10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Kérastase Šampón pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Resist ance Bain Extentioniste (Length Strenghtenin Kérastase Šampón pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Resist ance Bain Extentioniste (Length Strenghtenin
Kérastase Šampón pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Resist ance Bain Extentioniste (Length Strenghtenin

Šampón pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Resist ance Bain Extentioniste je určený pre všetky typy poškodených vlasov. Stará o namáhané vlasy, vlasy s rozštiepenými končekmi a lámavé vlasy. Tie regeneruje, vyživuje a stimuluje rast nových vlasov.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Šampón pre vlasy nemajú hustotu (Bain Densité) (Objem 250 ml) Kérastase Šampón pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Resist ance Bain Extentioniste (Length Strenghtenin
Kérastase Šampón pre vlasy nemajú hustotu (Bain Densité) (Objem 250 ml)

Hydratačné a spevňujúce šampónový kúpeľ Densité pre vlasy viditeľne nemajú hustotu.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Maska pre všetky typy vlasov Specifique Masque Hydra-Apasaint Kérastase Šampón pre rast vlasov a posilnenie od korienkov Resist ance Bain Extentioniste (Length Strenghtenin
Kérastase Maska pre všetky typy vlasov Specifique Masque Hydra-Apasaint

Intenzívna maska ​​pre všetky typy vlasov je špeciálne určená pre citlivú vlasovú pokožku.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Šampón pre citlivú vlasovú pokožku pre normálne až zmiešané vlasy Bain Vital Dermo-Calm(Hypoallergen Kérastase Šampón pre citlivú vlasovú pokožku pre normálne až zmiešané vlasy Bain Vital Dermo-Calm(Hypoallergen
Kérastase Šampón pre citlivú vlasovú pokožku pre normálne až zmiešané vlasy Bain Vital Dermo-Calm(Hypoallergen

Šampón Bain Vital Dermo-Calm efektívne upokojuje vlasovú pokožku a zároveň zjemňuje, vyživuje a revitalizuje vlasy.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Skrášľujúce olejový kondicionér pre jemné až normálne vlasy Elixir Ultime (Beautifying Oil Infused C Kérastase Šampón pre citlivú vlasovú pokožku pre normálne až zmiešané vlasy Bain Vital Dermo-Calm(Hypoallergen
Kérastase Skrášľujúce olejový kondicionér pre jemné až normálne vlasy Elixir Ultime (Beautifying Oil Infused C

Skrášľujúce olejový kondicionér pre jemné až normálne vlasy Elixir Ultime poskytuje vlasom intenzívnu výživu po dobu 48 hodín. Vyživuje a vyhladzuje vlasy, uľahčuje ich rozčesávanie a zanecháva ich hladké na dotyk a lesklé na pohľad.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Skrášľujúca maska na vlasy (Masque Elixir Ultime ) (Objem 200 ml) Kérastase Šampón pre citlivú vlasovú pokožku pre normálne až zmiešané vlasy Bain Vital Dermo-Calm(Hypoallergen
Kérastase Skrášľujúca maska na vlasy (Masque Elixir Ultime ) (Objem 200 ml)

Skrášľujúce maska ​​s vysokou koncentráciou olejov pre všetky typy vlasov.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Čistiace íl pre mastnú pokožku hlavy Specifique (Argile Équilibrante) Kérastase Šampón pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu Genesis (Anti Hair -fall Fortifying Shampoo) (Objem 250 ml)
Kérastase Čistiace íl pre mastnú pokožku hlavy Specifique (Argile Équilibrante)

Čistiace íl je špeciálne určený pre mastné vlasy so suchými končeky. Pomáha absorbovať prebytočný maz a odstraňuje nečistoty a prebytočné usadeniny z pokožky hlavy. Zanecháva ju osvieženú a oživenú. Po použití budú vaše vlasy hebké, lesklé a dlhodobo čisté.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Luxusné skrášľujúce olej na vlasy Elixir Ultime (L`Huile Original Hair Oil) 100 ml Kérastase Šampón pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu Genesis (Anti Hair -fall Fortifying Shampoo) (Objem 250 ml)
Kérastase Luxusné skrášľujúce olej na vlasy Elixir Ultime (L`Huile Original Hair Oil) 100 ml

Luxusné skrášľujúce olej na vlasy Elixir Ultime od značky Kérastase je vhodný pre všetky typy vlasov. Regeneruje vlasy, vyživuje ich a dodáva im vitalitu a krásu. Uhladzuje povrch vlasov, zaceľuje rozštiepené končeky a predchádza ďalšiemu poškodeniu.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Šampón pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu Genesis (Anti Hair -fall Fortifying Shampoo) (Objem 250 ml) Kérastase Šampón pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu Genesis (Anti Hair -fall Fortifying Shampoo) (Objem 250 ml)
Kérastase Šampón pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu Genesis (Anti Hair -fall Fortifying Shampoo) (Objem 250 ml)

Šampón pre slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu Genesis mierni lámavosť vlasov, dôkladne čistí vlasy a pokožku hlavy. Je vhodný pre jemné, normálne a mastné vlasy, pre vlasy krehké, lámavé a oslabené vlasy náchylné k padaniu z dôvodu mechanického poškodenia.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Hydra tačný šampón pre suché vlasy Nutri tive Bain Satin ( Hydra ting Shampoo) Kérastase Hydra tačný šampón pre suché vlasy Nutri tive Bain Satin ( Hydra ting Shampoo)
Kérastase Hydra tačný šampón pre suché vlasy Nutri tive Bain Satin ( Hydra ting Shampoo)

Hydratačný šampón, ktorý vyživuje jemné až stredne husté suché vlasy. Tento luxusný šampón šetrne odstraňuje nečistoty a zároveň vyživuje a chráni vlasové vlákno.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Upokojujúci šampón pre mastné vlasy Specifique (Bain Divalent) Kérastase Hydra tačný šampón pre suché vlasy Nutri tive Bain Satin ( Hydra ting Shampoo)
Kérastase Upokojujúci šampón pre mastné vlasy Specifique (Bain Divalent)

Šampón s krémovou a nezaťažujúce receptúrou, ktorá má na pokožku hlavy upokojujúce a vyrovnávací účinok, znižuje produkciu kožného mazu a transportuje do vlasov živiny. Ponúka dlhodobú sviežosť, takže sa znižuje potreba častého umývania vlasov.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Hydratačný šampón pre vlnité a kučeravé vlasy Curl Manifesto (Shampoo) Kérastase Hydra tačný šampón pre suché vlasy Nutri tive Bain Satin ( Hydra ting Shampoo)
Kérastase Hydratačný šampón pre vlnité a kučeravé vlasy Curl Manifesto (Shampoo)

Jemný krémový šampón pre vlnité a kučeravé vlasy. Umýva vlasovú pokožku a vlasy, odstraňuje všetky nečistoty. Dodáva hydratáciu a zvýrazňuje tvar kaderí bez toho, bez toho aby ich zaťažoval.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Šampón pre objem jemných vlasov Volumifique (Thickening Effect Shampoo) Kérastase Šampón pre veľmi krehké a poškodené vlasy Bain Force architecte ( Strength ening Shampoo)
Kérastase Šampón pre objem jemných vlasov Volumifique (Thickening Effect Shampoo)

Šampón Volumifique zaistí vašim vlasom dlhotrvajúci objem.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Šampón pre veľmi krehké a poškodené vlasy Bain Force architecte ( Strength ening Shampoo) Kérastase Šampón pre veľmi krehké a poškodené vlasy Bain Force architecte ( Strength ening Shampoo)
Kérastase Šampón pre veľmi krehké a poškodené vlasy Bain Force architecte ( Strength ening Shampoo)

Zdokonalený šampón Bain Force architecte efektívne reštrukturalizuje a posilňuje vlasové vlákno.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Hydratačný šampón pre farbené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo) Kérastase Šampón pre veľmi krehké a poškodené vlasy Bain Force architecte ( Strength ening Shampoo)
Kérastase Hydratačný šampón pre farbené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo)

Jemný šampón s krémovo-gélovou textúrou sa stará o vlasové vlákno zvnútra, chráni farbu vlasov a bráni jej vymývaniu. Po použití budú vaše vlasy odolnejšie a žiarivo lesklé.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Lak na vlasy Purple Vision (K Laque Couture) (Objem 300 ml) Kérastase Posilňujúci šampón proti padaniu vlasov pre mužov Genesis Homme (Thickness Boosting Shampoo System)
Kérastase Lak na vlasy Purple Vision (K Laque Couture) (Objem 300 ml)

Lak na vlasy vykúzli na vašich vlasoch všetky štýly s pružným dlhotrvajúcim držaním.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Posilňujúci šampón proti padaniu vlasov pre mužov Genesis Homme (Thickness Boosting Shampoo System) Kérastase Posilňujúci šampón proti padaniu vlasov pre mužov Genesis Homme (Thickness Boosting Shampoo System)
Kérastase Posilňujúci šampón proti padaniu vlasov pre mužov Genesis Homme (Thickness Boosting Shampoo System)

Pánsky šampón s obsahom kreatínu a koreňa zázvoru dodáva oslabeným vlasom so sklonom k padaniu objem a textúru. Stimuluje vlasovú pokožku a urýchľuje obnovu vlasových buniek.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Bezoplachové sérum proti krepovateniu farbených vlasov Chroma Absolu Chroma Thermique (Serum) 150 ml Kérastase Bezoplachový ochranný krém pred teplom Nutri tive Nectar Thermique ( Beautifying Anti-frizz Blow Dry (Objem 150 ml)
Kérastase Bezoplachové sérum proti krepovateniu farbených vlasov Chroma Absolu Chroma Thermique (Serum) 150 ml

Vlasové sérum zabraňuje krepateniu farbených vlasov, dodáva hydratáciu a hebkosť. Bezoplachové sérum poskytuje vlasom termoochranu do 230 °C. Vaše vlasy budú po použití lesklé a zdravé.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Bezoplachový ochranný krém pred teplom Nutri tive Nectar Thermique ( Beautifying Anti-frizz Blow Dry (Objem 150 ml) Kérastase Bezoplachový ochranný krém pred teplom Nutri tive Nectar Thermique ( Beautifying Anti-frizz Blow Dry (Objem 150 ml)
Kérastase Bezoplachový ochranný krém pred teplom Nutri tive Nectar Thermique ( Beautifying Anti-frizz Blow Dry (Objem 150 ml)

Bezoplachový krém proti krepovateniu pred teplom, ktorý vyživuje vlasy a poskytuje im väčšiu silu a ovládateľnosť. Je vhodný pre suché vlasy, stredné až husté. Jeho krémové zloženie s rastlinnými proteínmi a niacínamidom chráni pred tepelným stylingom a uľahčuje rozčesávanie.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Booster na vyhladenie vlasov Polypeptide (Booster Anti-Frizz) 120 ml Kérastase Bezoplachový ochranný krém pred teplom Nutri tive Nectar Thermique ( Beautifying Anti-frizz Blow Dry (Objem 150 ml)
Kérastase Booster na vyhladenie vlasov Polypeptide (Booster Anti-Frizz) 120 ml

Sérum s obsahom polypeptidov vyhladzuje nepoddajné vlasy a redukuje jej krepovatenie. Po použití budú vaše vlasy vyživené a hebké. Na vykonanie kúry je potrebné zvlášť dokúpiť koncentrát Fusio-Dose Concentré.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Booster pre poškodené vlasy Fusio Dose (Booster Reconstruction) 120 ml Kérastase Čistiaci a vyživujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať Genesis Homme Bain de Force Quot
Kérastase Booster pre poškodené vlasy Fusio Dose (Booster Reconstruction) 120 ml

Tento booster na posilnenie poškodených a zničených vlasov používa sa výhradne s produktom Fusio-Dose Concentré.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Booster pre zosvetlené a melírované blond vlasy Vitamin E (Booster Cicablond) 120 ml Kérastase Čistiaci a vyživujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať Genesis Homme Bain de Force Quot
Kérastase Booster pre zosvetlené a melírované blond vlasy Vitamin E (Booster Cicablond) 120 ml

Sérum s obsahom vitamínu E je vhodné pre zosvetlené a melírované blond vlasy. Poskytuje okamžitú hydratáciu a zanecháva vlasy hebké a lesklé. Na vykonanie kúry je potrebné zvlášť dokúpiť koncentrát Fusio-Dose Concentré.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis
Kérastase Čistiaci a vyživujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať Genesis Homme Bain de Force Quot Kérastase Čistiaci a vyživujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať Genesis Homme Bain de Force Quot
Kérastase Čistiaci a vyživujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať Genesis Homme Bain de Force Quot

Šampón posilňuje oslabené vlasy so sklonom k padaniu. Jemne vlasy čistí, odstraňuje nečistoty a prináša chladivý pocit.

môžete mať 17.07 - 18.07

Partner: Vivantis