Lienbacher Lienbacher termoelektrický ventilátor
66,37 € 55,90 €

Krbový ventilátor- šíri teplo. Termoelektrický ventilátor generuje vlastný elektrický prúd prostredníctvom rozdielu teplôt. Úlohou ventilátora je zabezpečiť zvýšenie teploty v celej miestnosti o niekoľko stupňov. Optimálna pracovná teplota je 85 – 350°C.

Lienbacher Ventilátor na dymovod 21.00.382.2
96,52 € 89,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Termoelektrický ventilátor s umiestnením na dymovod. Lienbacher 21.00.382.2 generuje prostredníctvom rozdielu v teplotách vlastný elektrický prúd. V celej miestnosti potom zvyšuje teplotu o niekoľko stupňov. Unikátne eloxované lopatky sú odolné proti korózii a dodávajú veľmi široký tepelný prúd.

Lienbacher Silikónové tesnenia pod krbové sklá, 5 m
16,90 €

Samolepiace a transparentné tesnenie pod krbové sklá. Lienbacher tesnenie v dĺžke 5 m zabraňuje vniknutiu prachu a iných nečistôt pod sklo pod pecou alebo pod sklo pred krbovou vložkou. Zároveň obmedzuje pohyb skla a jeho nechcené posúvanie.

Lienbacher Oválny prútený kôš na drevo tmavý
38,24 € 35,90 €

Prútený oválny ručne pletený kôš na drevo alebo iné palivo je vnútri potiahnutý textilnou tkaninou s plastovou podložkou (igelit), ktorá zamedzuje prepadávaniu nečistôt z koša.

Lienbacher kvetináč CAPRI KUBUS 29 × 29 cm, čierna
27,40 €

Odolný hranatý kvetináč s jedinečným dizajnom. Lienbacher Capri Kubus sa hodí do interiéru aj von, len tak ho nerozbijete a vďaka nízkej tepelnej vodivosti chráni rastlinu pred výkyvmi teplôt. Je mrazuvzdorný, odolný proti UV žiareniu a má rozmery 29 × 29 cm.

Lienbacher oválny kvetináč CAPRI 60 cm, čierna
29 €

Odolný oválny kvetináč s jedinečným zvrásneným dizajnom. Lienbacher Capri sa hodí do interiéru aj von, len tak ho nerozbijete a vďaka nízkej tepelnej vodivosti chráni rastlinu pred výkyvmi teplôt. Je mrazuvzdorný, odolný proti UV žiareniu a široký 60 cm.

Lienbacher kvetináč TEGULA Ø 27 cm, sivá
20,30 €

Odolný hranatý kvetináč s unikátnym dizajnom. Lienbacher Tegula sa hodí do interiéru aj von, len tak ho nerozbijete a vďaka nízkej tepelnej vodivosti chráni rastlinu pred výkyvmi teplôt. Je mrazuvzdorný, odolný proti UV žiareniu a má rozmery 27 × 27 cm.

Lienbacher je jedným z popredných výrobcov doplnkov, príslušenstva pre krbové vložky a kachle. Vďaka komplexnej ponuke dodáte svojmu domovu charakter.

Lienbacher je jedným z popredných výrobcov doplnkov, príslušenstva pre krbové vložky a kachle. Vďaka komplexnej ponuke dodáte svojmu domovu charakter.