KDS Sada nožov PASTRY
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov pre prípravu pečiva. Najmenší z nožov SD PASTRY využijete pri pilovaní, nôž s menšími vrúbkami na nátierky, ale aj na steaky, najväčší je potom ideálny na krájanie chleba. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Súprava JUNIOR

KDS Súprava JUNIOR

Hodnotenie: 5
24,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava 6 nožov je určená predovšetkým pre začínajúcich učňov v odbore kuchár a tiež do jedální. Nože sú vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá zodpovedá všetkým hygienickým požiadavkám. KDS Súprava JUNIOR je zostavená na základe požiadaviek škôl.

KDS Sada nožov VEGGIE YELLOW
9 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov so štýlovou oranžovou rukoväťou. Veľmi presnú škrabku KSD VEGGIE YELLOW oceníte pri lúpaní zeleniny a ovocia, univerzálny kuchynský nôž potom pri akomkoľvek krájaní. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Nôž kuchársky 10 KING'S ROW 1832
74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky nôž s dĺžkou čepele 26 cm z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

KDS Nôž kuchársky 8 KING'S ROW 1831
63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky nôž s dĺžkou čepele 20 cm z rady KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

KDS Nôž kuchársky vykosťovací 6 KING'S ROW 1817
47,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nôž kuchársky vykosťovací z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktorý je vyrobené zo špeciálnej francúzska ocele.

KDS Nôž plátkovací na mäso 6.5 KING'S ROW 1825
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky plátkovací nôž na mäso z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaný nôž s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzska ocele.

KDS Mäsiarska súprava Profi Line TOP 5
45 €
+ doprava zadarmo

Táto parádna sada obsahuje päť najobľúbenejších profesionálnych nožov radu Profi Line od českého výrobcu KDS. Nože sú navrhnuté a testované pre náročné profesionálne použitie, zvládnu aj priemyselnú výrobu.

KDS sada nožov pre kuchára 2690
75,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šesťdielna sada pre kuchára v puzdre od českého výrobcu KDS Sedlčany. Šesť ostrých nástrojov je zabalených v praktickej taške. Sada obsahuje vykosťovací, mäsiarsky a porciovací nôž, plus vidlicu, ocieľku a otvárač.

KDS sada mäsiarskych nožov 5 dielov 2685
56,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Päťdielna sada pre mäsiarov v puzdre od českého výrobcu KDS Sedlčany. Šesť ostrých nástrojov je zabalených v praktickej taške. Sada obsahuje štyri druhy mäsiarskych nožov a ocieľku.

KDS Sekáč na mäso 3232
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynský sekáčik značky KDS má rukoväť vyrobenú z veľmi kvalitného plastu a čepeľ z nerezu. Nôž má čepeľ dlhú 16 cm a je na ňom oko na zaháknutie.

KDS Súprava ALENA

KDS Súprava ALENA

Hodnotenie: 5
28,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynská súprava ALENA určená pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj profesionálne použitie. Nože sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a rukoväte z pevného plastu.

KDS Trend Royal 2736, sada nožov
30,80 €

Čepeľ z kvalitnej nerez ocele s obsahom molybdénu a vanádu, zvyšujúca rezné vlastnosti a trvanlivosť ostria. Rukoväte sú z ergonomicky tvarovaného odolného plastu.

KDS Vidlica kuchárska KING'S ROW 1842-19%
48,89 € 39,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchárska vidlica z radu KING'S ROW od českej značky KDS: Kovaná vidlica s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktoré je vyrobené zo špeciálnej francúzskej ocele.

KDS Box s 8 nožmi Trend a nožnicami
121,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevený blok TRED na osem nožov plus jedny kuchynské nožnice od osvedčenej značky KDS Sedlčany. Veľmi kvalitné spracovanie nožov, ktoré vás neomrzí. Vhodné do profesionálnej i domácej kuchyne.

KDS Kabela s mäsiarskym nožmi BUBINGA, drevo
128,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nože sú uložené v praktickej kabele, kde majú svoje miesto, preto sú tiež ideálne na prenos. Kabela s piatimi mäsiarskym nožmi Profi line s rukoväťami v modrej farbe a ocieľkou. Osvedčená kvalita značky KDS vás nesklame.

KDS Kabela s mäsiarskym nožmi PROFI LINE, buk
116,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Osvedčená kvalita značky KDS vás nesklame. Nože sú uložené v praktickej kabele, kde majú svoje miesto, preto sú tiež ideálne na prenos. Kabela s piatimi mäsiarskym nožmi Profi line s rukoväťami v modrej farbe a ocieľkou.

KDS Kabela s mäsiarskym nožmi PROFI LINE, modrá
84,10 €
+ doprava zadarmo

Kabela s piatimi mäsiarskym nožmi Profi line s rukoväťami v modrej farbe a ocieľkou. Osvedčená kvalita značky KDS vás nesklame. Nože sú uložené v praktickej kabele, kde majú svoje miesto, preto sú tiež ideálne na prenos.

KDS Nôž mäsiarsky 6 drevo bubinga - hornošpičatý
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäsiarsky hornošpičatý nôž s dĺžkou čepele 15,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Nôž mäsiarsky 7 drevo bubinga - hornošpičatý
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hornošpičatý mäsiarsky nôž s čepeľou o dĺžke 17,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Nôž mäsiarsky 7 drevo bubinga - stredošpičatý
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stredošpičatý mäsiarsky nôž s čepeľou dlhou 17,5 cm je vhodný pre bežné domáce profesionálne používanie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

KDS Nožnice na hydinu nerez
32,38 € 32 €

Aj najnáročnejšie kuchárky a kuchárov určite uspokoja nožnice na hydinu z nerezovej ocele najvyššej kvality. Nožnice majú ergonomicky tvarované rukoväte s protišmykovou úpravou, takže porciovanie hydiny s nimi ide naozaj ľahko.

KDS Mäsiarska zabíjačková súprava 2695
206 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zabíjačková súprava mäsiarskych nožov sa skladá z 10 rôznych nožov a nástrojov usporiadaných v čierno-červenom pevnom kufríku, vďaka ktorému môžete súpravu ľahko prenášať, a mať tak všetko potrebné stále pohromade. Nástroje sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele.

KDS Sada nožov QUATRO
17 €

Sada 4 nožov rôznych veľkostí. Najmenší z nožov KSD UNIVERSAL oceníte pri lúpaní, nôž s vrúbkami je ideálny ako desiatový, stredná veľkosť sa hodí na špikovanie a krájanie, najväčší potom na mäso a pečivo. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Sada nožov TRIPLE

KDS Sada nožov TRIPLE

Hodnotenie: 5
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 3 nožov pre rôzne využitie. Veľmi presnú škrabku KSD TRIPLE oceníte pri lúpaní zeleniny a ovocia, otvárač Trion využijete na konzervy aj fľaše s korunkovým uzáverom a univerzálny nôž strednej veľkosti na špikovanie a krájanie. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Súprava Adela
15,88 € 15,50 €

Šesťdielna súprava nerezových kuchynských nožov a náčinia sa skladá z 3 kuchynských nožov, ihiel na závitky, predkladacej vidlice a vývrtky. Nože sú určené pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie.

KDS Súprava PROFI stojan magnet
86,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada nožov so stojanom je navrhnutá a testovaná aj pre náročné nasadenie v priemyselnej výrobe a spĺňa dnešné vysoké hygienické požiadavky. Čepele z ocele sú obohatené zlúčeninou vanádu a molybdénu a predlžujú životnosť ostria. KDS Súprava PROFI stojan magnet je vhodná aj do umývačky riadu.

KDS Zvinovačka s 10 ks mäsiarskymi nožmi Profi Line
114 €
+ doprava zadarmo

Sada mäsiarskych nožov z radu Profi Line v zvinovačke obsahuje 10 nožov s čepeľou z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nože sú navrhnuté a testované aj pre náročné nasadenie v priemyselnej výrobe a spĺňajú dnešné vysoké hygienické požiadavky. Svoje uplatnenie však nájdu aj v kuchyniach bežných domácností.

KDS Univerzálny ostrič nožov
11 €

Univerzálny ostrič s kvalitnými ostriacimi plátkami zo spekaného karbidu. Na ostrenie nožov s hladkou čepeľou aj nožníc všetkých druhov.

KDS Súprava OPTIMA stojan magnet
60,50 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné oceľové nože v kuchyni ocenia gazdinka aj skúsený kuchár. Sada 5 nožov spolu s dreveným stojanom s magnetmi perfektne zapadne do akejkoľvek kuchyne. KDS Súprava OPTIMA stojan magnet má rukoväte vyrobené z hygienicky nezávadného a nárazuvzdorného pevného plastu.

KDS Profesionálna ocieľka
37,30 €

Ocieľka je hladká, bez drážkovania a je určená pre jemný obťah profesionálnych nožov mäsiarov a kuchárov. Je galvanicky povlakovaná vrstvou chrómu a diamantu, ktorá je nerezová

KDS Tĺčik na mäso 3269

KDS Tĺčik na mäso 3269

Hodnotenie: 4,5
23 €

Náčinie do každej kuchyne od značky KDS. Kombinácia sekerky a tĺčika vám pomôže pripraviť to najlepšie mäso. Drevená rukoväť pohodlne padne do ruky a dobre sa s ňou pracuje.

KDS Nôž kuchársky 6 KING'S ROW 1812
47,90 €
+ doprava zadarmo

Kovaný kuchársky nôž firmy KDS s dokonalým vybrúsením zaručuje dlhú trvanlivosť ostria, ktorý je vyrobený zo špeciálnej francúzskej ocele. Nože radu King 'ROW sa môžu umývať v umývačke riadu.

KDS Ocieľka 25 cm

KDS Ocieľka 25 cm

Hodnotenie: 5
14 €

Kvalitná oceľová ocieľka pre brúsenie všetkých druhov nožov má čepeľ dlhú 25 cm. Ergonomická rukoväť s chráničom prstov zaručujú pevný a bezpečný úchop pri každom použití.

KDS Sada nožov COLOR TOP
12 €

Sada 3 nožov na rôzne účely, s farebnou rukoväťou. Najmenší z nožov KSD COLOR TOP oceníte pri lúpaní, nôž s vrúbkami ako desiatový nôž, univerzálny nôž strednej veľkosti na špikovanie a krájanie všetkého druhu. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.

KDS Sada nožov UNIVERSAL
12,29 € 12 €

Sada univerzálnych nožov 3 rôznych veľkostí. Najmenší z nožov KSD UNIVERSAL oceníte pri lúpaní, stredná veľkosť na špikovanie a krájanie všetkého druhu, najväčší potom na mäso a pečivo. Čepele nožov sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele, a tak vám nože poslúžia dlhé roky.