Kallos Denný krém pre všetky typy pleti Sense (Cream For The Day) 100 ml
4,60 €

Denný krém pre všetky typy pleti Sense vám dodá hĺbkovú starostlivosť a ochranu, ktorú pleť potrebuje. Regeneruje unavenú pleť, intenzívne ju hydratuje a rozjasňuje. Tiež redukuje existujúce vrásky a predchádza vzniku nových vrások. Krém je určený pre všetky vekové skupiny.

Kallos Gél na vlasy Wet Look ( Styling Gel) 275 ml
1,20 €

Novinka

Gél na vlasy s extra silnou fixáciou váš účes naozaj dokonale zafixuje po celý deň. Dodá vašim vlasom mkrý efekt. Navyše chráni pred UV žiarením a dodáva vašim vlasom lesk.

Kallos Hydratačná maska s mangovým olejom (Mango Mask)
1,60 €

Mangový olej bohatý na vitamíny a minerály omladzuje a udržiava zdravie vlasov. Zaisťuje hydratáciu vlasov, a preto je obzvlášť odporúčaný pre ošetrenie suchých, rozštiepených vlasov. Mangový olej vytvára ochranný film, ktoré vlasy chránia pred vysychaním a zamedzuje ďalšiemu poškodeniu.

Kallos Kondicionér pre suché vlasy Vanilla (Conditioner) 1000 ml
3 €

Novinka

Kondicionér uhladzuje suché, matné vlasy, ktorým dodáva hodvábnu štruktúru. Navracia vlasom stratený lesk bez pocitu mastných vlasov. Výsledkom budú vyživené vlasy, ktoré rozčešete jedným ťahom. Navyše vás očarí svojou vôňou.

Kallos Krém na vlasy pre lesk KJMN (Shine Hair Cream) 50 ml
1,30 €

Krém na vlasy pre lesk KJMN je určený pre všetky typy vlasov. Vyživuje vlasy, hydratuje ich a zanecháva ich intenzívne lesklé a jemné. Krém vlasy nezaťažuje, ozdravuje je a spevňuje ich štruktúru, je vhodný pre každodenné použitie.