Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts zelené KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts zelené
KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts zelené

Klasické šité dětské fotoalbum na fotky vašich miminek a dětí v zelené, neutrální variantě. Do okénka na přední desce si vložte fotografii svého miminka a dotvoříte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií…

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum Baby Swing růžové KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts zelené
KPH Fotoalbum Baby Swing růžové

Dětské zasunovací fotoalbum Swing. Růžová varianta pro holčičky. Maximální kapacita je 300 fotografií 10×15 cm. K uložení slouží systém průhledných zasunovacích kapes na papírových listech. Vedle každé fotky je místo na popis. Doporučujeme použít pro pozdější osvěžení paměti.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum Baby Swing modré KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts zelené
KPH Fotoalbum Baby Swing modré

Dětské zasunovací fotoalbum Swing. Modrá varianta pro chlapečky. Maximální kapacita je 300 fotografií 10×15 cm. K uložení slouží systém průhledných zasunovacích kapes na papírových listech. Vedle každé fotky je místo na popis. Doporučujeme použít pro pozdější osvěžení paměti.

môžete mať 05.03

KPH Drevený fotorámik A4 biely HR-90U KPH Fotoalbum KPH Shinning 400 foto zelené
KPH Drevený fotorámik A4 biely HR-90U

Krásny drevený fotorámik A4 bielej farby   Na 1 fotografiu s rozmerom 21×29,7cm   Na zavesenie na stenu

môžete mať 05.03 - 06.03

KPH Fotoalbum KPH Shinning 400 foto zelené KPH Fotoalbum KPH Shinning 400 foto zelené
KPH Fotoalbum KPH Shinning 400 foto zelené

Veľkokapacitné fotoalbum Shinning v čiernom prevedení s okienkom na vloženie vlasťou fotky na prednej doske v zelenom variantě. Album má systém priehľadných vreciek na papierových hárkoch pre 400 fotiek. Vedľa každej fotografie je miesto na popis, ktorý určite použite.

môžete mať 05.03

KPH Album Lovely Hearts modré KPH Fotoalbum KPH Shinning 400 foto zelené
KPH Album Lovely Hearts modré

Klasické foto album pre fotky bábätiek a detí v modrej variante lesklej ako nový loptu. Do okienka na prednej doske si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu.

môžete mať 05.03

KPH Klasické album de luxe červené KPH Klasické album de luxe červené
KPH Klasické album de luxe červené

Klasické fotoalbum klasického vzhľadu. Elegantný a vhodné pre takmer akúkoľvek fotografiu. Dosky má potiahnuté kvalitnou červenú tkaninou pôsobiace veľmi pevným a solídnym dojmom. Na prednej doske je nápis vykonaný striebornou razbou.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum svatební Glamour KPH Klasické album de luxe červené
KPH Fotoalbum svatební Glamour

Luxusní svatební fotoalbum, do kterého se fotografie zasunují. Desky jsou potaženy bílým laminem s perleťovým nádechem a mají okénko pro vložení vlastní fotografie. Dojem umocňuje stuha s lesklým kamínkem.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum Child ružové 10x15 KPH Klasické album de luxe červené
KPH Fotoalbum Child ružové 10x15

Bodkované fotoalbum Child pre fotky vašich detí s šitú väzbou a oknom pre vašu fotku na prednej doske. Ružová varianta. Album má systém priehľadných vreciek na papierových hárkoch k zasunutie fotografií. Laminované dosky sú doplnené mašličkou.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum Romantic roses hnedé 300 foto KPH Svadobné fotoalbum Wedding fantasy biele
KPH Fotoalbum Romantic roses hnedé 300 foto

Fotoalbum Romantic roses s ružami a starými listy na doskách. Hnedý odtieň navodzuje nefalšovaný retro pocit. Do albumu sa zmestí 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

môžete mať 05.03

KPH Klasický album Tradition bielé KPH Svadobné fotoalbum Wedding fantasy biele
KPH Klasický album Tradition bielé

Klasické fotoalbum veľkorysého rozmeru 36×36 centimetrov v bielej variante. Ak máte veľa fotiek a chcete ich mať v jednom fotoalbume je tento album to pravé. Album je potiahnuté bielym laminom, ktoré ochránia vaše fotky.

môžete mať 05.03

KPH Svadobné fotoalbum Wedding fantasy biele KPH Svadobné fotoalbum Wedding fantasy biele
KPH Svadobné fotoalbum Wedding fantasy biele

Svadobný foto-album Wedding fantasy v klasickej bielej farbe so šnúrou perleťových korálikov a mašličkou na doskách. Do otvoru na prednej doske si vložte svoju fotografiu zo svadby a dotvorte si tak vzhľad albumu.

môžete mať 05.03

KPH Klasické album Baby baloon modré KPH Fotoalbum na rožky 30x30/100 strán DOTS čierny
KPH Klasické album Baby baloon modré

Klasický fotoalbum detský balón na fotkách detí v modrej variante. Na prednej doske je otvorený otvor pre vloženie fotografií zvieraťa. Album obsahuje 60 stran (30 listov) medzi príjemnými jemnými papiermi pre lepšiu ochranu fotek.

môžete mať 05.03

KPH Klasiké album Baby loop růžové KPH Fotoalbum na rožky 30x30/100 strán DOTS čierny
KPH Klasiké album Baby loop růžové

Štýlové foto album Baby loop pre fotky bábätiek a detí v ružovej variante s medvedíkom. Do otvoru na prednej doske si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum na rožky 30x30/100 strán DOTS čierny KPH Fotoalbum na rožky 30x30/100 strán DOTS čierny
KPH Fotoalbum na rožky 30x30/100 strán DOTS čierny

Klasický fotoalbum na fotorožky a podlepky   Medzi stránkami je preklad z pavučinového papiera   Rozmer stránky 30×30, 100 strán/50 hárkov, šitá väzba   Výrez na vlastnú fotku

môžete mať 05.03 - 06.03

KPH Fotoalbum Old box 300 10x15 zelené KPH Klasické album Gentle love červené KPH
KPH Fotoalbum Old box 300 10x15 zelené

Elegantná sada troch foto-albumov typu kniha na 100 foto v ochrannej krabici. Zelená varianta. Do boxu teda uložíte 300 fotiek 10×15. Alba vyzerajú ako zväzky zo starých knižníc a ocenia je hlavne milovníci klasického vzhľadu. Na chrbtoch sú bohato zlátené a doplnené kovovým rámčekom.

môžete mať 05.03

KPH Klasické album Baby loop modré KPH Klasické album Gentle love červené KPH
KPH Klasické album Baby loop modré

Štýlové foto album Baby loop pre fotky bábätiek a detí v modrej variante s medvedíkom. Do otvoru na prednej doske si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu. K vlepovanie fotiek slúži 60 strán (30listů) medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotografií

môžete mať 05.03

KPH Klasické album Gentle love červené KPH KPH Klasické album Gentle love červené KPH
KPH Klasické album Gentle love červené KPH

Svadobné fotoalbum pre zamilované páry a novomanželov k kontrastných čiernočervených farbách. Na prednej doske je otvor pre vloženie vlastnej fotky a mašle doplnená razbou v poťahu. Album pôsobí solídnym a kvalitným dojmom.

môžete mať 05.03

KPH Klasické album Modern love KPH Svadobné fotoalbum Mr a Mrs sivé
KPH Klasické album Modern love

Svadobné fotoalbum Modern love pre fotky z vášho svadobného dňa v ladené do zlatej farby. Na doskách je vyvedený nápis „milujem ťa“ v mnohých jazykoch. Do otvoru na prednej doske si vložte fotografiu novomanželského paru a dotvorte si tak vzhľad albumu.

môžete mať 05.03

KPH Svadobné fotoalbum Mr a Mrs sivé KPH Svadobné fotoalbum Mr a Mrs sivé
KPH Svadobné fotoalbum Mr a Mrs sivé

Zaujímavé fotoalbum pre fotky z vášho svadobného dňa v elegantnej sivej farbe. Do otvoru vo tvaru srdca na prednej doske si vložte svoju fotografiu zo svadby a dotvorte si tak vzhľad albumu. Vpredu má album štyri ilustrované strany na zapísanie dôležitých údajov k sobášu.

môžete mať 05.03

KPH Klasické album Baby buggy modré KPH Svadobné fotoalbum Mr a Mrs sivé
KPH Klasické album Baby buggy modré

Baby buggy je klasické fotoalbum pre fotky bábätiek a detičiek v modrej variante. Na doskách nájdete otvor pre vloženie vlastnej fotky a motív detského kočíka. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotografií medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotiek.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum Baby Girafe modré 300 10x15 KPH Fotoalbum Baby Girafe ružové 300 10x15
KPH Fotoalbum Baby Girafe modré 300 10x15

Detské fotoalbum Girafa s okienkom na vloženie fotografie na prednej doske albumu. Modrá varianta pre chlapčekov. Maximálna kapacita je 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum Baby Girafe ružové 300 10x15 KPH Fotoalbum Baby Girafe ružové 300 10x15
KPH Fotoalbum Baby Girafe ružové 300 10x15

Detské fotoalbum Girafa s okienkom na vloženie fotografie na prednej doske albumu. Ružová varianta pre chlapčekov. Maximálna kapacita je 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

môžete mať 05.03

KPH Fotoalbum KPH Bouquet 400 foto ružové KPH Fotoalbum Baby Girafe ružové 300 10x15
KPH Fotoalbum KPH Bouquet 400 foto ružové

Veľkokapacitné fotoalbum Bouquet v ružovom prevedení a kvetom, ktorého meno nepoznáme. Album má systém priehľadných vreciek na papierových hárkoch pre 400 fotiek. Vedľa každej fotografie je miesto na popis, ktorý určite použite. Po dlhých rokoch si tieto poznámky radi prečítate a zaspomínate.

môžete mať 05.03

Spoločnosť KPH bola založená ako rodinná firma v roku 1986 v Nemecku. V súčasnej dobe je významným exportérom fotorámčekov, paspart a fotoalbumov s príslušenstvom po celej Európe.