Jacobs Kapsle 14 ks Café Au Lait
3,86 €

Kapsle Jacobs vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto v příchuti café au lait s lahodným mlékem. Chuť, která potěší všechny vaše smysly.


Jacobs Kapsle 14 ks Cortado
3,86 €

Kapsle Jacobs vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto v příchuti jemného kávového cortada. Chuť, která potěší všechny vaše smysly.


Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €
  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso ponúka dlhotrvajúci kávový zážitok, a to vďaka svojej odvážnej intenzívnej chuti a jemnej peny s delikátnou arómou. Jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.

Jacobs Espresso Intenso Intenzita 10 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Intenso so silnou a pikantnou chuťou a intenzívnou vôňou s jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Ristretto dávajú káve intenzívna chuť so silnou a jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


Jacobs Zrno Profesional 1kg
14,85 €

12,20 €

Káva Jacobs Professional vysokej kvality vďaka tradičnej príprave podľa receptúry a spôsobu praženia. Zrnková káva s hmotnosťou 1000 g je určená pre kávové mlynčeky či automaty.


Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €
  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Prežite intenzívny kávový zážitok vďaka Jacobs Ristretto, ktoré vás očarí svojou elegantnou vyváženou chuťou jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.

Jacobs TASSIMO CAPPUCCINO 2x 260g
10 €

Predstavte si zvodnú kombináciu intenzívneho espressa a jemne ľahkej peny! Túto lahôdku vám ponúkne Jacobs Kronung Cappuccino!


Jacobs TASSIMO Cafe Au Lait 2x 184g
13 €

Jacobs Cafe au Lait. Vychutnajte si šálku kávy Jacobs s mliekom nielen na raňajky, ale kedykoľvek počas dňa. Každé balenie obsahuje 16 kapsúl T DISC s už pripravenou zmesou pre rýchlu a komfortnú prípravu.


Jacobs TASSIMO MILKA BIG 2x 240g
10 €

Tassimo Milka Powder – delikátny horúci kakaový nápoj s jemnou chuťou čokolády a zamatovou penou.


Jacobs TASSIMO Morning Café 2x 124,8g
10 €

Tassimo Morning Cafe – Spríjemnite si vaše ráno s lahodnou novinkou od Tassima. Veľký hrnček Morning Café zaručí ten najlepší štart do vášho dňa.


Jacobs Crema Gold 3x 200g
23,78 €
22,40 €

Vyskúšajte kávu Jacobs Crema Gold, ktorá sa vyznačuje jemnou, vyrovnanou chuťou s nádychom kyslejších tónov a naozaj bohatou penou pre vašu popoludňajšiu pohodu. Káva je spracovaná špeciálnou metódou sprejovania.


Jacobs Crema zrnková káva, 1 kg
15,84 €
14,30 €

Jacobs Crema stredne pražené zrná s príjemným arómou a vyváženou chuťou podtrhnuté nádychom citrusov sú skrátka perfektné pre tmavú a silnú kávu ako espresso alebo caffè crema. Bohatá krémová pena a lahodná vôňa sú typické pre túto kávu vyrovnanej a príjemnej chuti.


Jacobs Espresso zrnková káva, 1 kg
15,84 €
14,30 €

Jacobs Espresso tmavo pražené zrná s plnou chuťou a vynikajúcou arómou s nádychom tmavej čokolády priamo volajú po kombinácii s mliekom. Jacobs Espresso je perfektná najmä na prípravu cappuccina alebo caffè latté, neurazí však ani milovníkov jemnejšieho, ale napriek tomu chutného a kvalitného espressa. Zmes kávy s prevahou arabiky a hustou krémovou penou je ideálna pre Vašu šálku vynikajúcej kávy.


Jacobs Crema zrno, 500 g

Jacobs Crema zrno, 500 g

Hodnotenie: 5
9,42 €

6,50 €

Jacobs Crema stredne pražené zrná s príjemnou arómou a vyváženou chuťou podtrhnutou nádychom citrusov sú skrátka perfektné pre tmavú a silnú kávu ako espresso alebo caffè crema. Bohatá krémová pena a lahodná vôňa sú typické pre túto kávu vyrovnanej a príjemnej chuti.


Jacobs Gold 3x 200g
23,78 €
22,40 €

Káva Jacobs Gold, ktorá je spracovaná špeciálnou metódou vymrazovania, vás i vašich blízkych povzbudí svojou dokonale vyváženou jemnou chuťou a neodolateľnou arómou prevonia každý deň. Káva sa skvele hodí do mliečnych variantov nápojov. Vďaka jednoduchej príprave si ju môžete dopriať aj v okamihu, keď na stretnutie máte len pár minút.


Jacobs Kartón 3 x kapsuly 14 ks Espresso
12,71 €
11,56 €

Kávové kapsuly Jacobs Espresso s náznakom korenených prvkov potešia vaše chuťové poháriky a ohromí nebývalo príjemnou vôňou. Jacobs Espresso je silné a chuťovo výrazné s dlhotrvajúcou chuťou vo 42 porciách.


Jacobs Kronung instant 3x 200g-30%
23,78 €

16,51 €

Akcia

Obľúbená káva Jacobs Krönung vyniká bohatou a príjemnou chuťou s neodolateľnou arómou, ktoré potešia celú vašu rodinu aj všetky návštevy. Káva je spracovaná špeciálnou metódou vymrazovania a veľmi dobre chutí aj vo variante bez mlieka.


Jacobs Krönung mletá káva 6x 250 g
23,61 €

20,40 €

Jacobs Krönung je stredne tmavo upražené a stredne namletá káva. Chuť je príjemne plná, aromatická, s ovocnou nakyslosťou, ľahko horkastá, vyrovnaná a doplnená jemnou dochuťou. Ideálna pre zaliatie vo vašom obľúbenom hrnčeku.


Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva týmto kávovým kapsulám Jacobs Lungo Intenso vyváženú komplexná chuť. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


Jacobs Velvet 3x 200 g

Jacobs Velvet 3x 200 g

Hodnotenie: 5
18,49 €

16,30 €

Ponorte sa do bohatej peny kávy Jacobs Velvet a vychutnajte si každý okamih plný ľahkosti a nekonečnej jemnosti. Nechajte sa inšpirovať bohatou zamatovou penou. Okrem peny sa Jacobs Velvet vyznačuje plnou, výraznou a ľahko sladkastou chuťou. Balenie obsahuje 3 poháre po 200 g.


Jacobs Espresso zrno, 500 g
9,42 €

7,30 €

Jacobs Espresso predstavuje tmavo pražené zrná s plnou chuťou a vynikajúcou arómou s nádychom tmavej čokolády priamo volajúcou po kombinácii s mliekom. Jacobs Espresso je perfektné najmä na prípravu cappuccina alebo caffè latté, neurazí však ani milovníkov jemnejšieho, ale napriek tomu chutného a kvalitného espressa. Zmes kávy s prevahou arabiky a hustou krémovou penou je ideálna pre vašu šálku vynikajúcej kávy.


Jacobs Kapsle 14 ks Lungo
3,86 €

Kapsle Jacobs vhodné do kávovaru Nescafé Dolce Gusto obsahují 100% praženou Arabiku pro přípravu lunga. Chuť, která potěší všechny vaše smysly.


Jacobs Espresso Classico Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva kávovým kapsulám Jacobs Espresso Classico sladkú chuť a vyváženú vôňu. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.