KISS Classic tekuté mydlo broskyňa
4,77 €

Novinka

Tekuté mydlo – broskyňa je určené k častému použitie, dokonale odmastí a umyje Vaše ruky a pleť, jeho pH je prispôsobené normálne pokožke, dermatologicky testované, šetrné k Vašej pokožke.

KISS Luxusné umelé riasy Lash Couture 1 pár
8,10 €

Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Lash Couture s ľahkosťou perie majú zúžený konček a syntetické vlákno. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle.

KISS Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection 1 pár
8,90 €

Umelé riasy Lash Couture Triple Push-Up Collection poskytnú vašim riasam výrazné zdvihnutie s výrazným vzhľadom. Výsledkom je dramatický 3D efekt, ktorý zaistí veľký objem, predĺženej dĺžky rias a zvlnené očné linky. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle.

KISS Magnetické riasy Magnetic Lash 1 pár
11,70 €

Magnetické riasy Magnetic Lash dodajú vášmu pohľadu intenzívne a zvodný pohľad. S ich pomocou vytvoríte očarujúce výraz, navyše je ich aplikácia veľmi jednoduchá a zvládne ju naozaj ktokoľvek!.

KISS Magnetické umelé riasy s očnými linkami (Magnetic Eyeliner & Lash Kit)
15,50 €

Užite si magnetický pohľad – a to doslova. Magnetické riasy s revolučnou technológiou zaistí až 16 hodín trvajúci bezchybný look. Očná linka obsahuje biotín a je odolná voči rozmazaniu. Aplikátor má jemnú špičku a vďaka tomu zaistí presnú a jednoduchú aplikáciu.

KISS Umelé mihalnice Blowout Lash 1 pár
8 €

Umelé mihalnice Blowout Lash ponúka jemný prirodzený objem – pre riasy ako vyfúkané! Bujný a plný vzhľad. Hravé a bujné Kater. Špeciálne upravené tak, aby poskytovali čo najrozsiahlejšie a najpútavejších povrch. Viac vyvýšených jemných štýlov vytvorených odborníkmi.

KISS Umelé mihalnice Blowout Lash 4 páry
19,90 €

Umelé mihalnice Blowout Lash ponúka jemný prirodzený objem – pre riasy ako vyfúkané! Bujný a plný vzhľad. Hravé a bujné Kater. Špeciálne upravené tak, aby poskytovali čo najrozsiahlejšie a najpútavejších povrch. Viac vyvýšených jemných štýlov vytvorených odborníkmi.

KISS Umelé mihalnice Haute Couture 5 párov
14,40 €

Štýlové balenie je veľmi atraktívna pre mladších spotrebiteľov orientované na rôzne trendy. Tieto riasy sú dodávané so špeciálne vyvinutým aplikátorom rias, ktorý uľahčuje proces aplikácie.

KISS Umelé mihalnice kvitnúce so žiariacim vzhľadom Blooming Lash 1 pár
7,80 €

Umelé mihalnice kvitnúce so žiariacim vzhľadom Blooming Lash s Multi-Angle technológií prináša riasam plnšie objem. Mieša sa dobre s vlastným riasami – výsledkom sú husté riasy a zvodný pohľad! Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle.

KISS Umelé mihalnice pre maximálny objem True Volume 1 pár
6,20 €

Umelé mihalnice pre maximálny objem True Volume sú 100 % prírodné umelé mihalnice so zúženým končekom. Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé mihalnice a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!.

KISS Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural 1 pár
6,20 €

Umelé mihalnice pre prirodzený vzhľad Looks So Natural Kto by tušil, že zmeniť váš vzhľad by mohlo byť tak jednoduché a rýchle. Nečakajte – pripravte sa na umelé riasy a užite si ich zmenu tak, aby vyhovovala každej vašej nálade a každému okamihu!.