Johntoy Polícia hrací set
9,07 €

Polícia hrací set by nemal chýbať žiadnemu strážnikovi poriadku. Set obsahuje nevyhnutnú čiapku, policajný terčík so zelenou a červenou nálepkou, píšťalku, obušok a putá.


Johntoy Drevená zatĺkačka
14,60 €

12,10 €

Drevená zatĺkačka vo farebnom prevedení zaujme vašu ratolesť. Hračka rozvíja detskú fantáziu a jemnú motoriku. Výrobok je z kvalitného dreva, použité nezávadné farby.


Johntoy Drevené počítadlo-44%
18,48 €

10,19 €

Výpredaj

Klasické drevené počítadlo s desiatimi radmi o desiatich farebných guľôčkách je výborná učebná pomôcka pre vaše deti. Výrobok je z kvalitného dreva, použité nezávadné farby.


Johntoy Drevený transportér s autíčkami
21,80 €

18,10 €

Ťahač s návesom pre prepravu áut. Ťahač, náves aj autá sú vyrobené z kvalitného dreva. Nákladné auto je na povrázku, takže ho deti môžu ťahať za sebou, alebo sa hrať s autami na prívese.


Johntoy Drevený zatĺkací domček
18,48 €
17,40 €

Drevený zatĺkací domček s farebnými guľôčkami ponúkajú nekonečné hodiny hrania. Deti rozvíjajú svoju jemnú motoriku a učia sa poznávať farby. Výrobok je vyrobený z kvalitného dreva, použité sú nezávadné farby.


Johntoy Sada výpravcu s čiapkou
8,90 €

Sada výpravcu s čiapkou by nemala chýbať žiadnemu strážnikovi poriadku. Set obsahuje nevyhnutnú čiapku, terčík so zelenou a červenou nálepkou, píšťalku, štiepačky a samozrejme tiež lístky.