Jenny Glow Black Cedar - tělový krém
11,70 €

Hodvábny parfumovaný krém na ruky a telo Black Cedar vás zahalí orientálno-drevitú vôňou, ktorá vám dodá energiu po celý deň. Zanecháva na pokožke hodvábne-jemný lesk. Je skvelou alternatívou k parfumu. Nie je vhodné na použitie na tvár. .

Jenny Glow Lime & Basil - tělový krém
11,70 €

Hodvábny parfumovaný krém na ruky a telo Lime & Basil vás zahalí osviežujúcou vôňou, ktorá vám dodá energiu po celý deň. Zanecháva na pokožke hodvábne-jemný lesk. Je skvelou alternatívou k parfumu. Nie je vhodné na použitie na tvár. .

Jenny Glow Pomegranate - telový krém
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodvábny parfumovaný krém na ruky a telo Pomegranate vás zahalí osviežujúcou vôňou, ktorá vám dodá energiu po celý deň. Zanecháva na pokožke hodvábne-jemný lesk. Je skvelou alternatívou k parfumu. Nie je vhodné na použitie na tvár.

Jenny Glow Myrrh & Bean - telový krém
11,70 €

Hodvábny parfumovaný krém na ruky a telo Myrrha & Bean vás zahalí sviežou drevitú vôňou, ktorá vám dodá energiu po celý deň. Zanecháva na pokožke hodvábne-jemný lesk. Je skvelou alternatívou k parfumu. Nie je vhodné na použitie na tvár.

Jenny Glow Aromatic Explosion - EDP
26,60 € 19,50 €

Aromatic Explosion od Jenny Glow je orientálne – drevitá a korenistá zmes sa zmyselnými podtónmi. Vytvorenie dvoch diametrálne odlišných voňavých zhôd: 1. návyková a ohnivá a 2. výbušná a ľadová. Návykový akord obsahuje tóny chilli, šafránu, kože, tabaku a vetiveru.

Jenny Glow Belle - EDP
26,60 € 19,50 €

Belle od Jenny Glow je príjemne ovocná vôňa, ktorá uchopí pokojnú čistotu čerstvých kvetov, aby ste si dopriali večnú blaženosť. V úvode sa objaví mandarínka, frézie a bergamot. Kvetinové srdce sa chopí jazmín, biele kvety, dúhovka a kvet pomaranča.

Jenny Glow Billionaire - EDP
26,60 € 19,50 €

Billionaire od Jenny Glow je nádherná vôňa neroli a ľalie, ktorá sa mieša s čerstvým kvetom hyacintu a pelargónie a bohatou vôňou pačuli a medu. Inšpirované vôňou 1 Million od značky Paco Rabanne.

Jenny Glow Floral Explosion - EDP
26,60 € 19,50 €

Floral Explosion od Jenny Glow je kvetinová vôňa otvárajúce sa s chuťou bergamotu a odvahou čaju, ktorá sa mieša s euforickú vôňou jazmínu, frézie a orchidey, narážajúce do intenzívnej vášne ruže a pačuli. Vôňa je inšpirovaná Floral Bomb od Victor & Ralph.

Jenny Glow Noir - EDP
26,60 € 19,50 €

C By Jenny Glow Noir je inšpirovaná parfumom Chanel Noir. Jedná sa o sofistikovanú, očarujúce parfumovanú vodu. Ideálne pre luxusné zimný večer. Jenny Glow Noir je toaletná voda pripravená pre rafinovanú, štýlovú a sebaistú ženu.

Jenny Glow Opium - EDP
26,60 € 19,50 €

Ópium od Jenny Glow je omamná vôňa, ktorá rozpúta svetelnú auru ružového korenia, pomarančového kvetu a hrušky, ktorá sa premení v podmanivou zmes kávy a jazmínu a prebýva v kúzelnom, jedinečnom a hypnotickom kúzlu vanilky, pačuli, cédru a kašmírového dreva.

Jenny Glow U4A - EDP
26,60 € 19,50 €

U4A od Jenny Glow je dobrodružná vôňa, ktorá sa rozvíja citrusovými akordy, robí si cestu k mladistvému a sviežemu kvetinovému srdcu a odpočíva s luxusom exotických a drevitých tónov. Inšpirovaná vôňou Calvin Klein Euphoria.

Jenny Glow UFO - EDP
26,60 € 19,50 €

UFO od Jenny Glow je luxusne sofistikovaná vôňa zložená z teplého dreva a exotických kvetín, ktorá vás očarí. Táto vôňa je inšpirovaná Alien od Thierry Mugler.