Jollein Prebaľovacia kabelka LEXIE
96 € 92,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jollein Kožená kabelka LEXIE nielen na kočík. Kabelka ponúka moderný dizajn a praktické funkcie prebaľovacej tašky. Súčasťou je praktické príslušenstvo ako prebaľovacia podložka, termoobal na fľašu, nepriepustný vak na použité plienky, klipy na uchytenie ku kočíku a ramenný popruh.

Jollein Prebaľovacia kabelka ZOE
96 € 93,10 €

Jollein Kožená kabelka ZOE nielen na kočík. Kabelka ponúka moderný dizajn a praktické funkcie prebaľovacej tašky. Súčasťou je praktické príslušenstvo ako prebaľovacia podložka, termoobal na fľašu, nepriepustný vak na použité plienky, klipy na uchytenie ku kočíku a ramenný popruh.

Jollein Hniezdo Baby Nest
45,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Jollein Hniezdo Baby Nest je veľmi praktické hniezdočko pre bábätko a súčasne potom aj mantinel pre väčšie dieťatká. Hniezdo bábätku zútulní priestor a dodá mu pocit bezpečia. Môžete prať v práčke, poťah 100% bavlna.

Jollein Jedálenský set

Jollein Jedálenský set

Hodnotenie: 4
14,40 €

Jollein Jedálenský set so zvieratkami je vyrobený z bezpečného melamínu. Pre deti sa s týmto setom stane jedlo zábavou a set obsahuje všetko čo potrebuje: tanierik, mištičku, téglik, lyžičku a vidličku.

Jollein osuška (3ks)

Jollein osuška (3ks)

Hodnotenie: 4,5
18 €

Bavlnená osuška (3ks) je multifunkčná osuška 115 × 115 cm zo 100% bavlny. Prateľná až na 60 °C, výborne saje, kvalitne spracovaná. Možné využiť ako osušku / deku / zavinovačku / prehoz počas dojčenia alebo cez kočík.

Jollein plienka bavlnená (6ks)
13,90 €

Plienka bavlnená (6ks) je mäkká hydrofilná plienka 70 × 70 cm zo 100% priedušnej bavlny. Savé, vhodné od narodenia, široké spektrum farieb a vzorov. Aj pre jemnú pokožku Vášho bábätka.

Jollein Rattle teething ring 7cm Soft knit
7,05 € 6,90 €

Roztomilé hryzátko s pleteným hrochom je ideálne pre drobné detské rúčky. Hroch je jemný na dotyk a Hryzátko Jollein s modrým pleteným hrochom. Krúžok o priemere 7 cm je ideálny do drobné detské rúčky.