Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium 32 GB (KE-U9132-9DX)
11,90 €

Miniatúrny štýlový flash disk s kapacitou 32 GB, ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Rýchlosť čítania až 200 MB/s, zápis až 50 MB/s, rozhranie USB 3.0. Odolné spracovanie s kovovým povrchom a praktickým pútkom.


Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium 64 GB (KE-U9164-9DX)
20 €

Miniatúrny štýlový flash disk s kapacitou 64 GB, ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Rýchlosť čítania až 200 MB/s, zápis až 50 MB/s, rozhranie USB 3.0. Odolné spracovanie s kovovým povrchom a praktickým pútkom.


Kingston HyperX Alloy Elite, Cherry MX Blue, US (HX-KB2BL1-US/R2)-16%
134,51 €

112,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Mechanická herná klávesnica HyperX™ Alloy Elite predstavuje dokonalú klávesnicu pre hráčov, ktorí dokážu oceniť obsah aj štýl. Klávesnica Alloy Elite ohromí dynamickými svetelnými efektmi, úžasným červeným podsvietením HyperX a nádhernou svetelnou lištou s 18 diódami LED, ktorá vytvára bezkonkurenčné osvetlenie. Klávesnica je zkonštruovaná v robustnom dizajne, má pevný oceľový rám, ktorý odolá ako skúške času, tak dokáže udržať polohu, keď začne akcia naberať na obrátkach.


Kingston HyperX Cloud Flight, černá (HX-HSCF-BK/EM)
154,20 €

136,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

HyperX Cloud Flight sú bezdrôtové herné slúchadlá, široký frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz, impedancia 32 Ohmov, 50 mm neodymiové meniče, hmotnosť 315 g. Mikrofón: frekvenčný rozsah 100 – 7 000 Hz, citlivosť –45 dBV. Možno použiť k PC, PS4 a Xbox ONE.


Kingston HyperX Stinger, čierna (HX-HSCS-BK/EM)
59,90 €
59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

HyperX Cloud Stinger™ je ideálna náhlavná súprava pre hráčov, ktorí hľadajú komfort, ľahkosť, skvelú kvalitu zvuku a ďalšie funkcie navrch.


Kingston DataTraveler SE9 G2 Premium 128GB (KE-U91128-9DX)
32 €

Miniatúrny štýlový flash disk s kapacitou 128 GB, ponúka rýchly a spoľahlivý prenos dát a bezpečné zálohovanie. Rýchlosť čítania až 200 MB/s, zápis až 50 MB/s, rozhranie USB 3.0. Odolné spracovanie s kovovým povrchom a praktickým pútkom.


Kingston 16GB DataTraveler Locker+ G3
24,90 €
24 €

Posledný kus za túto cenu!

Kingston DataTraveler Locker + G3 s 16 GB kapacitou umožňuje zabezpečenie citlivých dát šifrovacím hardvérom a heslom, pôsobivá je USB 3.0 rýchlosť. Jednoduché nastavenie a používanie bez nutnosti čokoľvek inštalovať. Kompatibilný so systémami Windows a Mac. Odolný kovový kryt, 100% spoľahlivý.


Kingston DataTraveler SE9 16GB / USB 2.0 / Metal (DTSE9H/16GB)
12 €

7 €

16 GB USB Flash Disk Kingston DataTraveler SE9 možno vďaka jeho malým rozmerom a odolnej celokovovej konštrukcii ľahko nosiť a používať všade, kam sa bežné USB flash disky nezmestia. Disk má dizajn s otvorom, vďaka ktorému je možné tento malý a štýlový disk premeniť na módny doplnok, ktorý možno zavesiť na šnúrku, pripnúť na krúžok s kľúčmi, batoh a pod.


Kingston 16GB USB 3.0 DataTraveler 100 Gen3
12 €

6 €

16 GB Kingston DataTraveler 100 generácie 3 je kompatibilný s USB 3.0, takže prechod na novú generáciu prenosných pamäťových zariadení je rýchly, jednoduchý a cenovo dostupný. Spätne kompatibilný s USB 2.0. Ideálny pre každodenné použitie v práci, doma alebo v škole. Model ponúka elegantný posuvný cap design.


Kingston 32GB DataTraveler G4 červený
21 €

11 €

32 GB Data Traveler Generation 4 (DTIG4) od spoločnosti Kingston je vybavený rozhraním USB 3.0, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos hudby, videí a ďalších súborov. Disk má praktické rozmery a červenú módnu farbu.


Kingston 32GB DataTraveler Locker+ G3
43,90 €
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kingston DataTraveler Locker + G3 s 32 GB kapacitou umožňuje zabezpečenie citlivých dát šifrovacím hardvérom a heslom, pôsobivá je USB 3.0 rýchlosť. Jednoduché nastavenie a používanie bez nutnosti čokoľvek inštalovať. Kompatibilný so systémami Windows a Mac. Odolný kovový kryt, 100% spoľahlivý.


Kingston DataTraveler SE9 32GB / USB 2.0 / Metal (DTSE9H/32GB)-80%
39 €

7,70 €

Akcia

32 GB USB Flash Disk Kingston DataTraveler SE9 možno vďaka jeho malým rozmerom a odolnej celokovovej konštrukcii ľahko nosiť a používať všade, kam sa bežné USB flash disky nezmestia. Disk má dizajn s otvorom, vďaka ktorému je možné tento malý a štýlový disk premeniť na módny doplnok, ktorý možno zavesiť na šnúrku, pripnúť na krúžok s kľúčmi, batoh a pod.


Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 100 Gen3
20 €

9,60 €

32 GB Kingston DataTraveler 100 generácie 3 je kompatibilný s USB 3.0, takže prechod na novú generáciu prenosných pamäťových zariadení je rýchly, jednoduchý a cenovo dostupný. Spätne kompatibilný s USB 2.0. Ideálny pre každodenné použitie v práci, doma alebo v škole. Model ponúka elegantný posuvný cap design.


Kingston DataTraveler Mini 32GB, modrá (DTM30/32GB)
18 €

10 €

Posledný kus za túto cenu!

32 GB Flash disk DataTraveler Mini USB 3.0 od spoločnosti Kingston nemá žiadnu krytku a dodáva sa vo viacerých farbách a v niekoľkých kapacitách. Disk je navrhnutý v mimoriadne kompaktnej forme, a je preto ideálny pre porty USB s obmedzeným priestorom. Je vybavený krúžkom na kľúče a štýlovým kovovým puzdrom.


Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler 100 Gen3
33,30 €

20 €

64 GB Kingston DataTraveler 100 generácie 3 je kompatibilný s USB 3.0, takže prechod na novú generáciu prenosných pamäťových zariadení je rýchly, jednoduchý a cenovo dostupný. Spätne kompatibilný s USB 2.0. Ideálny pre každodenné použitie v práci, doma alebo v škole. Model ponúka elegantný posuvný cap design.


Kingston HyperX Alloy Elite RGB, Cherry MX Blue, US (HX-KB2BL2-US/R2)
172 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Herná klávesnica so štýlovým dizajnom, mechanická, kovová vrchná doska, nastaviteľné RGB podsvietenie kláves, Cherry MX Blue mechanické klávesy, titánové textúrované vybrané herné klávesy, USB 2.0 pre pripojenie ďalšieho zariadenia, anti-ghosting, plný N-key rollover. Bezkonkurenčné osvetlenie. Osvetlená lišta. 6 dynamických efektov. Tlačidlá pre jednoduchú úpravu jasu a svetelných efektov. Odnímateľná opierka.


Kingston HyperX Alloy Elite RGB, Cherry MX Brown, US (HX-KB2BR2-US/R2)
172 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Herná klávesnica so štýlovým dizajnom, mechanická, kovová vrchná doska, nastaviteľné RGB podsvietenie kláves, Cherry MX Blue mechanické klávesy, titánové textúrované vybrané herné klávesy, USB 2.0 pre pripojenie ďalšieho zariadenia, anti-ghosting, plný N-key rollover. Bezkonkurenčné osvetlenie. Osvetlená lišta. 6 dynamických efektov. Tlačidlá pre jednoduchú úpravu jasu a svetelných efektov. Odnímateľná opierka.


Kingston HyperX Alloy FPS Cherry MX Red, US (HX-KB1RD1-NA/A2)
123,40 €

98 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Herná klávesnica so štýlovým dizajnom, mechanická, kovová vrchná doska, Cherry MX Red, červené nastaviteľné podsvietenie kláves, červené textúrované vybrané herné klávesy, USB, odnímateľný kábel, napájací USB port, anti-ghosting, plný N-key rollover, 1,8 m opletený kábel , US rozloženie kláves.


Kingston HyperX Alloy FPS Pro, Cherry MX Blue, US (HX-KB4BL1-US/R2)
99,91 €

88 €
+ doprava zadarmo

Klávesnice HyperX™ Alloy FPS Pro je určena pro hráče FPS, kteří požadují spolehlivou a přesnou klávesnici bez numerického bloku, která umožňuje maximalizovat volný prostor na stole. Tato klávesnice o 87 klávesách nabízí vše, co profesionální hráč potřebuje, a je zbavena numerického bloku. Klávesnice Alloy FPS Pro je opatřena spolehlivými a citlivými tlačítky CHERRY® MX Blue.


Kingston HyperX Alloy FPS RGB, US (HX-KB1SS2-US)
117 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mechanická herná klávesnica s RGB podsvietením, oceľový rám, anti-ghosting, plný N-key rollover, 1,8 m opletený odnímateľný kábel, napájací USB port, US rozloženie kláves. Spínače Kailh Silver Speed.


Kingston HyperX Cloud Revolver Gaming Headset (HX-HSCR-GM)
137 €
+ doprava zadarmo

Špičkové herné slúchadlá HyperX Cloud Revolver, s odnímateľným mikrofónom, v čiernej farbe, frekvencia od 12 Hz do 28 kHz, jednostranné vedenie kábla, redukcia šumu, 50 mm dynamické meniče, odolný oceľový rám, veľké pohodlné náušníky, pripojenie 3,5 mm jack.


Kingston HyperX Cloud Revolver S (CZHX-HSCRS-GM/EM)
164 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sluchátka HyperX Cloud Revolver™ S jsou připravena na akci s Plug N Play a virtuálním zvukem Dolby® Surround 7.1 – není potřeba žádný software. Poslouchejte každý krok, explozi a výstřel tak čistě jako v kině, a to díky simulovaným sedmi pozičním reproduktorům, které poskytují přesný zvuk se vzdáleností a hloubkou. Zdokonalená zvuková karta USB s digitálním zpracováním signálu zvládá vše, přináší konzistentní zvuk prémiové kvality bez ohledu na to, v jakém systému přehráváte. Podsvícená tlačítka na ovládací jednotce zvuku vám umožní rychle aktivovat zvuk Dolby, umožní vám ztlumení, regulaci mikrofonu a výstupních úrovní.


Kingston HyperX Cloud Stinger Core (HX-HSCSC-BK)
71 €

40 €
+ doprava zadarmo

HyperX Cloud Stinger Core™ je ideálna náhlavná súprava pre hráčov, ktorí hľadajú komfort, ľahkosť, skvelú kvalitu zvuku a ďalšie funkcie navrch.


Kingston HyperX Fury S Pro Speed, XL (HX-MPFS-S-XL)
36 €

Posledný kus za túto cenu!

Herná podložka pod myš a klávesnicu HyperX Fury S Pro, vhodná pre hráčov, husto tkaný povrch pre presné pohyby myši. Extra veľké rozmery: 900 × 420 × 3 mm


Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro (HX-MC003B)-19%
57,93 €

46,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Optická herná myš, snímač Pixart 3389 s natívnym rozlíšením až 16 000 DPI, pohodlný ergonomický dizajn, 6 programovateľných tlačidiel, jednoduché prispôsobenie pomocou softvéru HyperX NGenuity, integrovaná pamäť pre uloženie nastavení, zvlášť veľké klznice myši pre plynulú a kontrolovanú drážku.


Kingston Micro SD karta 8GB
4,30 €

Karty SD majú všetky funkcie našich štandardných kariet SD, ale ponúkajú pre hudbu, video a obrázky viac miesta a optimalizovaný výkon nahrávania. Navyše karty SDHC používajú nové ratingy „trieda“ (class), ktoré pri digitálnych zariadeniach s podporou kariet SDHC zabezpečujú minimálnu prenosovú rýchlosť dát pre optimálny výkon.


Spoločnosť Kingston Technology bola založená v roku 1987 a je najväčším nezávislým výrobcom pamätí a produktov pre digitálne médiá na svete. Kingston Technology prevádzkuje výrobné závody v Malajzii, Taiwane, Číne a v kalifornskej Fountain Valley v Spojených štátoch. Zázemie Kingston Technology poskytuje podporu pre testovanie pamäti a logistiku. Spoločnosť Kingston Technology zaisťuje všetky fázy výroby pamäti od vytvárania čipov až po kompletné moduly. Kingston Technology zásobuje sieť distribútorov, OEM výrobcov a maloobchodných zákazníkov na viac než 3.000 miestach na celom svete.

Spoločnosť Kingston Technology bola založená v roku 1987 a je najväčším nezávislým výrobcom pamätí a produktov pre digitálne médiá na svete. Kingston Technology prevádzkuje výrobné závody v Malajzii, Taiwane, Číne a v kalifornskej Fountain Valley v Spojených štátoch. Zázemie Kingston Technology poskytuje podporu pre testovanie pamäti a logistiku. Spoločnosť Kingston Technology zaisťuje všetky fázy výroby pamäti od vytvárania čipov až po kompletné moduly. Kingston Technology zásobuje sieť distribútorov, OEM výrobcov a maloobchodných zákazníkov na viac než 3.000 miestach na celom svete.