-50%
Loap Bunda Ulteo XXL
1x

Loap Bunda Ulteo

69,99 €
34,43 €
Posledný kus za túto cenu!

Bunda Ulteo. Materiál: 92% Polyester, 8% Elastan…

-42%
Loap COSMA KID detské topánky do vody GSU1949M94J 29 tmavomodré
2x

Loap COSMA KID detské topánky do vody GSU1949M94J

11,90 €
6,90 €
Akcia

Detská obuv do vody COSMA KID od značky Loap ochráni vašu ratolesť pred ostrými kameňmi, črepmi alebo inými nástrahami počas vodných radovánok. Topánky zaistia aj pohodlný pohyb po nerovnom dne aj po rozpálenom piesku na slnečných plážach.

Tovar od predajcu MALL
-40%
Loap Detská mikina Dical, 112/116, tmavomodrá
1x

Loap detská mikina Dical

19,90 €
11,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Jednofarebná detská mikina od značky Loap s praktickým zapínaním na zips a farebnou potlačou na prednej strane.

Tovar od predajcu MALL
  • Značka LOAP je tradičným výrobcom športového oblečenia a vybavenia pre voľný čas a pobyt v prírode. Zákazníci si môžu vybrať zo širokého spektra výrobkov pánskeho, dámskeho a detského oblečenia a outdoorového vybavenia – batohy, stany a spacie vaky rôzneho stupňa využitia, od náročných expedičných, až po výrobky pre bežné športové aktivity a voľný čas.
  • Sloganom značky je „LOgical APplication“. To plne vyjadruje filozofiu značky LOAP, kedy každý navrhnutý výrobok a každý detail, ktorý je na ňom následne umiestnený, je dopredu premyslený tak, aby mal svoju „logickú funkciu“ a zákazník bol s výrobkom maximálne spokojný.
  • Tím designérov je, rovnako ako značka, českého pôvodu, preto najlepšie pozná potreby českého, ale aj slovenského zákazníka, pre ktorého je široká ponuka a čo najlepšia kvalita za dostupnú cenu prioritou výberu. Pri navrhovaní kladie firma dôraz nie len na módnosť a atraktívny vzhľad, ale tiež na použitie kvalitných materiálov a doplnkov. Funkčnosť výrobkov zaisťujú moderné strihy a praktické prepracované detaily. Samozrejmosťou sú módne farebné kombinácie. Oblečenie pre voľný čas, outdoorové alebo extrémne využitie potom maximálne zodpovedá určeniu a funkcii, pre ktorú bolo navrhnuté.