Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Karup Design TATAMI podložka Karup Design TATAMI podložka
Karup Design TATAMI podložka

Vysoko kvalitné tatami je 5,5 cm hrubé a skladá sa z lisovanej slamy a ryže. Povrch je pokrytý trávou Igusa. Používá sa ako podložka pod futon, alebo sa skladá a vytvára podlahu.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design JAPAN BED Karup Design TATAMI podložka
Karup Design JAPAN BED

Celodrevená posteľ z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto posteľ bola ľahká a praktická. Posteľ je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Čo má osem nôh, sedí na podlahe, a má krásnu čiernu farbu? Je to naša japonskej Futonové lôžko.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design SENZA BED Karup Design TATAMI podložka
Karup Design SENZA BED

Jednoduchosť a pokoj. Inšpirovaný japonským štýlom, Senza je navrhnutá tak, aby poskytovala všetok komfort a podporu, ktorú potrebujete, bez všetkých zbytočných ozdôb tradičných postelí. Jednoduché, elegantné línie vytvárajú pokojnú náladu a posteľ sa harmonizuje s mnohými rôznymi štýlmi a interiéry

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design DOCK BED Karup Design SOFA BEBOP + futon natural
Karup Design DOCK BED

Dokovacia lôžko je pevný borovicový drevený rám, založený na japonskom „Feng Shui“ prístupu k životu. Váš domov je zrkadlom toho, čo sa deje vo vnútri nás. Naše lôžko pre doky je všestranný výrobok, ktorý sa hodí takmer v každom prostredí. Bude harmonizovať energiu Vášho domova, ktorá vás zladí.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design SOFA BEBOP + futon natural Karup Design SOFA BEBOP + futon natural
Karup Design SOFA BEBOP + futon natural

Jednym z charakteristických rysov Bebop jazzu bola schopnosť improvizovať a to je presne to, čo vám tento jemný kus nábytku umožňuje. Je to atraktívne a útulná sofa pre dvoch ľudí, ktorí sa pritlačia k sebe. Rýchle uvoľnenie jednej z postranných ramien premení Bebop na stoličke.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design sofa ROOT + futon natural Karup Design SOFA BEBOP + futon natural
Karup Design sofa ROOT + futon natural

Celodrevená posteľ / sofa z masívu. Na výrobu bolo použité drevo zo škandinávskej borovice, aby táto sofa bola ľahká a praktická. Sofa je buď bezfarebná, alebo natretá ekologickú vodouriediteľnou farbou. Root je najviac prispôsobivý nábytok a jeden z najzábavnejších kúskov vôbec.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design ELAN BED Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA
Karup Design ELAN BED

Posteľ Elan je navrhnutá pre použitie futon a tatami alebo len futon. Zvoľte tatami + futon pre svoje Elánové lôžko, aby ste mali japonský vzhľad vo Vašej spálni, alebo použite Elanové lôžko len s Futon umiestneným priamo na ráme pre uzemnený pohľad a buďte bližšie k podlahe.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA
Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA

Hippo Chair!

Jedná sa o futony z polyesteru a prípadne penové dosky, ktorá je príjemná na sedenie. Poťah je z akrylového Dralonu, teda látky, ktorá má vodoodpudivé vlastnosti. A aj napriek tomu príjemná na sedenie, či leňošenie. Lepšie je ale futony pred dažďom schovať, nie je úplne vodeodolný.

môžete mať 20.03 - 25.03

Karup Design PACE BED Karup Design HIPPO OUT CHAIR / SOFA
Karup Design PACE BED

Spať po dlhom dni? Perfektne jednoduchý kus, Pace je teraz tiež k dispozícii ako pohodlné lôžko! Namiesto obloženie Pace s pestrými vankúšmi ju môžete prikryť s listami a prikrývkami na noc pokojného odpočinku. Dajte Pace do svojej spálne, aby sa používal ako vaša obyčajná posteľ.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design PEEK BED Karup Design sofa BEAT + futon natural
Karup Design PEEK BED

Peek je navrhnutý tak, aby slúžil dvom hlavným účelom: Byť nádhernú posteľou a poskytnúť viac otvoreného priestoru pre vaše veci. Posteľ Peek je vyrobená z masívneho borovicového dreva a má krásne a funkčné čelo. Rám je k dispozícii zo svetlého dreva alebo nafarbený čiernym lakom na vodnej báze.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design sofa BEAT + futon natural Karup Design sofa BEAT + futon natural
Karup Design sofa BEAT + futon natural

Pohovka Beat dodá punc jednoduchosti a vzdušnosti každej miestnosti, do ktorej ju umiestnite. Spustite jednu ruku rýchlym a jednoduchým pohybom a máte kreslo, v ktorom sa môžete natiahnuť, snívať a skutočne sa uvoľniť. Položte druhú ruku a vytvoríte jednolôžko.

môžete mať 28.02 - 29.02

Karup Design SOFA CHICO Karup Design sofa BEAT + futon natural
Karup Design SOFA CHICO

Chico je jedním z našich nejzákladnějších a nejsnáze použitelných návrhů, přičemž je vysoce přizpůsobitelný vašim měnícím se potřebám. Chico, vyrobené z pouhých dvou podložek Tatami, dvou futonových matrací a dvou sad polštářů, snadno mění svůj tvar. Nejsou zde žádné panty;

môžete mať 20.03 - 25.03

Karup Design sofa FOLK + futon natural Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná
Karup Design sofa FOLK + futon natural

Folk je spojenie zaoblených hrán a chladných čistých línií. Rám je vyrobený z masívneho borovicového dreva s certifikátom FSC® a stelesňuje jednoduchosť škandinávskeho dizajnu. Kovová lakťová opierka je kontrastom k jemným líniám rámu a dáva najavo, že Folk je oveľa viac než len pohodlná pohovka.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná
Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná

Osviežte svoj dekor touto robustné a atraktívne pohovkou a futon. Keď je Fresh vo zvislej polohe, pridáva do každej miestnosti záblesk štýlu vďaka čistým líniám a nízkemu profilu. Jednoduchý zdvih rámu sklopí pohovku späť na jej praktické kolieska, čo vám umožní ľahko ju posúvať podľa potreby.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa GRAB + futon natural, prírodná Karup Design sofa FRESH + futon natural, prírodná
Karup Design sofa GRAB + futon natural, prírodná

„Grab“ je stvorený na zdieľanie. Ako rozkladacia pohovka, tak i rozkladacia posteľ veľkosti twin. Lakťovej opierky na Grab sú navrhnuté tak, aby sa dali ľahko uvoľniť, aby fungovali ako zadné nohy pre posteľ veľkosti twin s jednoduchým preklopením.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná

India sofa je navrhnutá od SAYSWHO – ktoré dodávajú retro dotyk ultra-modernému dizajnu. Kontrastné kus, India, je nielen vizuálne lákavý, ale aj mimoriadne komfortné. Či už sa používa ako pohovka alebo plnohodnotná posteľ, India si iste urobí dobré meno.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa LEAN natural + futon natural Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa LEAN natural + futon natural

Užite si dobrý komfort sedenia a jednoduchú premenu z rozkladacie pohovky na posteľ 130 × 190 plnej veľkosti. Štíhla rozkladacia pohovka sa rodí s tromi nohami pre lepšiu podporu a odolnosť. Keď si vyberiete rozkladací pohovku, chcete, aby vydržala a bola pohodlná – aby bola najlepšia.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná Karup Design sofa INDIE + futon natural, prírodná
Karup Design sofa PACE + futon natural, prírodná

So svojimi jednoduchými, ale klasickými okrúhlymi nohami nebude Pace Daybed nikdy vystupovať zo štýlu. Vďaka elegantnému rámu z masívnej borovice je Pace odolný aj vizuálne príťažlivý.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa POETRY + futon natural Karup Design sofa SENZA + futon natural, prírodná
Karup Design sofa POETRY + futon natural

Inšpirovaná škandinávskym spôsobom života. Poetry očarí svojím minimalistickým dizajnom a skvelou funkčnosťou. Tvorivý proces, ktorý stojí za tradičným dizajnom pohovky, bol zameraný na čisté línie a vysokú prispôsobivosť mnohých obytným priestorom.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa SENZA + futon natural, prírodná Karup Design sofa SENZA + futon natural, prírodná
Karup Design sofa SENZA + futon natural, prírodná

Senza je jedným z našich najzákladnejších a ľahko použiteľných vzorov. Samotná Senza je skvele vyzerajúci minimalistická pohovka a jej jednoduchý dizajn umožňuje, aby sa pohovka mohla ľahko hodiť do akéhokoľvek domu. Pridaním stoličky Senza možno pohovku Senza premeniť na rozkladaciu pohovku.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design sofa STEP + futon natural Karup Design sofa SENZA + futon natural, prírodná
Karup Design sofa STEP + futon natural

Vezmite si svoj byt, stiesnený alebo útulný, či už sa budete musieť vysporiadať s univerzálnym krokom, jedným z najpopulárnejších designov rozkladacích postelí Karup je práve Step. S oboma ramenami vo vzpriamenej polohe je Step elegantný, kompaktný pohovka.

môžete mať 13.03 - 18.03

Karup Design SOFA UNWIND Karup Design SOFA UNWIND
Karup Design SOFA UNWIND

Jméno mluví za vše; toto je perfektní pohovka pro relaxaci a relaxaci. Unwind Sofa je třímístná pohovka, filmová pohovka a postel. Jednoduše přepněte polohu a užijte si dobrý noční spánek.

môžete mať 20.03 - 25.03

Karup Design ZIGGY BED Karup Design SOFA UNWIND
Karup Design ZIGGY BED

Posteľ a úložný priestor. Ziggy je navrhnutý s veľkým dôrazom na materiály a funkčnosť. Mäkký zakrivený rám postele je vyrobený z masívneho borovicového dreva certifikovaného FSC® a je k dispozícii v prírodnom svetle borovicovom dreve alebo potiahnutý čiernym lakom na vodnej báze.

môžete mať 28.02 - 29.02