Klimatex dámsky nátelník Sorja-29%
25,50 € 18,10 €

Akcia

Dámsky nátelník Sorja so všitou podprsenkou od renomovaného výrobcu Klimatex. Vyberateľné vypchávky Spodný okraj so širokou gumou. Materiál s rýchloschnúcou vlastnosťou a odvodom potu, ktorý je zložený z kombinácie polyesteru a elastanu. Sieťovina v mieste chrbta. Reflexné prvky pre väčšie bezpečie pri behu.

Klimatex Silk Touch BaxL Long-32%
16,95 € 11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske boxerky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Silk Touch BaxL Long. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex Silk Touch Bax-31%

Klimatex Silk Touch Bax

Hodnotenie: 4,8
14,95 € 10,30 €

Akcia

Pánske boxerky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Silk Touch Bax. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex pánske tričko Jafar-28%
21,80 € 15,50 €

Akcia

Pánske tričko od rokmi osvedčeného výrobcu Klimatex. Materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami a odvodom potu. Úprava Quick-Dry. Extra priedušnosť v mieste podpazušia a chrbta. Pevný strih s plochými švami. Reflexná potlač pre väčšiu bezpečnosť pri behu. Ideálne na behanie, korčuľovanie aj halové športy.

Klimatex Viky-35%

Klimatex Viky

Hodnotenie: 5
11,95 € 7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske boxerky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Viky. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex pánske Unw Boxerky Failo-21%
13,10 € 10,30 €

Akcia

Funkčné pánske boxerky od značky Klimatex sú vyrobené technológiou, ktorá minimalizuje počet švov a eliminuje tak podráždenie pokožky. Veľmi kvalitný a príjemný materiál zaisťuje maximálny komfort pri športových aktivitách. Boxerky rýchlo odvádzajú pot a rýchlo schnú.

Klimatex Krystof-32%
26,95 € 18,10 €

Akcia

Pánske bežecké tričko Klimatex Krystof s dlhým rukávom. Mikrovlákno v pletenine zaisťuje rýchlejší odvod potu a príjemný dotyk materiálu. Vďaka nim je v pletenine viac povrchových plôch a mezivlákenných priestorov pre odvod potu. Rýchloschnúci materiál je vďaka vláknam Lycra krásne elastický. Tričko je priliehavého strihu s kontrastnými švami Activeseam.

Klimatex Alora-32%

Klimatex Alora

Hodnotenie: 4,8
47,95 € 32,40 €

Akcia

Dámska súprava funkčného prádla Klimatex Alora obsahuje tričko s dlhým rukávom a spodky. Výrobky sú šité plochými švami, ktoré eliminujú podráždenie kože pri nosení. Príjemný dotyk podobný prírodným materiálom, nedráždi kožu. Vnútorná strana materiálu je jemne počesaná, zabezpečuje tak lepšiu tepelnú izoláciu.

Klimatex Bella-31%

Klimatex Bella

Hodnotenie: 3
10,95 € 7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Bella. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex dámske nohavice Stafis-28%
36,40 € 25,90 €

Akcia

Dámske elastické nohavice od známej značky Klimatex. Rýchloschnúce zloženie s výrazným odvodom potu. Pružný syntetický materiál. Zapínateľný pás s meniteľnou tesnosťou na šnúrku. Všitá kapsa v zadnej časti pásu pre uloženie drobností. Ideálne pre fitness aktivity.

Klimatex Sara-35%

Klimatex Sara

Hodnotenie: 2
9,95 € 6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske nohavičky z mikrovláknového polyesteru s Lycrou Klimatex Sara. Pot, ktorý sa odparuje po povrchu vlákien môže byť rýchlejšie odvádzaný, pretože vďaka mikrovláknam je v pletenine viac povrchových plôch a medzivlákenného priestoru pre odvod potu.

Klimatex dámska podprsenka Laura-29%
21,90 € 15,50 €

Akcia

Dámska podprsenka Laura od značky Klimatex je vhodná na fitness, jogu, cyklistiku, in-line korčuľovanie a iné športové aktivity vďaka bezšvovému prevedeniu a vyberateľným vypchávkam. Pevný, ale pružný dolný lem zaistí potrebnú stabilitu, neškrtí a krásne sa prispôsobí pohybu.

Klimatex dámske kraťasy Kato-28%
21,80 € 15,50 €

Akcia

Dámske bežecké šortky od značky Klimatex. Priedušný materiál so skvelým odvodom potu. Elastický pás so sťahovaním na šnúrku. Kontrastné vsadky na zaistenie lepšej pružnosti pri každom pohybe. Reflexné prvky slúžiace na lepšiu rozpoznateľnosť za šerého počasia.

Klimatex Pánske kraťasy Cortez-28%
29,10 € 20,70 €

Akcia

Pánske bežecké šortky so všitými boxerkami od značky Klimatex. Ultraľahký materiál s výrazným odvodom potu. Elastický pás a bočné časti s extra priedušnosťou. Sublimačná potlač pre zachovanie funkčných vlastností. Uzatvárateľné vrecko. Reflexné prvky slúžiace na lepšiu rozpoznateľnosť za šerého počasia.

Klimatex dámske tričko Ranaja-28%
32,80 € 23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske tričko Ranaja od renomovanej značky Klimatex. Materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami a odvodom potu, ktorý je zložený z kombinácie polyesteru a Lycry. Ploché švy pre elimináciu pocitu škriabania pri každom pohybe. Oblasť krku a rukávov v technológii Thermo°Cool.

Klimatex Kelsa-31%
16,95 € 11,60 €

Akcia

Dámske bezšvové nohavičky Klimatex Kelsa. Bezšvová technológia minimalizuje počet švov a eliminuje tak podráždeniu pokožky. Nohavičky sú vyrobené z priedušného materiálu, čo zaisťuje maximálny komfort pri športových aktivitách. Nohavičky rýchlo odvádzajú pot a rýchlo schnú.

Klimatex pánske šortky Sakan1
21,50 € 15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske šortky SAKAN1 od značky Klimatex sú vhodné pre všestranné použitie od tenisu po outdoor výlety. Vďaka špeciálnej Coolpass úprave sú navyše šortky krásne priedušné a ľahko odvádzajú pot.

Klimatex pánske tričko Navid-29%
25,50 € 18,10 €

Akcia

Pánske funkčné tričko od známeho výrobcu Klimatex. Materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami a odvodom potu. Jednoduchá údržba. Zapínateľné vrecko na drobnosti. Extra priedušnosť v mieste podpazušia a rukávov. Pevný strih s plochými švami. Reflexná potlač pre väčšiu bezpečnosť. Ideálne na vonkajší beh aj halové športy.