Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
KISS Luxusné umelé riasy Lash Couture 1 pár KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural 1 pár
KISS Luxusné umelé riasy Lash Couture 1 pár

Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Lash Couture s ľahkosťou perie majú zúžený konček a syntetické vlákno. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural 1 pár
KISS Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár

Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection poskytnú vašim riasam výrazné zdvihnutie s výrazným vzhľadom. Výsledkom je dramatický 3D efekt, ktorý zaistí veľký objem, predĺženej dĺžky rias a zvlnené očné linky. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural 1 pár KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural 1 pár
KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural 1 pár

Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Umelé mihalnice kvitnúce so žiariacim vzhľadom Blooming Lash 1 pár KISS Magnetické umelé riasy s očnými linkami (Magnetic Eyeliner & Lash Kit)
KISS Umelé mihalnice kvitnúce so žiariacim vzhľadom Blooming Lash 1 pár

Umelé mihalnice kvitnúce so žiariacim vzhľadom Blooming Lash s Multi-Angle technológií prináša riasam plnšie objem. Mieša sa dobre s vlastným riasami – výsledkom sú husté riasy a zvodný pohľad! Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Dvojfázové lepidlo Falscara Eyelash Bond & Seal 9 g KISS Magnetické umelé riasy s očnými linkami (Magnetic Eyeliner & Lash Kit)
KISS Dvojfázové lepidlo Falscara Eyelash Bond & Seal 9 g

Doufázové lepidlo Bond & Seal je nevyhnutnou súčasťou na nalepenie umelých rias. S pomocou tohto prípravku a rias docielite dokonalého objemu.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Magnetické umelé riasy s očnými linkami (Magnetic Eyeliner & Lash Kit) KISS Magnetické umelé riasy s očnými linkami (Magnetic Eyeliner & Lash Kit)
KISS Magnetické umelé riasy s očnými linkami (Magnetic Eyeliner & Lash Kit)

Užite si magnetický pohľad – a to doslova. Magnetické riasy s revolučnou technológiou zaistí až 16 hodín trvajúci bezchybný look. Očná linka obsahuje biotín a je odolná voči rozmazaniu. Aplikátor má jemnú špičku a vďaka tomu zaistí presnú a jednoduchú aplikáciu.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Falscara Eyelash Starter Kit KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Falscara Eyelash Starter Kit
KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Falscara Eyelash Starter Kit

S touto sadou vytvříte v pohodlí domova dokonalej riasy plné objemu. Sada obsahuje:

Trsové riasy pre objem Falscara Eyelash Dvojfázové lepidlo Falscara Eyelash Bond & Seal 9 g Aplikátor pre jednoduché nasadenie umelých rias Falscara.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Sada na umelé nechty Salon Dip KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Falscara Eyelash Starter Kit
KISS Sada na umelé nechty Salon Dip

Revolučný systém k vytvoreniu bezchybnej manikúry, ktorá dlho vydrží a aplikácia je navyše veľmi jednoduchá. Stačí prilepiť necht a namočiť ho do pigmentového prášku Salon Dip. Nepotrebujete lampu ani dlhé minúty na zaschnutie.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Súprava na gélové nechty Brush-On Gél Nail Kit KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Falscara Eyelash Starter Kit
KISS Súprava na gélové nechty Brush-On Gél Nail Kit

Súprava obsahuje:

Gél na nechty 7 g Gélový aktivátor 7 ml Čistič štetca 14 ml Francúzsky necht 24 ks Prírodný necht 24 ks.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Nalepovacie nechty Classy Nails Premium - Sophisticated 30 ks KISS Lepidlo na nechty rýchloschnúce s aplikačným štetcom Brush-On (Nail Glue) 5 g
KISS Nalepovacie nechty Classy Nails Premium - Sophisticated 30 ks

Umelé nechty vo veľkosti XL z odolnej a pružnej živice. Unikátne viacrozmerné zdobenie nedosiahnuteľné doma alebo v salóne. Možnosti rýchleho a ľahkého odstránenia.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Lepidlo na riasy s očné linkou Lash Glue Liner Black 0,7 ml KISS Lepidlo na nechty rýchloschnúce s aplikačným štetcom Brush-On (Nail Glue) 5 g
KISS Lepidlo na riasy s očné linkou Lash Glue Liner Black 0,7 ml

Lepidlo Lash Glue Liner v čiernej farbe s vysokou pigmentáciou predstavuje úplne nový spôsob lepenia rias. Je dlhotrvajúci a vodeodolné.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Lepidlo na nechty rýchloschnúce s aplikačným štetcom Brush-On (Nail Glue) 5 g KISS Lepidlo na nechty rýchloschnúce s aplikačným štetcom Brush-On (Nail Glue) 5 g
KISS Lepidlo na nechty rýchloschnúce s aplikačným štetcom Brush-On (Nail Glue) 5 g

Lepidlo na nechty rýchloschnúce s aplikačným štetcom Brush-On prináša jednoduchú a rýchlu aplikáciu.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Lepidlo na riasy čierne Strip Lash Adhesive with Aloe Black 7 g KISS Riasenka na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Root Touch-Up) 7 g
KISS Lepidlo na riasy čierne Strip Lash Adhesive with Aloe Black 7 g

Lepidlo na riasy čierne Strip Lash Adhesive with Aloe je bez formaldehydu, dermatologicky testované a je hypoalergénny. Obsahuje výťažky z aloe vera. S jeho pomocou pripevníte umelé riasy ľahko a rýchlo.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Riasenka na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Root Touch-Up) 7 g KISS Riasenka na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Root Touch-Up) 7 g
KISS Riasenka na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Root Touch-Up) 7 g

Dočasná farba na šediny a odrasty je obohatená o jojobový olej. Má vodeodolné zloženie, ale ľahko sa zmyje šampónom. Vhodné na použitie na vlasy, fúzy alebo fúzy.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Gélové nechty Bare-But-Better Nails Nude Nude 28 ks KISS Riasenka na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Root Touch-Up) 7 g
KISS Gélové nechty Bare-But-Better Nails Nude Nude 28 ks

Gélové nechty noste až 7 dní a vyberte si, či s lepidlom alebo s lepiacimi pútkami. Unikátne viacrozmerné zdobenie nedosiahnuteľné doma alebo v salóne. Lesklý, gélový lesk s vopred vytvrdeným gélovým povrchom (nie je nutná žiadna LED alebo UV lampa). Možnosti rýchleho a ľahkého odstránenia.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Nalepovacie riasy Falscara Lash KISS Akrylová súprava francúzskej manikúry (French Sculpture Acrylic Kit)
KISS Nalepovacie riasy Falscara Lash

Jednoduchá aplikácia s lepidlom Bond & Seal a aplikátorom. Jednoduché odstránenie. Pevne drží po celý deň.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Lash Couture LuXtension Cluster Kit KISS Akrylová súprava francúzskej manikúry (French Sculpture Acrylic Kit)
KISS Sada pre aplikáciu umelých rias Lash Couture LuXtension Cluster Kit

Sada obsahuje: Trsové umelé riasy 40 ks 2 veľkosti Short a Medium pinzeta Kefka na riasy Sada lepidlá a odstraňovače na umelé riasy Lash Adhesive & Remover Kit.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Akrylová súprava francúzskej manikúry (French Sculpture Acrylic Kit) KISS Akrylová súprava francúzskej manikúry (French Sculpture Acrylic Kit)
KISS Akrylová súprava francúzskej manikúry (French Sculpture Acrylic Kit)

Akrylová súprava francúzskej manikúry bez bublín – nevytvára vzduchové bublinky. V dvoch variantoch: na prírodné nechty a na francúzsku manikúru.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Samolepiace nechty imPRESS Color Pick Me Pink 30 ks KISS Nalepovacie nechty Bare but Better Nails - Nude Dráma 28 ks
KISS Samolepiace nechty imPRESS Color Pick Me Pink 30 ks

Veľmi jednoduchá aplikácia a odstránenie. Nie je potrebné žiadne lepidlo. Široký sortiment designov vrátane kvalitných šperkov, špeciálnych efektov a 5G filmu. Redukuje medzeru medzi nechty: Zabraňuje zachytávanie vlasov. Viac odolná a pružná živica: Menej opotrebenia a odtrhnutie.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Gélové nechty 60676 Gel Fantasy (Nails) 28 ks KISS Nalepovacie nechty Bare but Better Nails - Nude Dráma 28 ks
KISS Gélové nechty 60676 Gel Fantasy (Nails) 28 ks

Gélové nechty – perfektný trblietavý vzhľad s novou technológiou. Noste až 7 dní s lepidlom alebo s lepiacimi pútkami – vaša voľba! Unikátne viacrozmerné zdobenie nedosiahnuteľné doma alebo v salóne. Lesklý, gélový lesk s vopred vytvrdeným gélovým povrchom (nie je nutná žiadna LED alebo UV lampa).

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Nalepovacie nechty Bare but Better Nails - Nude Dráma 28 ks KISS Nalepovacie nechty Bare but Better Nails - Nude Dráma 28 ks
KISS Nalepovacie nechty Bare but Better Nails - Nude Dráma 28 ks

Umelé nechty vo veľkosti L z odolnej a pružnej živice av prirodzenom dizajne. Možnosti rýchleho a ľahkého odstránenia.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Rúž na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Gray Hair Touch Up Stick) 6 g KISS Rúž na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Gray Hair Touch Up Stick) 6 g
KISS Rúž na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Gray Hair Touch Up Stick) 6 g

Dočasná farba na šediny a odrasty je obohatená o jojobový olej. Má vodeodolné zloženie, ale ľahko sa zmyje šampónom. Zanecháva zdravšie vyzerajúce vlasy s prirodzeným leskom.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Samolepiace nechty imPRESS Color Picture Purplect 30 ks KISS Rúž na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Gray Hair Touch Up Stick) 6 g
KISS Samolepiace nechty imPRESS Color Picture Purplect 30 ks

Veľmi jednoduchá aplikácia a odstránenie. Nie je potrebné žiadne lepidlo. Široký sortiment designov vrátane kvalitných šperkov, špeciálnych efektov a 5G filmu. Redukuje medzeru medzi nechty: Zabraňuje zachytávanie vlasov. Viac odolná a pružná živica: Menej opotrebenia a odtrhnutie.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis
KISS Samolepiace nechty imPRESS Color Point Pink 30 ks KISS Rúž na krytie šedín a odrastov (Quick Cover Gray Hair Touch Up Stick) 6 g
KISS Samolepiace nechty imPRESS Color Point Pink 30 ks

Veľmi jednoduchá aplikácia a odstránenie. Nie je potrebné žiadne lepidlo. Široký sortiment designov vrátane kvalitných šperkov, špeciálnych efektov a 5G filmu. Redukuje medzeru medzi nechty: Zabraňuje zachytávanie vlasov. Viac odolná a pružná živica: Menej opotrebenia a odtrhnutie.

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: Vivantis