Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
iON Max LP iON Premier LP
iON Max LP

Polo-automatický gramofón vám umožní počúvanie obľúbených vinylových kolekcií pomocou vstavaných stereo reproduktorov. Digitalizácia nahrávok do PC cez USB výstup, možnosť pripojenia k ľubovoľnému audio systému bez Phono vstupu, tri rýchlosti otáčania, funkcia Auto-Stop, slúchadlový výstup, AUX vstup, RCA linkový výstup, kryt proti prachu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
iON Premier LP iON Premier LP
iON Premier LP

Elegantný, a pritom nevtieravý svojim dizajnom, ktorému dominuje integrovaná mriežka cez reproduktory – 3-rýchlostný gramofón Anker Premier LP je krásny svojím exteriérom aj výbavou v podobe Bluetooth technológie, AUX vstupu a USB portu. Prístroj vie digitalizovať dosky, disponuje zabudovanými reproduktormi a má RCA.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
iON Luxe LP iON Premier LP
iON Luxe LP

Poloautomatický krásavec s keramickou prenoskou a diamantovým hrotom – tak to je presne parádny 3-rýchlostný gramofón ION Luxe LP s integrovanými reproduktormi a predzosilňovačom, Bluetooth vysielačom a USB portom. Gramofón dokáže platne aj digitalizovať a uchovať tak na večné časy.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Firma iON Audio bola založená v roku 2003 v USA. Je to globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti spotrebnej elektroniky, ktorá ako prvá uviedla na trh USB gramofón s možnosťou konverzie platní do formátu mp3. Vďaka využívaniu pokrokových technológií ponúka aj v súčasnosti inovatívne, cenovo dostupné a ľahko ovládateľné produkty a riešenia.