LAKMA PROFIMAX LH 1 - na umývanie a čistenie záchod a pisoárov - 500 ml
5,31 €

PROFIMAX LH 1 – na umývanie a čistenie toaliet a pisoárov – 500 ml – slúži k bežnému upratovania všetkých plôch v oblasti toaliet. Je určený na priame použitie. Profimax LH 1 patrí do radu profesionálnej chémie Hotel Line. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

LAKMA PROFIMAX FLORMATIK V - strojný čistenie - 5 l
18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

PROFIMAX FLORMATIK V – strojí čistenie – 5 l – bežný čistiaci prostriedok pre všetky veľké vodotesné povrchy (napr. PVC, linoleum, prírodný a umelý kameň). Veľmi efektívne pri použití, schne bez zanechania pruhov, vhodný pre povrchy chránené polyméry. Nepenivý, určený pre práčky a zberné stroje.

LAKMA PROFIMAX DAILY CLEAN (špeciálna čistič) - PVC, LINOLEUM - 1000 ml
4,13 €

PROFIMAX DAILY CLEAN (špeciálny čistič) – PVC, LINOLEUM – 1000 ml – prostriedok na čistenie a sTarostlivosť o povrchy z PVC, glazúry a teRakoty. Účinne odstraňuje všetky druhy nečistôt. Nezanecháva pruhy. Zanecháva príjemnú morskú vôňu. Táto profi rad je na objednanie.

LAKMA PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Marseillské mydlo - 1000 ml
5,02 €

PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Marseillské mydlo – 1000 ml – jedná sa o produkt 3 v 1: obmýva, stará a zvlhčuje. Odporúča sa pre umývanie všetkých vodotesných povrchov. Nevyžaduje opláchnutie vodou, nehromadí sa, zanecháva príjemnú, trvalú vôňu v celom priestore.

LAKMA PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Ovocný raj - 1000 ml
4,34 €

PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Ovocný raj – 1000 ml – jedná sa o produkt 3 v 1: obmýva, stará a zvlhčuje. Odporúča sa pre umývanie všetkých vodotesných povrchov. Nevyžaduje opláchnutie vodou, nehromadí sa, zanecháva príjemnú, trvalú vôňu v celom priestore.

LAKMA PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Zelené údolie - 1000 ml
5,02 €

PROFIMAX DAILY CLEAN SUPER AROMA 3v1 Zelené údolie – 1000 ml – jedná sa o produkt 3 v 1: obmýva, stará a zvlhčuje. Odporúča sa pre umývanie všetkých vodotesných povrchov. Nevyžaduje opláchnutie vodou, nehromadí sa, zanecháva príjemnú, trvalú vôňu v celom priestore.

LAKMA PROFIMAX UNIVERSAL CLEANER - ručný čistenie - 1000 ml
3,82 €

PROFIMAX UNIVERSAL CLEANER – ručné čistenie – 1000 ml – je univerzálny čistič, ktorý je veľmi účinný na odstránenie všetkých, dokonca hlboko zanesených nečistôt. Vhodný pre každodenné čistenie všetkých umývateľných vodotesných povrchov.