KDS Sada nožov PASTRY

KDS Sada nožov PASTRY

Hodnotenie: 4,5
17,90 €

Sada nožov pre prípravu pečiva. Najmenší z nožov SD PASTRY využijete pri pilovaní, nôž s menšími vrúbkami na nátierky, ale aj na steaky, najväčší je potom ideálny na krájanie chleba. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Súprava JUNIOR

KDS Súprava JUNIOR

Hodnotenie: 4,5
25,70 €

Súprava 6 nožov je určená predovšetkým pre začínajúcich učňov v odbore kuchár a tiež do jedální. Nože sú vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá zodpovedá všetkým hygienickým požiadavkám. KDS Súprava JUNIOR je zostavená na základe požiadaviek škôl.

KDS Sada nožov VEGGIE YELLOW
9,70 €

Sada nožov so štýlovou oranžovou rukoväťou. Veľmi presnú škrabku KSD VEGGIE YELLOW oceníte pri lúpaní zeleniny a ovocia, univerzálny kuchynský nôž potom pri akomkoľvek krájaní. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Súprava OPTIMA stojan magnet
62,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné oceľové nože v kuchyni ocenia gazdinka aj skúsený kuchár. Sada 5 nožov spolu s dreveným stojanom s magnetmi perfektne zapadne do akejkoľvek kuchyne. KDS Súprava OPTIMA stojan magnet má rukoväte vyrobené z hygienicky nezávadného a nárazuvzdorného pevného plastu.

KDS Kabela s mäsiarskym nožmi PROFI LINE, buk
121,60 €

Osvedčená kvalita značky KDS vás nesklame. Nože sú uložené v praktickej kabele, kde majú svoje miesto, preto sú tiež ideálne na prenos. Kabela s piatimi mäsiarskym nožmi Profi line s rukoväťami v modrej farbe a ocieľkou.

KDS Mäsiarska súprava Profi Line TOP 5
51,80 €

Táto parádna sada obsahuje päť najobľúbenejších profesionálnych nožov radu Profi Line od českého výrobcu KDS. Nože sú navrhnuté a testované pre náročné profesionálne použitie, zvládnu aj priemyselnú výrobu.

KDS Kabela s mäsiarskym nožmi BUBINGA, drevo
130,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nože sú uložené v praktickej kabele, kde majú svoje miesto, preto sú tiež ideálne na prenos. Kabela s piatimi mäsiarskym nožmi Profi line s rukoväťami v modrej farbe a ocieľkou. Osvedčená kvalita značky KDS vás nesklame.

KDS Kabela s mäsiarskym nožmi PROFI LINE, modrá
89,90 €

Kabela s piatimi mäsiarskym nožmi Profi line s rukoväťami v modrej farbe a ocieľkou. Osvedčená kvalita značky KDS vás nesklame. Nože sú uložené v praktickej kabele, kde majú svoje miesto, preto sú tiež ideálne na prenos.

KDS sada mäsiarskych nožov 5 dielov 2685
64,80 €

Päťdielna sada pre mäsiarov v puzdre od českého výrobcu KDS Sedlčany. Šesť ostrých nástrojov je zabalených v praktickej taške. Sada obsahuje štyri druhy mäsiarskych nožov a ocieľku.

KDS Mäsiarska zabíjačková súprava 2695
227,40 €

Zabíjačková súprava mäsiarskych nožov sa skladá z 10 rôznych nožov a nástrojov usporiadaných v čierno-červenom pevnom kufríku, vďaka ktorému môžete súpravu ľahko prenášať, a mať tak všetko potrebné stále pohromade. Nástroje sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele.

KDS Nožnice na hydinu nerez
39 €

Aj najnáročnejšie kuchárky a kuchárov určite uspokoja nožnice na hydinu z nerezovej ocele najvyššej kvality. Nožnice majú ergonomicky tvarované rukoväte s protišmykovou úpravou, takže porciovanie hydiny s nimi ide naozaj ľahko.

KDS Zvinovačka s 10 ks mäsiarskymi nožmi Profi Line
123,90 €

Sada mäsiarskych nožov z radu Profi Line v zvinovačke obsahuje 10 nožov s čepeľou z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nože sú navrhnuté a testované aj pre náročné nasadenie v priemyselnej výrobe a spĺňajú dnešné vysoké hygienické požiadavky. Svoje uplatnenie však nájdu aj v kuchyniach bežných domácností.

KDS sada nožov pre kuchára 2690
86,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šesťdielna sada pre kuchára v puzdre od českého výrobcu KDS Sedlčany. Šesť ostrých nástrojov je zabalených v praktickej taške. Sada obsahuje vykosťovací, mäsiarsky a porciovací nôž, plus vidlicu, ocieľku a otvárač.

KDS Profesionálna ocieľka
43,80 €

Ocieľka je hladká, bez drážkovania a je určená pre jemný obťah profesionálnych nožov mäsiarov a kuchárov. Je galvanicky povlakovaná vrstvou chrómu a diamantu, ktorá je nerezová

KDS Sada nožov UNIVERSAL

KDS Sada nožov UNIVERSAL

Hodnotenie: 4,7
12,70 €

Sada univerzálnych nožov 3 rôznych veľkostí. Najmenší z nožov KSD UNIVERSAL oceníte pri lúpaní, stredná veľkosť na špikovanie a krájanie všetkého druhu, najväčší potom na mäso a pečivo. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Nôž mäsiarsky 5 drevo bubinga - vykosťovací
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäsiarsky vykosťovací nôž s dĺžkou čepele 12,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Univerzálny ostrič nožov
11,50 €

Univerzálny ostrič s kvalitnými ostriacimi plátkami zo spekaného karbidu. Na ostrenie nožov s hladkou čepeľou aj nožníc všetkých druhov.

KDS Sada nožov QUATRO

KDS Sada nožov QUATRO

Hodnotenie: 4,9
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 4 nožov rôznych veľkostí. Najmenší z nožov KSD UNIVERSAL oceníte pri lúpaní, nôž s vrúbkami je ideálny ako desiatový, stredná veľkosť sa hodí na špikovanie a krájanie, najväčší potom na mäso a pečivo. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Ocieľka 25 cm

KDS Ocieľka 25 cm

Hodnotenie: 4,8
15,30 €

Kvalitná oceľová ocieľka pre brúsenie všetkých druhov nožov má čepeľ dlhú 25 cm. Ergonomická rukoväť s chráničom prstov zaručujú pevný a bezpečný úchop pri každom použití.

KDS Súprava Adela

KDS Súprava Adela

Hodnotenie: 5
17,90 €

Šesťdielna súprava nerezových kuchynských nožov a náčinia sa skladá z 3 kuchynských nožov, ihiel na závitky, predkladacej vidlice a vývrtky. Nože sú určené pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie.

KDS Sada nožov COLOR TOP
11,90 €

Sada 3 nožov na rôzne účely, s farebnou rukoväťou. Najmenší z nožov KSD COLOR TOP oceníte pri lúpaní, nôž s vrúbkami ako desiatový nôž, univerzálny nôž strednej veľkosti na špikovanie a krájanie všetkého druhu. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Box s 8 nožmi Trend a nožnicami
122,10 €

Akcia

Drevený blok TRED na osem nožov plus jedny kuchynské nožnice od osvedčenej značky KDS Sedlčany. Veľmi kvalitné spracovanie nožov, ktoré vás neomrzí. Vhodné do profesionálnej i domácej kuchyne.

KDS Súprava ALENA

KDS Súprava ALENA

Hodnotenie: 4,6
31,40 €

Kuchynská súprava ALENA určená pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj profesionálne použitie. Nože sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a rukoväte z pevného plastu.

KDS Súprava PROFI stojan magnet
88,80 €

Sada nožov so stojanom je navrhnutá a testovaná aj pre náročné nasadenie v priemyselnej výrobe a spĺňa dnešné vysoké hygienické požiadavky. Čepele z ocele sú obohatené zlúčeninou vanádu a molybdénu a predlžujú životnosť ostria. KDS Súprava PROFI stojan magnet je vhodná aj do umývačky riadu.

KDS Sekáč na mäso 3232
21,60 €

Kuchynský sekáčik značky KDS má rukoväť vyrobenú z veľmi kvalitného plastu a čepeľ z nerezu. Nôž má čepeľ dlhú 16 cm a je na ňom oko na zaháknutie.

KDS Nôž mäsiarsky 8 drevo bubinga - špalkový
24 €

Mäsiarsky špalkový nôž s 20 cm dlhou čepeľou je vhodný ako pre bežné domáce, tak pre profesionálne používanie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Tĺčik na mäso 3269

KDS Tĺčik na mäso 3269

Hodnotenie: 4,8
26,20 €

Náčinie do každej kuchyne od značky KDS. Kombinácia sekerky a tĺčika vám pomôže pripraviť to najlepšie mäso. Drevená rukoväť pohodlne padne do ruky a dobre sa s ňou pracuje.

KDS Trend Royal 2736, sada nožov
34,80 €

Čepeľ z kvalitnej nerez ocele s obsahom molybdénu a vanádu, zvyšujúca rezné vlastnosti a trvanlivosť ostria. Rukoväte sú z ergonomicky tvarovaného odolného plastu.

KDS Nôž plátkovací na mäso 6.5 KING'S ROW 1825
57,20 €

Kuchársky plátkovací nôž na mäso z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzska ocele.

KDS Nôž mäsiarsky 7 drevo bubinga - stredošpičatý
22,50 €

Stredošpičatý mäsiarsky nôž s čepeľou dlhou 17,5 cm je vhodný pre bežné domáce profesionálne používanie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Nôž kuchársky 8 KING'S ROW 1831
72,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky nôž s dĺžkou čepele 20 cm z rady KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

KDS Nôž kuchársky 6 KING'S ROW 1812
53,70 €

Kovaný kuchársky nôž firmy KDS s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktorý je vyrobený zo špeciálnej francúzskej ocele. Nože radu King 'ROW sa môžu umývať v umývačke riadu.

KDS Sada nožov TRIPLE

KDS Sada nožov TRIPLE

Hodnotenie: 5
12,10 €

Sada 3 nožov pre rôzne využitie. Veľmi presnú škrabku KSD TRIPLE oceníte pri lúpaní zeleniny a ovocia, otvárač Trion využijete na konzervy aj fľaše s korunkovým uzáverom a univerzálny nôž strednej veľkosti na špikovanie a krájanie. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Nôž kuchársky 10 KING'S ROW 1832
84,30 €

Kuchársky nôž s dĺžkou čepele 26 cm z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

KDS Nôž kuchársky vykosťovací 6 KING'S ROW 1817
53,70 €

Nôž kuchársky vykosťovací z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktorý je vyrobené zo špeciálnej francúzska ocele.

KDS Vidlica kuchárska KING'S ROW 1842
62,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchárska vidlica z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaná vidlica s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

KDS Nôž mäsiarsky 6 drevo bubinga - hornošpičatý
21,40 €

Mäsiarsky hornošpičatý nôž s dĺžkou čepele 15,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Nôž mäsiarsky 7 drevo bubinga - hornošpičatý
22,50 €

Hornošpičatý mäsiarsky nôž s čepeľou o dĺžke 17,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.