10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Janod Senzorické karty Savana Janod Drevené kocky Lesné mláďatká Baby Forest rozprávkové od 1 roka 4 ks
Janod Senzorické karty Savana

Zoznámte sa so zvieratami zo savany! Keď nadvihnú listy baobabu, vaše dieťa odhalí jednu zo 6 textúrovaných kariet so zvieratkom, ktoré žije na savane. Kto má napríklad jemnejšiu pokožku? Je to krokodíl alebo žirafa?

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Drevené kocky Lesné mláďatká Baby Forest rozprávkové od 1 roka 4 ks Janod Drevené kocky Lesné mláďatká Baby Forest rozprávkové od 1 roka 4 ks
Janod Drevené kocky Lesné mláďatká Baby Forest rozprávkové od 1 roka 4 ks

Moje prvé kocky – Mláďatká je zábavná hra zo 4 drevených kociek, z ktorých si môžete vytvoriť 4 portréty mláďatok rôznych zvieratiek. Dokážete ich z jednotlivých kociek poskladať? Kocky sú skvelým prvým narodeninovým darčekom pre vaše najmenšie ratolesti!

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Atelier Sada Maxi Dúhové maľovanie Mandaly od 7 rokov Janod Drevené kocky Lesné mláďatká Baby Forest rozprávkové od 1 roka 4 ks
Janod Atelier Sada Maxi Dúhové maľovanie Mandaly od 7 rokov

Nádherné farby a svet plný poézie a romantizmu: túto súpravu milujeme a deti tiež! Obsahuje 4 krásne obrázky mystických mandál, ktoré môžu deti vymaľovať. Môžu pri práci použiť pribalenú šablónu, aby sa uistili, že hotové maľby budú úplne dokonalé.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Sweet Cocoon motorický stolík s aktivitami Auto od 1roku Janod Drevený hudobný nástroj prvá gitara pre deti Confetti s reálnym zvukom 6 strún
Janod Sweet Cocoon motorický stolík s aktivitami Auto od 1roku

Drevený motorický stolík s aktivitami na jemnú motoriku Janod séria Sweet Cocoon.Drevený pestrofarebný hrací stolík obsahuje rôzne aktivity pre najmenšie detičky nastokávanie dielikov stromčekov na drevené kolíky, ozubené kolieska, s ktorými sa dá točiť, slučkovací labyrint s guľôčkami – jemná mot…

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Drevený stolík so stoličkami pre deti Janod Drevený hudobný nástroj prvá gitara pre deti Confetti s reálnym zvukom 6 strún
Janod Drevený stolík so stoličkami pre deti

Drevený stolík so stoličkami pre deti Janods prekrásnym motívom polárnych zvieratiek je vhodný do každej detskej izbičky.Vhodné pre deti: od 3 – 6 rokovRozmer produktu: o 60 × 47 cm (stolík), 29 × 27 × 49 cm (stolička)Materiál: drevo

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Drevený hudobný nástroj prvá gitara pre deti Confetti s reálnym zvukom 6 strún Janod Drevený hudobný nástroj prvá gitara pre deti Confetti s reálnym zvukom 6 strún
Janod Drevený hudobný nástroj prvá gitara pre deti Confetti s reálnym zvukom 6 strún

Máte doma malého hudobníka a hľadáte pre neho originálny darček? Máme pre vás riešenie! Originálna a kvalitná gitara so 6 kovovými strunami a má 64 cm.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Spoločenská hra pre deti Bohoo party Janod Spoločenská hra pre deti Bohoo party
Janod Spoločenská hra pre deti Bohoo party

Spoločenská hra Boo! Neboj sa… poď bližšie… poď a prekaz všetky nástrahy a doveď svojho ducha do hradu!. Šanca a trocha stratégie môžu byť na tvojej strane! Hra obsahuje 4 duchov, hrad, 2 drevené kocky. a hraciu dosku. Buďte prvý, kto privedie svoje strašidlo na hrad.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Emócie a pocity s predlohami 20 ks Janod Spoločenská hra pre deti Bohoo party
Janod Emócie a pocity s predlohami 20 ks

Emócie a pocity – Táto magnetická hra pomôže dieťaťu rozoznať emócie vďaka ilustrovaným kartám, ktoré predstavujú rôzne životné situácie.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod pokladnička Prasiatko Janod Spoločenská hra pre deti Bohoo party
Janod pokladnička Prasiatko

Drevená pokladnička na peniaze pre deti Prasiatko Janod séria Deco.Štýlová drevená pokladnička bude skvelým pomocníkom pri prvom šetrení peňazí detí. Pokladnička v tvare roztomilého prasiatka sa bude deťom páčiť a budú z nej mať určite veľkú radosť.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Atelier Flitre Nádherná záhrada Midi 5+ Janod Atelier Kreatívna sada Výroba šperkov Drevené korálky Kvetinová záhrada 4 ks
Janod Atelier Flitre Nádherná záhrada Midi 5+

Kreatívna sada Flitre Nádherná záhrada Midi. Kreatívna sada na tvorenie Flitre Nádherná záhrada Janod Atelier Midi obsahuje 3 samolepiace obrázky, 270 flitrov na nalepenie a 1 návod na vytvorenie dekorácie. Táto aktivita rozvíja: motoriku, reflexiu a aplikáciu.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Atelier Kreatívna sada Výroba šperkov Drevené korálky Kvetinová záhrada 4 ks Janod Atelier Kreatívna sada Výroba šperkov Drevené korálky Kvetinová záhrada 4 ks
Janod Atelier Kreatívna sada Výroba šperkov Drevené korálky Kvetinová záhrada 4 ks

Prvý workshop tvorby šperkov pre najmenších! S touto kreatívnou súpravou si deti od 4 rokov ľahko vyrobia peknú súpravu: 2 prstene, 1 náhrdelník a 1 náramok. Tvorenie týchto 4 drevených šperkov na tému záhrady je rovnako zábavné, ako aj ich nosenie pre najmenších!

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Magnetické šípky 6 ks Janod Atelier Kreatívna sada Výroba šperkov Drevené korálky Kvetinová záhrada 4 ks
Janod Magnetické šípky 6 ks

Magnetické šípky Janod je bezpečná zábava pre malých aj veľkých. Silne magnetické šípky bez hrotov sú určené k závesným obojstranným magnetickým terčom Janod. Šípkami môžete hádzať do stredu na najvyšší počet bodov alebo si terč otočiť a hádzať na body rôzne rozmiestnené po celom terči.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Drevené písmenko N lepiace 9 cm Janod Magnetická kniha Magnetistories Jednorožec
Janod Drevené písmenko N lepiace 9 cm

Drevené písmenko N Janod so samolepkou, krásna dekorácia na dvere alebo stenu.

Vyberte písmenko N Šašo zo 4 farieb: modré zelené oranžové ružové a svoj výber napíšte do objednávky. Uvedená cena je za 1 kus.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Magnetibook Povolanie Janod Magnetická kniha Magnetistories Jednorožec
Janod Magnetibook Povolanie

Magnetická kniha – úžasná náučná hračka!

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Magnetická kniha Magnetistories Jednorožec Janod Magnetická kniha Magnetistories Jednorožec
Janod Magnetická kniha Magnetistories Jednorožec

Vstúpte do nádherného sveta jednorožcov! Jednorožce skáču z oblaku na oblak a jedia všetky sladkosti čo nájdu okolo seba vo vesmíre! Magnetická kniha je svojou veľkosťou perfektným výberom na akékoľvek dobrodružné cestovanie autom, lietadlom či vlakom, jednoducho ju zbaľte do príručnej batožiny.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Mozaika Dinosaury Maxi Janod 3D puzzle Diplodocus 42 dielikov
Janod Mozaika Dinosaury Maxi

Mozaika pre milovníkov dinosaurov.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod 3D puzzle Diplodocus 42 dielikov Janod 3D puzzle Diplodocus 42 dielikov
Janod 3D puzzle Diplodocus 42 dielikov

Zložte 3D model prehistorického dinosaura.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod 3D puzzle T-Rex 27 dielikov Janod 3D puzzle Diplodocus 42 dielikov
Janod 3D puzzle T-Rex 27 dielikov

Zložte 3D model prehistorického dinosaura.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod 3D puzzle Triceratops 32 dielikov Janod Art puzzle Medvedík čistotný 500 ks
Janod 3D puzzle Triceratops 32 dielikov

Zložte 3D model prehistorického dinosaura.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Akrobat Janod Art puzzle Medvedík čistotný 500 ks
Janod Akrobat

Komu spadne veža ako prvá?

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Art puzzle Medvedík čistotný 500 ks Janod Art puzzle Medvedík čistotný 500 ks
Janod Art puzzle Medvedík čistotný 500 ks

Pridajte sa k zvieratkám z lesa a zažite s nimi neskutočné dobrodružstvá! Krásne ilustrované puzzle s motívom medvedíka čistotného a zvierat z lesa určite poteší nielen každé dieťa ale i rodiča, keďže počtom dielikov patria už k tým náročnejším výzvam.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Art puzzle New York v noci 2000 ks Janod Art puzzle New York v noci 2000 ks
Janod Art puzzle New York v noci 2000 ks

Pridajte sa na cestu mestom, ktoré vraj nikdy nespí a zažite neskutočné dobrodružstvá! Krásne ilustrované puzzle s motívom parku vmeste New Yourk ilustrácie a fantázie určite poteší nielen každé dieťa ale i rodiča, keďže počtom dielikov patria už k tým náročnejším výzvam.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Art puzzle Nočná obloha 500 ks Janod Art puzzle New York v noci 2000 ks
Janod Art puzzle Nočná obloha 500 ks

Postavte sa oknu večer aj vy a pozorujte nočnú oblohu a okolitý svet a zažite s nimi neskutočné dobrodružstvá! Krásne ilustrované puzzle s motívom nočnej oblohy a výhľadu z okna určite poteší nielen každé dieťa ale i rodiča, keďže počtom dielikov patria už k tým náročnejším výzvam.

môžete mať 31.05 - 03.06

Janod Art puzzle Plávajúce husle 1000 ks Janod Art puzzle New York v noci 2000 ks
Janod Art puzzle Plávajúce husle 1000 ks

Pridajte sa na cestu sediaci na magických husliach a zažite neskutočné dobrodružstvá! Krásne ilustrované puzzle s motívom huslí plávajúcich na vlnkách určite poteší nielen každé dieťa ale i rodiča, keďže počtom dielikov patria už k tým náročnejším výzvam.

môžete mať 31.05 - 03.06