Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Jacobs ESPRESSO zrnková káva 500g Jacobs Decaffeinato intenzita 6, 20 ks kapsúl, kompatibilný s kávovarmi Nespresso
Jacobs ESPRESSO zrnková káva 500g

Jacobs Espresso predstavuje tmavo pražené zrná s plnou chuťou a vynikajúcou arómou s nádychom tmavej čokolády priamo volajúcou po kombinácii s mliekom. Jacobs Espresso je perfektné najmä na prípravu cappuccina alebo caffè latté, neurazí však ani milovníkov jemnejšieho, ale napriek tomu chutného a kvalitného espressa. Zmes kávy s prevahou arabiky a hustou krémovou penou je ideálna pre vašu šálku vynikajúcej kávy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs CREMA zrnková káva 500 g Jacobs Decaffeinato intenzita 6, 20 ks kapsúl, kompatibilný s kávovarmi Nespresso
Jacobs CREMA zrnková káva 500 g

Jacobs Crema stredne pražené zrná s príjemnou arómou a vyváženou chuťou podtrhnutou nádychom citrusov sú skrátka perfektné pre tmavú a silnú kávu ako espresso alebo caffè crema. Bohatá krémová pena a lahodná vôňa sú typické pre túto kávu vyrovnanej a príjemnej chuti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Decaffeinato intenzita 6, 20 ks kapsúl, kompatibilný s kávovarmi Nespresso Jacobs Decaffeinato intenzita 6, 20 ks kapsúl, kompatibilný s kávovarmi Nespresso
Jacobs Decaffeinato intenzita 6, 20 ks kapsúl, kompatibilný s kávovarmi Nespresso

Decaffeinato intenzita 6, 20 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso od značky Jacobs. Pražená mletá káva bez kofeínu. Vyrába sa iba zo starostlivo vybraných, vysoko kvalitných kávových zŕn, ktoré sú šetrne pražené, aby sa vytvorila jemná, hladká vôňa a sladké tóny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Lungo intenzita 8, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso
Jacobs Lungo intenzita 8, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso

Lungo intenzita 8, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso od značky Jacobs. Intenzívne espresso so silnou a jemnou penou. Hliníková kapsula lepšie uchováva arómu a zaručuje ideálny tlak pre perfektnú extrakciu espressa alebo lunga.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Espresso Lungo intenzita 8, 20 ks kapsúl pre Nespresso®* Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso
Jacobs Espresso Lungo intenzita 8, 20 ks kapsúl pre Nespresso®*

Jacobs Espresso Lungo 20 ks kapsúl sa vyznačuje bohatým pražením vysoko kvalitnej arabiky a robusty. Kávové kapsuly kompatibilné s Nespresso kávovarom vyrobené z hliníka uchovávajú arómu a zaručujú intenzívny pocit chuti a hustú jemnú penu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso
Jacobs Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso

Espresso Ristretto intenzita 12, 40 ks kapsúl, kompatibilná s kávovarmi Nespresso od značky Jacobs. Intenzívne espresso so silnou a jemnou penou. Hliníková kapsula lepšie uchováva arómu a zaručuje ideálny tlak pre perfektnú extrakciu espressa alebo lunga.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Cafe Guten Morgen 20 kapsúl pre Nespresso®* Jacobs Cafe Guten Morgen 20 kapsúl pre Nespresso®*
Jacobs Cafe Guten Morgen 20 kapsúl pre Nespresso®*

Doprajte si prestávku pre seba s kávou Guten Morgen s 20 ks kapsulami pre Nespresso od výrobcu Jacobs. Káva sa môže pýšiť jemnou výraznou chuťou zabalená v hliníkovej kapsuli. Kapsule sú XL a majú v sebe väčšiu porciu kávy s jemnou hustou penou a horkosťou. Krásne ráno, ktoré naštartuje váš deň.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs BARISTA ESPRESSO, zrnková káva, 1000g Jacobs Cafe Guten Morgen 20 kapsúl pre Nespresso®*
Jacobs BARISTA ESPRESSO, zrnková káva, 1000g

Jacobs Barista zrnková káva prináša výber tých najkvalitnejších pomaly pražených kávových zŕn, ktoré vám umožnia preniesť zážitok z dobrej kávy priamo k vám domov. Pomalý spôsob praženia pri nízkych teplotách prispieva zachovaniu jedinečnej kávovej chuti a arómy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Cafe Selection 20 ks kapús pre Nespresso®* Jacobs Cafe Guten Morgen 20 kapsúl pre Nespresso®*
Jacobs Cafe Selection 20 ks kapús pre Nespresso®*

Doprajte si prestávku pre seba s kávou Cafe Selection s 20 ks kapsúl pre Nespresso od výrobcu Jacobs. Káva sa môže pýšiť harmonickou osviežujúcou chuťou zabalenou v hliníkovej kapsuli. Ideálne pre prípravu cappuccina či latte macchiata s jemnou hustou penou a výraznou chuťou. Konečne chvíľka len pre vás.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs CAPPUCCINO MILKA 8 ks Jacobs Instantná káva "3in1", 10x15, 2 g, 4031994
Jacobs CAPPUCCINO MILKA 8 ks

Instantná káva Jacobs Cappuccino Milka je ako pochúťka z kaviarne. Pripravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj. Zláka vás jeho neodolateľná chuť a krémová pena. Stačí len zaliať, zamiešať a vychutnať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs CAPPUCCINO VANILLA 8 ks Jacobs Instantná káva "3in1", 10x15, 2 g, 4031994
Jacobs CAPPUCCINO VANILLA 8 ks

Instantná káva Jacobs Cappuccino Vanilka je ako pochúťka z kaviarne. Pripravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj s cukrom a odtučneným mliekom. Zláka vás jeho neodolateľná chuť a krémová pena. Stačí len zaliať, zamiešať a vychutnať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Instantná káva "3in1", 10x15, 2 g, 4031994 Jacobs Instantná káva "3in1", 10x15, 2 g, 4031994
Jacobs Instantná káva "3in1", 10x15, 2 g, 4031994

Vyvážená kombinácia chutí kávy, mlieka a cukru v praktickom balení.

môžete mať 06.10 - 09.10

Jacobs Kronung mletá káva 250g Jacobs CREMA zrnková káva 1000g
Jacobs Kronung mletá káva 250g

Jacobs Kronung mletá káva 250g je stredne tmavo upražená a stredne namletá káva. Jej chuť je príjemne plná, aromatická, s ovocnou nakyslosťou. Pripravte si ju do svojho obľúbeného hrnčeka a užívajte si jej chuť a vôňu každý deň.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs CREMA zrnková káva 1000g Jacobs CREMA zrnková káva 1000g
Jacobs CREMA zrnková káva 1000g

Jacobs Crema stredne pražené zrná s príjemným arómou a vyváženou chuťou podtrhnuté nádychom citrusov sú skrátka perfektné pre tmavú a silnú kávu ako espresso alebo caffè crema. Bohatá krémová pena a lahodná vôňa sú typické pre túto kávu vyrovnanej a príjemnej chuti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs CAPPUCCINO CARAMEL 8 ks Jacobs CREMA zrnková káva 1000g
Jacobs CAPPUCCINO CARAMEL 8 ks

Instantná káva Jacobs Cappuccino Caramel je ako pochúťka z kaviarne. Pripravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj. Zláka vás jeho neodolateľná chuť a krémová pena. Stačí len zaliať, zamiešať a vychutnať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs VELVET káva instantná 200g Jacobs Espresso intenzita 10, 20 ks kapsúl pre Nespresso®*
Jacobs VELVET káva instantná 200g

Ponorte sa do bohatej peny kávy Jacobs Velvet a vychutnajte si každý okamih plný ľahkosti a nekonečnej jemnosti. Nechajte sa inšpirovať bohatou zamatovou penou. Okrem peny sa Jacobs Velvet vyznačuje plnou, výraznou a ľahko sladkastou chuťou. Káva je spra

môžete mať 09.10 - 10.10

Partner: Widerio
Jacobs Tassimo Latte Macchiato Baileys 264 g Jacobs Espresso intenzita 10, 20 ks kapsúl pre Nespresso®*
Jacobs Tassimo Latte Macchiato Baileys 264 g

Tassimo Jacobs Latte Macchiato Baileys neodolateľná kombinácia espressa, lahodného smotanového likéru a krémovej peny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Espresso intenzita 10, 20 ks kapsúl pre Nespresso®* Jacobs Espresso intenzita 10, 20 ks kapsúl pre Nespresso®*
Jacobs Espresso intenzita 10, 20 ks kapsúl pre Nespresso®*

Doprajte si prestávku pre seba so silnou kávou Espresso intenzity 10 o 20 ks kapslí pre Nespresso od výrobcu Jacobs. Káva sa môže pýšiť silnou pikantnou chuťou zabalenú v hliníkovej kapsule. Ideálne pre prípravu espressa či lunga s jemnou hustou penou a intenzívnou chuťou. Konečne chvíľka len pre vás.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs BARISTA ESPRESSO zrnková káva 500g Jacobs BARISTA ESPRESSO zrnková káva 500g
Jacobs BARISTA ESPRESSO zrnková káva 500g

Spríjemnite si váš deň s praženou zrnkovou kávou Barista Espresso 500 g od výrobcu Jacobs. Káva je 100 % arabika, ktorej zrná sú pražené pomaly a dlhšiu dobu. Vďaka tomu získava plnú chuť, v ktorej môžete rozoznať pražené mandle a jemným karamelom. Doprajte si niečo špeciálne pre váš lepší deň.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs ESPRESSO zrnková káva 1000g Jacobs BARISTA ESPRESSO zrnková káva 500g
Jacobs ESPRESSO zrnková káva 1000g

Jacobs Espresso tmavo pražené zrná s plnou chuťou a vynikajúcou arómou s nádychom tmavej čokolády priamo volajú po kombinácii s mliekom. Jacobs Espresso je perfektná najmä na prípravu cappuccina alebo caffè latté, neurazí však ani milovníkov jemnejšieho, ale napriek tomu chutného a kvalitného espressa. Zmes kávy s prevahou arabiky a hustou krémovou penou je ideálna pre Vašu šálku vynikajúcej kávy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs BARISTA CREMA, zrnková káva, 1000g Jacobs BARISTA ESPRESSO zrnková káva 500g
Jacobs BARISTA CREMA, zrnková káva, 1000g

Jacobs Barista zrnková káva prináša výber tých najkvalitnejších pomaly pražených kávových zŕn, ktoré Vám umožnia preniesť zážitok z dobrej kávy priamo k Vám domov. Pomalý spôsob praženia pri nízkych teplotách prispieva zachovaniu jedinečnej kávovej chuti a arómy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Barista Dark, mletá káva, 225 g Jacobs BARISTA ESPRESSO ITALIANO zrnková káva 1000g
Jacobs Barista Dark, mletá káva, 225 g

V škaredom počasí nič nepoteší viac ako šálka obľúbeného kávového nápoja. Mletá káva Jacobs Barista Dark je zmes arabiky a robusty s plnou chuťou. Pokiaľ máte radi intenzívnu a silnú kávu takmer bez kyslosti, toto je tá pravá voľba.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs BARISTA ESPRESSO ITALIANO zrnková káva 1000g Jacobs BARISTA ESPRESSO ITALIANO zrnková káva 1000g
Jacobs BARISTA ESPRESSO ITALIANO zrnková káva 1000g

Pomaly pražená zmes arabiky a robusty so silnou a zamatovou chuťou. Jacobs BARISTA ESPRESSO ITALIANO zrnková káva 1000 g je vhodná na prípravu kávy ristretto, espresso, dopio, cappuccino. Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití plne automatických prístrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jacobs Barista Medium, mletá káva, 225 g Jacobs BARISTA ESPRESSO ITALIANO zrnková káva 1000g
Jacobs Barista Medium, mletá káva, 225 g

Teplý kávový nápoj vždy pozdvihne náladu. Mletá káva Jacobs Barista Medium je arabica s plnou aromatickou chuťou. Vyrovnaná, bohatá a ľahko kyslastá s príjemnou dochuťou, vhodná pre všetkých milovníkov kávy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL