Klimatex Alora

Klimatex Alora

Hodnotenie: 4,3
47,95 €

Dámska súprava funkčného prádla Klimatex Alora obsahuje tričko s dlhým rukávom a spodky. Výrobky sú šité plochými švami, ktoré eliminujú podráždenie kože pri nosení. Príjemný dotyk podobný prírodným materiálom, nedráždi kožu. Vnútorná strana materiálu je jemne počesaná, zabezpečuje tak lepšiu tepelnú izoláciu.

Klimatex Bella
10,95 €

Dámske nohavičky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Bella. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex Calum

Klimatex Calum

Hodnotenie: 5
44,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánsky komplet Klimatex Calum obsahuje tričko s dlhým rukávom a spodky. Výrobky sú šité plochými švamia, ktoré eliminujú podráždenie kože pri nosení. Príjemný dotyk podobný prírodným materiálom, nedráždi kožu. Vnútorná strana materiálu je jemne počesaná, zabezpečuje tak lepšiu tepelnú izoláciu.

Klimatex Compress Eli

Klimatex Compress Eli

Hodnotenie: 4,8
17,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex podkolienky Klimatex Compress Eli sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému je ponožka rýchlejšie suchá, ľahká a príjemná na nosenie a poskytuje dobrú termoreguláciu. Froté väzba zlepšuje cirkuláciu vzduchu a chráni proti otlakom.

Klimatex Compress2

Klimatex Compress2

Hodnotenie: 4,6
14,95 €

Dámske podkolienky Klimatex Compress2 sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému je ponožka rýchlejšie suchá, ľahká a príjemná na nosenie a poskytuje dobrú termoreguláciu. Špeciálna lievikovitá konštrukcia kompresných podkolienok rozdeľuje silu kompresie v jej rôznych častiach.

Klimatex Jolana
26,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske bežecké tričko Klimatex Jolana s dlhým rukávom. Mikrovlákno v pletenine zaisťuje rýchlejší odvod potu a príjemný dotyk materiálu. Vďaka nim je v pletenine viac povrchových plôch a mezivlákenných priestorov pre odvod potu. Rýchloschnúci materiál je vďaka vláknam Lycra krásne elastický. Tričko je priliehavého strihu s kontrastnými švami Activeseam.

Klimatex Kelsa
16,95 €

Dámske bezšvové nohavičky Klimatex Kelsa. Bezšvová technológia minimalizuje počet švov a eliminuje tak podráždeniu pokožky. Nohavičky sú vyrobené z priedušného materiálu, čo zaisťuje maximálny komfort pri športových aktivitách. Nohavičky rýchlo odvádzajú pot a rýchlo schnú.

Klimatex Krystof
26,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske bežecké tričko Klimatex Krystof s dlhým rukávom. Mikrovlákno v pletenine zaisťuje rýchlejší odvod potu a príjemný dotyk materiálu. Vďaka nim je v pletenine viac povrchových plôch a mezivlákenných priestorov pre odvod potu. Rýchloschnúci materiál je vďaka vláknam Lycra krásne elastický. Tričko je priliehavého strihu s kontrastnými švami Activeseam.

Klimatex Levi

Klimatex Levi

Hodnotenie: 5
6,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex ponožky Klimatex Levi sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému sú ponožky rýchlejšie suché, ľahké a príjemné na nosenie a poskytujú dobrú termoreguláciu. Mierny kompresný efekt zaisťuje zvýšenú podporu chodidla počas športovej záťaže a následne rýchlejšiu regeneráciu.

Klimatex Lite Short Zoe

Klimatex Lite Short Zoe

Hodnotenie: 4,3
3,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex funkčné ponožky Klimatex Lite Short Zoe so zníženým lemom a špeciálne priedušnou štruktúrou na priehlavku. Vysoký podiel polypropylénu zaisťuje rýchly odvod potu a pomáha udržať optimálnu teplotu nohy. Tenké ponožky pre všestranné použitie.

Klimatex Sara
9,95 €

Dámske nohavičky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Sara. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex Silk Touch Bax

Klimatex Silk Touch Bax

Hodnotenie: 4,5
14,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske boxerky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Silk Touch Bax. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex Silk Touch BaxL Long
16,95 €

Pánske boxerky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Silk Touch BaxL Long. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex Titia

Klimatex Titia

Hodnotenie: 5
16,95 €

Dámska anatomicky tvarovaná podprsenka Klimatex Titia. V prednej časti je látka zdvojená pre väčšiu pevnosť. Chrbtová partia a časť ramienok je riešená odľahčeným materiálom (podobnej sieťovine), ktorý zaistí maximálny komfort pri nosení aj v horúcich dňoch.

Klimatex Trek

Klimatex Trek

Hodnotenie: 4,5
9,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex funkčné trekingové ponožky Klimatex Trek. Vysoký podiel polypropylénu zaisťuje rýchly odvod potu a pomáha udržať optimálnu teplotu nohy, špeciálne kanáliky pre urýchlenie odvodu vlhkosti, priedušná väzba na priehlavku, unikátna konštrukcia zabraňujúca posunu v obuvi. Silné ponožky určené predovšetkým na turistiku a iné záťažové aktivity.

Klimatex Viky

Klimatex Viky

Hodnotenie: 5
11,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske boxerky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Viky. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex Compress Toan

Klimatex Compress Toan

Hodnotenie: 5
14,95 €

Dámske podkolienky Klimatex Compress Toan sú vyrobené z funkčného materiálu, vďaka ktorému je ponožka rýchlejšie suchá, ľahká a príjemná na nosenie a poskytuje dobrú termoreguláciu. Špeciálna lievikovitá konštrukcia kompresných podkolienok rozdeľuje silu kompresie v jej rôznych častiach.