Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld Bois De Cédre - EDT 50 ml
1x

Karl Lagerfeld Bois De Cédre - EDT

19,70 €
17,20 € 0,34 €/ml

Bois De Cedre z kolekcie Les Parfums matières je aromaticko-fougerová vôňa pre mužov. Otvára sa sviežim bergamotom, grepom a fialkovými listy. Potom prechádza do akordov morskej soli, šalvie muškátovej a pelargónie. Na záver sa rozvonia cédrové drevo, šedá ambra a pižmo.

Partner: Vivantis
Karl Lagerfeld Fleur De Pecher - EDP 100 ml
11x

Karl Lagerfeld Fleur De Pecher - EDP

24,50 € 0,25 €/ml

Fleur De Pecher je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2017. Ovocná hlava obsahuje hrušku a yuzu, v srdci sa ukrýva jazmínový čaj a kvet broskyne. Kompozíciu uzatvára kombinácia pižma a drevitých tónov. .

Partner: Vivantis
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him - EDT 100 ml
4x

Karl Lagerfeld For Him - EDT

19,60 €
19,30 € 0,19 €/ml

Karl Lagerfeld For Him je svieža, fougerová vôňa pre všetkých mužov, ktorí milujú dobrodružstvo a voľnosť. Ukrýva v sebe v úvode levanduľu a mandarínku, v srdci fialku a zelené jablko a v závere vône santalové drevo a pižmo.   Na trh bola uvedená v roku 2014.

Partner: Vivantis
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her - EDP 85 ml
24x

Karl Lagerfeld For Her - EDP

23,40 €
21,60 € 0,25 €/ml

Očarujúce dámska vôňa Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her bola uvedená na trh v roku 2014. Zmes ovocia a kvetín vyžaruje krásu a nežnosť. Osviežujúci tóny citróna a broskyne skvele ladí s vôňou magnólie a ruže. Základ parfumu Vás ohromí nádychom hrejivých, drevitých tónu ako sú ambra a pižmo.

Partner: Vivantis
Karl Lagerfeld Fleur De Murier - EDP TESTER 100 ml

Karl Lagerfeld Fleur De Murier - EDP TESTER

22,10 €
20,30 € 0,20 €/ml

Fleur De Murier je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy. Ovocnú hlavu tvorí malina, červené ríbezle a pomaranč. V kvetinovom srdci sa snúbi fialka, konvalinka, kvet černice a pomarančovníka. Vôňa sa uzatvára tónmi santalového dreva, pižma, ambry a sladkej vanilky. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Partner: Vivantis

Karl Lagerfeld sa narodil v roku 1933 v Hamburgu. Spolupracoval s mnohými módnymi značkami, vrátane Chloé, Fendi a Chanelu. Na začiatku 80. rokov vytvoril vlastnú značku Lagerfeld, ktorá sa zamerala na produkciu parfumov a korekčného oblečenia. Vytvoril celkom 22 vôní, jedenásť sa ich zrodilo pod značkou Karl Lagerfeld, tri pod značkou Chloé a osem pod značkou Fendi. Karl Lagerfeld je synonymom pre eleganciu, ženskosť, výraz a vkus.