KPH Fotoalbum Old box 300 10x15 modré
19,96 €

Elegantná sada troch foto-albumov typu kniha na 100 foto v ochrannej krabici. Modrá varianta. Do boxu teda uložíte 300 fotiek 10×15. Alba vyzerajú ako zväzky zo starých knižníc a ocenia je hlavne milovníci klasického vzhľadu. Na chrbtoch sú bohato zlátené a doplnené kovovým rámčekom.

KPH Svadobné fotoalbum We strieborné
19,40 €

Zaujímavé fotoalbum pre fotky z vášho svadobného dňa. Striebristý poťah fotoalbumy so štruktúrou sa perfektne hodí na svadobný album. Do otvoru na prednej doske si vložte svoju fotografiu zo svadby a dotvorte si tak vzhľad albumu.

KPH Album Moons walk modré ružové
9,96 €

Najmenší klasické foto album v našej ponuke pre fotky vašich najmenších detičiek a bábätiek – ružový variant.. Malý rozmer je ako stvorený pre album, ktorý si vezmete na cesty alebo ako krásny darček. Na prednej doske je výrez pre vloženie vlastné fotografie.

KPH Fotoalbum Old box 400 10x15 zelené
31,96 €

Elegantná sada dvoch foto-albumov v ochrannej krabici a v zelenom variante. Alba vyzerajú ako zväzky zo starých knižníc a ocenia je hlavne milovníci klasického vzhľadu. Na chrbtoch sú bohato zlátené a doplnené kovovým rámčekom. Do toho si zasuniete štítok s témou fotiek v albume.

KPH Fotoalbum Old box 400 10x15 červené
31,96 €

Elegantná sada dvoch foto-albumov v ochrannej krabici a v červenom variante. Alba vyzerajú ako zväzky zo starých knižníc a ocenia je hlavne milovníci klasického vzhľadu. Na chrbtoch sú bohato zlátené a doplnené kovovým rámčekom. Do toho si zasuniete štítok s témou fotiek v albume.

KPH Fotoalbum Old box 400 10x15 čierné
31,96 €

Elegantná sada dvoch foto-albumov v ochrannej krabici. Alba vyzerajú ako zväzky zo starých knižníc a ocenia je hlavne milovníci klasického vzhľadu. Na chrbtoch sú bohato zlátené a doplnené kovovým rámčekom. Do toho si zasuniete štítok s témou fotiek v albume.

KPH Fotoalbum Baby Girafe modré 300 10x15
15,16 €

Detské fotoalbum Girafa s okienkom na vloženie fotografie na prednej doske albumu. Modrá varianta pre chlapčekov. Maximálna kapacita je 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

KPH Klasický album Oversize čierne
28,68 €

Jedno z najväčších fotoalbumov v našej ponuke sa príznačne volá Oversize. Do albumu sa vám vojde fotka veľkosti gramofónové platne a má 80 strán na vlepovanie fotiek a obrázkov. Na prednej doske je podobne veľkorysá fotogaléria – otvory do ktorých si vložíte vlastné fotky.

KPH Album Elements modré 300 10x15
13,80 €

Fotoalbum s jemným kostičkovom dizajnom pre 300 fotografií 10×15 cm v modrom prevedení. Na prednej doske albumu je otvor pre vloženie vlastné fotografie, tým si album prispôsobíte a budete ho mať ešte viac radi.

KPH Klasické album Baby bear modré
27,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické fotoalbum Baby bear pre fotky bábätiek a detičiek v modrej variante. Dosky má potiahnuté modrým plátnom s motívom medvedíka a vpredu má otvor pre vloženie fotky vlastné fotografie.

KPH Fotoalbum Baby fantasy 10x15 zelené
15,16 €

Fotoalbum pre fotky vašich detí s dinosaurom a striebornou razbou na doskách. Obsahuje systém priehľadných vreciek na papierových listoch a vedľa každej fotografie je miesto na popis udalosti. Odporúčame písať, po rokoch budete radi, za pripomenutie zabudnutých udalostí.

KPH Fotoalbum Baby book modré 300 10x15
14,80 €

Jednoduché a praktické fotoalbum Baby book na fotky vašich detí v modrej variante pre chlapčekov. Maximálna kapacita je 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

KPH Klasické album Baby touch modré
16,80 €

Detský dotyk je klasické foto album pre fotky tých najdôležitejších ľudí na svete. Modrá varianta so srdiečkom na laminovaných doskách. Album obsahuje 60 strán (30 listov) medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu fotiek.

KPH Fotoalbum Baby flower modré
20,60 €

Nádherné foto album pre fotky bábätiek a detí v modrej variante a zlátením na doskách. Do otvoru na prednej doske si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu.

KPH Fotoalbum Baby fantasy 10x15 růžové
15,16 €

Fotoalbum pre fotky vašich detí s dinosaurom a trblietavou razbou na deskách.Laděno do starorůžového odtieňa. Obsahuje systém priehľadných vreciek na papierových listoch a vedľa každej fotografie je miesto na popis udalosti.

KPH Svadobné fotoalbum Mr a Mrs sivé
19,80 €

Zaujímavé fotoalbum pre fotky z vášho svadobného dňa v elegantnej sivej farbe. Do otvoru vo tvaru srdca na prednej doske si vložte svoju fotografiu zo svadby a dotvorte si tak vzhľad albumu. Vpredu má album štyri ilustrované strany na zapísanie dôležitých údajov k sobášu.

KPH Klasické album Baby memories modré
17,96 €

Detské klasické fotoalbum v modrej variante. Na prednej doske má roztomilého medvedíka a okno pre vloženie fotky vášho dieťatka. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotografií medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotiek.

KPH Album Vintage news hnede 300 foto 10x15
13,80 €

Fotoalbum Vintage News s retro vzhľadom historických novín pre milovníkov nostalgie a starých časov v hnedom prevedení. Do albumu sa zmestí 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

KPH Krabica na fotky Camera bežové
6,36 €

Čierno-beový Fotobox Camera na uloženie až 700ks fotiek 10×15. Dať si do nej môžete samozrejme čokoľvek iné a keď skombinujete ďalšie krásne škatuľky z nášho sortimentu máte krásny bytový doplnok. Krabička má laminovaný poťah, ktorý sa dobre udržiava.

KPH Krabica na fotky Camera šedá
6,36 €

Hnedo šedý Fotobox Camera na uloženie až 700ks fotiek 10×15. Dať si do nej môžete samozrejme čokoľvek iné a keď skombinujete ďalšie krásne škatuľky z nášho sortimentu máte krásny bytový doplnok. Krabička má laminovaný poťah, ktorý sa dobre udržiava.

KPH Fotoalbum Baby Girafe ružové 300 10x15
15,16 €

Detské fotoalbum Girafa s okienkom na vloženie fotografie na prednej doske albumu. Ružová varianta pre chlapčekov. Maximálna kapacita je 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

KPH Klasické album Baby touch ružové
16,80 €

Detský dotyk je klasické foto album pre fotky tých najdôležitejších ľudí na svete. Ružová varianta so srdiečkom na laminovaných doskách. Album obsahuje 60 strán (30 listov) medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu fotiek.

KPH Album Baby stars modré
19,96 €

Klasické foto album pre fotky bábätiek a detí v modrej variante a a striebornými hviezdičkami na prednej doske. Do otvoru si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu.

KPH Svadobné fotoalbum Flirt
24,96 €

Svadobný foto album Flirt s pre zábery z vášho svadobného dňa. na prednej doske má krásne srdiečko s prstienkom, ktoré jasne vyjadruje, že je určené pre fotky zo svadby. Album obsahuje 60 strán (30listů) medzi ktorými je jemný papier po lepšiu ochranu fotiek.

KPH Album Baby vision ružové
17,60 €

Neobyčajné fotoalbum na fotky nielen detí v ružovej variante. Na prednej doske má veľkorysý priestor pre vloženie vlasť fotiek dosahujúci dojmu fotogalérie. Aj keď má album v názve slovo „Baby“ je len na vás, aké fotky si do albumu dáte. Chcete album pre fotky z botanickej záhrady?

KPH Album Baby stars růžové
19,96 €

Klasické foto album pre fotky bábätiek a detí ružovej variante a striebornými hviezdičkami na prednej doske. Do otvoru si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu.

KPH Klasické album Baby bear ružové
27,96 €

Klasické fotoalbum Baby bear pre fotky bábätiek a detičiek v ružovej variante. Dosky má potiahnuté modrým plátnom s motívom medvedíka a vpredu má otvor pre vloženie fotky vlastné fotografie.

KPH Fotoalbum Old box 300 10x15 čierné
19,96 €

Elegantná sada troch foto-albumov typu kniha na 100 foto v ochrannej krabici. Čierna varianta. Do boxu teda uložíte 300 fotiek 10×15. Alba vyzerajú ako zväzky zo starých knižníc a ocenia je hlavne milovníci klasického vzhľadu. Na chrbtoch sú bohato zlátené a doplnené kovovým rámčekom.

KPH Klasické album Baby elefant ružové
19 €

Fotoalbum Baby elefant so slonom pre fotky vašich detí v ružovej variante. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotiek z kvalitného silného kartónu a je medzi nimi jemný papier pre lepšiu ochranu fotiek. Detailné informácie o rozmeroch foto albumu nájdete v schéme medzi fotografiami.

KPH Album Baby moments modré
15,96 €

Klasické fotoalbum Baby moments v modrej variante pre fotky detičiek. Album zaujme hlavne piatimi okienkami v tvare srdiečka pre vlastné fotky na prednej doske.

KPH Fotoalbum Baby book hnedé 300 10x15
14,80 €

Jednoduché a praktické fotoalbum Baby book na fotky vašich detí v hnědé variante pre chlapčekov. Maximálna kapacita je 300 fotografií 10×15. Na uloženie slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek na papierových listoch. Vedľa každej fotky je miesto na popis. Odporúčame použiť.

KPH Klasické album Baby buggy modré
17,60 €

Baby buggy je klasické fotoalbum pre fotky bábätiek a detičiek v modrej variante. Na doskách nájdete otvor pre vloženie vlastnej fotky a motív detského kočíka. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotografií medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotiek.

KPH Klasické album Baby buggy růžové
17,60 €

Baby buggy je klasické fotoalbum pre fotky bábätiek a detičiek v ružovej variante. Na doskách nájdete otvor pre vloženie vlastnej fotky a motív detského kočíka. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotografií medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotiek.

KPH Klasické fotoalbum Baby baloon růžové
19,96 €

Klasický fotoalbum detský balón na fotkách detí v ružové variante. Na prednej doske je otvorený otvor pre vloženie fotografií zvieraťa. Album obsahuje 60 stran (30 listov) medzi príjemnými jemnými papiermi pre lepšiu ochranu fotek.

KPH Klasiké album Baby loop růžové
21,40 €

Štýlové foto album Baby loop pre fotky bábätiek a detí v ružovej variante s medvedíkom. Do otvoru na prednej doske si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu.

KPH Klasické album Lucky baby ružové
17,96 €

Detské klasické fotoalbum v ružovom prevedení. Na prednej doske má peknú ilustráciu a dve okná, kam si dáte fotky vášho dieťatka. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotografií medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotiek.

KPH Album Baby vision modré
17,60 €

Neobyčajné fotoalbum na fotky nielen detí v modrej variante. Na prednej doske má veľkorysý priestor pre vloženie vlastných fotiek dosahujúci dojmu fotogalérie. Aj keď má album v názve slovo „Baby“ je len na vás, aké fotky si do albumu dáte. Chcete album pre fotky z dovolenky? Dajte tam dovolenku!

KPH Fotoalbum Méďa modré
23,96 €

Klasické fotoalbum Baby gift box v modré variantě pro fotky dětí a miminek. Na přední desce najdete roztomilého méďu doplněného stříbrnými hvězdičkami. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Klasické album Baby baloon modré
19,96 €

Klasický fotoalbum detský balón na fotkách detí v modrej variante. Na prednej doske je otvorený otvor pre vloženie fotografií zvieraťa. Album obsahuje 60 stran (30 listov) medzi príjemnými jemnými papiermi pre lepšiu ochranu fotek.

KPH Klasické album Baby loop modré
21,40 €

Štýlové foto album Baby loop pre fotky bábätiek a detí v modrej variante s medvedíkom. Do otvoru na prednej doske si vložte fotografiu svojho bábätka a dotvorte si tak vzhľad albumu. K vlepovanie fotiek slúži 60 strán (30listů) medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotografií

KPH Klasické album Lucky baby modré
17,96 €

Detské klasické fotoalbum v modrom prevedení. Na prednej doske má peknú ilustráciu a dve okná, kam si dáte fotky vášho dieťatka. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotografií medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu protiľahlých fotiek.

KPH Klasické album Young baby modré
21,60 €

Fotoalbum Young baby pre fotky vašich detí v modrej variante. Na prednej doske je okienko pre vloženie vlastné fotky. Album obsahuje 60 listov (30stran) k vlepovanie fotiek z kvalitného silného kartónu a je medzi nimi jemný papier pre lepšiu ochranu fotiek.

KPH Album Baby toys modré
14,80 €

Fotoalbum na fotky vašich detí a bábätiek s bodkami a otvorom pre vloženie vlastnej fotky na prednej strane. Určené pre fotky 10×15, ktoré zasuniete do priehľadných vreciek na papierových listoch. vedľa každej fotky je miesto pre zapísanie údajov k fotografii. Píšte si to, nech nezabudnete!

KPH Klasický album Oversize biely
28,68 €

Jedno z najväčších fotoalbumov v našej ponuke sa príznačne volá Oversize. Do albumu sa vám vojde fotka veľkosti gramofónové platne a má 80 strán na vlepovanie fotiek a obrázkov. Na prednej doske je podobne veľkorysá fotogaléria – otvory do ktorých si vložíte vlastné fotky.

KPH Album Baby toys ružové
14,80 €

Fotoalbum na fotky vašich detí a bábätiek s ružovými bodkami a otvorom pre vloženie vlastnej fotky na prednej strane. Určené pre fotky 10×15, ktoré zasuniete do priehľadných vreciek na papierových listoch. vedľa každej fotky je miesto pre zapísanie údajov k fotografii. Píšte si to, nech nezabudnete!

KPH Album Elements čierné 100 13x18
5,16 €

Fotoalbum s jemným kostičkovom dizajnom pre 100 fotografií 13×18 cm v čiernom prevedení. Na prednej doske albumu je otvor pre vloženie vlastné fotografie, tým si album prispôsobíte a budete ho mať ešte viac radi. Pre uloženie fotiek slúži systém priehľadných zasúvacích vreciek.

KPH Fotoalbum Child ružové 10x15
14,76 €

Bodkované fotoalbum Child pre fotky vašich detí s šitú väzbou a oknom pre vašu fotku na prednej doske. Ružová varianta. Album má systém priehľadných vreciek na papierových hárkoch k zasunutie fotografií. Laminované dosky sú doplnené mašličkou.

KPH Fotoalbum KPH Bouquet 400 foto čierné
15,16 €

Veľkokapacitné fotoalbum Bouquet v čiernom prevedení a kvetom, ktorého meno nepoznáme. Album má systém priehľadných vreciek na papierových hárkoch pre 400 fotiek. Vedľa každej fotografie je miesto na popis, ktorý určite použite. Po dlhých rokoch si tieto poznámky radi prečítate a zaspomínate.

Spoločnosť KPH bola založená ako rodinná firma v roku 1986 v Nemecku. V súčasnej dobe je významným exportérom fotorámčekov, paspart a fotoalbumov s príslušenstvom po celej Európe.

Spoločnosť KPH bola založená ako rodinná firma v roku 1986 v Nemecku. V súčasnej dobe je významným exportérom fotorámčekov, paspart a fotoalbumov s príslušenstvom po celej Európe.