Kershaw Nôž s pevnou čepeľou Camp 10 (KS1077)
65,99 €

Tento nôž by bol vhodným nástrojom na prežitie zombie apokalypsy, ale má mnoho ďalších využití. Nôž Camp 10 je tým pravým nástrojom na každý kemp. Je vyrobený z nástrojovej, uhlíkovej ocele 65Mn pre húževnatosť a odolnosť proti opotrebeniu. Čierna povrchová úprava chráni oceľ a umožňuje ľahkú údržbu

Kershaw Zatvárací nôž Chill (KS3410)
35,99 €

Čepeľ noža so zníženou špičkou pre lepšie penetračné vlastnosti je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 8CR13MoV. Ostrie z tejto ocele má dlhú trvácnosť a ľahko sa brúsi. Má vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a korózií…

Kershaw Zatvárací nôž Clash A/O Linerlock (KS1605)
47,99 €

Zatvárací nôž s asistovaným otváraním a poistkou typu linerlock. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 8Cr13MoV. Pre rýchle a pohodlné otvorenie noža jednou rukou má zložený nôž na chrbte tzv. „Flipper“. Stlačením sa čepeľ noža jednoducho vymrští do pracovnej polohy…

Kershaw Zatvárací nôž Volt II A/O (KS3650)
47,99 €

Zatvárací nôž s asistovaným otváraním a poistkou typu linerlock. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 8Cr13MoV. Pre rýchle a pohodlné otvorenie noža jednou rukou má zložený nôž na chrbte tzv. „Flipper“. Stlačením sa čepeľ noža jednoducho vymrští do pracovnej polohy…

Kershaw Multitool TX Tool (KSTXTOOL)
12,30 €

TX-Tool je nový a vylepšený T-nástroj spoločnosti Kershaw. Telo je vyrobené z hliníka. Obsahuje päť bitov: T-6, T-8 a T-10, plus plochý a krížový skrutkovací bit. špička je magnetická a všetky bity sa pohodlne ukladajú do rukoväte nástroja TX-Tool.

Kershaw Mačeta Camp 10 - tan (KS1077TAN)
74,60 €

Mačeta Kershaw Camp 10 je vybavená čepeľou z ocele 65MN, ktorá má čiernu úpravu. Rukoväť mačety je vyrobená z gumy a má výraznú záštitu, čo zabezpečuje pevný a bezpečný úchop. Dodáva sa s plastovým púzdrom.

Kershaw Sekera Duck Commander Quax (KS7400DCX)
25,99 €

Celokovová kempingová sekera značky Kershaw. Čepeľ sekery je vyrobená z nerezovej ocele 3Cr13 so sivou povrchovou úpravou. Kovová rukoväť je pokrytá skleneným nylonovým vláknom pre lepší úchop. Na hlave sekery a na rukoväti sa nachádzajú dierky pre paracordovú šnúru.

Kershaw Vrhací nôž Ion, sada 3ks (KS1747BWX)
53,40 €

Vrhacie nože v tvare Kunai, sú navrhnuté tak, aby mali správnu hmotnosť a vyváženie na hádzanie. Nože majú full-tang prevedenie a sú vyrobené z odolnej a vysoko kvalitnej nerezovej ocele 3CR13. Mimoriadne široký prstenec na konci dodáva rovnováhu a uľahčuje vytiahnutie noža z puzdra, alebo z terča.

Kershaw Zatvárací Airlock Linerlock A/O - čierny (KS1385)
32,30 €

Kershaw Airlock je kompaktný skladací nôž s mechanizmom otvárania SpeedSafe, ktorý je ideálnou voľbou ako EDC nôž. Nôž má čepeľ v tvare drop point s hladkým ostrím, ktorá vyrobená z nehrdzavejúcej ocele 4Cr13.

Kershaw Zatvárací nôž Emerson CQC-4K Framelock - zelený (KS6054BRNBLK)
49,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele 8Cr14MoV a má čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá pohodlne otvoriť jednou rukou, klasicky palcom. Vďaka hákovému výstupku sa rýchlo automaticky otvorí po vytiahnutí z vrecka. Rukoväť noža je vyrobená na jednej strane z materiálu G10…

Kershaw Zatvárací nôž Leek framelock A/O - čierny (KS1660CKT)
96,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vreckový zatvárací nôž s asistovaným otváraním a poistkou typu Framelock. Čepeľ je vyrobená z ocele Sandvik 14C28N. Unikátny tvar čepele umožňuje otváranie pomocou flippera – výstupok na čepeli medzi ostrím a rukoväťou, ktorý v otvorenom stave zastáva funkciu záštity.

Kershaw Zatvárací nôž Oso Sweet A/O (KS1830)
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zatvárací nôž s asistovaným otváraním a poistkou typu linerlock. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 8Cr13MoV. Rukoväť noža je z materiálu G-10…

Kershaw Zatvárací nôž Own It Knife Light Pack (KS1304B)
22 €

Set 4 komponentov od firmy Kershaw obsahuje zatvárací nôž, multitool, baterku a ID známky. Tanto čepeľ noža a rukoväť sú vyrobené z nerezovej ocele 3Cr13 s povrchovou úpravou blackwash. Nôž je možné vďaka kolíku otvárať jednou rukou. Na rukoväti sa nachádza otvor pre paracordovú šnúru.

Kershaw Zatvárací nôž Select Fire (KS1920)
47,99 €

Univerzálny vreckový nôž s čepeľou vyrobenou z nerezovej ocele 8Cr13MoV. Rukoväť noža je z materiálu GRN (nylon vystužený sklenenými vláknami). Rukoväť tak dostatočne odoláva poveternostným podmienkam a prudkým nárazom. Poskytuje bezpečný a spoľahlivý úchop.

Kershaw Zatvárací nôž Shuffle DIY Linerlock (KS8720)
37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zatvárací nôž od výrobcu Kershaw s čepeľou z 8Cr13MoV nerezovej ocele. Rukoväť je z nylonu. Na rukoväti je integrovaný otvárač na fľaše a skrutkovač plochý a krížový. Poistka noža je linerlock.

Kershaw Zatvárací nôž Shuffle II Linerlock - tan (KS8750TTANBW)
28,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný zatvárací nôž Kershaw s čepeľou vyrobenou z nerezovej ocele 8Cr13MoV s poistkou Linerlock. Rukoväť je vyrobená z nylonu vystuženého sklenými vláknami. Nôž disponuje aj funkciami ako otvárač na fľaše a skrutkovač.

Kershaw Zatvárací nôž Volt II A/O Serrated (KS3650ST)
53,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zatvarací nôž Kershaw s čepeľou vyrobenou z nerezovej ocele 8Cr13MoV s poistkou Liner Lock doplnenou o Speed Safe systém. Rukoväť je vyrobená z nylonu vystuženého sklenými vláknami.