Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Infantino Závesné zvieratká 3ks Infantino Závesné zvieratká 3ks
Infantino Závesné zvieratká 3ks

Tieto tri roztomilé plyšové hračky sú ideálne na zavesenie na autosedačku, kočík, hrazdu a pod. Deťom spríjemnia deň a budú krásnymi kamarátmi na cestách. Vhodné pre deti od narodenia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Špirála Líška Infantino Závesné zvieratká 3ks
Infantino Špirála Líška

Špirálu ľahko pripevníte k madlu kočíka, autosedačky, či na postieľku. Podporuje rozvoj zmyslov a motoriky dieťaťa. Rôznorodé tvary a intenzívne farby priťahujú pozornosť dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Vibrujúci Jednorožec Infantino Závesné zvieratká 3ks
Infantino Vibrujúci Jednorožec

Jednorožec upúta pozornosť dieťaťa svojimi výraznými farbami aj cinkaním pri pohybe. Po zatiahnutí za šnúrku vibruje. Rôznorodé textúry a šuštiace krídla lákajú dieťa ku skúmaniu. Hryzátko pomáha dieťaťu pri prerezávaní prvých zúbkov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Vibrujúca Kravička Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1
Infantino Vibrujúca Kravička

Kravička upúta pozornosť dieťaťa svojimi výraznými farbami aj šušťaním pri pohybe. Po zatiahnutí za šnúrku vibruje. Rôznorodé textúry lákajú dieťa na skúmanie. Hryzátko pomáha dieťaťu pri prerezávaní prvých zúbkov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey

Nosič Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1

Hudobný kolotoč pre ľahké zaspávanie aj zabávenie dieťaťa ponúka 3 možnosti použitia. Svetelný projektor premieta na stenu či strop hviezdičky a jemne tak osvieti detskú izbu. Spolu s upokojujúcou melódiou pomôže vášmu dieťaťu v pokoji zaspávať. Ponúka na výber z desiatich ukľudňujúcich melódií a zvukov prírody.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ružový Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ružový
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ružový

Hudobný kolotoč na ľahké zaspávanie a zábavu vášho dieťaťa ponúka 3 možnosti využitia:hudobný kolotoč pre deti od narodenia do 5 mesiacovNočné svetlo a projektor na postieľku pre deti od 6 do 18 mesiacovNočné svetlo a projektor na nočný stolík pre deti od 18 mesiacovSvetelný projektor premieta na

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Hrací pult Activity Triangle Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ružový
Infantino Hrací pult Activity Triangle

Farebný hrací pult obsahuje množstvo rôznorodých aktivít na skúmanie. Hračka podporuje rozvoj jednotlivých zmyslov a motoriky dieťaťa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Nosič In Season 5 Layer Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ružový
Infantino Nosič In Season 5 Layer

Nosič In Season 5 Layer od značky Infantino je určený od dojčenského do batoľacieho veku. Nosič využijete za každého počasia vďaka praktickému a kvalitnému materiálu. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenie bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Infantino Hracia deka maxi Zoo Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black
Infantino Hracia deka maxi Zoo

Hracia deka maxi Zoo od značky Infantino poskytne vášmu dieťaťu dostatok priestoru aj pohodlia pre bezpečné hranie na zemi. Vysoko kontrastné obrázky aj bezpečné zrkadielko podnecujú zrak dieťaťa a rôznorodé textúry ho lákajú na skúmanie.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black
Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black

Nosítko Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Nočná lampička s projekciou Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black
Infantino Nočná lampička s projekciou

Nočná lampička s hudbou a svetelným projektorom pre pokojné zaspávanie vášho dieťaťa. Lampička premieta na stenu či strop hviezdičky a jemne tak osvieti detskú izbu. Lampička ponúka 6 nežných melódií a 3 varianty zvukov prírody s automatickým vypnutím po 10 minútach. Ak sa dieťa v noci prebudí, senzor zvuku aktivuje upokojujúce jemné svetlo.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Hracia deka s hrazdou Jednorožec Infantino Hracia deka s hrazdou Jednorožec
Infantino Hracia deka s hrazdou Jednorožec

Mäkká hracia deka s krásnymi ilustráciami jednorožca a jeho kamarátov od značky Infantino krásne zabaví bábätko a nabáda ho ku skúmaniu. Deka je ideálna aj na cesty s bábätkom, po preložení na polovicu ju pomocou držadla môžete ľahko prenášať.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Infantino Lodička s tučniakmi do kúpeľa Infantino Hracia deka s hrazdou Jednorožec
Infantino Lodička s tučniakmi do kúpeľa

Loďka v tvare maxi tučniaka, ktorá nesie dvoch malých striekajúcich tučniakov, je originálna a zábavná hračka do kúpeľa. Vymýšľajte s dieťaťom počas kúpeľa príbehy o tom, čo zažívajú tučniaci na svojich výletoch, a užite si spolu príjemný spánok.Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Hrkálka motýlik Infantino Hracia deka s hrazdou Jednorožec
Infantino Hrkálka motýlik

Bezpečná hrkálka a hryzátko zabavia dieťa a zároveň uľavia citlivým detským ďasnám počas prerezávania zúbkov. Vďaka svojmu tvaru je ľahko uchopiteľný malými rúčkami. Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Hrkálky na ruku Opička & Panda Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ecru
Infantino Hrkálky na ruku Opička & Panda

Hrkálky s veselými tváričkami opičiek a pandy stimulujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa. Hrkálky sa dajú ľahko pripevniť pomocou suchého zipsu na zápästie dieťaťa (alebo v neskoršom veku na členky). Dieťa sa otáča za zvukom a sleduje charakteristické farby hračky.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Cuddle Up Modrá Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ecru
Infantino Cuddle Up Modrá

Ergonomický nosič Cuddle Up od značky Infantino je určený od dojčenského do batoľacieho veku. Široké ergonomické sedenie umožní správne postavenie bedier v nosiči. Súčasťou nosiča je klokanie vrecko v prednej časti a odnímateľná mäkká kapucňa do chladnejšieho počasia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ecru Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ecru
Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1 ecru

Hudobný kolotoč na ľahké zaspávanie a zábavu vášho dieťaťa ponúka 3 možnosti využitia:hudobný kolotoč pre deti od narodenia do 5 mesiacovNočné svetlo a projektor na postieľku pre deti od 6 do 18 mesiacovNočné svetlo a projektor na nočný stolík pre deti od 18 mesiacovSvetelný projektor premieta na

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Hryzátko silikónové mrkva Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy
Infantino Hryzátko silikónové mrkva

Rozkošné hryzátko v tvare usmievajúcej sa mrkvy je vyrobené z pružného mäkkého silikónu. Rôzne textúry lákajú dieťa na skúmanie v ústach a masírovaním ďasien pomáhajú dieťaťu pri prerezávaní prvých zúbkov.Tvar hryzátka uľahčuje jeho držanie malými detskými rúčkami.Neobsahuje BPA.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Hracia deka s hrazdou Safari Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy
Infantino Hracia deka s hrazdou Safari

Hracia deka Safari značky Infantino svojimi krásnymi farebnými motívmi zaujme každé malé dieťa. Praktická hrazdička umožňuje zavesiť hračky nad dieťa a tým nabáda bábätko ležiace na chrbte ku skúmaniu a naťahovaniu ručičiek a nožičiek. V polohe na brušku zabavia dieťa nielen motívmi zvieratiek, ale aj bezpečné zrkadielko.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy
Infantino Nosítko Flip 4v1 Light & Airy

Nosítko Flip 4v1 značky Infantino je vhodné pre deti od 3,6 do 14,5 kg. Priedušný sieťovinový materiál umožní lepšiu cirkuláciu vzduchu a vy aj vaše dieťa sa cítite pohodlne aj počas letných dní. Majte svoje dieťa neustále pri sebe a zároveň využite voľné ruky na akúkoľvek činnosť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Infantino Závesná textilná knižka Infantino Chrastiaci guľa s aktivitami
Infantino Závesná textilná knižka

Textilná kniha s výraznými obrázkami zvierat vo vysoko kontrastných farbách pomáha rozvíjať zrak dieťaťa. Ponúka dieťaťu rôzne textúry na skúmanie vrátane hryzátka, ktoré pomáha pri prerezávaní prvých zúbkov.Knihu možno zavesiť napr. na sedadlo v aute.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Chrastiaci guľa s aktivitami Infantino Chrastiaci guľa s aktivitami
Infantino Chrastiaci guľa s aktivitami

Hračka obsahuje rôzne pohyblivé a hrkajúce časti vo výrazných kontrastných farbách, ktoré lákajú dieťa k skúmaniu. Vďaka svojmu dizajnu je ľahko uchopiteľný malými rúčkami.Rozmery: 14 × 14 × 16 cmVhodné pre deti od 6 mesiacov.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: eoshop
Infantino Kolotoč do kočíka Levíček Infantino Chrastiaci guľa s aktivitami
Infantino Kolotoč do kočíka Levíček

Kolotoč s roztomilými zvieratkami sa dá ľahko pripevniť na kočík alebo autosedačku pomocou veľkého klipu. Závesné hračky lákajú vaše dieťa k objavovaniu a zabavia ho na cestách.Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať 28.09 - 29.09

Partner: eoshop

Značka Infantino patrí medzi významných hráčov na trhu s detským tovarom.

Za svoju viac ako 25-ročnou históriu získala značka Infantino významnú pozíciu na trhu a dôveru zákazníkov. Výrobky značky Infantino sa snažia, aby každý okamih s nimi bol výnimočný ako pre deti tak pre mamičky. Navrhované s láskou, za používania tých najlepších materiálov a dostupných štandardov ponúka Infantino produkty, ktoré deti potrebujú a mamičky chcú.