Lalique Amethyst - EDP 100 ml

Lalique Amethyst - EDP

27,40 €
23,60 €
Doprava zadarmo

Na prvý pohľad možno až príliš jednoduchá vôňa – a predsa prirodzene luxusná a nebezpečne podmanivá. Iskrivý kontrast, jemne kvetinových a pižmových tónov, predstavuje v novom a modernom takte klasicky sladkú kompozíciu plnú zvodnej ženskosti. .

Partner: Vivantis
Lalique L´Amour Lalique - EDP 100 ml

Lalique L´Amour Lalique - EDP

29,60 €
27,70 €
Doprava zadarmo

L'Amour Lalique – to je názov vône značky Lalique, táto kvetinovo-drevitá vôňa bola verejnosti prvýkrát prestavaná v roku 2013. Jedná sa o zmyselnú, hrejivú vôňu pre dievčatá a ženy, ktoré milujú luxus a rady sa obklopujú výnimočnými vôňami. Nechajte sa uniesť na vlne vône Lalique L'Amour!.

Partner: Vivantis
Lalique Satine - EDP 100 ml

Lalique Satine - EDP

26,30 €
23,40 €
Doprava zadarmo

Lalique Satine je vôňa rafinované jedinečnosti. Firma Lalique sa nechala pri výrobe tejto vône inšpirovať výnimočnosťou splývavého a hebkého saténu, ktorý prepojil s eleganciou a ženskosťou typickej Parížanky.

Partner: Vivantis
-19%
Lalique Lalique Pour Homme - EDP 125 ml

Lalique Pour Homme - EDP

28,60 €
22,90 €
Doprava zadarmo

Lalique Pour Homme Lion je orientálno-drevitá vôňa od značky Lalique Parfums. Luxus v kombinácii s iskrením plným zvodnosti skvele vystihuje charakter vône, ktorá v sebe spája citrusové tóny, doplnené rozmarínom a levanduľou, v hlave vône a kvetinové srdce obohatené o cédrové drevo.

Partner: Vivantis
Lalique Encre Noire A L`Extreme - EDP TESTER 100 ml
1x

Lalique Encre Noire A L`Extreme - EDP TESTER

22,40 €
Doprava zadarmo

Encre Noire AL´Extreme je drevito-aromatická vôňa pre mužov. Hlavu tvorí bergamot, živica elemi a cyprus. V srdci sa ukrýva vetiver, kosatec a kadidlo. Kompozíciu uzatvára kombinácia pačuli, santalového dreva benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2015.

Partner: Vivantis
Lalique Lalique Pour Homme Equus - EDP 75 ml
3x

Lalique Pour Homme Equus - EDP

25,90 €
24,90 €
Doprava zadarmo

Orientálna, korenistá vôňa pre mužov od značky Lalique Parfums. Na trh bola uvedená v roku 2001. .

Partner: Vivantis
Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 100 ml
1x

Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT

22,30 €
Doprava zadarmo

Presne desať rokov po uvedení pánskej vône Lalique Pour Homme Lion sa predstavuje línie Encre Noire Pour Homme. Celosvetovo sa pánska línia Lalique stáva gentlemanským sprievodom najnovšie prezentovanej dámskej selektívne vône Lalique Le Parfum.

Partner: Vivantis
Lalique Encre Noire Sport - EDT 50 ml

Lalique Encre Noire Sport - EDT

17,10 €

V roku 2013 predstavila značka Lalique pánsku vôňu Encre Noire Sport. Táto svieža, citrusovo-drevitá vôňa je určená všetkým mužom, ktorí sú aktívne, milujú dobrodružstvo as nudou si nezadajú. Nechajte sa uniesť vôňou Encre Noire Sport. .

Partner: Vivantis
-19%
Lalique Azalée - EDP TESTER 100 ml

Lalique Azalée - EDP TESTER

19,60 €
15,70 €

Azalea je cyprusovo-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí bergamot, broskyňa a frézia. V srdci sa rozvonia kombinácia ruže, jazmínu a gardénie. Kompozíciu uzatvára pačuli, pižmo a santalové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2014.

Partner: Vivantis
Lalique Amethyst Eclat - EDP 100 ml

Lalique Amethyst Eclat - EDP

23,90 €
22,10 €
Doprava zadarmo

Amethyst Eclat je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí čierne ríbezle, malina a hruška. Kvetinové srdce sa skladá z pivonky, ruže a magnólie. V základe sa rozvonia kombinácia černice, pižma a kvety oxalis. Na trh bola uvedená v roku 2014. .

Partner: Vivantis
-16%
Lalique Bronze - EDP 100 ml

Lalique Bronze - EDP

78,50 €
65,70 €
Doprava zadarmo

Očarujúce vôňa Bronze od značky Lalique je skvelá pre mužov aj ženy. Jej ingrediencie dokopy dávajú zmysel a prežijete vďaka nim neskutočný pôžitok. Kvetinová hlava obsahuje tóny ruže, konvalinky a fialky. Srdce otvára tuberóza a pomarančový kvet. Na konci si užijete vanilku, jantár a pižmo.

Partner: Vivantis
-20%
Lalique Lalique - EDP 100 ml

Lalique - EDP

35,30 €
28 €
Doprava zadarmo

Jedná sa o kvetinovo-korenistú vôňu pre ženy. Hlava parfumu je ovocná, doplnená gardéniou. Srdce je v znamení pivonky, magnólie, pomarančových kvetov, ylang-ylang a ruže. Zmyselný základ dotvára ambra, vanilka, pižmo, céder, santalové drevo a osmanthus. Táto vôňa bola na trh uvedená v roku 1992. .

Partner: Vivantis