Lene Bjerre Rámček na fotografie AUSTIN FRAME, zlatý
32,10 €

Posledný kus za túto cenu!

V tomto jemne elegantnom a krásnom rámčeku vyniknú všetky vaše fotografie, ideálne pre milovníkov klasického a ženského štýlu. Rozmery rámčeka 13 × 18 cm, veľkosť fotografie 9 × 13 cm.
Lene Bjerre Keramický kvetináč DALIA bielý 15 x 14 cm
30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny keramický kvetináč v glazúrovaná prevedení pristane všetkým kvetom a bylinkám. Najlepšie vynikne na balkóne či terase. Môžete ho tiež umiestniť na schody alebo ako jedinečnú ozdobu pri vchodových dverách.
Lene Bjerre Malý obal na kvetináč PATIA strieborný
33,60 €

Tento originálny obal na kvetináč bude ojedinelý a obľúbený doplnok vášho interiéru. Jeho nevšedný dizajn sa bude vynímať na každej terase či v obývacej izbe. Rozmery 13,5 cm x 13, 5 cm.
Lene Bjerre Obal na kvetináč PAULINA strieborný
29,80 €

Premýšľate, jako najlepšie skrášliť interiér, balkón či terasu? S obalom na kvetináč vo vintage štýle sa vám to zaručene podarí. Podčiarkne krásu kvetov a zelených rastlín. Rozmery 12 × 12 × 12,5 cm.
Lene Bjerre Vavrínový krík v kvetináči FLORA, zelený
28,30 €

Laurus Nobilis – vavrín ušľachtilý, známy tiež ako bobkový list. Vždyzelený krík oživia váš okenný parapet v kuchyni rovnako ako schody na terase a vďaka reálnemu prevedení budú vaše záhradnícke schopnosti všetkými obdivované. Veľkosť 8 × 18 cm.

Lene Bjerre Borovicové stonky sa snehovým popraškom
10,90 €

Ozdobte váš interiér vhodnými doplnkami. Dekoračné stonka borovice sa bude skvele dopĺňať s vázou či dózou z kolekcie Lene Bjerre. Vnesie do vášho interiéru závan prírody. Výška 52 cm.

Lene Bjerre Dekoračné amarylis biely, výška 45 cm
41,50 €

Doplňte váš domov o zaujímavé detaily. Dekoračné amarylis sa bude najlepšie vynímať v obale na kvetináč z kolekcie Lene Bjerre. Môžete ho umiestniť do haly či obývačky. Vnesie do vášho interiéru závan prírody.

Lene Bjerre Dekoračné amarylis biely, výška 60 cm
60,40 €

Doplňte váš domov o zaujímavé detaily. Dekoračné amarylis sa bude najlepšie vynímať v obale na kvetináč z kolekcie Lene Bjerre. Môžete ho umiestniť do haly či obývačky. Vnesie do vášho interiéru závan prírody.

Lene Bjerre Dekoračné ker ruže, výška 85 cm
317 €

Posledný kus za túto cenu!

Milujete ruže, ale vadí vám, že skoro zvädnú? Tak po tom je pre vás ideálna dekoračné ker ruže v kvetináči v bielom prevedení. Môžete ho umiestniť do všetkých kútov vášho interiéru. Najlepšie sa bude vynímať s obalom na kvetináč z kolekcie Lene Bjerre.

Lene Bjerre Dekoračné krík levanduľa malý
14,30 €

Milujete levandule? Tak to je pre vás dekoračné krík levandule ten pravý. Dajte ho do keramickej vázy z kolekcie Lene Bjerre a budete si pripadať ako na záhrade vily v Provence. Výška kvetiny je 32 cm.

Lene Bjerre Dekoračné krík levanduľa väčšiu
22,30 €

Milujete levandule? Tak to je pre vás dekoračné krík levandule ten pravý. Dajte ho do keramickej vázy z kolekcie Lene Bjerre a budete si pripadať ako na záhrade vily v Provence. Výška kvetiny je 47 cm.

Lene Bjerre Dekoračné rastlina hadinec FLORA, svetlo koralová
94,30 €

Hadinec iste využijete do romantických aranžmá lúčnych kvetov. Kolekcia FLORA ponúka veľké množstvo sukulentov, kvetov a zelených vetvičiek, ktoré môžete nakombinovať a osviežiť ktorýkoľvek interiér. Veľkosť rastliny: 9 × 112 cm. Materiál: PVC.

Lene Bjerre Dekoračné vetvička s červenými šípkami
33,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ozdobte váš interiér vhodnými doplnkami. Dekoračné vetvička s červenými šípkami sa bude skvele dopĺňať s vázou či dózou z kolekcie Lene Bjerre. Vnesie do vášho interiéru závan prírody. Výška vetvičky je 60 cm.