Kikkerland Barový set opička - vývrtka a zátka
13,70 €

Novinka

Banánová vývrtka a opičie zátky dodajú tropický nádych každej príležitosti k otvoreniu vínneho moku. Žiadny strach, po fialkách ani banánoch chutného nebude. Samozrejmosťou prevedenie je kvalitný materiál – nerezová oceľ.

Kikkerland Znovupoužiteľné vrecúško na zemiaky
5,30 €

Novinka

Moje vrecúško na zemiaky – Farebné vrecúško s menovkou a hravým dekórom pre vaše zemiaky. Vrecúško so sťahovacou šnúrkou udrží potraviny čerstvejšie a unesie až 3,5kg! Poďme spoločne zabrániť zbytočnému plytvaniu.

Kikkerland Čajová držiatka - opičky
10,70 €

Novinka

Držiak na čajové vrecúška je skvelá pomôcka, ktorá Vám pitie čaju rozhodne spríjemní. Držiak na čajové vrecúška je originálny darček pre milovníkov čaju.

Kikkerland Drevený stojan na tablet
18,90 €

Novinka

S bolesťami v rukách pri držaní knihy je koniec. So stojanom eliminujete aj neustále odbiehanie k počítaču pre zapomeuntý recept – môže sa teda tiež hodiť do kuchyne na varenie.

Kikkerland Keramický mažiar s úschovňou
13,80 €

Novinka

Rozmelnite a uschovajte bylinky, či korenie v keramickom mažiari s úschovňou. Jedná sa o ten najpraktickejší nástroj do kuchyne, ktorý môžete mať, alebo ktorý môžete darovať.

Kikkerland Mini karaoke mikrofón do telefónu
9,40 € 8,40 €

Akcia

Malý mikrofón v striebornom kabátiku splní vaše požiadavky čistého zvuku nahrávky. Pomocník, ktorý môže ponúknuť zábavu pri karaoke alebo zaznamenaní zvukovej stopy v podobe hudby či hovoreného prejavu.

Kikkerland Vrecková lekárnička prvej pomoci
14,40 € 12,30 €

Akcia

Každý dobrodruh by mal mať v zálohe čarovnú škatuľku prvej pomoci. Nikdy neviete, kedy sa v divočine bude hodiť obväz, náplasť, antiseptické obrúsky, opaľovací krém, spínací špendlík či antibiotická masť. Môžete vyraziť!

Kikkerland Zlož si svoje ukulele
29,90 €

Novinka

Príležitosť pre všetky renesančný umelcov vyrobiť si vlastný nástroj a potešiť tak jeho tóny blízkych a priateľov.

Kikkerland Drevený stolík na tablet - XL
23 €

Novinka

Máte tablet a hľadáte riešenie, ako na ňom pohodlne sledovať filmy alebo si čítať najnovšie správy? Drevený stojan na tablet je to správne riešenie.

Kikkerland Nerezové slamky s čistiacou kefkou 10 ks
7,70 € 0,77 €/ks

Novinka

Eco priateľské slamky po 10 kusoch v balení, ktoré sú vyrobené z nerezovej ocele a dajú sa používať stále dookola, znovu a znovu. Sú dlhé 26 cm a vyrobené z nerezovej ocele.

Kikkerland Nožík pre hubárov
9,40 €

Novinka

Špeciálne navrhnutý nôž pre hubárov na začistenie húb už priamo na mieste. Huby si tak prineste domov už pekne očistené.

Kikkerland Znovupoužiteľné vrecúško na cibuľu
5,30 €

Novinka

Moje vrecúško na cibuľu – Farebné vrecúško s menovkou a hravým dekórom pre vašu cibuľu. Vrecúško so sťahovacou šnúrkou udrží potraviny čerstvejšie a unesie až 3,5kg! Poďme spoločne zabrániť zbytočnému plytvaniu.

Kikkerland Znovupoužiteľné vrecúško na šalát
5,30 €

Novinka

Moje vrecúško na šalát – Farebné vrecúško s menovkou a hravým dekórom pre váš šalát. Vrecúško so sťahovacou šnúrkou udrží potraviny čerstvejšie a unesie až 3,5kg! Poďme spoločne zabrániť zbytočnému plytvaniu.

Kikkerland Mojito set
10,50 € 10 €

Akcia

Každý máme nejakú tú svoju „odpočinkovú“ chvíľku. Doprajte si tú Vašu.

Kikkerland Priehradka k posteli
18 €

Novinka

Priehradka k posteli je mäkká a bezpečná vrecko. Ideálne miesto pre bezpečné uloženie všetkých potrebných časopisov, kníh, okuliarov, tabletu či mobilného telefónu. Vhodná pre všetky druhy postelí.

Kikkerland Znovupoužiteľné vrecúško na cesnak
5,30 €

Novinka

Moje vrecúško na cesnak – Farebné vrecúško s menovkou a hravým dekórom pre váš cesnak. Vrecúško so sťahovacou šnúrkou udrží potraviny čerstvejšie a unesie hromadu cesnaku! Poďme spoločne zabrániť zbytočnému plytvaniu.