Little Angel Rukavice na kočík Maznáčik-46%
19,30 € 10,25 €

Akcia

Rukavice sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu s hrejivou výplňou, ktorá zahreje pri nepriaznivom počasí. Navyše sú rukavice dostatočne priestranné tak, aby ich mohli používať aj oteckovia.

Little Angel Fusak DeLuxe Outlast
128,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fusak De Luxe Outlast® je ideálny nielen do kočíka, ale tiež do autosedačky. Obsahuje termoregulačný materiál Outlast®, ktorý vytvára ideálne teplotné podmienky. Fusak má otvory pre päťbodové zapínanie, na zadnej strane je protišmyková podložka, aby fusak v kočíku dobre držal a neskĺzol.

Little Angel Podložka do kočíka
23,90 €

Kombinácia Outlast® a pamäťovej peny zaistí vášmu dieťaťu pohodlie. Podložka má praktickú gumu a šnúrky k ľahkému upevneniu do sedačky. Pripravené pre 5 bodový upínací systém.

Little Angel Rukavice na kočiar DeLuxe
34,90 €

Rukavice DeLuxe na kočík (2 ks) sú nepostrádateľným doplnkom ku kočíku v zimných mesiacoch, kedy ochráni vaše ruky pred chladom, vetrom, snehom alebo dažďom. Sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu s výplňou z hrejivého a príjemného materiálu.

Little Angel Osuška deka plienkovina 135 x 135
13,90 €

Osušku deku z plienkoviny 135 × 135 cm môžete použiť buď ako osušku alebo ako ľahkú deku či plienku. Materiál je veľmi vhodný pre deti s problematickou pokožkou a alergiami.

Little Angel rukavice na kočík tlač Mazlík
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice na kočík od Little Angel ochránia vaše ruky pred nepriazňou počasia. Sú vyrobené z kvalitného vodeodolného a hrejivého materiálu, takže ruky udržia v teple a suchu. Väčší rozmer ocenia aj oteckovia. Sú vhodné ako na golfové kočíky, tak aj na kočíky s klasickou rukoväťou, kam sa pripevnia pomocou cvokov.

Little Angel zavinovačka multifunkčná prešiv Outlast
54,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčná zavinovačka Little Angel zaistí vášmu bábätku teplotnú pohodu. Bavlnený úplet ukrýva vrstvu termoregulačného materiálu Outlast, ktorý vyrovnáva teplotu, takže vaše dieťa nielen zahreje, ale zároveň zabraňuje jeho prehriatiu. Zavinovačka poslúži aj ako nánožník v autosedačke. Zaväzuje sa na mašľu, ktorá zároveň zdobí zavinovačku.

Little Angel fusak Exclusive tlač Mazlík Outlast
95,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Fusak Exclusive tlač Little Angel pre deti od narodenia do 3 rokov v sebe ukrýva vrstvu termoregulačného materiálu Outlast, ktorý vyrovnáva teplotu, takže vaše dieťa nielen zahreje, ale zároveň zabraňuje jeho prehriatiu a udržiava tak teplotnú pohodu. Je ideálny ako do kočíka, tak aj do autosedačky. Deťom sa sa prispôsobí svojou veľkosťou a to vďaka možnosti rozšírenia a predĺženia. Okrem toho, že má otvory pre 5bodové bezpečnostné pásy, má aj zo zadnej strany protišmykovú podložku, takže v kočíku drží a nešmýka sa.

Little Angel Zavinovačka multifunkčná
50,90 €

Zavinovačka multifunkčná Outlast® s kapucňou je vyrobená z bavlneného úpletu, vnútri s hrejivým mikroplyšom Wellsoft. Zavinovačka obsahuje termoregulačný materiál Outlast®, ktorý upravuje teplotnú klímu vnútri zavinovačky, aby sa v nej bábätko neprehrievalo či mu nebola zima a je vystužená rúnom. Zapínanie na tri rady cvokov pre možnosť rozšírenia a predĺženia.

Little Angel deka dvojitá Mazlík Outlast
31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná deka Little Angel s rozmermi 100 × 70 cm v sebe ukrýva vrstvu termoregulačného materiálu Outlast, ktorý vyrovnáva teplotu, takže vaše dieťa nielen zahreje, ale zároveň zabraňuje jeho prehriatiu a udržiava tak teplotnú pohodu. Deka je určená na celoročné používanie, a to do kočíka alebo postieľky. Hebkosť jej potom dodáva wellsoft z jednej strany a fleece zo strany druhej.

Little Angel Zavinovačka multifunkčná Maznáčik Outlast
40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zavinovačka obsahuje termoregulačný materiál Outlast® a je vyrobená z bavlneného úpletu, vnútri s teplým mikroplyšom. Fusak sa zapína na tri rady cvočkov pre možnosť rozšírenia a predĺženia.

Little Angel fusak Exclusive Mazlík Outlast
95,10 €

Novinka

Fusak Exclusive Little Angel pre deti od narodenia do 3 rokov v sebe ukrýva vrstvu termoregulačného materiálu Outlast, ktorý vyrovnáva teplotu, takže vaše dieťa nielen zahreje, ale zároveň zabraňuje jeho prehriatiu a udržiava tak teplotnú pohodu. Je ideálny ako do kočíka, tak aj do autosedačky. Deťom sa prispôsobí svojou veľkosťou, a to vďaka možnosti rozšírenia a predĺženia. Okrem toho, že má otvory pre 5bodové bezpečnostné pásy, má aj zo zadnej strany protišmykovú podložku, takže v kočíku drží a nešmýka sa.

Little Angel fusak Exclusive Mazlík Outlast 2020 zlatá/hnedá
91,40 €

Novinka

Fusak Exclusive Little Angel pre deti od narodenia do 3 rokov v sebe ukrýva vrstvu termoregulačného materiálu Outlast, ktorý vyrovnáva teplotu, takže vaše dieťa nielen zahreje, ale zároveň zabraňuje jeho prehriatiu a udržiava tak teplotnú pohodu. Je ideálny ako do kočíka, tak aj do autosedačky. Deťom sa sa prispôsobí svojou veľkosťou a to vďaka možnosti rozšírenia a predĺženia. Okrem toho, že má otvory pre 5bodové bezpečnostné pásy, má aj zo zadnej strany protišmykovú podložku, takže v kočíku drží a nešmýka sa.

Little Angel prestieradlo do kočíka
6,20 €

Novinka

Froté plachta do kočíka Little Angel s nepriepustnou polyuretánovou vrstvou zabráni presiaknutiu. Nemusíte sa tak báť mokrej nehody. PU membrána je napriek tomu priedušná a ochráni bábätko pred zaparením. Pre ľahkú a rýchlu manipuláciu je plachta vybavená gumou.

Little Angel rukavice na kočík Mazlík
21,90 €

Novinka

Rukavice na kočík od Little Angel ochránia vaše ruky pred nepriazňou počasia. Sú vyrobené z kvalitného vodeodolného a hrejivého materiálu, takže ruky udržia v teple a suchu. Väčší rozmer ocenia aj oteckovia. Sú vhodné ako na golfové kočíky, tak aj na kočíky s klasickou rukoväťou, kam sa pripevnia pomocou cvokov.

Little Angel fusak tenký 5bodový Mazlík Outlast čiernobiela/čierna
54,80 €

Novinka

Fusak Little Angel vhodný na jar a jeseň v sebe ukrýva vrstvu termoregulačného materiálu Outlast, ktorý vyrovnáva teplotu, takže vaše dieťa nielen zahreje, ale zároveň zabraňuje jeho prehriatiu a udržiava tak teplotnú pohodu. Vďaka dvojitej veľkosti sa hodí ako do kočíka, tak aj do autosedačky. Je pripravený pre 5bodový upínací systém.

Little Angel podložka do kočíka Outlast komiks
32,90 €

Novinka

Podložka do športových kočíkov Little Angel s Visco pamäťovou penou a termoregulačným materiálom Outlast zaistí vášmu dieťatku pohodlie po celý rok. Visco pena rovnomerne rozloží váhu a zabraňuje otlakom a Outlast v zime zahreje a v lete pomáha znižovať potenie. Podložka je pripravená pre 5bodový upínací systém. Upevňuje sa jednoducho pomocou praktickej gumy a šnúrky.