10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Výpredaj
KETER sedacia súprava NOVARA set antracit šedé/podušky KETER sedacia súprava NOVARA set antracit šedé/podušky
KETER sedacia súprava NOVARA set antracit šedé/podušky

Pohodlná sedacia súprava obsahuje dve kresielka, stolík a sofa. ROJAPLAST sedacia súprava NOVARA set antracit šedej/podušky je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii ratanu, vďaka čomu skvele vyzerá a dobre sa udržuje. Stolík zároveň slúži aj ako úložný box.

môžete mať 21.05

Partner: MALL
KETER SALEMO set - grafit KETER sedacia súprava NOVARA set antracit šedé/podušky
KETER SALEMO set - grafit

Súprava Salemo – súprava, ktorá bude vyzerať skvele v modernom aj retro štýle bývania. Ide o elegantnú súpravu z imitácie ratanu, ktorá sa skladá z dvoch kresiel, dvojmiestnej pohovky a stolíka, ktorý slúži aj ako odkladací box. Výrobok sa dodáva s pohodlnými vankúšmi v štýlových farbách.

môžete mať 30.05 - 04.06

Partner: eoshop
KETER CORFU set - grafit + šedé podušky KETER sedacia súprava NOVARA set antracit šedé/podušky
KETER CORFU set - grafit + šedé podušky

Súprava Corfu je pohodlná a modernásedenie pre exteriér aj interiér. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Súprava je doplnená vankúšmi, ktoré zabezpečia ešte väčšie pohodlie. Táto súprava je jednou z najpredávanejších v tejto kategórii!

KETER Rosario BALCONY set hnedý KETER CORFU BOX set - grafit + šedé podušky
KETER Rosario BALCONY set hnedý

Balkón Rosario je menší modernýsedenie v exteriéri aj interiéri. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Súprava je doplnená vankúšmi, ktoré zabezpečia ešte väčšie pohodlie. Skladá sa zo stola a dvoch kresiel s vyšším operadlom. Jednoduchá inštalácia a údržba.

KETER CORFU BOX set - grafit + šedé podušky KETER CORFU BOX set - grafit + šedé podušky
KETER CORFU BOX set - grafit + šedé podušky

Korfu box je ďalšia súprava v obľúbenom dizajne Korfu. Ide o elegantný nábytok v imitácii prírodného ratanu, ktorý sa skladá z dvoch kresiel, dvojmiestnej pohovky a stolíka, ktorý slúži aj ako skrinka! Výrobok sa dodáva s mäkkými vankúšmi v štýlových farbách.

KETER set CLAIRE DUO grafit KETER CORFU BOX set - grafit + šedé podušky
KETER set CLAIRE DUO grafit

Set CLAIRE DUO grafit od značky KETER. Obsahuje 2 kreslá. Vyrobené z lisovaného plastu. Nosnosť kresla 110 kg. Rozmer balenia 60 × 64 × 60 cm. Hmotnosť 14 kg.

KETER set CLAIRE 5 SEATERS grafit KETER Záhradný Nábytok Ratanový Rohový Korfu Relax Keter
KETER set CLAIRE 5 SEATERS grafit

Set CLAIRE 5 SEATERS grafit od značky KETER. Obsahuje 2 kreslá, pohovku, stôl. Vyrobené z lisovaného plastu. Nosnosť kresla 110 kg. Nosnosť lavičky 3× 110 kg. Nosnosť stola 50 kg. Rozmer balenia 120 × 74 × 60 cm. Hmotnosť 34 kg.

KETER CORFU DUO - grafit + šedé podušky KETER Záhradný Nábytok Ratanový Rohový Korfu Relax Keter
KETER CORFU DUO - grafit + šedé podušky

Elegancia a vysoká kvalita, to je Corfu DUO. Dve pohodlné kreslá s mäkkými vankúšmi a skvelým dizajnom, ideálne do malých priestorov alebo ako doplnok k súprave Corfu. Corfu DUO je k dispozícii v niekoľkých obľúbených farebných kombináciách a vždy je doplnený pohodlnými vankúšmi.

môžete mať 22.05 - 23.05

KETER Záhradný Nábytok Ratanový Rohový Korfu Relax Keter KETER Záhradný Nábytok Ratanový Rohový Korfu Relax Keter
KETER Záhradný Nábytok Ratanový Rohový Korfu Relax Keter

003487 CORFU RELAX záhradný roh Grafit Popis: Rufus CORFU CORFU sa nachádza na pozemku s výškou 1,5 m:

Corfu Relax corner je elegantný a ergonomicky navrhnutý, má všetko, čo by ste očakávali od nábytku pre oddychovú zónu vašej záhrady. Štýlový sektorový nábytok je vyrobený z odolnéh

môžete mať 24.05 - 28.05

KETER CORFU FIESTA set - grafit + šedé p. KETER Balkónový Záhradný Set Salemo Balcony Graphite
KETER CORFU FIESTA set - grafit + šedé p.

Corfu Fiesta je veľká súprava nábytku z imitácie prírodného ratanu, ktorá pozostáva z dvoch kresiel, dvoch dvojpohyblivých pohoviek a veľkého obdĺžnikového stola. Súprava je ideálna ako jedálenská súprava do vonkajších aj vnútorných priestorov.

KETER Balkónový Záhradný Nábytok Set Rosario Set B KETER Balkónový Záhradný Set Salemo Balcony Graphite
KETER Balkónový Záhradný Nábytok Set Rosario Set B

001685 ROSARIO SET Hnedý záhradný setVlastnosti:set obsahuje 2 pohodlné kreslá a funkčný konferenčný stolíkcelá súprava je vyrobená z polypropylénu najvyššej kvality v hnedom odtieni s prírodnou štruktúrou ratanu, RATTANOVÝ EFEKT!súprava je odolná voči nepriaznivým poveternostným pod

KETER Balkónový Záhradný Set Salemo Balcony Graphite KETER Balkónový Záhradný Set Salemo Balcony Graphite
KETER Balkónový Záhradný Set Salemo Balcony Graphite

003825 SALEMO BALCONY záhradný balkónový set GrafitVlastnosti:Súprava obsahuje 2 pohodlné kreslá a funkčný konferenčný stolíkcelá súprava je vyrobená z polypropylénu najvyššej kvality v grafitovom odtieni s prírodnou štruktúrou ratanu, RATTANOVÝ EFEKT!súprava je odolná voči nepriazni

KETER CORFU DUO - hnedá + šedohnedé podušky KETER Corfu Love Seat Max 3-Miestna Pohovka Curver Keter
KETER CORFU DUO - hnedá + šedohnedé podušky

KETER CORFU FIESTA set - hnedá + šedohnedé p. KETER Corfu Love Seat Max 3-Miestna Pohovka Curver Keter
KETER CORFU FIESTA set - hnedá + šedohnedé p.

KETER Corfu Love Seat Max 3-Miestna Pohovka Curver Keter KETER Corfu Love Seat Max 3-Miestna Pohovka Curver Keter
KETER Corfu Love Seat Max 3-Miestna Pohovka Curver Keter

Rozmery: Šírka – 182 cm Hĺbka – 70 cm Výška – 79 cm

Vlastnosti výrobku: vyrobené z polypropylénu najvyššej kvality so štruktúrou prírodného ratanu, RATTAN EFEKT! použitie plastu umožnilo dosiahnuť najlepšiu odolnosť voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu vho

KETER Corfu Relax Keter Set Záhradná Rohová Jednotka Brown KETER Corfu Relax Keter Set Záhradná Rohová Jednotka Brown
KETER Corfu Relax Keter Set Záhradná Rohová Jednotka Brown

001722 CORFU RELAX SET záhradný kútik hnedýVlastnosti:Súprava obsahuje rohovú pohovku s vankúšmi na sedenie a funkčný konferenčný stolíkcelá súprava je vyrobená z polypropylénu najvyššej kvality v hnedom odtieni s prírodnou štruktúrou ratanu, RATTAN EFEKT!použitím plastov sa dosiahla

KETER Corfu Relax Set Garden Corner Cappucino KETER Corfu Relax Keter Set Záhradná Rohová Jednotka Brown
KETER Corfu Relax Set Garden Corner Cappucino

001980 CORFU RELAX SET záhradný roh CappucinoVlastnosti:Súprava obsahuje rohovú pohovku s vankúšmi na sedenie a funkčný konferenčný stolíkcelá súprava je vyrobená z polypropylénu najvyššej kvality v odtieni cappuccino s prírodnou štruktúrou ratanu, RATTAN EFEKT!použitím plastov sa do

KETER CORFU WEEKEND set - hnedá+šedohn.p. KETER Corfu Relax Keter Set Záhradná Rohová Jednotka Brown
KETER CORFU WEEKEND set - hnedá+šedohn.p.

Súprava Corfu WEEKEND je menšie moderné sedenie do záhrady, na terasu alebo do interiéru. Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Súprava je doplnená vankúšmi, ktoré zabezpečia ešte väčšie pohodlie. Ide o veľmi obľúbenú súpravu. Pozostáva z dvoch kresiel a stola.

KETER CORFU WEEKEND set - grafit+sivé KETER Korfu Víkendová Sada Záhradného Nábytku Keter
KETER CORFU WEEKEND set - grafit+sivé

KETER Korfu Víkendová Sada Záhradného Nábytku Keter KETER Korfu Víkendová Sada Záhradného Nábytku Keter
KETER Korfu Víkendová Sada Záhradného Nábytku Keter

001329 CORFU WEEKEND záhradný set hnedýVlastnosti:Súprava obsahuje 2 pohodlné kreslá a funkčný konferenčný stolíkcelý set je vyrobený z polypropylénu najvyššej kvality s technorattanovou štruktúrou, TECHNORATTANOVÝ EFEKT!použitím plastov sa dosiahla najlepšia odolnosť voči poveternos

KETER Provence Hnedý Záhradný Kútik KETER Korfu Víkendová Sada Záhradného Nábytku Keter
KETER Provence Hnedý Záhradný Kútik

004724 Záhradný roh PROVENCE hnedý Popis: Záhradný domček s oknom, ktorý sa nachádza v záhrade:

Jedinečný modulárny roh KETER Provence je ideálny na balkón, terasu, záhradu alebo verandu. Za svoj prírodný vzhľad vďačí materiálu po vzore ratanu. Povrchová štruktúra je odolná voči vlh

KETER SALEMO 3 seater - grafit KETER Salemo Duo Záhradné Sety Grafit
KETER SALEMO 3 seater - grafit

Trojmiestna súprava Salemo – súprava, ktorá sa bude skvele vynímať v modernom aj retro štýle bývania. Ide o elegantnú súpravu z imitácie ratanu, ktorá sa skladá z dvoch kresiel, trojitej pohovky a stolíka, ktorý slúži aj ako úložný box. Výrobok sa dodáva s pohodlnými vankúšmi v štýlových farbách.

KETER Salema BALCONY grafitovosivá KETER Salemo Duo Záhradné Sety Grafit
KETER Salema BALCONY grafitovosivá

Elegantný set, ktorý vynikne v modernom i retro bývaní, v interiéri i exteriéri. KETER Salema BALCONY ponúka 2 pohodlné kreslá a praktický stôl. Všetko v imitácii prírodného ratanu, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Dodávané s pohodlnými poduškami v štýlových farbách.

KETER Salemo Duo Záhradné Sety Grafit KETER Salemo Duo Záhradné Sety Grafit
KETER Salemo Duo Záhradné Sety Grafit

003489 SALEMO DUO záhradný balkónový set GrafitPopis: Sada je určená na montáž do záhrady a na balkón:Moderný, uhladený tvar, pohodlie a vysoká kvalita spracovania sú hlavnými prednosťami balkónovej súpravy Salemo Duo. Súprava obsahuje dve priestranné kreslá. Štruktúra povrchu

Keter, s.r.o. je jednou z popredných svetových výrobcov plastových produktov pre domácnosť a záhradu. Výrobky pre ľahké skladovanie, organizáciu, nábytok alebo hračky pre deti zlepšujú každodenný život.

Plastové výrobky Keter sú medzinárodne uznávané. Získavajú ocenenie tiež za dizajn, napríklad: Red Dot Design Award (2010 a 2011), Design Review (2010) a DIY výrobok roka (2010).

Keter je hrdým členom Keter Holdings Ltd, ktorý podniká viac ako 60 rokov. Preteky sú v Izraeli, Európe a Spojených štátoch a širokú škálu produktov predávajú vo viac ako 90 krajinách po celom svete. Spoločnosť má ročný obrat 1 miliardu dolárov.