Lamela kvetináč DUET 190
6,60 €

Novinka

Moderný plastový kvetináč DUET sa skladá z dvoch kusov – dierovaný kvetináč obal a plný kvetináč vklad. Tým sa stáva veľmi atraktívnym a originálnym doplnkom vašej domácnosti.

Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA 47 cm
22,70 €

Novinka

Stane sa krásnym doplnkom v akomkoľvek interiéri a podčiarkne krásu vašich kvetín – moderná plastová kvetinová misa Lamela ROMA 47 cm na 3 nôžkach má vkusné prevedení a je zhotovená z recyklovaného plastu s prímesou až 40% dreva. Jej farba je odolná UV žiareniu, misa odoláva bežným škrabancom a disponuje plastovým roštom pre zaistenie vlahy rastline. Na výšku má 26,5 cm, priemer je 47 cm.

Lamela kvetináč AZTEK 60 cm, zlatá
17,40 €

Moderný plastový kvetináč 2 v 1 – dierovaný obal a kvetináč v kontrastných farbách. Lamela kvetináč AZTEK 60 cm, zlatá je odolný voči bežným škrabancom a vhodný do interiéru aj exteriéru. Farby sú odolné voči UV žiareniu.

Lamela samozavlažovací systém 400 x 400 kód 680
6,80 €

Novinka

Plastové kvetináče je možné vybaviť samozavlažovacím systémom pre rastliny. Vďaka tomuto systému sa nemusia rastlinky často zalievať a vďaka hladinomeru s plavákom je vidieť, či je nutné vodu doliať, alebo nie.

Lamela Kvetináč AZTEK 60 cm sivá
15,60 € 13,90 €

Moderný plastový kvetináč 2 v 1 – dierovaný obal a kvetináč v kontrastných farbách. Lamela kvetináč AZTEK 60 cm, sivý, je odolný voči bežný škrabancom a vhodný do interiéru aj exteriéru. Farby sú odolné voči UV žiareniu.

Lamela kvetináč FINEZIA DLUTO vrúbok 35 x 35 cm, grafit
46,70 €

Moderný vysoký plastový kvetináč so štruktúrovaným dizajnom. Lamela kvetináč FINEZIA DLUTO vrúbok Ø 35 cm, grafit má vyberateľnú plastovú vložku, do ktorej sa sadia kvety. Farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodný do interiéru aj exteriéru.

Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA ECO 29 cm
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stane sa krásnym doplnkom v akomkoľvek interiéri a podčiarkne krásu vašich kvetín – moderná plastová kvetinová misa Lamela ROMA ECO 29 cm na 3 nôžkach má vkusné prevedení a je zhotovená z recyklovaného plastu s prímesou až 40% dreva. Jej farba je odolná UV žiareniu, misa odoláva bežným škrabancom a disponuje plastovým roštom pre zaistenie vlahy rastline. Na výšku má 23 cm, priemer je 29 cm.

Lamela hrantík BEGONIA RATAN 190 x 560
13,91 € 12,70 €

Novinka

Moderný plastový hrantík BEGONIA RATAN sa skladá z dvoch kusov, plastový obal a vyberateľná vložka, s ktorou sa dá jednoducho manipulovať pomocou úchytov na bokoch. Hrantík je vhodný na balkóny, okenné parapety alebo domov.

Lamela AGAWA Dluto Ø 39 cm, krém
11,20 €

Moderný plastový kvetináč so štruktúrovaným dizajnom. Lamela AGAWA Dluto Ø 39 cm, krém je vhodný do interiéru aj exteriéru. Farby sú odolné voči UV žiareniu.

Lamela kvetináč Malwa ECO Dluto vrúbok Ø 19 cm, natur
5,80 € 5,10 €

Moderný plastový kvetináč s prímesou až 40 % dreva. Lamela kvetináč Malwa ECO Dluto vrúbok Ø 19 cm, natur disponuje vyberateľnou plastovou vložkou, do ktorej sa sadia kvety. Farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Lamela kvetináč FINEZIA DLUTO vrúbok 25 x 25 cm, hnedá
19,60 €

Moderný vysoký plastový kvetináč so štruktúrovaným dizajnom. Lamela kvetináč FINEZIA DLUTO vrúbok 25 × 25 cm, hnedá disponuje vyberateľnou plastovou vložkou, do ktorej sa sadia kvety. Farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Lamela samozavlažovací systém 250 x 250 kód 678
5,50 €

Novinka

Plastové kvetináče je možné vybaviť samozavlažovacím systémom pre rastliny. Vďaka tomuto systému sa nemusia rastlinky často zalievať a vďaka hladinomeru s plavákom je vidieť, či je nutné vodu doliať, alebo nie.

Lamela kvetináč AZTEK Ø 25 cm, zlatá
10,20 €

Moderný plastový kvetináč 2 v 1 – dierovaný obal a kvetináč v kontrastných farbách. Lamela kvetináč AZTEK Ø 25 cm, zlat je vhodný do interiéru aj exteriéru. Farby sú odolné voči UV žiareniu.

Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA 40 cm
15,10 €

Novinka

Stane sa krásnym doplnkom v akomkoľvek interiéri a podčiarkne krásu vašich kvetín – moderná plastová kvetinová misa Lamela ROMA 40 cm na 3 nôžkach má vkusné prevedení a je zhotovená z recyklovaného plastu s prímesou až 40% dreva. Jej farba je odolná UV žiareniu, misa odoláva bežným škrabancom a disponuje plastovým roštom pre zaistenie vlahy rastline. Na výšku má 25 cm, priemer je 40 cm.

Lamela samozavlažovací systém 684
5,90 €

Novinka

Plastové kvetináče je možné vybaviť samozavlažovacím systémom pre rastliny. Vďaka tomuto systému sa nemusia rastlinky často zalievať a vďaka hladinomeru s plavákom je vidieť, či je nutné vodu doliať, alebo nie.

Lamela kvetináč JUKA RATAN 300 x 300
18,17 € 15,70 €

Novinka

Moderný plastový kvetináč JUKA RATAN s matným povrchom. Súčasťou tohto kvetináča je vyberateľná plastová vložka v čiernej farbe. Rastliny sa sadia do tejto vložky, ktorá sa vloží do vonkajšieho kvetináča so vzorom ratanu.

Lamela závesná žardinka JERSEY Ø 24 cm, sivá
10,90 €

Moderný plastový kvetináč s roštom pre stálu vlahu. Lamela závesná žardinka JERSEY Ø 24 cm, sivá je odolná voči bežným škrabancom a farby sú odolné voči UV žiareniu. Kvetináč môžete použiť nielen ako obal, ale aj pre priamu výsadbu kvetín. Vhodný do interiéru aj exteriéru.

Lamela kvetináč Malwa ECO Dluto vrúbok Ø 19 cm, lesná zelená
7,20 €

Moderný plastový kvetináč s prímesou až 40 % dreva. Lamela kvetináč Malwa ECO Dluto vrúbok Ø 19 cm, lesná zelená disponuje vyberateľnou plastovou vložkou, do ktorej sa sadia kvety. Farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Lamela Plastová misa na nôžkach ROMA ECO 40 cm
15,10 €

Novinka

Stane sa krásnym doplnkom v akomkoľvek interiéri a podčiarkne krásu vašich kvetín – moderná plastová kvetinová misa Lamela ROMA ECO 40 cm na 3 nôžkach má vkusné prevedení a je zhotovená z recyklovaného plastu s prímesou až 40% dreva. Jej farba je odolná UV žiareniu, misa odoláva bežným škrabancom a disponuje plastovým roštom pre zaistenie vlahy rastline. Na výšku má 25 cm, priemer je 40 cm.

Lamela kvetináč AZTEK Ø 19,5 cm, zlatý
6,60 €

Štýlový dvojvrstvový kvetináč do interiéru aj exteriéru. Lamela Aztek má priemer 19,5 cm a skladá sa z matného, zdobneného dierovaného obalu a plného lesklého vnútorného kvetináča, ktoré spolu elegantne kontrastujú. Materiál je odolný proti slnečnému žiareniu a vydrží dlho ako nový.

Lamela kvetináč Lilia ECO Dluto Ø 30 cm, natur
26,40 €

Moderný plastový kvetináč s prímesou až 40% dreva. Lamela kvetináč Lilia ECO Dluto Ø 30 cm, natur disponuje vyberateľnou plastovou vložkou, do ktorej sa zasadzujú kvety. Farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodné do interiéru aj exteriéru

Lamela kvetináč Magnolia ECO Jersey Ø 19 cm, natur
5,40 €

Moderný plastový kvetináč s prímesou až 40 % dreva. Lamela kvetináč Magnolia ECO Jersey Ø 19 cm, natur je odolný voči bežným škrabancom a farby sú odolné voči UV žiareniu. Kvetináč môžete použiť nielen ako obal, ale aj pre priamu výsadbu kvetín. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Lamela kvetináč JERSEY 50 cm, biela
7,50 €

Moderný plastový kvetináč s pleteným dekorom na povrchu. Lamela kvetináč JERSEY 50 cm, biela je odolná voči bežným škrabancom a farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodné do interiéru aj exteriéru.

Lamela Kvetináč AZTEK 40 cm sivá
10,50 € 9,20 €

Moderný plastový kvetináč 2 v 1 – dierovaný obal a kvetináč v kontrastných farbách. Lamela kvetináč AZTEK 40 cm, sivý, je odolný voči bežný škrabancom a vhodný do interiéru aj exteriéru. Farby sú odolné voči UV žiareniu.

Lamela kvetináč Magnolia Jersey Ø 36 cm, biela
12,80 €

Moderný plastový kvetináč s pleteným dekorom na povrchu. Lamela kvetináč Magnolia Jersey Ø 36 cm, biela je odolný voči bežným škrabancom a farby sú odolné voči UV žiareniu. Vhodný do interiéru aj exteriéru.

Lamela oválny kvetináč BELLA 38 cm, šedý
5,50 €

Moderný plastový oválny kvetináč Lamela BELLA je vhodný do interiéru aj exteriéru. Je odolný voči bežným škrabancom. Kvetináč je možné použiť nielen ako obal, ale aj pre priamu výsadbu kvetín. Farby sú odolné voči UV žiareniu.