Julia Knight Odpadkový kôš CLASSIC, platinová šeď
232,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi exkluzívne odpadkový kôš z nerezu, ručne maľovaný perleťovou farbou a vykladaný perleťovou mozaikou je vhodný do akéhokoľvek priestoru vášho interiéru. Priemer koša je 22,5 cm, výška koša je 25 cm.

Julia Knight Dóza s lyžičkou QUEEN BEE, smotanovo biela so zlatou včielkou
174,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádobka na med či cukor má tvar starého včelieho úľ. Spodná časť je farebná so striebornými okrajmi. Viečko je celé z hliníka s motívom medových plástov so zlatou včielkou na vrchole. K nádobke patrí lyžička tiež s motívom plástu. Rozmery sú 10,5 × 10 cm.

Julia Knight Poschodový etažér PEONY, smotanový
643,40 €

Na nádhernom dvojposchodovom etažéra bude dostatok miesta pre vaše báječné tortičky. Objednajte si ho ako začnet piecť! Rozmery podnosov sú 40, 29 a 24 cm. Výška je 52 cm.

Julia Knight Malá miska PEONY, smotanovo biela
70,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Miska určená pre servírovanie klasického masla môže zdobiť váš stôl pri raňajkách a alebo vďaka vašej fantázii ju môžete použiť na olivy, či na malé predjedlá pri vašej párty. Veľkosť misky je 18 × 8 × 2,5 cm.

Julia Knight Miska na tuhé mydlo CLASSIC, biela 17 x 13 cm
95,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Podložka na tuhé mydlo je vyrobená z nerezu, ručne maľovaná bielou perleťovou farbou a vykladaná mozaikou z perlete. Bude naozaj dokonalým doplnkom vašu luxusné kúpeľne. Veľkosť podložky je 17 × 13 cm, výška je 4,5 cm.

Julia Knight Miska Scallop STARFISH, šedá
149,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Miska v tvare mušle ozdobená morskou hviezdicou je veľmi roztomilú dekoráciou na Váš stôl, či vhodným originálnym darčekom. Je ručne vyrobená z hliníka a vymaľovaná perleťovou farbou. Veľkosť misky je 20 × 20 cm.

Julia Knight Obal na papierové vreckovky CLASSIC, platinová šeď
207,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na papierové vreckovky CLASSIC je maľovaný perleťovou farbou a vykladaný perleťovou mozaikou. Je určený predovšetkým do kúpeľne alebo do spálne nauschování papierových vreckoviek. Veľkosť je 14,5 × 13, 5 cm.
Julia Knight Obdĺžnikový tácku elipsy s úchytmi, smotanový 30 x 53 cm
431,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavu hľadajte v prírode. Nová, ručne vyrábaná kolekcia ECLIPSE prináša surovú, organickú krásu, ktorú dopĺňajú mestské prvky. Každý výrobok obsahuje surové prírodné farbivo vrstvené v kamennej, smaltované úprave. Výška tácke 2,5 cm.

Julia Knight Plytká miska ECLIPSE, bronzová, 39 cm
431,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavu hľadajte v prírode. Nová, ručne vyrábaná kolekcia ECLIPSE prináša surovú, organickú krásu, ktorú dopĺňajú mestské prvky. Každý výrobok obsahuje surové prírodné farbivo vrstvené v kamennej, smaltované úprave.

Julia Knight Podnos na Hostovský uteráky CLASSIC, svetlo hnedý
141,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Podnos je určený predovšetkým do kúpeľne na ukladanie malých hostovských uterákov. Môžete ho ale použiť aj vo vstupnej hale na kľúče, alebo vo vašej pracovni na odkladanie ceruziek či vizitiek. Veľkosť je 22,5 × 13 × 5 cm.

Julia Knight Romantická miska v tvare srdca, tmavo červená
62,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Romantická malá sevírovací miska v tvare srdca je vyrobená z hliníka a ručne maľované perleťovou farbou. Rozhodne bude potešením pre darcu i obdarovaného. Veľkosť misy je 21 × 23 cm, výška 5,5 cm.