Livco Corsetti

Livco Corsetti Bodystocking Almas black, čierna, S/L

Livco Corsetti Bodystocking Almas black

16,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Zvodné erotické body Almas LivCo. Veľa vyzývavý komplet s príjemného elastického materiálu, ktorý sa prispôsobí postave. Výrobok je ideálnym darčekom. Je dodávaný v elegantnej krabičke. Materiál: 90% polyamid, 10% elastan.Materiál 90% polyamid + 10% elastan,.

Partner: Amiatex.sk
Livco Corsetti Bodystocking Obsession, čierna, S/L

Livco Corsetti Bodystocking Obsession

20,90 €

Bodystocking Obsession LivCo otvorený dekolt a prestrihy dodávajú veľmi erotický náboj pančuchy tvorí s bodystocking jeden celok na širokých ramienkachMateriál 90% polyamid + 10% elastan,.

Partner: Amiatex.sk
Livco Corsetti Dámske nohavičky Acanit, biela, S/M

Livco Corsetti Dámske nohavičky Acanit

14,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Krásne nohavičky v bielej farbe Acanit LivCo sú z jemného, veľmi pružného mikrovlákna a tylu boky a zadná časť nohavičkek sú z čipky stred zadného dielu má efektné šnurovanieMateriál 90% polyamid + 10% elastan,.

Partner: Amiatex.sk
Livco Corsetti Erotická súprava Nalani, biela, L/XL

Livco Corsetti Erotická súprava Nalani

26,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Erotická súprava Nalani LivCo určená pre odvážne ženy je vyrobená z kvalitnej čipky. Súčasťou súpravy sú rukavičky, tangá a podväzkový pás, ktorý má nastaviteľné popruhy.Materiál 90% polyamid + 10% elastan,.

Partner: Amiatex.sk
Livco Corsetti Dámska súprava Terrylyn, čierna, L/XL

Livco Corsetti Dámska súprava Terrylyn

35,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Luxusná dámska súprava Terrylyn LivCo kombinácia čierneho tylu a čiernofialovej čipky kvetinového vzoru podprsenka je medzi košíčkami zdobená mašličkou ramienka zdobená mašličkami regulovateľné pásky u podväzkového pásu čierne tangáMateriál 90% polyamid + 10% elastan,.

Partner: Amiatex.sk