KIWI WALKER Mrazom sušený králik 75 g
8,90 €

Maškrta je zo 100% z králičieho mäsa a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušený králik 75 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Deka Sweet Home svetlošedá
33 € 32 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranná prikrývka pre domácich miláčikov je veľmi príjemná vďaka materiálu, ktorým je kvalitné polyesterové rúno. Možno ju prehodiť cez stoličku, posteľ či pohovku. KIWI WALKER Deka Sweet Home svetlosivá nájde využitie v každej domácnosti, kde doplní interiér.

KIWI WALKER Mrazom sušené rybie mäso 60 g
6,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Maškrta je zo 100% z rybieho mäsa a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušené rybie mäso 60 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Mrazom sušená kačica 80 g
8,80 €

Maškrta je zo 100% z kačacieho mäsa a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušená kačica 80 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Deka Sweet Home sivá
21,40 € 20,70 €

Obojstranná prikrývka pre domácich miláčikov je veľmi príjemná vďaka materiálu, ktorým je kvalitné polyesterové rúno. Možno ju prehodiť cez stoličku, posteľ či pohovku. KIWI WALKER Deka Sweet Home sivá nájde využitie v každej domácnosti, kde doplní interiér.

KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, oranžová, 22 cm
10,50 € 10,10 €

Hračka je ideálna na preťahovanie so psom. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, oranžová, 22 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Mrazom sušený banán 70 g
6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Maškrta je zo 100% z banánov a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušený banán 70 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, oranžová, 18 cm
8,90 € 8,70 €

Kruh je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, oranžová, 18 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Obal s karabínou na vrecúška, modrá
5,80 € 5,30 €

Zásobník na vrecúška disponuje kovovým klipom, ktorým ho ľahko pripnete k vodítku. Vrecúška zo zásobníka jednoduchým spôsobom odviniete. KIWI WALKER Obal s karabínou na vrecúška, modrá je vyrobený zo silikónu a využitie nájde u každého majiteľa psíka.

KIWI WALKER pelech Sailor z ortopedickej peny
94 € 92 €

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER pelech Sailor z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Racer oválny pelech z ortopedickej peny
23,30 € 22,70 €

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER Racer oválny pelech z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Deka Sweet Home červená Racing
21,40 € 20,70 €

Obojstranná prikrývka pre domácich miláčikov je veľmi príjemná vďaka materiálu, ktorým je kvalitné polyesterové rúno. Možno ju prehodiť cez stoličku, posteľ či pohovku. KIWI WALKER Deka Sweet Home červená Racing nájde využitie v každej domácnosti, kde doplní interiér.

KIWI WALKER Racing Cigar ortopedický matrac
46,60 € 45,20 €

Matrac sa stane ideálnym miestom pre oddych vášho psa či mačky. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER Racing Cigar ortopedický matrac je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Sailor oválny pelech z ortopedickej peny
23,10 € 22,70 €

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER Sailor oválny pelech z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Cestovná fľaša 2in1, oranžová / zelená
12,70 € 12,40 €

Cestovnú fľašu môžete z jednej strany naplniť jedlom a z druhej vodou. Má objem 500 a 750 ml. Jej súčasťou je kovová karabína, ktorá umožňuje pripnutie k batohu či opasku. KIWI WALKER Cestovná fľaša 2in1, oranžová / zelená je nepriepustná.

KIWI WALKER Cheese miska, zelená, 750 ml-29%
21,20 € 14,96 €

Akcia

Miska pre psov s objemom 0,75 ml je vyrobená z plastu ABS. Vnútorná nerezová miska je vyberateľná a môžete ju umývať v umývačke. Súčasťou sú protišmykové nožičky. KIWI WALKER UFO Cheese miska, zelená, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Racing Aero ortopedický matrac
46,60 € 45,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Matrac sa stane ideálnym miestom pre oddych vášho psa či mačky. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER Racing Aero ortopedický matrac je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Racing Bugatti ortopedický matrac
46,60 € 45,20 €

Matrac sa stane ideálnym miestom pre oddych vášho psa či mačky. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER Racing Bugatti ortopedický matrac je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Vrecko na maškrty, ružová
7,20 €

Zásobník na maškrty disponuje magnetickým uzáverom, vďaka ktorému predídete vysypaniu. Možno ho veľmi ľahko pripnúť na opasok. KIWI WALKER Vrecko na maškrty, ružová je vyrobené zo silikónu a využitie nájde u každého majiteľa psíka.

KIWI WALKER Cheese miska, ružová, 750 ml-29%
21,20 € 14,96 €

Akcia

Miska pre psov s objemom 0,75 ml je vyrobená z plastu ABS. Vnútorná nerezová miska je vyberateľná a môžete ju umývať v umývačke. Súčasťou sú protišmykové nožičky. KIWI WALKER UFO Cheese miska, ružová, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Mrazom sušené kivi 30 g
3,50 €

Maškrta je zo 100 % kivi a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušené kivi 30 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Obal s karabínou na vrecúška, žltá-31%
5,80 € 4 €

Akcia

Zásobník na vrecúška disponuje kovovým klipom, ktorým ho ľahko pripnete k vodítku. Vrecúška zo zásobníka jednoduchým spôsobom odviniete. KIWI WALKER Obal s karabínou na vrecúška, žltá je vyrobený zo silikónu a využitie nájde u každého majiteľa psíka.

KIWI WALKER pelech Sailor hniezdo z ortopedickej peny
32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER pelech Sailor hniezdo z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Racing Aero pelech z ortopedickej peny
95,60 € 92,80 €

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER Racing Aero pelech z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Vrecko na maškrty, hnedá
7,20 €

Zásobník na maškrty disponuje magnetickým uzáverom, vďaka ktorému predídete vysypaniu. Možno ho veľmi ľahko pripnúť na opasok. KIWI WALKER Vrecko na maškrty, hnedá je vyrobené zo silikónu a využitie nájde u každého majiteľa psíka.

KIWI WALKER Cheese miska, oranžová, 750 ml-29%
21,20 € 14,96 €

Akcia

Miska pre psov s objemom 0,75 ml je vyrobená z plastu ABS. Vnútorná nerezová miska je vyberateľná a môžete ju umývať v umývačke. Súčasťou sú protišmykové nožičky. KIWI WALKER UFO Cheese miska, oranžová, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Deka Sweet Home modrá Sailor
21,40 € 20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Obojstranná prikrývka pre domácich miláčikov je veľmi príjemná vďaka materiálu, ktorým je kvalitné polyesterové rúno. Možno ju prehodiť cez stoličku, posteľ či pohovku. KIWI WALKER Deka Sweet Home modrá Sailor nájde využitie v každej domácnosti, kde doplní interiér.

KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, modrá, 18 cm
8,90 € 8,60 €

Kruh je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, modrá, 18 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Lietacie a plávacie frisbee z TPR peny, ružová, 22 cm
10,50 € 10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Frisbee je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Lietacie a plávacie frisbee z TPR peny, ružová, 22 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Mrazom sušená jahoda 25 g
4,10 €

Maškrta je zo 100% z jahôd a neobsahuje umelé prísady, chemikálie a farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušená jahoda 25 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Mrazom sušená kuracia pečeň 105 g
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Maškrta je zo 100% z kuracích pečene a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušená kuracia pečeň 105 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, zelená, 22 cm
10,50 € 10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka je ideálna na preťahovanie so psom. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, zelená, 22 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, modrá, 20 cm
10,50 € 10,10 €

Chobotnica je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, modrá, 20 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, ružová, 20 cm
10,50 € 10,10 €

Chobotnica je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, ružová, 20 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Vrecko na maškrty, modrá
7,20 €

Zásobník na maškrty disponuje magnetickým uzáverom, vďaka ktorému predídete vysypaniu. Možno ho veľmi ľahko pripnúť na opasok. KIWI WALKER Vrecko na maškrty, modrá je vyrobené zo silikónu a využitie nájde u každého majiteľa psíka.

KIWI WALKER Cheese miska, modrá, 750 ml-29%
21,20 € 14,96 €

Akcia

Miska pre psov s objemom 0,75 ml je vyrobená z plastu ABS. Vnútorná nerezová miska je vyberateľná a môžete ju umývať v umývačke. Súčasťou sú protišmykové nožičky. KIWI WALKER UFO Cheese miska, modrá, 750 ml je vhodná do každého interiéru.

KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, ružová, 18 cm
8,90 € 8,70 €

Kruh je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, ružová, 18 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, zelená, 18 cm
8,90 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kruh je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Hádzací a plávací kruh z TPR peny, zelená, 18 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Lietacie a plávacie frisbee z TPR peny, oranžová, 22 cm
10,50 € 10,10 €

Frisbee je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Lietacie a plávacie frisbee z TPR peny, oranžová, 22 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Mrazom sušená hruška 50 g
5,30 €

Maškrta je zo 100% z hrušiek a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušená hruška 50 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Mrazom sušené jablko 45 g
4,90 €

Maškrta je zo 100% z jabĺk a neobsahuje umelé prísady, chemikálie ani farbivá. Je vyrobená pomocou lyofilizácie, čo je proces sušenia mrazom. KIWI WALKER Mrazom sušené jablko 45 g poslúži ako zdravá odmena vášmu psovi či mačke.

KIWI WALKER Obal s karabínou na vrecúška, zelená
5,80 € 5,30 €

Zásobník na vrecúška disponuje kovovým klipom, ktorým ho ľahko pripnete k vodítku. Vrecúška zo zásobníka jednoduchým spôsobom odviniete. KIWI WALKER Obal s karabínou na vrecúška, zelená je vyrobený zo silikónu a využitie nájde u každého majiteľa psíka.

KIWI WALKER pelech Racing Aero hniezdo z ortopedickej peny
32,70 € 31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER pelech Racing Aero hniezdo z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER pelech Racing Cigar hniezdo z ortopedickej peny
32,70 € 32 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech sa stane ideálnym miestom pre odpočinok vášho psa. Skladá sa z ortopedickej peny s vrstvou pevnej priedušnej peny a podporuje prirodzenú líniu chrbtice. KIWI WALKER pelech Racing Cigar hniezdo z ortopedickej peny je z hypoalergénnych materiálov.

KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, modrá, 22 cm
10,50 € 10,10 €

Hračka je ideálna na preťahovanie so psom. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, modrá, 22 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, ružová, 22 cm
10,50 € 10,10 €

Hračka je ideálna na preťahovanie so psom. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávací Zeppelin z TPR peny, ružová, 22 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, oranžová, 20 cm
10,50 € 10,10 €

Chobotnica je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, oranžová, 20 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.

KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, zelená, 20 cm
10,50 € 10,10 €

Chobotnica je ideálna aportovacia hračka pre psov. Je vyrobená z ľahkého a odolného materiálu TPR, ktorý sa len tak nezničí. Možno použiť aj vo vode, pretože pláva na hladine. KIWI WALKER Plávacia chobotnica z TPR peny, zelená, 20 cm má výraznú farbu, ktorá uľahčí hľadanie napríklad v tráve.