Lamaze Svetluška Freddie

Lamaze Svetluška Freddie

Hodnotenie: 4,9
14,77 € 12,90 €

Svetluška je najpredávanejšou hračkou od Lamaze. Má mäkké zamatové telíčko, ktoré po zatrasení zacinká. Třepotající sa krídelká vydávajú príjemný šuštiaci zvuk.

Lamaze Moja prvá knižka

Lamaze Moja prvá knižka

Hodnotenie: 4,8
10,70 €

Kniha so šustiacimi stránkami, ktoré stimulujú zmysly. Na stránkach sú farebné obrázky a vzory, ktoré stimulujú zrak. Šuštiace stránky a rôzne druhy materiálov nabádajú dieťatko ku skúmaniu.

Lamaze Bábika Emilka

Lamaze Bábika Emilka

Hodnotenie: 4,8
14,90 €

Pôvabná Emilka sa ište čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Emilčiny pestrofarebné a šuštiace šatičky a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány. Hrkálka v náhrdelníku a píšťalku v brušku zase pomáhajú rozvíjať sluch a motorické zručnosti.

Lamaze Štekajúce šteňa

Lamaze Štekajúce šteňa

Hodnotenie: 4,6
14,77 € 12,43 €

Štekajúce šteňa je vyrobené z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si taktiež obľúbi celú radu šustivých a cinkavých zvukov – uši šuštia, bruško píska, niektoré nohy cinkajú, iné majú v sebe ukryté rôzne tvary pre stimuláciu hmatu

Lamaze Hudobná húsenica-21%

Lamaze Hudobná húsenica

Hodnotenie: 4,6
17,89 € 13,99 €

Textilná hračka pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju behom prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.

Lamaze Všetečná chobotnica
17,50 € 14,90 €

Krásna farebná plyšová chobotnica so zrkadielkom pre tie najmenšie deti

Lamaze Páv Emil

Lamaze Páv Emil

Hodnotenie: 4,9
12,82 € 11,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Páv Emil je vyrobený z rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Pestré farby a čiernobiele kontrastné vzory potom napomáhajú rozvíjaniu zraku. V chvoste má ukryté pískatko, hrkálky a zrkadielko.

Lamaze Jednorožec Tilly

Lamaze Jednorožec Tilly

Hodnotenie: 4,8
14,77 € 12,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový dievčenský prírastok do kočíka, ktorý mu dodá tú správnu iskru. Použitie rôznych pestrofarebných materiálov a kontrastných vzorov pomáha rozvíjať hmat, zrak a sluch.

Lamaze Vrniaci leopard

Lamaze Vrniaci leopard

Hodnotenie: 4,9
14,77 € 12,43 €

Vrniaci leopard od Lamaze je navrhnutý tak, aby zaujal a pobavil a to najmä vďaka materiálom použitým na telíčku a vývojovým funkciám. V ľavej labke drží tigrík hmat stimulujúce hviezdičku a trojuholník.

Lamaze Flip Flap Dráčik

Lamaze Flip Flap Dráčik

Hodnotenie: 4,9
15,90 €

Závesný interaktívny dráčik pre najmenšie deti. Ak zatiahnete za klip, dráčikovi sa budú hýbať krídla. Dráčik je vyrobený z materiálov s rôznou štruktúrou a farieb, pomáha tak rozvíjať zrak a hmat. Má tiež mnoho funkcií, ktoré rozvíjajú zmysly detí.

Lamaze Hračka s přísavkou
11,03 €

Lamaze – Hračka s přísavkou

Vývojová hračka která zabaví vaše dítě během jídla. Díky přísavce ji lehce upevníte na hladký povrch jídelní židličky a nebo stolu.

Lamaze Plameniak Fiona-19%

Lamaze Plameniak Fiona

Hodnotenie: 5
14,77 € 11,90 €

Závesný ružový plameniak Fiona pre najmenšie deti. Keď zatiahnete za biely klip, krídla sa budú pohybovať. Zábavné pre dieťa bude, že zatiahnutím za nohu, budú nôžky meniť svoje dĺžky.

Lamaze Chobotničák Sam
13,79 €

Lamaze Chobotničák Sam

Chobotničák Sam je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Delfín Filip-19%

Lamaze Delfín Filip

Hodnotenie: 4,8
14,77 € 11,90 €

Delfín po natiahnutí hýbe chvostovou plutvou. Ideálna hračka na zavesenie na kočík, postieľku či autosedačku. Vyrobené z rôzne štruktúrovaných a farebných materiálov.

Lamaze Šustící rejnok Monty
10,19 €

Lamaze – Šustící rejnok Monty

Šustící rejnok Monty je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Chameleon Chris
12,47 €

Lamaze Chameleon Chris

Chameleon Chris je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Chrastítko lvíček
8,75 €

Lamaze – Chrastítko lvíček

Chrastítko je vyrobeno z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Chrastítko mořská hvězdice
7,19 €

Lamaze – Chrastítko mořská hvězdice

Chrastítko je vyrobeno z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Chrastítko želvička
7,79 €

Lamaze – Chrastítko želvička

Chrastítko je vyrobeno z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.Kontrastní černobílé vzory pomáhaj&i…

Lamaze Koala Walla
11,99 €

Lamaze Koala Walla

Koala Walla je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Po zmáčknutí bříška koala píská.

Lamaze Kousací korálky
5,99 €

Lamaze – Kousací korálky

Vyrobeny z trvanlivého materiálu.Napomáhají při prořezávání zubů.Barvy podporojí rozvoj zraku.Různé tvary korálků stimulují rozvoj hmatu.

Lamaze Kousátko ovoce
5,99 €

LAMAZE – KOUSÁTKO OVOCE

Oblíbené, lehké a snadno uchopitelné kousátko. Velmi jemně masíruje dětské dásně.

Lamaze Šustící krab Jack
8,75 €

Lamaze – Šustící krab Jack

Šustící krab Jack je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Šustící mořský koník Seymour
10,67 €

Lamaze – Šustící mořský koník Seymour

Šustící mořský koník Seymour je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku…

Lamaze Veselá chobotnička
10,79 €

Lamaze – Veselá chobotnička

Chobotnička je vyrobena z různých druhů materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Zebra Sára
11,99 €

Lamaze Zebra Sára

Zebra Sára je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Lamaze Zábavná špirála-23%

Lamaze Zábavná špirála

Hodnotenie: 4,8
21,40 € 16,33 €

Pestrofarebná závesná špirála ovinie rukoväť kočíka alebo autosedačky. Pri pohybe kočíka začnú chrastit dva farebné krúžky a postavičky na špirále sa začnú hojdať. Lákajú dieťa na uchopenie, ťahanie a pískanie.

Lamaze Žabiak Jake-28%

Lamaze Žabiak Jake

Hodnotenie: 5
14,77 € 10,60 €

Zelený žabiak Jake je vyrobený z rôzne štruktúrovaných farebných materiálov. Keď s hračkou zatrasiete, vydáva zvuky. Deti si farebnú žabku rýchlo obľúbia.

Lamaze Čmeliak Bzuk

Lamaze Čmeliak Bzuk

Hodnotenie: 4,9
14,77 € 12,90 €

Vaše bábätko si zamiluje farebného čmeliaka Bzuka a jeho kvetinku, ktorý po zatiahnutí za krúžky zabzučí a dosadne na svoju kvetinku. Hračka je mäkká, plyšová a navyše krásne farebná, krídla a lístky ľahko šuštia, a tak Vaše dieťa rozvíja nielen hmat, ale aj sluch a zrak! Populárna hračka pre najmenších značky Lamaze.

Lamaze Hovoriaci papagáj-20%
31,14 € 24,90 €

Tento papagáj vie opakovať slová po vás. Stlačte papagájovi krídlo, začnite hovoriť a vzápätí papagáj zopakuje, čo počul. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Deti si obľúbia zvierací kohútik, ktorý šuští.

Lamaze Otočná záhradka

Lamaze Otočná záhradka

Hodnotenie: 4,7
46,90 €

Otočná podložka slúži na posilnenie krčného a chrbtového svalstva a vďaka atrakciám láka dieťa na skúmanie. Hra v polohe na brušku je veľmi dôležitá pre posilnenie krčného a chrbtového svalstva.

Lamaze Pelikán Phill

Lamaze Pelikán Phill

Hodnotenie: 4,3
14,77 € 13,90 €

Farebného pelikána si deti zamilujú. Keď stlačíte pelikánovi bruško, otvorí sa mu zobák v ktorom je ukryté zrkadielko a hryzátko. Deti si obľúbia zvierací chvostík a krídla, ktoré šuštia.

Lamaze Bábika Sára

Lamaze Bábika Sára

Hodnotenie: 5
14,90 €

Pôvabná bábika Sára sa určite čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Sárinej pestrofarebné šatôčky, šuštiaca kapsička a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány.

Lamaze Slon Mates-19%

Lamaze Slon Mates

Hodnotenie: 4,9
15,96 € 12,90 €

Plyšový pestrofarebný slon s šustiacimi uškami vhodný na zavesenie na kočík alebo k autosedačke. Vo svojich labkách drží Mates dva štrukturované cinkajúce krúžky a hryzátko v tvare lístka, ktoré napomáha pri prerezávaní prvých zúbkov.

Lamaze Pískací Rak Vincent
14,77 € 12,43 €

Pískací rak Vincent je roztomilý a šikovný kôrovec. Jeho telo je plné zábavných aktivít pre správny rozvoj vášho dieťaťa. Použitý materiál má rôznu štruktúru a farby, pomáha tak rozvíjať hmat a zrak. Má aj hryzátko pre správne prerezávanie zúbkov. Klepetá hrkajú a rak pri stlačení šuští, to pomáha rozvoju zvuku.

Značka hračiek pre najmenších Lamaze inšpiruje zvedavosť detí. Hravými a vynaliezavými hračkami upúta ich pozornosť. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodené nadanie.

Hračky Lamaze sú navrhované v spolupráci Learning Curve International s Lamaze International – americkou poprednou organizáciou v oblasti pôrodníctva a rodičovstva a s poprednými americkými odborníkmi na detský rozvoj Dr. Jerome a Dorothy Singer z Yale University. Ich cieľom je zabezpečiť, aby každý výrobok bol čo najviac prínosný z hľadiska detského vývoja. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobia z hry radosť pre vás aj vaše dieťa. Výrobky sa radia k najkrajším a najkvalitnejším hračkám vo svojom odbore na svete! Lamaze sortiment je predávaný vo viac ako 35 krajinách sveta. Vo väčšine z nich zaujímajú popredné miesto v predaji v špecializovaných detských obchodoch a predajniach hračiek. Každá hračka Lamaze je navrhnutá tak , aby pomáhala rozvíjať špecifické zmyslové zručnosti dieťaťa v každej etape jeho vývoja:

  • zrakové schopnosti: žiarivé kontrastné farby priťahujú pozornosť očí
  • sluchové schopnosti: hrkálky, pískačky, cinkátka a príjemná hudba Softronic podporujú zvukové vnímanie
  • hmatové schopnosti: rôzne materiály, vzory a drobné predmety rozvíjajú hmatové schopnosti dieťaťa
  • predstavivosť: učenie o predstavivosti a spoločenských zručnostiach dieťaťa
  • čuchové vnemy: niektoré hračky podnecujú vnímanie vôní napr. zeleného jablka alebo vanilky

Značka hračiek pre najmenších Lamaze inšpiruje zvedavosť detí. Hravými a vynaliezavými hračkami upúta ich pozornosť. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodené nadanie.

Hračky Lamaze sú navrhované v spolupráci Learning Curve International s Lamaze International – americkou poprednou organizáciou v oblasti pôrodníctva a rodičovstva a s poprednými americkými odborníkmi na detský rozvoj Dr. Jerome a Dorothy Singer z Yale University. Ich cieľom je zabezpečiť, aby každý výrobok bol čo najviac prínosný z hľadiska detského vývoja. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobia z hry radosť pre vás aj vaše dieťa. Výrobky sa radia k najkrajším a najkvalitnejším hračkám vo svojom odbore na svete! Lamaze sortiment je predávaný vo viac ako 35 krajinách sveta. Vo väčšine z nich zaujímajú popredné miesto v predaji v špecializovaných detských obchodoch a predajniach hračiek. Každá hračka Lamaze je navrhnutá tak , aby pomáhala rozvíjať špecifické zmyslové zručnosti dieťaťa v každej etape jeho vývoja:

  • zrakové schopnosti: žiarivé kontrastné farby priťahujú pozornosť očí
  • sluchové schopnosti: hrkálky, pískačky, cinkátka a príjemná hudba Softronic podporujú zvukové vnímanie
  • hmatové schopnosti: rôzne materiály, vzory a drobné predmety rozvíjajú hmatové schopnosti dieťaťa
  • predstavivosť: učenie o predstavivosti a spoločenských zručnostiach dieťaťa
  • čuchové vnemy: niektoré hračky podnecujú vnímanie vôní napr. zeleného jablka alebo vanilky