Infantino Nočná lampička s projekciou-35%
29,20 € 18,90 €

Nočná lampička s hudbou a svetelným projektorom pre pokojné zaspávanie vášho dieťaťa. Lampička premieta na stenu či strop hviezdičky a jemne tak osvieti detskú izbu. Lampička ponúka 6 nežných melódií a 3 varianty zvukov prírody s automatickým vypnutím po 10 minútach. Ak sa dieťa v noci prebudí, senzor zvuku aktivuje upokojujúce jemné svetlo.

Infantino Nočná lampička s hudbou a projekciou
35,06 € 31,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna lampička ponúka 20 minút upokojujúcej hudby a zvukov prírody, ktoré sprevádza jemná svetelná projekcia na stenu či strop. Vďaka pohyblivému chvostu líšky je aj svetelná projekcia pohyblivá. Malá líštička je použiteľná aj samostatne, ako nočná lampička pre väčšie deti.

Infantino Hudobný kolotoč s projekciou 3v1
41,20 €

Hudobný kolotoč pre ľahké zaspávanie aj zabávenie dieťaťa ponúka 3 možnosti použitia. Svetelný projektor premieta na stenu či strop hviezdičky a jemne tak osvieti detskú izbu. Spolu s upokojujúcou melódiou pomôže vášmu dieťaťu v pokoji zaspávať. Ponúka na výber z desiatich ukľudňujúcich melódií a zvukov prírody.

Infantino Hracia deka s hrazdou Jednorožec
24,90 € 24,20 €

Mäkká hracia deka s krásnymi ilustráciami jednorožca a jeho kamarátov od značky Infantino krásne zabaví bábätko a nabáda ho ku skúmaniu. Deka je ideálna aj na cesty s bábätkom, po preložení na polovicu ju pomocou držadla môžete ľahko prenášať.

Infantino Zip Travel Čierna-28%
33,55 € 24 €

Nosič Zip Travel od značky Infantino je ideálny na cestovanie, alebo na nákupy. Súčasťou je bedrový pás, do ktorého môžete nosič zložiť a používať ako ľadvinku. Nosič ponúka široké ergonomické sedenie na bruchu, alebo na chrbte rodičov. Vhodné pre deti od 5,5 do 18 kg .

Infantino Hracia deka s hrazdou Jungle Gym
26,20 €

Hracia deka s hrazdou Jungle Gym od značky Infantino zaujme krásnymi ilustráciami zvierat. Zavesené hračky na hrazde zabavia bábätko, a preto je deka tiež ideálna na cesty. Ľahko sa prenáša aj skladá.

Infantino Nosič In Season 5 Layer
103,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nosič In Season 5 Layer od značky Infantino je určený od dojčenského do batoľacieho veku. Nosič využijete za každého počasia vďaka praktickému a kvalitnému materiálu. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenie bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte.

Infantino Puzzle penové Tvary-17%
31,90 € 26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra hrubé penové puzzle vytvára bezpečné a mäkké miesto pre hranie detí. Jednotlivé penové diely sú vyrobené v rôznych farbách a s rôznymi tvarmi. -Balenie obsahuje 6 kusov. Vhodné pre deti od narodenia

Infantino Vankúšik 2v1 pre hru na brušku Húsenica
36,50 € 35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladací vankúšik v tvare plyšovej húsenice podporuje motorický vývoj dieťaťa. Húsenica môže byť použitá ako oporný vankúšik alebo ako kresielko s opierkou. Vhodné pre deti od narodenia

Infantino Hudobný DJ Panda
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DJ Panda so svojím mixážnym pultom ponúka rôzne melódie a zvukové aj svetelné efekty. Hračka má svetelné a zvukové efekty a je možnosť zvoliť úroveň hlasitosti.

Infantino Cuddle Up Modrá-26%

Infantino Cuddle Up Modrá

Hodnotenie: 4,7
46,38 € 34 €

Ergonomický nosič Cuddle Up od značky Infantino je určený od dojčenského do batoľacieho veku. Široké ergonomické sedenie umožní správne postavenie bedier v nosiči. Súčasťou nosiča je klokanie vrecko v prednej časti a odnímateľná mäkká kapucňa do chladnejšieho počasia.

Infantino Hracia deka maxi Zoo
60,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka maxi Zoo od značky Infantino poskytne vášmu dieťaťu dostatok priestoru aj pohodlia pre bezpečné hranie na zemi. Vysoko kontrastné obrázky aj bezpečné zrkadielko podnecujú zrak dieťaťa a rôznorodé textúry ho lákajú na skúmanie.

Infantino Odrážadlo 3v1 jednorožec Unicorn
63 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo 3v1 v podobe neodolateľného jednorožca s množstvom rôznorodých aktivít porastie s vaším dieťaťom. Slúži najskôr ako hrací pult pre hru v sede na zemi, neskôr pomôže ako chodítko dieťaťu udržať rovnováhu pri prvých krôčikoch.

Infantino Vibrujúce sovička s mávajúcimi krídlami
10,90 €

Originálna hračka, ktorá zabaví deti aj ich rodičov. Zatiahnite za krúžok a sledujte spolu s dieťaťom, ako sova vibruje a máva krídlami! Pozornosť dieťaťa upútajú aj výrazné farby a rôznorodé textúry na skúmanie vrátane bezpečného zrkadla.

Infantino Hracia deka s hrazdou a ohrádkou 3v1 Jumbo-28%
58,83 € 42,10 €

Akcia

Hracia deka s hrazdou a ohrádkou od značky Infantino ponúka hneď niekoľko využití. K hracej deke možno pripevniť ohrádku s loptičkami. 3v1 deka je určená pre deti od narodenia a je skvelá pomôcka, ako upútať pozornosť zvedavého dieťaťa.

Infantino Nosič Together
46,90 €

Nosič Together od značky Infantino má vlastnosti šatky na nosenie dieťaťa. Nastaviteľný pružný materiál pomáha zaistiť ideálne rozloženie hmotnosti dieťaťa na telo rodiča.  Nosič ponúka široké ergonomické sedenie na bruchu. Vhodné pre deti od 3,6 do 10,3 kg .

Infantino Závesná sova Sensory
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka v podobe sovy ponúka rôznorodé textúry na skúmanie rukami aj ústami. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku a jednotlivé zmysly dieťaťa. Možno ľahko zavesiť. Vhodné pre deti od narodenia.

Infantino Závesná korytnačka Sensory
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka v podobe korytnačky ponúka rôznorodé textúry na skúmanie rukami aj ústami. Pomáha rozvíjať jemnú motoriku a jednotlivé zmysly dieťaťa. Možno ľahko zavesiť. Vhodné pre deti od narodenia.

Infantino Špirála Líška
13,90 €

Špirálu ľahko pripevníte k madlu kočíka, autosedačky, či na postieľku. Podporuje rozvoj zmyslov a motoriky dieťaťa. Rôznorodé tvary a intenzívne farby priťahujú pozornosť dieťaťa.

Infantino Závesné cinkajúce sloníča so svetielkom
10,90 €

Hračka v podobe farebného sloníčaťa pri pohybe jemne cinká. V priehľadnom brušku svieti jemné červené svetielko, ktorá upúta pozornosť dieťaťa a bude ho lákať na skúmanie. Vhodné pre deti od narodenia

Infantino Nafukovací valec Džungľa
9,90 €

Nafukovací, extrémne ľahký valec podnecuje dieťa k pohybu, láka ho k lezeniu, sedeniu aj prvým krôčikom. Pozornosť dieťaťa upútajú cinkajúce rolničky vnútri valca aj výrazná potlač s farebnými obrázkami zvieratiek.

Infantino Hudobný kolotoč Zvieratká
36,19 € 30,80 €

Hudobný kolotoč so štyrmi zavesenými zvieratkami od značky Infantino zabaví a pomôže upokojiť vaše bábätko v postieľke. Kolotoč s bezpečným zrkadielkom hrá po natiahnutí uspávanku a zvieratká sa otáčajú. Hudebný box aj rameno kolotoča sú potiahnuté textilným poťahom.

Infantino Maznáčik levík s hrazadlami
9,80 €

Tento veselý levík poteší každé dieťa. Rôznorodé textúry aj šuštiace časti lákajú dieťa k skúmaniu rukami aj ústami. Hryzadlá dieťaťu uľavia pri prerezávaní prvých zúbkov. Vhodné pre deti od narodenia

Infantino Závesné zvieratká 3ks
15,90 €

Tieto tri roztomilé plyšové hračky sú ideálne na zavesenie na autosedačku, kočík, hrazdu a pod. Deťom spríjemnia deň a budú krásnymi kamarátmi na cestách. Vhodné pre deti od narodenia

Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Black
37,32 € 35,80 €

Nosítko Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

Infantino Nosič Flip Advanced 4v1 Grey
37,32 € 35,30 €

Nosič Flip Advanced 4v1 od značky Infantino je určené od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Súčasťou balenia je odnímateľný podbradník Wonder Cover.

Infantino Hudobná húsenica
17,40 €

Neodolateľná húsenica zabaví vaše dieťa doma i na cestách! Po zatiahnutí za krúžky sa telo húsenice natiahne a začne hrať príjemnú uspávanku. Vhodné pre deti od narodenia

Infantino Hracia deka s hrazdou 4v1 Twist & Fold
54,90 €

Hracia deka s hrazdou 4v1 Twist & Fold od značky Infantino ponúka množstvo aktivít, ktoré rozvíjajú jednotlivé zmysly bábätka. Deku s hrazdou jednoducho zložíte vďaka stredovému dielu Twist & Fold do kompaktného tvaru pre prenášanie.

Infantino hracia deka s hrazdou Korytnačky
24,90 € 23,20 €

Mäkká hracia deka s krásnymi ilustráciami korytnačiek a ich kamarátov od značky Infantino krásne zabaví bábätko a nabáda ho ku skúmaniu. Deka je ideálna aj na cesty s bábätkom, po preložení na polovicu ju pomocou držadla môžete ľahko prenášať.

Infantino Nosič Carry On-21%
64,49 € 50,90 €

Nosič Carry On od značky Infantino je určený od dojčenského do batoľacieho veku. Pri nosení môžete využiť 4 rôzne spôsoby usadenia bábätka, od úzkeho sedenia smerom k rodičovi po sedenie na chrbte. Priedušný sieťovaný panel umožňuje cirkuláciu vzduchu medzi telom rodiča a dieťaťa.

Infantino Maznáčik Liška s hryzadlami
8,90 €

Maznacia hračka s hrazadlami je vhodná ako prvá hračka dieťaťa. Rôznorodé textúry aj šuštiace časti lákajú dieťa k skúmaniu rukami aj ústami. Hryzadlá dieťaťu uľavia pri prerezávaní prvých zúbkov.

Infantino Špirála Džungľa
13 €

Špirálu ľahko pripevníte k rukoväti kočíka, autosedačky či na postieľku. Podporuje rozvoj zmyslov a motoriky dieťaťa. Atraktívne tvary a intenzívne farby priťahujú pozornosť dieťaťa.

Značka Infantino patrí medzi významných hráčov na trhu s detským tovarom.

Za svoju viac ako 25-ročnou históriu získala značka Infantino významnú pozíciu na trhu a dôveru zákazníkov. Výrobky značky Infantino sa snažia, aby každý okamih s nimi bol výnimočný ako pre deti tak pre mamičky. Navrhované s láskou, za používania tých najlepších materiálov a dostupných štandardov ponúka Infantino produkty, ktoré deti potrebujú a mamičky chcú.

Značka Infantino patrí medzi významných hráčov na trhu s detským tovarom.

Za svoju viac ako 25-ročnou históriu získala značka Infantino významnú pozíciu na trhu a dôveru zákazníkov. Výrobky značky Infantino sa snažia, aby každý okamih s nimi bol výnimočný ako pre deti tak pre mamičky. Navrhované s láskou, za používania tých najlepších materiálov a dostupných štandardov ponúka Infantino produkty, ktoré deti potrebujú a mamičky chcú.