Lamaze Svetluška Freddie
14,77 €

11,26 €

Svetluška je najpredávanejšou hračkou od Lamaze. Má mäkké zamatové telíčko, ktoré po zatrasení zacinká. Třepotající sa krídelká vydávajú príjemný šuštiaci zvuk.


Lamaze Moja prvá knižka
9,70 €
8,90 €

Kniha so šustiacimi stránkami, ktoré stimulujú zmysly. Na stránkach sú farebné obrázky a vzory, ktoré stimulujú zrak. Šuštiace stránky a rôzne druhy materiálov nabádajú dieťatko ku skúmaniu.


Lamaze Bábika Emilka

Lamaze Bábika Emilka

Hodnotenie: 5
14,77 €

12,43 €

Pôvabná Emilka sa ište čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Emilčiny pestrofarebné a šuštiace šatičky a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány. Hrkálka v náhrdelníku a píšťalku v brušku zase pomáhajú rozvíjať sluch a motorické zručnosti.


Lamaze Štekajúce šteňa

Lamaze Štekajúce šteňa

Hodnotenie: 4,5
14,77 €

12,43 €

Štekajúce šteňa je vyrobené z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si taktiež obľúbi celú radu šustivých a cinkavých zvukov – uši šuštia, bruško píska, niektoré nohy cinkajú, iné majú v sebe ukryté rôzne tvary pre stimuláciu hmatu


Lamaze Páv Emil

Lamaze Páv Emil

Hodnotenie: 5
12,82 €
11,65 €

Páv Emil je vyrobený z rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Pestré farby a čiernobiele kontrastné vzory potom napomáhajú rozvíjaniu zraku. V chvoste má ukryté pískatko, hrkálky a zrkadielko.


Lamaze Hudobná húsenica

Lamaze Hudobná húsenica

Hodnotenie: 4,5
17,89 €

13,99 €

Textilná hračka pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju behom prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.


Lamaze Bábika Sára
14,77 €

12,43 €

Pôvabná bábika Sára sa určite čoskoro stane najlepšou kamarátkou Vášho dieťaťa. Sárinej pestrofarebné šatôčky, šuštiaca kapsička a topánočky vyrobené z rôznych typov materiálov stimulujú hmatové receptory i zrakové orgány.


Lamaze Čmeliak Bzuk

Lamaze Čmeliak Bzuk

Hodnotenie: 5
14,77 €

12,43 €

Vaše bábätko si zamiluje farebného čmeliaka Bzuka a jeho kvetinku, ktorý po zatiahnutí za krúžky zabzučí a dosadne na svoju kvetinku. Hračka je mäkká, plyšová a navyše krásne farebná, krídla a lístky ľahko šuštia, a tak Vaše dieťa rozvíja nielen hmat, ale aj sluch a zrak! Populárna hračka pre najmenších značky Lamaze.


Lamaze Delfín Filip
14,77 €

11,65 €

Delfín po natiahnutí hýbe chvostovou plutvou. Ideálna hračka na zavesenie na kočík, postieľku či autosedačku. Vyrobené z rôzne štruktúrovaných a farebných materiálov.


Lamaze Hovoriaci papagáj
31,14 €
28,41 €

Tento papagáj vie opakovať slová po vás. Stlačte papagájovi krídlo, začnite hovoriť a vzápätí papagáj zopakuje, čo počul. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Deti si obľúbia zvierací kohútik, ktorý šuští.


Lamaze Kolotoč nad postieľku Safari
58,55 €

48,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Lamaze Kolotoč nad postieľku Safari hrá rozkošné melódie bez nutnosti použiť batérie. Obsahuje 3 roztomilé odnímateľné plyšové hračky v motíve safari.


Lamaze Otočná záhradka

Lamaze Otočná záhradka

Hodnotenie: 4,5
38,94 €

31,14 €

Otočná podložka slúži na posilnenie krčného a chrbtového svalstva a vďaka atrakciám láka dieťa na skúmanie. Hra v polohe na brušku je veľmi dôležitá pre posilnenie krčného a chrbtového svalstva.


Lamaze Pelikán Phill
14,77 €

12,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebného pelikána si deti zamilujú. Keď stlačíte pelikánovi bruško, otvorí sa mu zobák v ktorom je ukryté zrkadielko a hryzátko. Deti si obľúbia zvierací chvostík a krídla, ktoré šuštia.


Lamaze Pískací Rak Vincent
14,77 €

12,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Pískací rak Vincent je roztomilý a šikovný kôrovec. Jeho telo je plné zábavných aktivít pre správny rozvoj vášho dieťaťa. Použitý materiál má rôznu štruktúru a farby, pomáha tak rozvíjať hmat a zrak. Má aj hryzátko pre správne prerezávanie zúbkov. Klepetá hrkajú a rak pri stlačení šuští, to pomáha rozvoju zvuku.


Lamaze Plameniak Fiona
14,77 €

12,43 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesný ružový plameniak Fiona pre najmenšie deti. Keď zatiahnete za biely klip, krídla sa budú pohybovať. Zábavné pre dieťa bude, že zatiahnutím za nohu, budú nôžky meniť svoje dĺžky.


Lamaze Skladacia podložka 2 v 1
46,84 €

33,90 €

Lamaze – Skladacia podložka 2 v 1 s taškou na prenášanie, do ktorej sa zmestia aj obľúbené hračky. Ideálna na výlet či návštevu u starých rodičov a priateľov.


Lamaze Štekajúci psík
14,77 €
13,99 €

Tento štekajúci psík je vyrobený z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Vaše dieťa si tiež obľúbi celý rad šustivých a cinkavých zvukov.


Lamaze Vrnící leopard

Lamaze Vrnící leopard

Hodnotenie: 5
14,77 €

12,43 €

Vrnící leopard od Lamaze je navržen tak, aby zaujal a pobavil a to zejména díky materiálům použitým na tělíčku a vývojovým funkcím. V levé tlapičce drží tygřík hmat stimulující hvězdičku a trojúhelník.


Lamaze Zábavná špirála
21,40 €

16,33 €

Pestrofarebná závesná špirála ovinie rukoväť kočíka alebo autosedačky. Pri pohybe kočíka začnú chrastit dva farebné krúžky a postavičky na špirále sa začnú hojdať. Lákajú dieťa na uchopenie, ťahanie a pískanie.


Lamaze Žabiak Jake
14,77 €

11,65 €

Zelený žabiak Jake je vyrobený z rôzne štruktúrovaných farebných materiálov. Keď s hračkou zatrasiete, vydáva zvuky. Deti si farebnú žabku rýchlo obľúbia.


Lamaze Flip Flap Dráčik
14,77 €

12,43 €

Závesný interaktívny dráčik pre najmenšie deti. Ak zatiahnete za klip, dráčikovi sa budú hýbať krídla. Dráčik je vyrobený z materiálov s rôznou štruktúrou a farieb, pomáha tak rozvíjať zrak a hmat. Má tiež mnoho funkcií, ktoré rozvíjajú zmysly detí.


Lamaze Jednorožec Tilly

Lamaze Jednorožec Tilly

Hodnotenie: 5
14,77 €

12,43 €

Nový dievčenský prírastok do kočíka, ktorý mu dodá tú správnu iskru. Použitie rôznych pestrofarebných materiálov a kontrastných vzorov pomáha rozvíjať hmat, zrak a sluch.


Lamaze Mýval Rylie

Lamaze Mýval Rylie

Hodnotenie: 5
17,73 €

15,88 €

Kamarátsky mýval sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri rozvíjaní zmyslov vášho dieťaťa. Použitý materiál má rôznu štruktúru a farbu. Pomáha tak rozvíjať hmat a zrak. Chvostík píska a niektoré časti mývala šuštia, rozvíja sa tak sluch. Ideálna hračka vhodná od narodenia.


Lamaze Ovčí kolotoč nad postieľku
70,27 €

58 €
+ doprava zadarmo

Lamaze Ovčí kolotoč nad postieľku v nežnom prevedení s denným a nočným režimom uľahčuje zaspávanie. Má 6 melódií a na noc svieti, aby upútal pozornosť.


Lamaze Textilná knižka Tyranosaurus Rexík
14,99 €

11,30 €

Kdeže sa schováva Tyranosaurus Rexík? Ukrýva sa v tejto textilnej mäkkej knižke na čelnej stránke vo svojej kapsičke, od firmy Lamaze. Knižka umocňuje pôžitok z prezerania obrázkov, vytvára príbeh a upúta pozornosť vďaka pestrosti farieb.


Lamaze Kúzelné jablko s hryzátkom
12,91 €
12,17 €

Kúzelné jabĺčko s kamarátskym motýlikom sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri rozvíjaní zmyslov vášho dieťaťa. Pestrofarebné prúžky z rôznych materiálov stimulujú zrak a hmat, jemné šušťanie a cinkanie podnecuje detský sluch. Pomocou pútka sa dá ľahko pripevniť.


Lamaze Opičiak Miloš

Lamaze Opičiak Miloš

Hodnotenie: 5
17,40 €

Veselý opičiak Miloš je závesná hračka od značky Lamaze. Rozkošne farebné telíčko, žiarivé farby, stužky a kontrastné vzory zaujmú všetky zvedavé deti. Banán, ktorý drží opičiak v labkách, naučí deti hru na schovávačku. Vzorovaná šupka ukrýva vnútri pestré ovocie.


Lamaze Slon Mates

Lamaze Slon Mates

Hodnotenie: 5
15,96 €

11,77 €

Plyšový pestrofarebný slon s šustiacimi uškami vhodný na zavesenie na kočík alebo k autosedačke. Vo svojich labkách drží Mates dva štrukturované cinkajúce krúžky a hryzátko v tvare lístka, ktoré napomáha pri prerezávaní prvých zúbkov.


Lamaze Veselá zdvíhacia podložka
99,96 €

76,90 €
+ doprava zadarmo

Lamaze Veselá zdvíhacia podložka pre skúmanie sveta a učenie s hrou. Je polohovateľná, hrá melódie a svieti. Rozmery: 70 × 45 × 20cm. Vhodné od narodenia.


Značka hračiek pre najmenších Lamaze inšpiruje zvedavosť detí. Hravými a vynaliezavými hračkami upúta ich pozornosť. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodené nadanie.

Hračky Lamaze sú navrhované v spolupráci Learning Curve International s Lamaze International – americkou poprednou organizáciou v oblasti pôrodníctva a rodičovstva a s poprednými americkými odborníkmi na detský rozvoj Dr. Jerome a Dorothy Singer z Yale University. Ich cieľom je zabezpečiť, aby každý výrobok bol čo najviac prínosný z hľadiska detského vývoja. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobia z hry radosť pre vás aj vaše dieťa. Výrobky sa radia k najkrajším a najkvalitnejším hračkám vo svojom odbore na svete! Lamaze sortiment je predávaný vo viac ako 35 krajinách sveta. Vo väčšine z nich zaujímajú popredné miesto v predaji v špecializovaných detských obchodoch a predajniach hračiek. Každá hračka Lamaze je navrhnutá tak , aby pomáhala rozvíjať špecifické zmyslové zručnosti dieťaťa v každej etape jeho vývoja:

  • zrakové schopnosti: žiarivé kontrastné farby priťahujú pozornosť očí
  • sluchové schopnosti: hrkálky, pískačky, cinkátka a príjemná hudba Softronic podporujú zvukové vnímanie
  • hmatové schopnosti: rôzne materiály, vzory a drobné predmety rozvíjajú hmatové schopnosti dieťaťa
  • predstavivosť: učenie o predstavivosti a spoločenských zručnostiach dieťaťa
  • čuchové vnemy: niektoré hračky podnecujú vnímanie vôní napr. zeleného jablka alebo vanilky

Značka hračiek pre najmenších Lamaze inšpiruje zvedavosť detí. Hravými a vynaliezavými hračkami upúta ich pozornosť. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodené nadanie.

Hračky Lamaze sú navrhované v spolupráci Learning Curve International s Lamaze International – americkou poprednou organizáciou v oblasti pôrodníctva a rodičovstva a s poprednými americkými odborníkmi na detský rozvoj Dr. Jerome a Dorothy Singer z Yale University. Ich cieľom je zabezpečiť, aby každý výrobok bol čo najviac prínosný z hľadiska detského vývoja. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobia z hry radosť pre vás aj vaše dieťa. Výrobky sa radia k najkrajším a najkvalitnejším hračkám vo svojom odbore na svete! Lamaze sortiment je predávaný vo viac ako 35 krajinách sveta. Vo väčšine z nich zaujímajú popredné miesto v predaji v špecializovaných detských obchodoch a predajniach hračiek. Každá hračka Lamaze je navrhnutá tak , aby pomáhala rozvíjať špecifické zmyslové zručnosti dieťaťa v každej etape jeho vývoja:

  • zrakové schopnosti: žiarivé kontrastné farby priťahujú pozornosť očí
  • sluchové schopnosti: hrkálky, pískačky, cinkátka a príjemná hudba Softronic podporujú zvukové vnímanie
  • hmatové schopnosti: rôzne materiály, vzory a drobné predmety rozvíjajú hmatové schopnosti dieťaťa
  • predstavivosť: učenie o predstavivosti a spoločenských zručnostiach dieťaťa
  • čuchové vnemy: niektoré hračky podnecujú vnímanie vôní napr. zeleného jablka alebo vanilky