iON Power Glow 300

iON Power Glow 300

305,60 €
299,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Extra hudobný výkon 300 W, super svetelné efekty a výdrž na nabitie až 20 h ponúka moderný párty reproduktor ION Power Glow 300 s Bluetooth technológiou, AUX In, USB portom, SD slotom a karaoke funkciou. Umožňuje mixovať hudbu a zvládne aj nabiť pripojené zariadenie cez USB.

Tovar od predajcu MALL
iON Bright Max

iON Bright Max

119,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Krásny dizajn, fajnový zvuk – ľúbivý prenosný Bluetooth 5.0 reproduktor ION Bright Max ponúka hudobný výkon 60 W, MultiSync párovanie s ďalšími identickými repráčkami, možnosť ovládania mobilných aplikácií aj výdrž 10 h na nabitie. Špecialitou sú svetelné efekty a upokojujúce atmosférické zvuky, ktoré vás dostanú do blaženej nálady.

Tovar od predajcu MALL
iON Total PA Prime

iON Total PA Prime

419,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Extra hudobný výkon 500 W, super svetelné efekty a vyladenie zvuku pomocou audio profilov ponúka moderná párty reproduktor ION Total PA Prime s Bluetooth technológiou, NFC rýchlym párovaním, AUX In, USB portom, SD slotom a karaoke funkciou. Umožňuje mixovať hudbu a zvládne aj nabiť pripojené zariadenie cez USB.

Tovar od predajcu MALL

Firma iON Audio bola založená v roku 2003 v USA. Je to globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti spotrebnej elektroniky, ktorá ako prvá uviedla na trh USB gramofón s možnosťou konverzie platní do formátu mp3. Vďaka využívaniu pokrokových technológií ponúka aj v súčasnosti inovatívne, cenovo dostupné a ľahko ovládateľné produkty a riešenia.