Little Angel Fusak DeLuxe Outlast
111,50 €

97,47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Fusak De Luxe Outlast® je ideálny nielen do kočíka, ale tiež do autosedačky. Obsahuje termoregulačný materiál Outlast®, ktorý vytvára ideálne teplotné podmienky. Fusak má otvory pre päťbodové zapínanie, na zadnej strane je protišmyková podložka, aby fusak v kočíku dobre držal a neskĺzol.


Little Angel fusak Duo Hviezda Outlast
94,36 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Teplý fusak Duo Hviezda Outlast s termoregulačným materiálom Outlast®, ktorý vo vnútri fusaku optimálne upravuje klímu. Predný diel fusaku možné navyše úplne odopnúť a vymeniť za druhý diel v rovnakom dizajne obsiahnutý v balení.


Little Angel Fusak Exclusive Mazlík Outlast
93,40 €
+ doprava zadarmo

Detský fusak do kočíka Little Angel Outlast Exclusive Mazlík je moderný a multifunkčný fusak, ktorý môžete použiť do autosedačky, hlbokého aj športového kočíka, do prenosnej tašky. Detský fusak je vyrobený z kvalitných materiálov a preto udrží vašich najmenších v teple a vďaka použitým materiálom zabraňuje kĺzaniu detského fusaku v kočíku.


Little Angel Podložka do kočíka
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinácia Outlast® a pamäťovej peny zaistí vášmu dieťaťu pohodlie. Podložka má praktickú gumu a šnúrky k ľahkému upevneniu do sedačky. Pripravené pre 5 bodový upínací systém.


Little Angel Rukavice na kočiar DeLuxe
27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice DeLuxe na kočík (2 ks) sú nepostrádateľným doplnkom ku kočíku v zimných mesiacoch, kedy ochráni vaše ruky pred chladom, vetrom, snehom alebo dažďom. Sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu s výplňou z hrejivého a príjemného materiálu.


Little Angel Zavinovačka multifunkčná
50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zavinovačka multifunkčná Outlast® s kapucňou je vyrobená z bavlneného úpletu, vnútri s hrejivým mikroplyšom Wellsoft. Zavinovačka obsahuje termoregulačný materiál Outlast®, ktorý upravuje teplotnú klímu vnútri zavinovačky, aby sa v nej bábätko neprehrievalo či mu nebola zima a je vystužená rúnom. Zapínanie na tri rady cvokov pre možnosť rozšírenia a predĺženia.


Little Angel Zavinovačka multifunkčná Maznáčik Outlast
50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zavinovačka obsahuje termoregulačný materiál Outlast® a je vyrobená z bavlneného úpletu, vnútri s teplým mikroplyšom. Fusak sa zapína na tri rady cvočkov pre možnosť rozšírenia a predĺženia.