Lionelo Autosedačka 15-36 Kg Lars Plus
45,05 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lionelo Lars Plus je nová detská sedačka pre deti s hmotnosťou od 15 kg do 36 kg. Vďaka ľahkej, pevnej konštrukcii z vysoko kvalitného plastu možno ľahko prenášať z auta do auta. Autosedačka má 6-stupňovú nastaviteľnú opierku hlavy. Sedadlo má tiež dodatočnú ochranu v prípade bočných zrážok.


Lionelo Autosedačka 9-36 Kg Levi Plus
66,04 €

60,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lionelo Levi Plus je nová detská sedačka pre deti s hmotnosťou od 9 kg do 36 kg. Vďaka päťbodovému bezpečnostnému pásu budú deti bezpečne upevnené v sedadle. U starších detí udržiavanie pásu pod lakťovými opierkami zabezpečí, že bedrový pás zostane v správnej polohe. Sedadlo má tiež dodatočnú ochranu v prípade bočných zrážok.


Lionelo Autosedačka 9-36 Kg Nico
73,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Lionelo Nico je nová detská sedačka pre deti s hmotnosťou od 9 kg do 36 kg. Vďaka päťbodovému bezpečnostnému pásu budú deti bezpečne upevnené v sedadle. U starších detí udržiavanie pásu pod lakťovými opierkami zabezpečí, že bedrový pás zostane v správnej polohe. Sedadlo má tiež dodatočnú ochranu v prípade bočných zrážok.


Lionelo Autosedačka s ISOfix 9-36 Kg Jasper
116,43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Moderná Autosedačka s ISOfix 9–36 Kg JASPER, styling a zaujímavé farby poskytujú jedinečný efekt. Upevnenie ISOFIX. Dri-Seat dáva vášmu dieťaťu ešte väčší komfort pri cestovaní! Kovová výstuž vnútri sedadla. Lionelo Jasper je nová autosedačka pre deti s hmotnosťou od 9 kg do 36 kg. Vďaka päťbodovému pásu a kvalitnej švédskej spone Holmbergs je sedadlo bezpečné pre deti do hmotnosti 18 kg. Staršie deti sa pripútavajú pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu v aute.


Lionelo Autosedačka s ISOFIXOM 0-36 Kg SANDER
131,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lionelo Sander je nová detská autosedačka, ktorá slúži od narodenia až do hmotnosti 36 kg. Vyrobené unikátnou technológiou, ktorá umožňuje otočiť sedadlo o 180 stupňov. Dieťa je prepravované s maximálnou ochranou vďaka systému ISOFIX 180. Pokročilá ochrana a komfort pre vaše rastúce dieťa.


Lionelo Care elektrická FIDI
58,17 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická odsávačka mlieka FIDI má 15 rýchlostí a 10 masážnych rýchlostí. Dlhá výdrž batérie zaistí že vás nikdy nenechá v štichu.


Lionelo Cestovná postieľka SIMON
128,07 €

116,43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná cestovná postieľka SIMON v plnej výbave z kvalitných materiálov. Postieľka je plne univerzálna – môže sa tiež použiť ako klasická detská postieľka, kolíska a prebaľovací pult a vďaka praktickému sklopnému mechanizmu možno jednoducho zložiť. Ideálna nielen na cestovanie.


Lionelo Cestovná postieľka THEO
135,84 €

128,07 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská postieľka THEO je moderná a nadčasová. Spánok s rodičmi deťom poskytuje pocit bezpečia a umožňuje im budovať silný vzťah. Zvláštne funkcie dodatočného lôžka vám umožnia posunúť a upevniť detskú postieľku THEO vedľa postele rodiča.


Lionelo Detská zábrana TULIA
77,57 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská zábrana TULIA je perfektné riešenie pre bezpečnosť vášho dieťaťa. Výkonná a odolná sieťová konštrukcia odolná proti atmosférickým vplyvom. Dvojitý bezpečnostný systém zabezpečuje, že dieťa nepôjde samo do uzavretého priestoru. Bezpečnostný certifikát SGS.


Lionelo Elektrická odsávačka mlieka TWEE
93,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektrická prsná odsávačka TWEE je oveľa praktickejšia ako manuálna verzia, umožňuje vykonávať iné činnosti pri zbere mlieka. Okrem toho je zariadenie omnoho efektívnejšie než základné modely. Masívne masážna podložka je vyrobená z materiálu šetrného k pokožke. Zariadenie je úplne bezpečné, čo potvrdili certifikáty vydané po sérii testov. Navyše bol prístroj vyrobený z materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A.


Lionelo Golfový kočík ELIA
69,84 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Lionelo Elia je vybavený veľkými a manévrovateľnými penovými kolesami, ktoré umožňujú jednoduché ovládanie. Penové kolesá EVA sú veľmi odolné a veľmi dobre absorbujú otrasy – vďaka tomu budú prechádzky ešte príjemnejšie. Okrem toho je Lionelo Elia certifikovaná spoločnosťou SGS, ktorá sa špecializuje na testovanie výrobkov pre deti a podrobuje ich dôkladnej analýze z hľadiska kvality a bezpečnosti.


Lionelo Hracia ohrádka NOOR Green
77,60 €
+ doprava zadarmo

Lionelo Noor je ideálny ako pre domáce prostredie, tak pre dovolenku. Má rýchly a bezpečný skladací systém pre malé rozmery. Ľahké a odolné materiály sú veľmi bezpečné. Výrobok je certifikovaný SGS.


Lionelo Jedálenská stolička LINN PLUS
85,37 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lionelo Linn Plus nie je ďalšia detská stolička „na chvíľu“. Je to miesto odpočinku, ktoré batoľa bude používať až do 4 rokov veku (až do hmotnosti 15 kg). Bezpečnosť použitia je zaručená nezávislým laboratóriom SGS. Nastaviteľná výška sedadla, operadla a polohy pultu zaisťuje, že dieťaťu je v každej fáze pohodlne.


Lionelo Koen jedálenská stolička 2v1
100,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevenú jedálenskú stoličku Koen 2v1 je možné využiť ako klasickú jedálenskú stoličku (max. 15kg) alebo plnohodnotnú detskú stoličku (max. 40kg). Má škandinávsky dizajn a je vyrobená z bukového dreva s odnímateľným a prateľným poťahom.


Lionelo Lehátko ZOE Grey
65,96 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásne, moderné a praktické ležadlo Lionelo ZOE s odopínateľnou hrazdičkou, stopercentne zabaví Vaše dieťa a poskytne mu ten najvyšší komfort. Ležadlo je určené pre deti od 0–6 mesiacov. Vášmu dieťaťu môžete pustiť až 6 melódií aj vibrácie.


Lionelo Podsedák 15-36 Kg LUUK
15,51 €

13,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Podsedák LUUK stanovuje nové bezpečnostné normy. Špeciálna konštrukcia poskytuje maximálnu bezpečnosť malému cestujúcemu. Jeho montáž je mimoriadne jednoduchá a intuitívna. Okrem bezpečnosti dodáva sedadlo tiež vysoký komfort pre malého cestujúceho.


Lionelo Športový kočík JULIE
178,47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi praktický Športový kočík JULIE Vám i Vášmu dieťaťu zaistí pohodlie počas prechádzok. Nastaviteľná chrbtová opierka až do ľahu. Športiak má 5-bodové pásy a priestranný košík.


Lionelo Športový kočík LEA
108,66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Športový kočík LEA má nadčasový dizajn a vďaka jeho agilite sa s ním môžete vydať kamkoľvek. Je ľahučký, ľahko ovládateľný a predné kolesá majú funkciu aretácie. Súčasťou kočíka je madlo i nánožník.


Lionelo Autosedačka s ISOFIXOM 0-36 Kg Bastiaan
155,25 €

147,48 €
+ doprava zadarmo

Lionelo Bastiaan je autosedačka, ktorá dokazuje, že jazdný komfort môže ísť ruka v ruke s maximálnou bezpečnosťou. Od narodenia až do 10 rokov (0–36 kg). Základňa sedadla umožňuje rotáciu o 360 stupňov. Operadlo je perfektne uložené (pri pohľade dopredu), 7-stupňové nastavenie opierky hlavy a protišmykové kryty pásov. Nie len, že má moderný dizajn, ale zabezpečí bezpečnosť s ISOFIX a systémom TOP TETHER.


Lionelo Autosedačka s ISOFIXOM 15- 36 Kg Hugo
89,25 €

Autosedačka s ISOFIXOM HUGO je pre deti od 15 kg do 36 kg. Sedadlo zaisťuje maximálnu bezpečnosť vďaka systému ISOFIX a správnej konštrukciu. Možnosti nastavenia zabezpečí, že autosedačka rastie s vaším dieťaťom.


Lionelo Babyline 2.1
34,90 €

Novinka

Pestúnka Lionelo Babyline 2.1. je určená pre rodičov, ktorí chcú mať svoje dieťa pod kontrolou už počas prvých dní. Ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie, digitálne technológie bez rušenia (uzatvorený systém) a použitie ako doma tak na záhrade.


Lionelo Cestovná postieľka
52,76 €
+ doprava zadarmo

Cestovná postieľka Suzie, je skvelou voľbou pre rodičov. Postieľku je možné použiť ako na cestovanie, záhradu, tak samozrejme ako plnú náhradu postieľku v teple domova. Ponúkame Vám cestovnú postieľku, kde v cene obdržíte štyri darčeky.


Lionelo Hracia deka ANIKA s mantinelom
42,66 €
+ doprava zadarmo

Podložka ANIKA je vybavená rôznymi elementmi, ktoré podporujú rozvoj zmyslov dieťaťa, napr. zvukové elementy, zrkadlo, farebné hračky. Hračky slúžia po odopnutí ako samostatné hrkálky.


Lionelo Hracia deka CARLA pink s loptičkami
46,55 €

34,90 €

Túto krásnu, farebnú hraciu deku Carla je možné používať aj ako ohrádku. Deka Carla rozvíja zmysly a motoriku loptičkou v praktickej taške, hračkami, hrkálkami a hryzátkami.


Lionelo Hracia deka IMKE s loptičkami a domčekom
38,78 €

34,12 €

Novinka

Hracia deka Imke s domčekom a s loptičkami možno využiť ako deku s ramenami a zároveň ako dečku s domčekom, do ktorej si dieťa môže dať loptičky, ktoré sú súčasťou balenia.


Lionelo Hracia deka s domčekom AGNES
54,31 €

46,55 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Hraciu deku Agnes s domčekom môžete využiť ako deku s ramenami alebo ako dečku s domčekom. Mäkký matrac izoluje Vaše dieťa od chladu a farbičky pomáhajú v rozvoji zmyslov.


Lionelo Cestovná postieľka TOON
139,72 €

131,95 €
+ doprava zadarmo

Cestovná postieľka TOON je detská postieľka a ohrádka v jednom. Špeciálna konštrukcia umožňuje meniť funkciu počas niekoľkých sekúnd. Vďaka päťbodovému výškovému prispôsobeniu sa lôžko hodí ku každému typu postele, zatiaľ čo dobre vyvážené rámy a bezpečnostné pásy zaisťujú stabilitu. Keď dôjde čas na hranie, Toon sa premení na ústredný bod činnosti dieťaťa.


Lionelo Detská zábrana TRUUS White
54,29 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Zábrana pre dieťa TRUUS je vyrobené z ocele. Dvojitý systém proti otváraniu (Možno otvárať na obe strany). S automatickým zatváraním a AUTO STOP systém – pri otvorení sa zastaví v uhle 90 stupňov a drží na mieste už sa nemusíte ničoho obávať.