Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Kinderkraft stroller Grande PLUS Kinderkraft stroller Grande PLUS
Kinderkraft stroller Grande PLUS

Sportovní kočárek GRANDE PLUS značky Kindekraft je skvělým parťákem do města. Kočárek je vhodný již od narození do 22 kg, takže vám vydrží několik let. Systém CLICK & FOLD umožní jednoduše složit kočárek jednou rukou. Odpružení všech 4 kol zajistí vašim dětem pohodlí během procházky i po dlažebních kostkách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft VESTO grey 2021 Kinderkraft stroller Grande PLUS
Kinderkraft VESTO grey 2021

Vychádzkový kočík Vesto značky Kinderkraft je skvelou voľbou na prechádzky nielen po meste, ale aj mimo neho. Je vhodný už od narodenia vďaka sklopeniu sedadla naplocho. Sedadlo je možné umiestniť proti aj v smere jazdy, takže bude vyhovovať všetkým rodičom aj deťom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Kinderkraft APINO Kinderkraft stroller Grande PLUS
Kinderkraft APINO

Zoznámte sa so športovým kočíkom Kinderkraft Apino do 24 kg (pre deti do 22 kg – cca 4 roky, ďalšie 2 kg je zaťaženie koša), ktorý vás nadchne svojou funkčnosťou, ľahkosťou a prispôsobivosťou potrebám rodičov aj dieťaťu. Kočík sa vyznačuje predovšetkým funkciou AUTO FOLDING, čiže automatickým skladaním. Stačí jeden pohyb a kočík sa zloží sám. Je to jeden z najľahších modelov na trhu – váži iba 7,5 kg, čo z neho v kombinácii s automatickým skladaním robí ideálneho spoločníka na prechádzky aj cestovanie, a to ako do vzdialenejších, tak aj bližších lokalít.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft HELSI Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system
Kinderkraft HELSI

Aktívny čas strávený s rodinou! Vďaka HELSI budete môcť pokračovať vo svojej športovej vášni a odovzdávať ju svojmu dieťaťu od prvých dní života. Tento športový kočíktri veľké kolesá, stabilnú konštrukciu a bezpečné riešenia, takže si môžete užívať aktívne prechádzky spoločne so svojím dieťaťom. HELSI je vhodný ako na asfalt, tak na rozjazdené lesné cesty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system
Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system

Predstavujeme XPAND 2 i-Size – autosedačku, ktorá spĺňa najnovšiu bezpečnostnú normu R129 i-Size pre deti s výškou 100–150 cm (cca 3,5–12 rokov). Jedná sa o výrobok, ktorý dáva nový význam príslovie „rastie s vašim dieťaťom“. Vďaka systému DUO EXPAND môžete súčasne nastaviť výšku a šírku autosedačky tak, aby sa prispôsobila vášmu rastúcemu dieťaťu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm Kinderkraft XPAND 2 i-Size ISOFIX system
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm

Autosedačka je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu bezpečnosť a pohodlie pre dieťa počas jazdy. Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76–150cm ponúka upevnenie trojbodovým pásom, 5bodové mäkké pásy s protišmykovými protektormi a 10bodovou nastaviteľnou hlbokou opierkou hlavy. Čalúnenie možno zložiť a vyprať

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft ENOCK Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK
Kinderkraft ENOCK

Variabilní dětská jídelní židlička ENOCK značky KinderKraft poroste s vaším dítětem od 6 měsíců až do cca 10 let. Nastavitelná výška sedáku a opěrky nohou usnadní nastavení židličky podle potřeby dítěte. Tvarované opěradlo se postará o správné držení těla vašeho dítěte.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK
Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK

MOOV CT – detský kočík 3 v 1, navrhnutý pre deti od narodenia do 22 kg. Vďaka sedačke 2 v 1 máte k dispozícii jeden prvok, ktorý vám poslúži najprv ako hlboká korba a potom ako športový kočík. Jedna sedačka, dve riešenia, žiadne problémy!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft TIK Kinderkraft MOOV CT 3w1 (MINK) 2022 BLACK
Kinderkraft TIK

Hľadáte ľahký kočík, ktorý môžete zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd a vziať si ho so sebou na dovolenku? To je kompaktný športový kočík typu dáždnik – TIK! Váži iba 6,5 kg a je ideálny na cesty. Kočík TIK zložíte ako dáždnik a behom chvíľky ho uložíte do kufra auta. Bez problémov ho môžete vziať aj do vlaku alebo verejnej dopravy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft FINI Kinderkraft LEODY grey with accessories
Kinderkraft FINI

Jedálenská stolička FINI je praktická a pohodlná stolička pre staršie deti od 6 mesiacov do 5 rokov Unikátny design odkazujúci na najnovší trend v interiérovom dizajne v škandinávskom štýle. Pohodlné sedadlo vyrobené z materiálu s umývateľným poťahom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft ENOCK without tray wood Kinderkraft LEODY grey with accessories
Kinderkraft ENOCK without tray wood

Drevená verzia ENOCK bez tácky je ako stvorená pre deti, ktoré chcú už od malička jesť spoločne s rodičmi pri stole. Umožňuje presnejšie dieťa prisunúť k stolu, a pohodlná, tvarovaná opierka chrbta, dovoľuje dieťaťu správne držanie tela počas jedla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Kinderkraft LEODY grey with accessories Kinderkraft LEODY grey with accessories
Kinderkraft LEODY grey with accessories

Hľadáte postieľku, ktorá vášmu batoľaťu uľahčí zaspávanie mimo domova a vám uľahčí starostlivosť o dieťa? LEODY s príslušenstvom je teda stvorená pre vás. Jedná sa o cestovnú postieľku, ktorá nahradí postieľku, prebaľovací pult a komodu. LEODY má praktické príslušenstvo, vrátane prebaľovacieho pultu, pripevneného na ráme postieľky a tiež aj poličku na plienky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft LUMI wooden Kinderkraft ONETO3 i-Size 76-150 cm
Kinderkraft LUMI wooden

LUMI je elektrická kolíska a ležadlo, ktoré na rozdiel od iných kolíše dieťa hojdacím kyvadlovým spôsobom, namiesto pohybu dopredu a dozadu. Tento pohyb pripomína prirodzené pohyby dieťaťa v lone matky, jemne uspáva dieťa tak, aby zaspalo, akoby bolo v náručí rodiča. Ovládací panel má navyše zabudovaných až 12 na počúvanie príjemných melódií. S týmto ležadlom bude upokojenie dieťaťa alebo jeho kolísanie kým nezaspí ešte jednoduchšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft ONETO3 i-Size 76-150 cm Kinderkraft ONETO3 i-Size 76-150 cm
Kinderkraft ONETO3 i-Size 76-150 cm

Certifikovaná bezpečnosť a neobmedzené pohodlie sú zárukou pre úspešnú cestu. V záujme starostlivosti o malých cestujúcich bola vyvinutá ONETO3 i-Size, ktorá spĺňa najmodernejšie normy pre detské autosedačky R129 i-Size. Je určená pre deti s výškou od 76 do 150 cm (od 15 mesiacov do asi 12 rokov). Sedačka obsahuje systém ISOFIX a popruh TOP TETHER, ktorý zaručuje jej jednoduchú a správnu montáž v aute.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft SIESTA Kinderkraft ONETO3 i-Size 76-150 cm
Kinderkraft SIESTA

Ľahký športový kočík SIESTA od značky Kinderkraft je ideálny na dovolenku pre dieťa, ktoré sa stále nedokáže rozlúčiť s kočíkom. Skladá sa do kompaktnej veľkosti, vďaka čomu ho bez problémov vezmete so sebou na výlet vlakom, autobusom alebo ho dáte do batožinového priestoru automobilu. Je vhodný pre deti už od 6 mesiacov do 22 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft YUMMY Kinderkraft Cestovná postieľka 2v1 SOFI gray
Kinderkraft YUMMY

Stolička Kindekraft YUMMY je praktická a pohodlná stolička pre staršie deti od 6 mesiacov do 3 rokov. Je s poťahom z eko kože. Stolička má polohovací chrbátik a opierku nôh. Moderná a očarujúca, pohodlná a veľmi kompaktná jedálenská stolička.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft Cestovná postieľka 2v1 SOFI gray Kinderkraft Cestovná postieľka 2v1 SOFI gray
Kinderkraft Cestovná postieľka 2v1 SOFI gray

Kinderkraft SOFI je cestovná postieľka a ohrádka v jednom. Bude vašim ideálnym spoločníkom všade na cestách, vďaka svojej ľahkosti a praktickosti. Je rýchlo rozložená aj zloženáa po zložení má rozmery 97 × 63 × 14 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Kinderkraft Joy s doplnkami Kinderkraft Cestovná postieľka 2v1 SOFI gray
Kinderkraft Joy s doplnkami

Cestovná postieľka JOY s príslušenstvom je ideálne riešenie pre dieťa i rodičov – a to ako pri cestovaní, tak pri každodennom používaní. Má niekoľko možností využitia ako pre odpočinok, spánok, hranie – môže plniť aj funkciu ohrádky, prebaľovania a mnoho ďalších. S touto postieľkou si vystačíte skutočne dlho.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft Cushion ENOCK Kinderkraft Dětská postýlka NESTE UP 2
Kinderkraft Cushion ENOCK

V spoločnosti Kinderkraft chceme, aby vaše dieťa túto samostatnú kapitolu začalo tým najlepším možným spôsobom. Preto z dôvodu starostlivosti o komfort a pohodlie pri jedle ponúkame sadu dvoch elegantných vankúšov pre jedálenskú stoličku ENOCK (pre sedák a operadlo). Oba poskytujú dobrú podporu pre chrbát a zadok batoľaťa a pevné zapínanie pomocou suchých zipsov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
Kinderkraft Dětská postýlka NESTE UP 2 Kinderkraft Dětská postýlka NESTE UP 2
Kinderkraft Dětská postýlka NESTE UP 2

Multifunkční postýlka 2 v 1, která v případě potřeby nahradí i cestovní postýlku. Kinderkraft Dětská postýlka NESTE UP 2 nabízí až 5 výškových úrovní, díky které ji přizpůsobíte výšce vašeho lůžka, nastavení úhlu náklonu matrace a praktickou síťku kolem celé postýlky pro sledování dítěte. 4 kolečka pro snadné přemisťování z místa na místo. Postýlka je dodávána s matrací, která má správnou tloušťku a hustotu pro novorozence.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft NINO CONFETTI Kinderkraft Dětská postýlka NESTE UP 2
Kinderkraft NINO CONFETTI

Pohodlný nosič od značky Kinderkraft, ktorý poskytuje bezpečnú polohu dieťaťa pre zaistenie správneho vývoja. Nosič Kinderkraft Nino spĺňa požiadavky International Hip Dysplasia Institute. V nosidle Nino majú nožičky dieťaťa tvar „M“ vzhľadom k bokom, čo je správny uhol v závislosti od veku dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Kinderkraft Educational Playmat SMARTPLAY SEA Kinderkraft Educational Playmat SMARTPLAY SEA
Kinderkraft Educational Playmat SMARTPLAY SEA

Objavte podložku SMARTPLAY SEA, ktorá vás a vaše dieťa zavedie do sveta podmorských zvierat. Nádherný dizajn, až 5 plyšových hračiek a možnosť premeny podložky na ihrisko s loptičkami spôsobí, že SMARTPLAY SEA si zamiluje nielen vaše dieťa, ale aj vy osobne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft TASTEE Kinderkraft Educational Playmat SMARTPLAY SEA
Kinderkraft TASTEE

Pohodlná stolička od značky Kinderkraft s polohovateľným operadlom. S nosnosťou 15 kg je vhodná pre deti od 6 mesiacov do 5 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft NICO guardrail white Kinderkraft Educational Playmat SMARTPLAY SEA
Kinderkraft NICO guardrail white

Multifunkčná detská postieľka NICO bola navrhnutá tak, aby slúžila dieťaťu od narodenia, až kým sa dieťa samo nepokúsi opustiť detskú postieľku. Dno je možné nastaviť až na 3 výškové úrovne, pričom ľahká demontáž jednej strany vám zase umožní rýchlo premeniť detskú postieľku na gauč pre staršie dieťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL