjemne strávený čas vonku. Vďaka svojej praktickosti a pohodliu bude skvelým pomocníkom nielen pri prechádzkach, ale aj pri hrách vonku. Praktická strieška potom chráni deti pred slnkom.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 MAGIC SLEEP + Baldachýn Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 MAGIC SLEEP + Baldachýn
Lorelli Cestovná postieľka a ohrádka 2v1 MAGIC SLEEP + Baldachýn

Postieľka 2v1 MAGIC SLEEP + baldachýn od Lorelli zastane aj funkciu ohrádky, kde sa môže dieťa hrať. Obsahuje pohodlný matrac a vďaka kolieskam môžete postieľku ľahko sťahovať po byte. Bočné strany postieľky sú vyrobené zo sieťoviny, aby ste mali dobrý prehľad o svojom bábätku. Väčším deťom môžete otvoriť vchod na zips, aby si mohli samy vybrať, či sa chcú hrať vo vnútri alebo mimo postieľky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Autosedačka NEBULA ISOFIX 0-36 KG Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID
Lorelli Autosedačka NEBULA ISOFIX 0-36 KG

Spoľahlivá autosedačka NEBULA Isofix od značky Lorelli, ktorá obsahuje všetko pre bezpečie a pohodlie na cestách. Rotačný konštrukcia uľahčuje prístup k dieťaťu a systém Isofix uľahčí pripevnenie sedačky. Široké využitie pre deti od 0 do 12 rokov.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Detské Chodítko SWING EB W1224CE Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID
Lorelli Detské Chodítko SWING EB W1224CE

Praktické chodítko s nastaviteľnou výškou sedadla a funkciou hojdania od značky Lorelli. Obsahuje hudobný panel s melódiami a inými hračkami pre ešte väčšiu zábavu. Chodec je určený pre deti od 6 mesiacov a spĺňa vysoké bezpečnostné požiadavky

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID
Lorelli Detská trojkolesová kolobežka RAPID

Detská kolobežka Lorelli RAPID s LED svietiacimi kolieskami, nášľapnou brzdou, nastaviteľnými riadidlami a s intuitívnym skladacím a rozkladacím systémom poskytne vašim deťom bezpečnú a zároveň zábavnú jazdu!

môžete mať 07.10

Partner: MALL
Lorelli Skladací matrac AIR COMFORT BAMBOO Lorelli Skladací matrac AIR COMFORT BAMBOO
Lorelli Skladací matrac AIR COMFORT BAMBOO

Skladací matrac AIR COMFORT BAMBOO značky Lorelli je skvelou voľbou aj pri cestovaní. Ľahko zložiteľný a prenosný matrac sa hodí na chatu, k starým rodičomdovolenku. Antialergénny matrac je jemný na dotyk a ideálny pre detskú citlivú pokožku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Аutosedačka FALCON 0-18 KG Lorelli Skladací matrac AIR COMFORT BAMBOO
Lorelli Аutosedačka FALCON 0-18 KG

Praktická autosedačka FALCON od Lorelli pre pohodlie a komfort dieťaťa počas cestovania autom. Obsahuje mäkké čalúnenie a nastaviteľné operadlo. Jednoduchá inštalácia v smere alebo proti smeru jazdy. Určená pre deti od narodenia až do 4 rokov.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka PEGASUS ISOFIX 0-36KG Lorelli Skladací matrac AIR COMFORT BAMBOO
Lorelli Autosedačka PEGASUS ISOFIX 0-36KG

Univerzálny zadržiavacie zariadenie Lorelli PEGASUS Isofix sa hodí na väčšinu autosedačiek. Správne uchytenie je možné, ak vozidlo môže prijať univerzálny detský zadržiavací systém pre danú vekovú skupinu.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Postieľka pre novorodenca MILANO 2v1 Lorelli Postieľka pre novorodenca MILANO 2v1
Lorelli Postieľka pre novorodenca MILANO 2v1

Výškovo nastaviteľná postieľka pre bábätká MILANO 2v1 od Lorelli, možno neskôr premeniť v ohrádku pre deti do 3 rokov. Zaistí vašom dieťaťu pohodlie a bezpečie. Postieľka obsahuje kolieska pre ľahkú manipuláciu a tašku pre ľahký transport po zložení.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka TEDDY 15-36 kg Lorelli Postieľka pre novorodenca MILANO 2v1
Lorelli Autosedačka TEDDY 15-36 kg

Podsedák TEDDY značky Lorella je vhodný pre deti od 15 do 36 kg. Postará sa o komfort a bezpečie počas cestovania v aute u detí, ktoré už nespia za jazdy. Dieťa upevníte jednoducho pomocou trojbodového bezpečnostného pásu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Cestovná postieľka 2v1 NOEMI PLUS Lorelli Postieľka pre novorodenca MILANO 2v1
Lorelli Cestovná postieľka 2v1 NOEMI PLUS

Kvalitná detská postieľka NOEMI PLUS od Lorelli, ktorá nahradí aj ohrádku na hranie dieťaťa. S kolieskami umožňujúcimi ľahkú manipuláciu a možnosťou zloženia do kompaktných rozmerov, aby ste postieľku mohli prepravovať v cestovnej taške. Obsahuje hrazdičku s hračkami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Autosedačka LEO ISOFIX 22-36 KG Lorelli Autosedačka PROXIMA I-SIZE 0-22 KG
Lorelli Autosedačka LEO ISOFIX 22-36 KG

Podsedák Lorelli LEO ISOFIX je vhodný pre deti od 22–36 kg. Vďaka kvalitnému spracovaniu a zadnej opierke je nielen funkčný, ale aj pohodlný. Komfort a bezpečie na cestách je teda samozrejmosťou.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka IRIS ISOFIX 9-36 KG Lorelli Autosedačka PROXIMA I-SIZE 0-22 KG
Lorelli Autosedačka IRIS ISOFIX 9-36 KG

Príjemná autosedačka IRIS Isofix Lorelli, ktorá sa ľahko pripevní systémom Isofix. Nastaviteľná opierka hlavy zaisťuje väčšie pohodlie na cestách. Pre väčšie deti je možné autosedačku premeniť na sedadlo. Určené pre deti od 9 mesiacov do 12 rokov.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka PROXIMA I-SIZE 0-22 KG Lorelli Autosedačka PROXIMA I-SIZE 0-22 KG
Lorelli Autosedačka PROXIMA I-SIZE 0-22 KG

Detská autosedačka Lorelli PROXIMA I-SIZE so systémom ISOFIX zaisťuje ten najvyšší bezpečnostný štandard pre malých cestovateľov. Vďaka novorodeneckej vsadke je využiteľná už od narodenia a poslúži do zhruba 3 rokov. Plusom je otočné kreslo s možnosťou polohovania a jednoduchá inštalácia vďaka základni.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Autosedačka ORION 22-36 KG Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 KG 2022 BLACK&GREY
Lorelli Autosedačka ORION 22-36 KG

Univerzálny podsedák ORION od značky Lorelli, ktorý predstavuje kompaktné a cenovo dostupné riešenie. Zaistí vysoký komfort a bezpečie pri jazde autom. Odnímateľný poťah sa ľahko čistí. Určená pre deti od 12 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 KG 2022 BLACK&GREY Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 KG 2022 BLACK&GREY
Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 KG 2022 BLACK&GREY

Cenovo dostupná autosedačka EXPLORER pre každodenné používanie od značky Lorelli. Obsahuje mäkké polstrovanie a päťbodový bezpečnostný pás. Odstránením opierky chrbta premeníte autosedačku na praktický podsedák. Je určené pre deti od 9 mesiacov do 12 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Trojkolka Lorelli NEO AIR Lorelli Autosedačka EXPLORER 9-36 KG 2022 BLACK&GREY
Lorelli Trojkolka Lorelli NEO AIR

Univerzálny trojkolka NEO AIR od značky Lorelli, ktorú možno používať ako náhradu kočíka alebo premeniť v jednoduchý dopravný prostriedok. Obsahuje nadštandardnú výbavu vrátane striešky proti slnku, úložných priestorov a nastaviteľné opierky chrbta. Prevedenie s nafukovacími kolesami.

môžete mať 09.10

Partner: DAS Handel