-36%
Jenny Glow Lime & Basil - telový krém 15 g

Jenny Glow Lime & Basil - telový krém

12 €
7,60 €

Hodvábny parfumovaný krém na ruky a telo Lime & Basil vás zahalí osviežujúcou vôňou, ktorá vám dodá energiu po celý deň. Zanecháva na pokožke hodvábne-jemný lesk. Je skvelou alternatívou k parfumu. Nie je vhodné na použitie na tvár.

Partner: Vivantis
-36%
Jenny Glow Pomegranate - telový krém 15 g

Jenny Glow Pomegranate - telový krém

12 €
7,60 €

Hodvábny parfumovaný krém na ruky a telo Pomegranate vás zahalí osviežujúcou vôňou, ktorá vám dodá energiu po celý deň. Zanecháva na pokožke hodvábne-jemný lesk. Je skvelou alternatívou k parfumu. Nie je vhodné na použitie na tvár.

Partner: Vivantis
-52%
Jenny Glow Jenny Glow Noir - EDP 80 ml

Jenny Glow Noir - EDP

28,10 €
13,40 € 0,17 €/ml

C By Jenny Glow Noir je inšpirovaná parfumom Chanel Noir. Jedná sa o sofistikovanú, očarujúce parfumovanú vodu. Ideálne pre luxusné zimný večer. Jenny Glow Noir je toaletná voda pripravená pre rafinovanú, štýlovú a sebaistú ženu.

Partner: Vivantis
-59%
Jenny Glow Jenny Glow U4A - EDP 80 ml

Jenny Glow U4A - EDP

28,10 €
11,30 € 0,14 €/ml

U4A od Jenny Glow je dobrodružná vôňa, ktorá sa rozvíja citrusovými akordy, robí si cestu k mladistvému a sviežemu kvetinovému srdcu a odpočíva s luxusom exotických a drevitých tónov. Inšpirovaná vôňou Calvin Klein Euphoria.

Partner: Vivantis
-73%
Jenny Glow Jenny Glow Blue - EDP 80 ml

Jenny Glow Blue - EDP

28,20 €
7,50 € 0,09 €/ml

Blue od Jenny Glow je svieža vôňa, ktorá je kvetinová a ovocná pre rozjasnenie nálady. Obsahuje jantár, pižmo a céder, ktoré dodajú vášmu životu šarm. Táto vôňa je inšpirovaná Light Blue od značky Dolce & Gabbana.

Partner: Vivantis
-52%
Jenny Glow Jenny Glow Belle - EDP 80 ml

Jenny Glow Belle - EDP

28,10 €
13,40 € 0,17 €/ml

Belle od Jenny Glow je príjemne ovocná vôňa, ktorá uchopí pokojnú čistotu čerstvých kvetov, aby ste si dopriali večnú blaženosť. V úvode sa objaví mandarínka, frézie a bergamot. Kvetinové srdce sa chopí jazmín, biele kvety, dúhovka a kvet pomaranča.

Partner: Vivantis
-70%
Jenny Glow Jenny Glow Posies - EDP 80 ml

Jenny Glow Posies - EDP

28,10 €
8,40 € 0,11 €/ml

Posies od Jenny Glow zbiera iskrivý akord naprieč šťavnatým ovocím a krásnymi kvetmi. Plyšové vrchné tóny prinášajú jahody, listy fialiek a červený grapefruit. Gardenia, fialky a jazmín umožňujú srdcu biť. Základ zakončuje pižmo, biele drevo a vanilka. Inšpirované vôňou Daisy od značky Marc Jacobs.

Partner: Vivantis
-61%
Jenny Glow Jenny Glow Opium - EDP 80 ml

Jenny Glow Opium - EDP

28,20 €
10,90 € 0,14 €/ml

Ópium od Jenny Glow je omamná vôňa, ktorá rozpúta svetelnú auru ružového korenia, pomarančového kvetu a hrušky, ktorá sa premení v podmanivou zmes kávy a jazmínu a prebýva v kúzelnom, jedinečnom a hypnotickom kúzlu vanilky, pačuli, cédru a kašmírového dreva.

Partner: Vivantis
-52%
Jenny Glow Jenny Glow Billionaire - EDP 80 ml
1x

Jenny Glow Billionaire - EDP

28,10 €
13,40 € 0,17 €/ml

Billionaire od Jenny Glow je nádherná vôňa neroli a ľalie, ktorá sa mieša s čerstvým kvetom hyacintu a pelargónie a bohatou vôňou pačuli a medu. Inšpirované vôňou 1 Million od značky Paco Rabanne.

Partner: Vivantis
Jenny Glow Basil - EDP 80 ml

Jenny Glow Basil - EDP

16 €
14,60 € 0,18 €/ml

Jenny Glow Basil je neodolateľná, osviežujúca citrusová vôňa, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Jedná sa o parfumovanú vodu s jedinečným charakterom pre mužov a ženy, ktorí majú radi zelené, ovocné vône.

Partner: Vivantis
-32%
Jenny Glow Bergamot - EDP 80 ml

Jenny Glow Bergamot - EDP

16,10 €
10,90 € 0,14 €/ml

Jenny Glow Bergamot je hrejivá a vzácna drevitá toaletná voda pre mužov aj ženy. Vôňa bergamotu a dreva vždy trochu pripomínajú kúpele. Rovnako tak sú tieto parfumy, ktoré vás zavedú do relaxačné a upokojujúce relaxačné oblasti.

Partner: Vivantis
Jenny Glow Black Cedar - EDP 80 ml

Jenny Glow Black Cedar - EDP

16,10 €
15,30 € 0,19 €/ml

Parfumovaná voda Jenny Glow Black Cedar je bohatá, intímne a zelená vôňa dreva pre mužov a ženy. Parfumovaná voda sa skladá iba z 3 aromatických tónov, ktoré spolu ladia a dodávajú vôni jedinečný charakter.

Partner: Vivantis