-28%
Max LP, čierna
45x

iON Max LP

117 €
83,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Polo-automatický gramofón vám umožní počúvanie obľúbených vinylových kolekcií pomocou vstavaných stereo reproduktorov. Digitalizácia nahrávok do PC cez USB výstup, možnosť pripojenia k ľubovoľnému audio systému bez Phono vstupu, tri rýchlosti otáčania, funkcia Auto-Stop, slúchadlový výstup, AUX vstup, RCA linkový výstup, kryt proti prachu.

Tovar od predajcu MALL
Air LP, čierna
3x

iON Air LP

129,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Polo-automatický gramofón možno bezdrôtovo pripojiť pomocou Bluetooth rozhrania k ľubovoľnému reproduktoru na prehrávanie hudby. Tichý remienkový pohon s funkciou Auto-Stop, rýchlosť prehrávania 33, 45, 78 ot./min., Slúchadlový výstup, AUX vstup, USB výstup pre digitalizáciu nahrávok do PC, kryt proti prachu.

Tovar od predajcu MALL
-32%
Mustang LP, čierna
33x

iON Mustang LP

192 €
129,90 €

Polo-automatický gramofón vyniká neobyčajným retro vzhľadom inšpirovaný Fordom Mustangom a pri počúvaní na vás dýchne automobilová atmosféra. Analógový FM, AM tuner, USB MP3 prehrávač s funkciou záznamu, tichý remienkový pohon s funkciou Auto-Stop, tri rýchlosti prehrávania, stereo reproduktory, slúchadlový výstup, AUX vstup, RCA linkový výstup.

Tovar od predajcu MALL
Premier LP, čierna
6x

iON Premier LP

135,90 €
126,49 €

Ďalšia ponuka za 139,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný, a pritom nevtieravý svojim dizajnom, ktorému dominuje integrovaná mriežka cez reproduktory – 3-rýchlostný gramofón Anker Premier LP je krásny svojím exteriérom aj výbavou v podobe Bluetooth technológie, AUX vstupu a USB portu. Prístroj vie digitalizovať dosky, disponuje zabudovanými reproduktormi a má RCA.

Tovar od predajcu MALL
Bright Max

iON Bright Max

119,99 €
Posledný kus za túto cenu!

Krásný design, fajnový zvuk – líbivý přenosný Bluetooth 5.0 reproduktor ION Bright Max nabízí hudební výkon 60 W, MultiSync párování s dalšími identickými repráčky, možnost ovládání mobilní aplikací i výdrž 10 h na nabití. Specialitou jsou světelné efekty a uklidňující atmosférické zvuky, které vás dostanou do blažené nálady.

Tovar od predajcu MALL
Power Glow 300

iON Power Glow 300

305,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Extra hudební výkon 300 W, super světelné efekty a výdrž na nabití až 20 h nabízí moderní párty reproduktor ION Power Glow 300 s Bluetooth technologií, AUX In, USB portem, SD slotem a karaoke funkcí. Umožňuje mixovat hudbu a zvládne i nabít připojené zařízení přes USB.

Tovar od predajcu MALL
Total PA Prime

iON Total PA Prime

419,99 €
Posledný kus za túto cenu!

Extra hudební výkon 500 W, super světelné efekty a vyladění zvuku pomocí audio profilů nabízí moderní párty reproduktor ION Total PA Prime s Bluetooth technologií, NFC rychlým párováním, AUX In, USB portem, SD slotem a karaoke funkcí. Umožňuje mixovat hudbu a zvládne i nabít připojené zařízení přes USB.

Tovar od predajcu MALL
iON Luxe LP

iON Luxe LP

148,80 €
Novinka

Poloautomatický krasavec s keramickou přenoskou a diamantovým hrotem – tak to je přesně parádní 3rychlostní gramofon ION Luxe LP s integrovanými reproduktory a předzesilovačem, Bluetooth vysílačem a USB portem. Gramofon umí desky i digitalizovat a uchovat tak na věčné časy.

Tovar od predajcu MALL

Firma iON Audio bola založená v roku 2003 v USA. Je to globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti spotrebnej elektroniky, ktorá ako prvá uviedla na trh USB gramofón s možnosťou konverzie platní do formátu mp3. Vďaka využívaniu pokrokových technológií ponúka aj v súčasnosti inovatívne, cenovo dostupné a ľahko ovládateľné produkty a riešenia.