Keyestudio Arduino dvojkolesový robot OMNIBOX
86,50 €

programovateľný robot s jedinečným tvarom kocky o veľkosti cca 100 mm * 87 mm * 70 mm. Celé vozidlo sa skladá z troch dosiek plošných spojov a troch akrylových dosiek. Dve kolesá, univerzálne koleso a základná doska PCB sú pripevnené nitmi, bez potreby skrutky a bez nutnosti zvárania.

Keyestudio Arduino programovateľný tank s displejom a snímačmi
154,50 €

Qoopers je skvelý vzdelávací robot s možnosťou ovládania pomocou aplikácie, modularizovanou elektronikou, senzormi a mechanickými časťami, možnosť ľahko nastaviť do 30 minút a transformovať na viac ako 15 rôznych tvarov, ako je Dozer, Captain Alloy a Scorpoid.

Keyestudio Arduino auto Omniduino 4WD s Mecanum kolesami
145 €

Užívatelia môžu používať programovanie v jazyku C Arduino IDE a grafické programovanie v Mixly. A auto je ovládané infračerveným diaľkovým ovládaním a diaľkovým ovládaním APP mobilom Android / iOS.

Keyestudio Arduino štartovací vzdelávací set pre 32 projektov
75 €

Vzdelávacia elektronická výukova sada obsahuje 32 rôznych programovateľných projektov, ako napr. semafor pre peších s tlačidlom a LED, zobrazovanie textu na displeji a ďalšie možné kombinácie za pomoci potenciometru alebo servo motora, obsahuje prídavné moduly ako napr.

Keyestudio Arduino auto Roboduino
97 €

Podporuje viac funkcií: Inteligentné vyhľadávanie svetla, rozlišovanie farieb, Vyhýbanie sa prekážkam pomocou ultrazvuku, Outfire atd.

Keyestudio Arduino robotické auto 4WD pre 13 projektov
90,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronická stavebnica, z ktorej je možnosť zostaviť až 13 projektov robotického auta, napr.auto vyhýbajúce sa prekážkam, plánovanie trasy jazdy, meranie vzdialenosti apod., diaľkové alebo bluetooth ovládanie

Keyestudio Arduino robotická žaba
82 €

Táto sada poskytuje perfektnú príležitosť na zostavenie vášho prvého robota a uľahčuje proces učenia o robotike, interaktívne a zábavne. Kompatibilný s Arduino open-source platformou a kódovaním Mixly Blocks.

Keyestudio Doska Micro:bit
32 €

Mikro: bitová doska je navrhnutá spoločnosťou BBC, jej cieľom je pomáhať deťom vo veku 7 a viac rokov, aby sa naučili lepšie programovať. Mikro: bitová doska má bohaté zdroje na doske, vrátane 5 * 5 LED metrických matíc, 2 programovateľných tlačidiel, kompasu, USB portov, Bluetooth modulu atd.

Keyestudio Arduino štvorkolesový robot 4WD UNO R3
121 €

Yahboom Arduino 4WD Robot je perfektná platforma 4WD robotov s jadrom Arduino UNO. Väčšina komponentov je spojená skrutkovým a medeným stĺpikom a niekoľko častí je navrhnutých s protiblokovacou objímkou.

Keyestudio Arduino 4DOF robotická paža DIY
65,50 €

Robotická paža osadená 4 servomotormi, ktoré sú súčasťou dodávky. Vysoká pevnosť, nízka hmotnosť, špičková presnosť. Možnosť ovládania vlastným ovládačom (súčasť dodávky), pomocou mobilnej aplikácie cez Bluetooth alebo Playstation ovládačom (nie je súčasťou dodávky)

Keyestudio Arduino herná konzola
29,80 €

Sada na zostavenie vlastnej hernej konzoly. Môžete si vytvoriť svoj vlastný herný kód a vytvoriť si vlastnú hernú konzolu podľa svojich predstáv. Ak chcete zväčšiť radosť z hernej konzoly, môžete nahrať svoj vlastný herný program do hernej konzoly. Kompatibilná s Arduboy

Keyestudio Arduino mini robotický tank V2
95,50 €

programovateľný robotický tank, možnosť ovládania pomocou priloženého diaľkového ovládania alebo pomocou Android aplikácie, funkcia vyhýbania / nasledovania prekážky, nasledovania svetla apod.