Little Angel Fusak DeLuxe Outlast
112,90 €
+ doprava zadarmo

Fusak De Luxe Outlast® je ideálny nielen do kočíka, ale tiež do autosedačky. Obsahuje termoregulačný materiál Outlast®, ktorý vytvára ideálne teplotné podmienky. Fusak má otvory pre päťbodové zapínanie, na zadnej strane je protišmyková podložka, aby fusak v kočíku dobre držal a neskĺzol.

Little Angel Fusak Exclusive Maznáčik Outlast
89,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivý fusak Exclusive Mazlík Outlast® je ideálny ako do kočíka, tak do autosedačky. Fusak možno rozšíriť a predĺžiť a pri nepriazni počasia možno okolo hlavičky stiahnuť , takže vášmu dieťaťu bude vždy teplo.

Little Angel Fusak Exclusive Mazlík Outlast
93,40 €
+ doprava zadarmo

Detský fusak do kočíka Little Angel Outlast Exclusive Mazlík je moderný a multifunkčný fusak, ktorý môžete použiť do autosedačky, hlbokého aj športového kočíka, do prenosnej tašky. Detský fusak je vyrobený z kvalitných materiálov a preto udrží vašich najmenších v teple a vďaka použitým materiálom zabraňuje kĺzaniu detského fusaku v kočíku.

Little Angel Podložka do kočíka
29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinácia Outlast® a pamäťovej peny zaistí vášmu dieťaťu pohodlie. Podložka má praktickú gumu a šnúrky k ľahkému upevneniu do sedačky. Pripravené pre 5 bodový upínací systém.

Little Angel Rukavice na kočík Maznáčik
20 €

Rukavice sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu s hrejivou výplňou, ktorá zahreje pri nepriaznivom počasí. Navyše sú rukavice dostatočne priestranné tak, aby ich mohli používať aj oteckovia.

Little Angel Rukavice na kočiar DeLuxe
27,20 €

Rukavice DeLuxe na kočík (2 ks) sú nepostrádateľným doplnkom ku kočíku v zimných mesiacoch, kedy ochráni vaše ruky pred chladom, vetrom, snehom alebo dažďom. Sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu s výplňou z hrejivého a príjemného materiálu.

Little Angel Zavinovačka multifunkčná
50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zavinovačka multifunkčná Outlast® s kapucňou je vyrobená z bavlneného úpletu, vnútri s hrejivým mikroplyšom Wellsoft. Zavinovačka obsahuje termoregulačný materiál Outlast®, ktorý upravuje teplotnú klímu vnútri zavinovačky, aby sa v nej bábätko neprehrievalo či mu nebola zima a je vystužená rúnom. Zapínanie na tri rady cvokov pre možnosť rozšírenia a predĺženia.

Little Angel Zavinovačka multifunkčná Maznáčik Outlast
50,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zavinovačka obsahuje termoregulačný materiál Outlast® a je vyrobená z bavlneného úpletu, vnútri s teplým mikroplyšom. Fusak sa zapína na tri rady cvočkov pre možnosť rozšírenia a predĺženia.

Little Angel fusak Duo Hviezda Outlast
94 €
+ doprava zadarmo

Teplý fusak Duo Hviezda Outlast s termoregulačným materiálom Outlast®, ktorý vo vnútri fusaku optimálne upravuje klímu. Predný diel fusaku možné navyše úplne odopnúť a vymeniť za druhý diel v rovnakom dizajne obsiahnutý v balení.

Little Angel Rukavice na kočiar Mazlík
20,60 €

Rukavice na kočík Little Angel Mazlík-novinka je určená pre rozdelené rukoväte kočíka, ale dobre sa hodí aj na rukoväte spojené. Spoľahlivo ochráni Vaše ruky pred chladom, vetrom i mrholením.